wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Kulisy zakończenia walki Asuki z Mickie James na RAW, Oglądalność RAW, Jak wyglądają obecnie testy na koronawirusa w WWE i AEW?, Jeff Cobb związał się na stałe z NJPW?, Booker T o zakażeniu koronawirusem przed paroma miesiącami
Dodano: 16-09-2020, 08:07
Walka Asuki z Mickie James na RAW zakończyła się nieco dziwnie, decyzją sędziego o przerwaniu walki, która mogła wydawać się przedwczesna. Pojawiały się doniesienia o kontuzji, lecz „Wrestling Observer” informuje, że był to botch ze strony sędziego, który sądził, że James doznała urazu i rzeczywiście zakończył pojedynek wcześniej niż było to planowane. Finalnie miało się okazać, że Mickie absolutnie nic się nie stało i po prostu był to błąd arbitra.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.689 miliona widzów, odnotowując spadek względem 1.725 miliona osób sprzed tygodnia. Rating w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł 0.50 (0.48 tydzień temu). RAW miało w tym tygodniu bardzo poważną konkurencję w postaci meczu NFL, który oczywiście kompletnie zdystansował konkurencję telewizyjną, gdyż rozgrywkę oglądało blisko 11 milionów widzów. Godzinowo widownia RAW układała się następująco:
+ pierwsza godzina – 1.812 miliona osób
+ druga godzina – 1.734 miliona
+ trzecia godzina – 1.521 miliona.

„Wrestling Inc” udostępniło artykuł dotyczący obecnych zasad testowania na koronawirusa w WWE i AEW. Jak się okazuje, obie federacje przyjęły inne procedury, lecz z podobnym skutkiem – absolutnie wszyscy pracownicy są przebadani przed tapingami i obecnie nie ma już szans, żeby na nagraniach zjawił się zakażony pracownik danej federacji. Ponoć z tego względu zarówno w WWE, jak i AEW, poluzowano już zasady dotyczące noszenia maseczek, choćby na zapleczu, gdyż wszyscy mają zawczasu potwierdzenie, iż wśród zgromadzonych tam ludzi nie ma osób zakażonych.
Jeśli chodzi o sam proces testowania, to jest on odmienny, gdyż obie federacje stosują też inne rodzaje testów. AEW przeprowadza tzw. testy kasetkowe, pobierając próbki krwi. Przy takich testach wyniki poznaje się bardzo szybko, dlatego AEW przeprowadza je wczesnym popołudniem w dniu nagrań – po uzyskaniu negatywnego wyniku otrzymuje się specjalną opaskę i dopiero zostaje się wpuszczonym do Daily’s Place. WWE trzyma się natomiast testów wymazowych, przy których na wynik trzeba poczekać nieco dłużej, choć teoretycznie badanie jest dokładniejsze. Procedura jest taka, że pracownicy WWE dzień przed tapingami mają podjechać samochodami na wyznaczony parking, gdzie pozostają w autach i pobierane są od nich próbki. Pracownicy odjeżdżają potem bez kontaktu z innymi, a tego samego wieczoru lub następnego dnia rano otrzymują informację o wyniku testu i tym czy mogą wziąć udział w nagraniach.

Jeff Cobb podpisał ponoć kontrakt z NJPW. Cobb zapowiadał już od pewnego czasu, że wybrał pracodawcę, lecz zwlekał z oficjalnym ogłoszeniem. „Wrestling Observer” informuje, że wybór Cobba padł na NJPW, co potwierdza ogłoszenie jego uczestnictwa w turnieju G1 Climax. Co ciekawe Cobb miał na stole również ofertę z AEW, lecz odrzucił ją, wybierając Japonię.

Podczas podcastu „Hall of Fame” Booker T ujawnił, że w czerwcu przeszedł koronawirusa. Booker zaznaczył jednak, że potwierdzenie tego faktu otrzymał… dopiero teraz. Booker mocno skrytykował CDC, a więc jedną z rządowych agencji USA w sferze zdrowotnej. Otóż agencja zgubiła wyniki jego testu z czerwca i odnalazła je dopiero teraz, zatem we wrześniu wysłali mu informację, że czerwcowy test był pozytywny. Booker stwierdził, że to oczywiście absurd, który ukazuje też luki w systemie zdrowotnym. Podkreślił, że po tamtym zagubionym teście czuł się jednak bardzo źle, więc na szczęście sam dla siebie podjął wtedy decyzję o dłuższej izolacji od innych i jak się okazuje całe szczęście, gdyż przynajmniej nikogo nie zaraził. Po tamtym czasie poddał się też trzem kolejnym testom na koronawirusa i tu wyniki otrzymywał już na bieżąco, a wszystkie były negatywne.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.