wrestling wwe tna ecw


WWE Backlash za nami, a w starciu rewanżowym po WrestleManii, promowanym jako "Najwspanialszy pojedynek w historii", Randy Orton pokonał Edge'a. Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Kto wygra na WWE Backlash?
Edge (209) 51%  
Randy Orton (198) 49%  
Łącznie oddano
407 głosów

Rozpoczynamy tymczasem głosowanie dotyczące podziału rosterów WWE.


Edge nabawił się poważnej kontuzji podczas nagrań walki z Randym Ortonem na WWE Backlash. Zawodnik zerwał triceps, w związku z czym musiał się poddać pilnej operacji. Przerwa WWE Hall of Famera może wynieść nawet około 8 miesięcy.

WWE poinformowało o połączeniu sztabów kreatywnych odpowiedzialnych za RAW i SmackDown. Nadzór nad zbiorczym zespołem sprawuje teraz Bruce Prichard, który odpowiada obecnie tylko przed Vincem McMahonem. W związku z roszadami Paul Heyman został odwołany z roli dyrektora wykonawczego RAW.

W trakcie nagrań NXT w dniu 9 czerwca w gronie osób pełniących rolę publiczności znalazł się adept z Performance Center, który jak się później okazało był zakażony koronawirusem. WWE poinformowało o tym z blisko tygodniowym opóźnieniem, natomiast finalnie wszystkie potencjalnie zagrożone osoby z federacji zostały przebadane i wszystkie wyniki były negatywne, więc nagrania telewizyjne zostały wznowione.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 22.07.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kulisy sytuacji z nowym kontraktem Drake'a Mavericka z WWE, Braun Strowman pojawi się w WWE Backstage, Status Forgotten Sons w WWE, Dwie kolejne atrakcje na najbliższe SmackDown, Aktualny status planów WWE względem live eventów i gal poza obecnymi obiektami
Dodano: 16-06-2020, 11:42
Drake Maverick został zwolniony z WWE w kwietniu, lecz federacja pozwoliła mu przepracować turniej o NXT Cruiserweight Championship, do którego został już wcześniej zapowiedziany. Jak się później okazało całość przerodziła się w historię, w której Maverick wypracował sobie nowy kontrakt z federacją, mimo braku zwycięstwa w turnieju. Choć wiele osób uznało to w związku z tym za work, to warto wspomnieć, że wszystko naprawdę odbywało się na bieżąco. Początkowo WWE pozwoliło Maverickowi przepracować turniej mimo zwolnienia, gdyż federacja nie chciała już zmieniać formatu czy szukać zastępstwa tuż przed startem rozgrywki o pas. Co więcej niebagatelne znacznie miało też odegrać wideo zamieszczone przez Drake’a po zwolnieniu, gdy ten emocjonalnie wypowiedział się o tym fakcie, czym zaskarbił sobie sympatię wielu fanów.
Ponoć WWE było zaskoczone tym jak duże wsparcie wyrazili fani względem Mavericka i ten fakt odmienił sytuację. Początkowo nie planowano w ogóle, żeby Drake wyszedł z grupy turnieju – stąd w pierwszej turniejowej walce zanotował porażkę. Ostatecznie poparcie ze strony fanów i dobra postawa Drake’a sprawiła, że WWE zmieniło zdanie. Co ciekawe Maverick do końca naprawdę nie wiedział czy może liczyć na kontrakt – dowiedział się o tym oczywiście przed finałem turnieju, lecz tak naprawdę tuż przed nim, gdyż WWE przekazało mu wiadomość w dniu nagrań tej walki. Potwierdzają to działania Mavericka poza WWE, gdyż ten nie będąc pewnym swojej przyszłości wystąpił 27 maja o zarejestrowanie praw do nazw „Rockstar Spud” i „Spud”, chcąc mieć w razie czego prawa do przydomków, które będzie mógł wykorzystać na scenie niezależnej czy w innej federacji. Ostatecznie jak wiemy ponownie jest on jednak częścią NXT.

