wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE potwierdziło, że wkrótce oprawa ThunderDome przeniesiona zostanie na Tropicana Field w Tampa Bay. Ten właśnie stadion baseballowy będzie nową siedzibą programów głównych rosterów WWE po nagraniach z Amway Center. W Tropicana Field produkowane będą gale RAW, SmackDown oraz PPV, począwszy od piątku 11 grudnia.

W piątek 13 listopada WWE poinformowało niespodziewanie o rozwiązaniu kontraktu z Zeliną Vegą. Umowa z byłą menedżerką, która ostatnio występowała już jako zawodniczka, miała zostać wypowiedziana w związku z tym, iż Vega była jedną z osób, które odmówiły zakończenia działalności na Twitchu, czego WWE domaga się w ostatnim czasie od swoich pracowników.

W związku z utrzymującą się pandemią mamy obecnie dużo niewiadomych względem WrestleManii 37. Niemal pewne jest już, że WWE przeniesie galę z SoFi Stadium w Inglewood, na Raymond James Stadium w Tampie. Dodatkowo pojawiły się doniesienia o zmianie daty wydarzenia, z 28 marca na 11 lub 18 kwietnia 2021 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Niepewna sytuacja z TripleManią 28, W grudniu gala PPV od Ring of Honor?, Kolejna osoba ze sceny niezależnej prawdopodobnie z kontraktem z WWE, Pracownicy AEW nie wystąpią na Wrestle Kingdom?, Kulisy pojawienia się Dona Callisa w AEW, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 13-11-2020, 20:23
AAA podało pierwsze walki na TripleManię 28, lecz w dalszym ciągu nie sprecyzowało kiedy i gdzie odbędzie się gala. Nieoficjalnie mówi się o Arena Ciudad de Mexico oraz gali w grudniu. „Wrestling Observer” informuje, że oficjalne decyzje opóźniają się w związku z COVID-19 i sytuacją panującą w Meksyku. Włodarze AAA długo zarzekali się, że nie zorganizują tej gali bez udziału fanów, lecz wkrótce mogą jednak ulec i zorganizować TripleManię przy pustych trybunach. Na ten moment nic nie zapowiada przełomu w tej sprawie, a AAA nie chce przekładać 28 edycji gali aż do 2021 roku – jeżeli gala odbędzie się zatem jeszcze w 2020 roku, to wszystko wskazuje na to, że jednak bez publiczności.

Tymczasem w grudniu prawdopodobnie odbędzie się gala PPV od Ring of Honor, natomiast dokładna data ma zostać podana w przyszłym tygodniu. Szykowane PPV to Final Battle, które odbędzie się w Baltimore i bez udziału fanów. ROH dopiero niedawno powróciło do nagrywania gal, natomiast przestrzega bardzo surowych zasad – przy ostatnich tapingach stworzono w zasadzie zamkniętą społeczność, w której roster został przebadany, ulokowany w hotelu i w dniach nagraniowych zawodników transferowano bezpośrednio na obiekt w którym nagrywano programy. Podobne zasady dotyczyłyby gali PPV, a w grudniu do ROH mają wrócić dwaj aktualni mistrzowie federacji, czyli RUSH i Dragon Lee.

Według najnowszych informacji Alex Zayne podpisał już kontrakt z WWE i dołączy do federacji w ramach nowej klasy adeptów Performance Center, w której oprócz tego mieliby się znaleźć Ben Carter oraz The Rascalz (Dezmond Xavier, Zachary Wentz i Trey Miguel), którzy według dotychczasowych doniesień także związali się z WWE.

„Wrestling Observer” informuje, że na ten moment zapadła decyzja, iż pracownicy AEW nie udadzą się w styczniu do Japonii w celu przepracowania Wrestle Kingdom. Ponoć nie jest to jeszcze nic kategorycznego, lecz niewiele wskazuje na zmianę w tej sprawie. Oczywiście w kontekście potencjalnych występów w NJPW mowa o zawodnikach AEW, którzy mają stosowne klauzule w kontrakcie, dające im taką możliwość – są to między innymi Jon Moxley czy Chris Jericho. Występ na Wrestle Kingdom raczej nie kolidowałby nadmiernie z grafikiem AEW, choć takie osoby byłyby na pewno nieobecne na nagraniach AEW Dynamite z 30 grudnia – NJPW wymaga przybycia osób z zagranicy wcześniej, a więc już 20 grudnia. AEW nie będzie nagrywało 23 grudnia (ten odcinek zostanie nagrany tydzień wcześniej), więc gwiazdy AEW nie ominęłyby mimo wszystko niczego poza tapingami z 30 grudnia i mogłyby wrócić na Dynamite z 6 stycznia. W tej chwili jednak niewiele na to wskazuje, choć nie wiemy do końca czy jest to decyzja samego AEW czy konkretnych zawodników.

Po pojawieniu się Dona Callisa na AEW Full Gear, rozgorzało sporo dyskusji o potencjalnej współpracy AEW z Impact Wrestling. Należy tu jednak stanowczo tonować nastroje, gdyż do niczego takiego nie dojdzie, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Tony Khan wyjaśnił po PPV, że obecność Callisa jest związana z bezpośrednią prośbą Kenny’ego Omegi – na jego wniosek porozumieli się z Callisem, względem jego jednorazowego pojawienia się na gali AEW.

WWE nie zamieściło do tej pory oficjalnej zapowiedzi SmackDown, więc nie wiemy do końca czego spodziewać się po dzisiejszej gali. Na pewno trwa podbudowa do Survivor Series, więc powinniśmy poznać kolejne osoby, które dołączą do drużyn reprezentujących brand na PPV. Możliwy jest rozwój feudu Sashy Banks z Carmellą, występ Larsa Sullivana i powrót Daniela Bryana.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


22. listopada 2020Surivor Series Match Mężczyzn
Team Raw

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
Braun Strowman
Riddle
vs
Team SmackDown
Kevin Owens
Jey Uso
King Corbin
Seth Rollins
???

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
vs
Team SmackDown
Bianca Belair
Ruby Riott
Liv Morgan
???
???

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Randy Orton
vs
Roman Reigns

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
vs
Mistrz Interkontynentalny
Sami Zayn

Mistrzowie Tag Teamowi RAW
The New Day
vs
Mistrzowie Tag Teamowi SmackDown
The Street Profits25. października 2020Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Randy Orton
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bayley
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Slapjacka

Kontrakt Money in the Bank
Miz
pokonał
Otisa

Elias
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo 24/7
Kick-off
R-Truth
pokonał
Drew Gulaka7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.