wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Zelina Vega nie może być jeszcze pewna walki o pas na PPV?, Jeff Hardy o ostatniej szansie w WWE, Były zawodnik WWE wraca do akcji, Walka o miano pretendenta na przyszłotygodniowym Impact Wrestling, Pojedynek o Impact World Championship na Bound For Glory
Dodano: 16-09-2020, 15:14
Podczas RAW wyraźnie zasugerowano, że Zelina Vega zawalczy wkrótce z Asuką o RAW Women’s Championship. Walka nie trafiła jednak na razie do karty Clash of Champions PPV i ponoć dzieje się tak nieprzypadkowo, gdyż to zestawienie nie jest jeszcze przesądzone w kontekście PPV i w grę może wchodzić jeszcze inna walka na samym PPV. Mimo wszystko faworytką do miana pretendentki na tej gali jest Vega, co będzie też jedną z jej największych szans zawodniczych w WWE. Zelina ma dość mocną pozycję w WWE, lecz cały czas w roli menedżerki i dotychczas federacja mimo wszystko dość nieśmiało podchodziła do promowania jej jako zawodniczki, co może jednak teraz ulec zmianie.

W rozmowie z „BT Sport” Jeff Hardy przyznał, że obecny pobyt w WWE jest dla niego takim okresem ostatniej szansy. Mowa oczywiście o problemach Hardy’ego z narkotykami i alkoholem. Jeff jest obecnie czysty, lecz jak sam przyznaje – jeśli jeszcze raz da ciała i skusi się na używki, to będzie to też jednoznaczne z końcem kariery w WWE. Jeff stwierdził również, że ma nadzieję, iż będzie inaczej, bo podchodzi do tego bardzo poważnie. Z drugiej strony w przeszłości zaliczał już okresy trzeźwości, podczas których odnotowywał długie i udane runy w poszczególnych federacjach, tymczasem finalnie zawsze nawalał i tak naprawdę nigdy nie był w pełni oddany zerwaniu z nałogami. Teraz ma inne podejście i ten obecny czas w WWE odbiera też niejako jako swoją ostatnią szansę, także życiową.

Na czwartkową galę Zelo Pro Wrestling w Chicago zapowiedziano walkę Brubaker vs. „Drama King” Matthews Rehwoldt. Druga z tych osób to dobrze znany wielu fanom wrestlingu były zawodnik WWE, Aiden English. Będzie to jego pierwszy występ od czasu zwolnienia z WWE w kwietniu bieżącego roku.

Na przyszłotygodniowe Impact Wrestling ogłoszono walkę o miano pretendenta do X-Division Championship: TJP vs. Trey vs. Chris Bey. Oprócz tego na tygodniówce ma dojść do walk:
- Tenille Dashwood vs. Jordynne Grace
- Kimber Lee vs. Susie.

Tymczasem znamy już oficjalnie walkę o Impact World Championship na galę Bound For Glory. Zgodnie z pogłoskami Eric Young będzie bronił tytułu w starciu z Richem Swannem. Swann pauzował od czasu storyline’owej kontuzji na Slammiversary, właśnie z rąk Younga. Cała historia zmierza do tego, że na BFG, Swann chce się zrewanżować Youngowi zarówno za siebie, jak i Eddiego Edwardsa oraz Tommy’ego Dreamera, także brutalnie zaatakowanych przez Younga w ostatnich tygodniach. Bound For Glory zaplanowane jest na 24 października, oczywiście w systemie PPV.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.