wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Dominik Mysterio z pochwałami po SummerSlam i dużymi szansami na wielką karierę w WWE, Bobby Lashley zawalczy jeszcze w Bellatorze?, Jeff Hardy potwierdził powrót starego theme songu, Kurt Angle o swoim statusie względem WWE, Zapowiedź RAW
Dodano: 14-09-2020, 19:40
Dominik Mysterio zaliczył bardzo dobre wprowadzenie do WWE TV z debiutancką walką z Sethem Rollinsem na SummerSlam, za którą zebrał świetne recenzje. Na zapleczu pochwalił go od razu Vince McMahon. Jakiś czas po SummerSlam ukazało się wideo z zaplecza, gdzie tuż po walce Vince uściskał Dominika i powiedział mu, że niewiele osób jest w stanie wywoływać takie reakcje fanów, nawet będąc w tym biznesie bardzo długo, więc powinien być z siebie dumny. Obecnie Dominik jest ponoć traktowany jako duża nadzieja WWE na przyszłość. Poza samym potencjałem zawodnika, syn Rey’a Mysterio zdaje się wzbudzać spore zainteresowanie u młodszych widzów, a WWE chce ich przyciągać, gdyż obecnie jest to dla federacji pewien problem. WWE ma duże grono stałych widzów, lecz wiele z nich to osoby 50+, a w telewizji za kluczowy uznaje się przedział wiekowy 18-49. Dominik wciąż nie ma jeszcze doświadczenia, lecz stopniowo ma się wspinać w hierarchii, a docelowo WWE widzi go jako jednego z topowych face’ów na RAW.

W rozmowie z „TV Insider” Bobby Lashley przyznał, że choć obecnie jest skupiony w pełni na karierze w WWE, prawdopodobnie nie jest to jeszcze jego koniec w MMA. Lashley ujawnił nawet, że wciąż ma otwartą drogę do kilku walk w Bellatorze. Bobby zdradził, że jego umowa z Bellator MMA była wyjątkowa – mógł łączyć walki MMA z występami dla Impact Wrestling, natomiast miał też w kontrakcie klauzulę pozwalającą mu zawiesić aktywność w MMA, gdyby dostał ofertę z WWE. Lashley przyznał, że specjalnie naciskał na ten zapis, gdyż powrót do WWE zawsze był jego celem. Potem skorzystał oczywiście z klauzuli, lecz ma też porozumienie z władzami Bellatora, że nieodbyte walki z jego kontraktu wciąż mogą dojść do skutku, gdy zdecyduje się wrócić do MMA.

Jeff Hardy potwierdził w wywiadzie udzielonym „BT Sport”, że w WWE TV zobaczymy go jeszcze ze starym theme songiem „No More Words”, którego domaga się wielu jego fanów. Jeff stwierdził, że jest to już sprawa zatwierdzona przez WWE, lecz stary theme song wróci, gdy na arenie pojawią się fani. Jeff wspomniał, iż czeka na ten moment, ponieważ muzyka Hardy Boyz do której teraz wychodzi, powinna być jego zdaniem, zarezerwowana dla wspólnych występów z Mattem, a nie solowej kariery.

Tymczasem Kurt Angle udzielił „Wrestling Inc” wypowiedzi o obecnym statusie względem WWE. Angle poinformował, że nie jest pod kontraktem, gdyż odmówił podpisania nowej umowy. Proponowano mu w ramach nowego kontraktu różne role – miał być menedżerem Matta Riddle’a, trenerem w PC, czy po prostu miałby podpisać klasyczny kontrakt legend. Ostatecznie nic z tego do końca mu nie pasowało, więc niczego nie spisali, natomiast jego stosunki z WWE są jak najbardziej dobre. Wciąż dzwonią do niego kiedy chcą jakiegoś występu lub innej roli, jak choćby ostatnio, gdy udzielił wizerunku w ramach umowy sponsorskiej WWE. Nadal wykonuje zatem takie zadania, czy nawet pojawia się w WWE TV, lecz po prostu na bazie jednorazowych ustaleń i już bez formalnego kontraktu, co w zasadzie bardzo mu obecnie odpowiada.

Zapowiedź RAW:
- Street Profits mierzą się z Cesaro i Shinsuke Nakamurą w Champions vs. Champions Matchu
- Asuka broni tytułu mistrzowskiego kobiet RAW przeciwko Mickie James
- Dominik Mysterio i Seth Rollins spotkają się w Steel Cage Matchu
- Drew McIntyre zawalczy jeden na jeden z Keithem Lee.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.