wrestling wwe tna ecw


Wygląda na to, że Money in the Bank także Was nie zaskoczyło, bowiem zdecydowana większość oddała głos właśnie na niego. Tak prezentują się wyniki:
SONDA
Kontrakt Money in the Bank zgarnie:
Bobby Roode (35) 3%
Braun Strowman (347) 27%
Finn Bálor (148) 12%
Kevin Owens (48) 4%
Rusev (214) 17%
The Miz (162) 13%
The New Day (121) 10%
Samoa Joe (190) 15%
Łącznie oddano
1265 głosów

Jako, że rywalizacja o mistrzostwo Universal pozostaje nadal otwartą księgą, skupimy się na mistrzostwie WWE. Zaczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem zwycięży na Extreme Rules. AJ Styles, czy Kevin Owens?


Io Shirai potwierdziła, że w czerwcu pożegna się z federacją Stardom. Japońska gwiazda porozumiała się z WWE i podpisze kilkuletni kontrakt, czego była już bliska w 2017 roku, jednak wtedy na ostatniej prostej przeszkodziły jej problemy zdrowotne.

Prawdopodobnie od jesieni 2019 roku SmackDown trafi do ramówki Fox, które porozumiało się w tej sprawie z WWE. Będzie to absolutnie rekordowa umowa telewizyjna dla WWE, bowiem za 5-letni kontrakt federacja ma otrzymać ponad miliard dolarów. W związku z tym możliwa jest też mocniejsza promocja niebieskiego brandu i wydłużenie SmackDown do trzech godzin.

Kolejnym krokiem we współpracy PROGRESS i ICW z WWE może być emisja gal tych federacji na WWE Network. Takiego ogłoszenia możemy oczekiwać już podczas 2-dniowego eventu WWE UK w londyńskim Royal Albert Hall, który odbędzie się w czerwcu.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 20.06.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00

Nowe umowy telewizyjne spowodują duże zmiany w strategii WWE?, Oglądalność premierowego odcinka trzeciego sezonu Total Bellas, Sprawa CM Punka i Chrisa Amanna, Czy planowana jest transmisja gali All In?, Sasha Banks z nowym kontraktem z WWE
Dodano: 22-05-2018, 21:59
Bryan Alvarez powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że wraz z nową, rekordową umową na transmisję SmackDown, WWE wkroczy w zupełnie nową erę w swojej historii, zmieniając także strategię. Możemy się spodziewać, że począwszy od końcówki 2019 roku federacja nie będzie już skupiona na zachowywaniu największych rzeczy na gale PPV/Network Special, lecz wręcz przeciwnie – gale PPV mogą tracić na znaczeniu, kosztem „fajerwerków” na galach telewizyjnych. Zdaniem Alvareza możemy tym samym wkroczyć nie tylko w nową erę dla WWE, ale i całego biznesu, gdyż będzie to strategia zupełnie nietypowa dla wrestlingu, gdyż nie będzie skupiona na promocji okazyjnych eventów, lecz mocniejszym akcentowaniu cotygodniowych gal.

Pomimo tak dużej dyskusji o rozpadzie związku Johna Ceny z Nikki Bellą, nie podziałało to na razie zbyt pozytywnie na zainteresowanie nowym sezonem „Total Bellas”. Wczorajszą premierę obejrzało zaledwie 517 tysięcy widzów i było to najsłabsze otwarcie sezonu w historii programu – premierowy odcinek pierwszej serii oglądało 632 tysiące osób, a drugiego sezonu 681 tysięcy.

Zgodnie z przewidywaniami dalej odłożono w czasie proces sądowy doktora Chrisa Amanna oraz CM Punka i Colta Cabany. Pojawiły się także nowe doniesienia jakoby obie strony rozważały ostatecznie pójście na ugodę – rozmowy w tej sprawie odbędą się jednak dopiero po tym jak CM Punk stoczy już swoją drugą walkę w UFC i będzie miał więcej czasu na inne sprawy.

W odpowiedzi na zapytania ze strony fanów, Cody poinformował, że nie planują raczej żadnej pełnej transmisji gali All In i ewentualnie część materiału ukaże się w inny sposób, na przykład poprzez kanały YouTube. Cody zaznaczył, że wciąż są w nowej sytuacji z perspektywy producentów gali, więc rozpatrują jeszcze inne opcje, ale w chwili obecnej wygląda to tak jak powiedział.

Podobno Sasha Banks podpisała w ubiegłym tygodniu nowy kontrakt z WWE. Kulisy nowej umowy nie są znane, ale spekuluje się, iż jest to kilkuletni kontrakt, więc Banks pozostanie w dywizji kobiet WWE jeszcze dłuższy czas.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:

AJ Styles
Kevin Owens15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Kevin Owens

Miano pretendenta do mistrzostwa Universal
Roman Reigns
vs
Bobby Lashley
vs
???
vs
???

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Nia Jax
17. czerwca 2018


Money in the Bank
Ladder Match
Bobby Roode
vs
Braun Strowman
vs
Finn Bálor
vs
Kevin Owens
vs
Rusev
vs
The Miz
vs
The New Day
vs
Samoa Joe

Money in the Bank
Ladder Match

Alexa Bliss
vs
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Ember Moon
vs
Lana
vs
Natalya
vs
Naomi
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo WWE
Last Man Standing
AJ Styles
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Elias

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
The Good Brothers

Mistrzostwo Kobiet RAW
Nia Jax
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Asuka

Roman Reigns
vs
Jinder Mahal

Bobby Lashley
vs
Sami Zayn

Daniel Bryan
vs
Big Cass
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.