wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


Podczas odcinka Dynamite z 2 grudnia, który promowany był hasłem "Winter Is Coming", w AEW zadebiutował Sting. Były gwiazdor WCW i TNA ostatnio był związany z WWE, z którym pożegnał się jednak na początku 2020 roku. Sting podpisał z AEW kilkuletnią umowę i ma się regularnie pojawiać w telewizji, lecz nie będzie dopuszczony do walki.

Wraz z początkiem grudnia nawiązana została współpraca All Elite Wrestling z Impact Wrestling. Na jej mocy zawodnicy i zawodniczki z obu federacji mogą się pojawiać na galach konkurencji. O szczegółach tego jak w praktyce będzie wyglądała kolaboracja obu firm, przekonamy się w kolejnych tygodniach.

W wieku 79 lat zmarł Pat Patterson, który zmagał się z nowotworem. Patterson zapisał się bardzo mocno w historii WWE. Był pierwszym mistrzem Interkontynentalnym w WWE czy twórcą koncepcji Royal Rumble Matchu.


WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE wykreśliło istotną walkę z planów poprzedniego SmackDown, Arturo Ruas prawdopodobnie z urazem - jaki jest jego status jeżeli chodzi o przydzielenie do brandu?, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Tony Khan o występach sławnych osób w AEW, Walka mistrzowska i finał Heritage Cup w przyszłotygodniowym NXT UK
Dodano: 20-11-2020, 07:52
„Fightful Select” donosi, że w planach na poprzedni odcinek SmackDown była jeszcze jedna walka kwalifikacyjna do drużyny tego brandu na Survivor Series. Ponoć miał ją wygrać Big E i uzupełnić tym samym skład ekipy SmackDown w męskim Survivor Series Matchu. W ostatniej chwili pojedynek został usunięty z planów transmisji – nieoficjalnie mówi się o tym, że walka nie zmieściła się w finalnym skrypcie ze względów czasowych. Bardzo możliwe, że taki pojedynek i kwalifikację Big E do drużyny na PPV, zobaczymy w jutrzejszym odcinku SmackDown.

To samo źródło podaje, że Arturo Ruas prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu podczas ostatniego odcinka NXT. Samo WWE zawarło w oficjalnym raporcie informację, że Ruas został oddelegowany na prześwietlenie w związku z potencjalnym urazem bicepsa. We wspomnianych publikacjach WWE, prawdziwie doniesienia są mieszane z tymi storyline'owymi, natomiast według "Fightful Select" informacja o problemach zdrowotnych Ruasa jest autentyczna.
Jeżeli chodzi o ogólny status zawodnika, Ruas brał swego czasu udział w RAW Underground, a potem podczas Draftu WWE 2020, został przydzielony do rosteru RAW, lecz nie pojawiał się potem na czerwonej tygodniówce. Z tego co wiadomo, ostatecznie nie było dla niego planów na RAW i jego ostatni występ w NXT nie jest przypadkowy, gdyż Ruas ma na stałe wrócić do złotego brandu.

Choć w środę dużo osób śledziło relację z Draftu w NBA, to nie odbiło się to na oglądalności programów wrestlingowych. AEW Dynamite oglądało ostatnio 850 tysięcy widzów z ratingiem 0.37 w grupie wiekowej 18-49. To duży progres względem poprzedniego tygodnia, gdy było to 764 tysięcy oglądających i rating 0.30. AEW po raz pierwszy od 14 października przebiło się też przez granicę 800 tysięcy widzów. Show AEW wyraźnie pokonało NXT, które oglądało w minioną środę 638 tysięcy widzów. To wynik o 6 tysięcy oglądających lepszy niż tydzień temu, lecz NXT zanotowało spadek w ratingu w grupie 18-49, z poziomu 0.16 do 0.14.

Tony Khan zapowiedział w rozmowie ze „Sporting News”, że choć sprowadzają do pracy w AEW takie osoby jak Mike Tyson czy teraz Shaquille O’Neal, to na żadnym etapie nie planują, żeby w którymkolwiek momencie show bazowało na takich osobach i „kręciło” się wokół nich. Khan stwierdził zatem, że fani śledzący produkt regularnie nie muszą się obawiać, iż nagle zobaczą cały odcinek Dynamite skupiony wokół takiej osoby występującej w federacji gościnnie. Nie da się jednak ukryć, że takie pojawienia się dużych nazwisk służą AEW, gdyż skupiają mainstreamową uwagę, co daje im szansę na zyskanie nowych widzów, więc będą kontynuować takie praktyki.

WWE zapowiedziało na przyszłotygodniowe NXT UK obronę NXT Cruiserweight Championship, gdy Jordan Devlin zmierzy się z Amirem Jordanem. Oprócz tego A-Kid i Trent Seven spotkają się w finale Heritage Cup.
Przypomnę, że Devlin pozostaje mistrzem Cruiserweight i broni tytułu w NXT UK, mimo, że w oryginalnym NXT mamy innego mistrza tej kategorii, czyli Santosa Escobara. Z powodu pandemii NXT UK było przez wiele miesięcy zawieszone, a wraz z tą sytuacją, występów nie mógł zaliczać Devlin. Z tego tytułu w amerykańskim NXT ustanowiono tymczasowego mistrza NXT Cruiserweight. Devlin nie był jednak pozbawiony pasa i po powrocie NXT UK znów go broni, przez co formalnie mamy obecnie dwóch urzędujących mistrzów NXT Cruiserweight – prędzej czy później powinno dojść do walki unifikacyjnej, lecz ze względów pandemicznych nie obowiązuje na razie oczywiście wymiana zawodników między NXT i NXT UK.----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
AJ Styles22. listopada 2020Surivor Series Match Mężczyzn
Team Raw

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
Braun Strowman
Riddle
pokonało
Team SmackDown
Kevin Owens
Jey Uso
King Corbin
Seth Rollins
Otis

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
pokonało
Team SmackDown
Bianca Belair
Ruby Riott
Liv Morgan
Bayley
Natalya

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Sasha Banks
pokonała
Asukę

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Mistrza Interkontynentalnegp
Samiego Zayna


Mistrzowie Tag Teamowi SmackDown
The Street Profits
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych RAW

The New Day

18-man Dual Brand Battle Royal
Zwycięcza:
Miz7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.