wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Brock Lesnar z propozycją dużej walki w Bellatorze, Shaul Guerrero przyjmuje występy na scenie niezależnej, Anthony Greene o przyszłości EVOLVE i kontrakcie z WWE, NJPW ustaliło datę Power Struggle, Ivar podda się dzisiaj operacji
Dodano: 15-09-2020, 12:22
Po licznych spekulacjach, temat przyszłości Brocka Lesnara nieco przycichł, lecz duży rozgłos w tej sprawie wywołał teraz prezes Bellator MMA, Scott Coker. Okazuje się, że skontaktował się on z zespołem odpowiedzialnym za karierę Lesnara i zaproponował Brockowi walkę dla Bellatora. Walkę o ogromnym potencjale medialnym, gdyż „Bestia” miałaby się zmierzyć z legendarnym Fedorem Emelianenko, który jest obecnie członkiem rosteru Bellatora. Coker podkreślił, że na razie są to luźne rozmowy i czeka na odpowiedź. Zaznaczył, że jest przekonany, iż jest w stanie sprostać wymaganiom finansowym Brocka, więc jedynym pytaniem pozostanie to czy Lesnar będzie chciał jeszcze wystąpić w formule MMA.

Shaul Guerrero ponownie przyjmuje występy na scenie niezależnej, w roli zawodniczej, menedżerskiej i konferansjerki. Shaul była swego czasu członkinią WWE NXT jako Raquel Diaz, lecz nie zrobiła tam kariery. Odeszła z WWE we wrześniu 2012 roku, po czym powróciła po roku, lecz wkrótce znów odeszła, tym razem z powodu problemów zdrowotnych (zaburzeń żywieniowych). Niedawno pracowała jako konferansjerka podczas turnieju AEW Women’s Tag Team Cup. Jej matka, Vickie Guerrero, aktualnie pracuje w AEW na stałe.

W rozmowie z „Fightful” Anthony Greene przyznał, że okres pandemii jest tym bardziej szalony dla ludzi związanych z EVOLVE, które długo było zawieszone, a potem zostało przejęte przez WWE. Nie wie jaka będzie przyszłość brandu, a sam zdecydował się na podpisanie umowy z WWE, gdyż uznał, że obecnie to najlepsze wyjście. Nie wie czy federacja będzie miała dla niego jakieś konkretniejsze plany, lecz nawet, gdyby mieli go wykorzystywać tylko do krótkich walk pokazowych, to wciąż jest to jakiś sposób na zaprezentowanie się szerszemu gronu odbiorców, co w przyszłości może poskutkować ofertą od dobrych pracodawców. Nie wyklucza też jednak, że po prostu dalej będzie występował w EVOLVE, gdyż z tego co wie WWE rozważa dalsze wypuszczanie gal tej federacji, lecz już pod swoim nadzorem.

NJPW poinformowało, że ich coroczna gala Power Struggle odbędzie się tym razem w sobotę 7 listopada. Oczywiście event poprzedzi seria gal w ramach touru „Road to Power Struggle”, w dniach 23 października-5 listopada.

Wracając jeszcze do statusu Ivara po kontuzji odniesionej tydzień temu na RAW, o czym pisałem nieco więcej wczoraj, to Bryan Alvarez z „Wrestling Observera” twierdzi, że zapadła już decyzja o operacji. Co więcej operacja szyi zawodnika ma być przeprowadzona właśnie dzisiaj w Birmingham w Alabamie. Alvarez zaznaczył, że dalej nie wiemy jak długa będzie przerwa Ivara, lecz powinno się to wyjaśnić w dniach po samym zabiegu, zatem więcej będziemy wiedzieć zapewne jeszcze w tym tygodniu.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.