wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE potwierdziło, że wkrótce oprawa ThunderDome przeniesiona zostanie na Tropicana Field w Tampa Bay. Ten właśnie stadion baseballowy będzie nową siedzibą programów głównych rosterów WWE po nagraniach z Amway Center. W Tropicana Field produkowane będą gale RAW, SmackDown oraz PPV, począwszy od piątku 11 grudnia.

W piątek 13 listopada WWE poinformowało niespodziewanie o rozwiązaniu kontraktu z Zeliną Vegą. Umowa z byłą menedżerką, która ostatnio występowała już jako zawodniczka, miała zostać wypowiedziana w związku z tym, iż Vega była jedną z osób, które odmówiły zakończenia działalności na Twitchu, czego WWE domaga się w ostatnim czasie od swoich pracowników.

W związku z utrzymującą się pandemią mamy obecnie dużo niewiadomych względem WrestleManii 37. Niemal pewne jest już, że WWE przeniesie galę z SoFi Stadium w Inglewood, na Raymond James Stadium w Tampie. Dodatkowo pojawiły się doniesienia o zmianie daty wydarzenia, z 28 marca na 11 lub 18 kwietnia 2021 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Jakie kontrakty podpisało WWE z byłymi pracownikami EVOLVE?, Ile trwały nagrania Elite Deletion Matchu?, Wymuszona zmiana w składzie NJPW Best of the Super Juniors 27, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Jade Cargill oficjalnie w All Elite Wrestling, WWE wciąż bierze pod uwagę powrót w trasę przed WrestleManią 37?, Status sprawy z włamaniem do domu Sonyi Deville
Dodano: 13-11-2020, 09:31
„Fightful Select” informuje, że osoby z EVOLVE, którym WWE zaproponowało ostatecznie kontrakty, podpisały krótkoterminowe umowy. Taka była w tym przypadku taktyka WWE, które dostrzega potencjał w takich osobach, lecz nie jest pewne czy sprawdzą się one w nowych warunkach, stąd federacja chciała uniknąć zawierania z nimi dłuższych kontraktów, które potem są problematyczne, gdy po treningach w WWE Performance Center i przygotowaniach, okazuje się, iż dana osoba nie jest gotowa do występów w WWE TV. Jeżeli chodzi natomiast o kwestię pensji, to umowy mają gwarantować zarobki na poziomie 60 tysięcy dolarów, a do tego po 500 dolarów bonusu od każdego występu w WWE TV. W razie przedłużenia współpracy, od stycznia 2021 bazowa pensja ma wzrosnąć do 80 tysięcy dolarów i znacznie większe będą także bonusy. Wśród osób z którymi WWE zawarło takie umowy są między innymi Leon Ruff, Anthony Greene, Josh Briggs, Brandi Lauren czy Curt Stallion.

PWInsider donosi, że przygotowanie Elite Deletion Matchu na Full Gear wiązało się ze sporym nakładem pracy, gdyż walkę nagrywano ponoć około 9-10 godzin. Przypomnę, że nagrania tego pojedynku odbyły się mniej więcej tydzień przed PPV, na posiadłości Matta Hardy’ego.

Z powodu kontuzji kolana Yoshinobu Kanemaru został wycofany z NJPW Best of the Super Juniors 27, a jego miejsce w turnieju zajmie Yuya Uemura. Turniej wystartuje już w ten weekend.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 764 tysiące widzów (wzrost względem 717 tysięcy oglądających sprzed tygodnia), podczas gdy ostatnie NXT obejrzało 632 tysiące osób (610 tysięcy tydzień temu). Show AEW osiągnęło też wyraźnie lepszy wynik jeżeli chodzi o rating w grupie oglądających w wieku 18-49 lat – w przypadku AEW było to 0.30 (dokładnie taki sam wynik jak poprzednio), a dla NXT było to 0.16 (wzrost względem 0.14).

Po tym jak Jade Cargill zadebiutowała w AEW podczas ostatniego Dynamite, federacja potwierdziła w czwartek, że zawodniczka podpisała kilkuletnią umowę z AEW.

Choć spekuluje się, że WWE nie wróci w trasę nawet w przeciągu najbliższego roku, to być może federacja rozważa jednak zmianę swoich planów na rok 2021. W najnowszej ankiecie WWE dla fanów, w której federacja okresowo sprawdza zdanie społeczności na temat ewentualnych decyzji, pada między innymi pytanie o to z jaką dozą prawdopodobieństwa dana osoba wybrałaby się na event WWE zorganizowany w okolicy jej miejsca zamieszkania, gdyby taka gala odbyła się między styczniem i marcem 2021 roku. Oczywiście daleko tu do wyciągania jakichkolwiek pochopnych wniosków, lecz może to sugerować, że WWE wciąż bierze pod uwagę scenariusz uwzględniający ewentualny powrót w trasę podczas „Road to WrestleMania 37”.

Przeciąga się sprawa dotycząca prześladowcy Sonyi Deville, który w tym roku włamał się do jej domu. Na razie decyzją sądu przedłużono nałożony na stalkera zakaz zbliżania się do Deville, natomiast kolejne przesłuchanie w całej sprawie ustalono dopiero na 29 stycznia 2021 roku.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


22. listopada 2020Surivor Series Match Mężczyzn
Team Raw

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
Braun Strowman
Riddle
vs
Team SmackDown
Kevin Owens
Jey Uso
King Corbin
Seth Rollins
???

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
vs
Team SmackDown
Bianca Belair
Ruby Riott
Liv Morgan
???
???

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Randy Orton
vs
Roman Reigns

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
vs
Mistrz Interkontynentalny
Sami Zayn

Mistrzowie Tag Teamowi RAW
The New Day
vs
Mistrzowie Tag Teamowi SmackDown
The Street Profits25. października 2020Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Randy Orton
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bayley
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Slapjacka

Kontrakt Money in the Bank
Miz
pokonał
Otisa

Elias
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo 24/7
Kick-off
R-Truth
pokonał
Drew Gulaka7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.