Gościem specjalnym dzisiejszego WWE Backstage będzie WWE Universal Champion, Braun Strowman. Wcześniej potwierdzono już obecność Breta Harta, a jednym z gospodarzy dzisiejszego odcinka Backstage będzie CM Punk.

„Fightful” informuje, że Forgotten Sons nie pracują w tym tygodniu na nagraniach WWE, co da łącznie kilka tygodni ich absencji w WWE TV. Ponoć jest to celowy zabieg WWE, związany z postawą Jaxsona Rykera, który wobec protestów pod banderą „Black Lives Matter” opowiedział się raczej po drugiej stronie, zdecydowanie popierając na Twitterze postawę reprezentowaną przez prezydenta Donalda Trumpa. Takie zachowanie miało rozwścieczyć wiele osób w szatni WWE – pojawiały się głosy, że sytuacja ma być na tyle napięta, że mogłoby dojść do rękoczynów, gdyby Ryker zjawił się teraz w szatni. Z tego względu WWE wycofało na ten moment Forgotten Sons z akcji. Federacja bierze też pod uwagę fakt, że prawdopodobnie i tak nie umieściliby ich teraz w telewizji, gdyż negatywne reakcje mogliby wywołać fani czy nawet przedstawiciele mediów, a WWE woli unikać takich kontrowersji.
Najgorzej na całej sytuacji wypadają Steve Cutler i Wesley Blake, a więc koledzy Rykera z Forgotten Sons. Ponoć zawodnicy zdecydowanie odcięli się od słów Rykera, a ostatnio spotkali się z częścią rosteru by wytłumaczyć swój punkt widzenia – odbyli też rozmowę z Markiem Carrano, zajmującym się sprawami kadrowymi w WWE. W ich przypadku roster WWE miał wyrazić współczucie, gdyż przez zachowanie Rykera teraz sami muszą pauzować. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja, lecz w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy Forgotten Sons w akcji.

WWE potwierdziło, że podczas najbliższego SmackDown powróci Bray Wyatt, który pojawi się po raz pierwszy od porażki z Braunem Strowmanem na Money In The Bank. Dodatkowo na galę został zapowiedziany segment MizTV z udziałem Mandy Rose.

PWInsider informuje, że WWE snuje plany dotyczące gal poza WWE Performance Center i Full Sail Univeristy czy nawet powrotu live eventów, lecz są one na wstępnym etapie i coraz więcej wskazuje na to, że takie wydarzenia będą realne dopiero na jesieni. Część zawodników liczy, że dojdzie do tego w sierpniu, lecz pracownicy zakulisowi mają wskazywać, iż to raczej przedwczesny termin. Obecnie WWE opracowuje schematy, które pozwoliłyby na ewentualne organizowanie gal z udziałem publiczności według dostępnych regulacji, lecz nie jest to łatwy proces. Federacja chce się do tego dobrze przygotować, gdyż jakiejkolwiek błędy byłyby oczywiście fatalne pod względem wizerunkowym i niebezpieczne dla pracowników.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?

Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach.
Nie, obecna sytuacja jest optymalna.19. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Dolph Zigglert


Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Nikki Cross

Wyatt Swamp Fight
Braun Strowman
vs
Bray Wyatt
14. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
pokonał
Bobby'ego Lashleyego

Mistrzostwo Universal
2 on 1 Handicap Match

Braun Strowman
pokonał
Miza i Johna Morrisona

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Apollo Crews
pokonał
Andrade

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Nia Jax
podwójny count-out

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Triple Threat Match

Bayley i Sasha Banks
pokonały
Alexa Bliss i Nikki Cross
The IIconics

Randy Orton
pokonał
Edge'a

Sheamus
pokonał
Jeffa Hardy'ego
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonał
Britta Bakera


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.