wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Bobby Fulton w szpitalu po nawrocie nowotworu, Doc Gallows i Karl Anderson ostro atakują Paula Heymana, Status kontraktowy Deonny Purrazzo względem Impact Wrestling, Kilka wiadomości z The Horror Show at Extreme Rules (oddzielone spoilery)
Dodano: 20-07-2020, 08:21
Bobby Fulton ogłosił niedawno oficjalne zakończenie kariery, a tymczasem jego syn przekazał w niedzielę w mediach społecznościowych, iż ojciec znajduje się w szpitalu. Potem dowiedzieliśmy się, że u Fultona nastąpił nawrót nowotworu, lecz w innej części gardła niż poprzednio. Pozostaje życzyć Fultonowi pełnego powrotu do zdrowia.

Podczas Talk’n Shop Podcast, Doc Gallows i Karl Anderson ostro zaatakowali osobę Paula Heymana, nazywając go perfidnym kłamcą. Panowie podkreślili, że to właśnie Heyman umieścił ich na liście osób, które zarekomendował do zwolnienia w kwietniu tego roku. Dodali, że potwierdził to potem AJ Styles, w bezpośredniej rozmowie z Vincem McMahonem – z tego względu Styles dość niespodziewanie poprosił szefa WWE o przenosiny na SmackDown, gdyż nie chciał dalej współpracować z Heymanem, co potwierdza plotki na ten temat, które krążyły od kilku tygodni. Gallows i Anderson stwierdzili, że Heyman uchodzi za świetnego gościa i też mieli takie wrażenie na początku współpracy na RAW, tymczasem okazało się, że Paul cały czas grał ich przyjaciela, po czym za ich plecami polecił ich jako osoby do zwolnienia, co pokazało jedynie jaki jest naprawdę. Dodali, że było to dla nich ogromne i oczywiście bardzo negatywne zaskoczenie.

Co ciekawe, mimo coraz mocniejszego statusu Deonny Purrazzo w Impact Wrestling, ta cały czas nie ma ponoć spisanej dłuższej umowy z federacją i ustalenia obu stron dotyczą na bieżąco każdej kolejnej gali. Oczywiście nie oznacza to, że Purrazzo rozważa obranie innego kierunku, gdyż jak sama podkreśla jest bardzo zadowolona w IW i wreszcie znalazła swoje miejsce, natomiast sama natura kontraktowa współpracy jest obecnie dość specyficzna.

Uwaga na spoilery z Extreme Rules.
|
|
|
|
|
Mimo zapowiedzi na PPV nie zobaczyliśmy pojedynku o WWE United States Championship, gdyż Apollo Crews ma być kontuzjowany i nie dostał zielonego światła od lekarzy, co storyline’owo jest tłumaczone atakiem ze strony Bobby’ego Lashleya, który miał miejsce jakiś czas temu. MVP uznał, że w związku z tym Apollo poddaje pojedynek i to on jest mistrzem, choć oficjalnie nie został nim na ten moment uznany.

Podczas PPV doszło do zmiany mistrzów tag teamowych SmackDown, gdyż Cesaro i Shinsuke Nakamura pokonali The New Day w Tables Matchu, przejmując pasy. Zakończone panowanie New Day trwało 93 dni. Dla Nakamury to pierwsze tytuły tag teamowe SmackDown, natomiast Cesaro zaliczył już jedno panowanie z tym mistrzostwem (z Sheamusem).

Ogromnym zamieszaniem zakończyło się tymczasem starcie o RAW Women’s Championship. Pod koniec Asuka chciała splunąć zielonym płynem w twarz Sashy Banks, tymczasem trafiła sędziego. Wtedy Bayley, która ingerowała w tym pojedynku pomagając oczywiście Sashy, uderzyła Asukę pasem, zdjęła oślepionemu sędziemu koszulkę arbitra i sama ją założyła, po czym… odliczyła Asukę do trzech i ogłosiła Banks zwyciężczynią. Bayley i Sasha zabrały pas mistrzowski kobiet RAW i opuściły arenę uznając swój triumf, choć oczywiście formalnie nie da się tego zaliczyć jako pełnoprawne zwycięstwo i WWE potwierdziło po gali, że mistrzynią pozostaje Asuka.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.