wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Bobby Fulton poddał się operacji, Vince McMahon mocno nadzorował Exreme Rules, Wczorajsze RAW rozpisane od nowa w dniu gali?, Ric Flair dementuje pogłoski o zakażeniu koronawirusem, WWE potwierdziło Bar Fight na najbliższe SmackDown, Uwaga na spoilery z RAW: powrót zawodnika do akcji, nowy mistrz, dwie walki mistrzowskie na przyszłotygodniowe RAW, co wydarzyło się z udziałem Randy'ego Ortona i Big Showa?
Dodano: 21-07-2020, 10:16
Syn Bobby’ego Fultona poinformował na Twitterze, że ojciec poddał się operacji, która zakończyła się wcześniej niż planowano, natomiast jego stan wciąż jest ciężki. W szpitalu Fultonowi towarzyszy Jim Cornette, który wspiera go w trudnych chwilach. Syn Bobby’ego poprosił o dalsze modlitwy za ojca. Przypomnę, że Fulton trafił kilka dni temu do szpitala, po tym jak zdiagnozowano u niego nawrót nowotworu.

PWInsider donosi, że po kilku miesiącach podczas których Vince McMahon nadzorował gale PPV, lecz nie kontrolował wszystkich wydarzeń (poza WrestleManią), przy Extreme Rules szef WWE pracował już bardzo intensywnie i w dawnym stylu. McMahon miał osobiście rozpisywać choćby walkę Eye for an Eye – większość motywów z tego pojedynku, włącznie z zakończeniem czy reakcją Setha Rollinsa po walce, były napisane bezpośrednio przez McMahona.

Podobno WWE zaserwowało na ostatnim RAW kompletnie inny produkt niż oryginalnie planowano. Według informacji z mediów show było rozpisywane od nowa wczoraj i być może było to spowodowane jakimiś zmianami planów względem SummerSlam. O ile zmiany w skrypcie są rzeczą naturalną, to wczorajsza sytuacja była podobno wyjątkowa, gdyż rozpisywano na nowo w zasadzie cały skrypt – z tego względu i same nagrania wystartowały z opóźnieniem.

Ric Flair zdementował pogłoski jakoby miał COVID-19, natomiast przyznał, że zakażona jest jego żona. Dodał, że mieszkają jednak w ogromnym domu i obecnie po prostu on przeniósł się w dolne części budynku, a żona zajmuje trzecie piętro, więc są tymczasowo w izolacji.

WWE potwierdziło oficjalnie, że na najbliższym SmackDown zobaczymy Bar Fight, w którym zmierzą się Jeff Hardy i Sheamus. Początkowo pojedynek ten był planowany na Extreme Rules, lecz ostatecznie zmieniono plany.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
Podczas wczorajszego RAW do akcji powrócił Mustafa Ali, którego dawno nie widzieliśmy w WWE TV, a łączono go ze storylinem hakera na SmackDown. W ostatnim czasie Ali był przeniesiony na RAW, po czym mówiono jednak o jego powrocie na SmackDown, lecz jak widać nie miało to przełożenia w realnych decyzjach. Ali w powrocie połączył siły z Ricochetem i Cedriciem Alexanderem, walcząc z MVP, Bobbym Lashleyem i Sheltonem Benjaminem.

A skoro wspomniałem o Benjaminie, to ten w segmencie na zapleczu przejął tytuł WWE 24/7 od R-Trutha.

Stephanie McMahon ogłosiła, że na przyszłotygodniowym RAW Asuka i Sasha Banks zawalczą ponownie o RAW Women’s Championship. Ostatecznie na galę zapowiedziano także drugi rewanż z Extreme Rules, gdyż o WWE Championship zawalczą Drew McIntyre i Dolph Ziggler. Dodatkowo McIntyre będzie mógł wybrać rodzaj tej walki tuż przed jej rozpoczęciem, podobnie jak było w przypadku Zigglera na PPV.

Tymczasem na zakończenie wczorajszego RAW oglądaliśmy Unsanctioned Match między Randym Ortonem i Big Showem. Wygrał ten pierwszy, choć starcie było mocno chaotyczne i pojawili się The Viking Raiders, Angel Garza czy Andrade. Po triumfie Orton zaakcentował zwycięstwo, wykonując Showowi swój firmowy Punt Kick.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.