wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

AJ Styles dostanie wolny miesiąc?, Nietypowy tatuaż Sashy Banks, Federacja niezależna odwołała galę w związku z urazem Lucha Bros, Cody Rhodes o swojej wejściówce na DoN, Road Dogg pracuje przy NXT, Rola Tony'ego Khana przy Double or Nothing, Kto zajmuje się kwestiami produkcyjnymi w AEW?, Awesome Kong o swoim niespodziewanym występie, Kolejna potyczka Young Bucksów z Lucha Bros, Występ Jona Moxleya dla Northeast Wrestling, Moxley zadebiutuje w Japonii?, Starrcast III podczas weekendu All Out
Dodano: 27-05-2019, 10:58
Możliwe, że AJ Styles dostanie wkrótce więcej wolnego na podleczenie paru mniejszych urazów z którymi się zmaga. Nie przeszkadzają one w dalszych występach, lecz towarzyszą zawodnikowi niemal od początku roku i WWE prawdopodobnie da mu czas na odpoczynek. Już teraz Styles omija live eventy, bowiem WWE postanowiło oszczędzać go po WrestleManii. W kontekście przyszłego miesiąca Styles awizowany jest tylko na Super ShowDown, natomiast nie zapowiedziano go na żadne live eventy czy tygodniówki.

Na nietypowy tatuaż zdecydowała się Sasha Banks:

Lucha Empire zdecydowało się odwołać swoją galę, bowiem Lucha Bros poinformowali ich, że po Double or Nothing są zbyt poobijani by zaliczyć wkrótce kolejny występ. Pentagon i Rey Fenix mieli być głównymi gwiazdami show, więc federacja zdecydowała się anulować cały event.

Cody Rhodes wypowiedział się o swojej wejściówce z Double or Nothing, która w oczywisty sposób skierowana była w stronę Triple H’a. Cody stwierdził, że wie, iż mówili o robieniu swojego, a nie konkurowaniu, lecz to nasuwa się samo przez siebie. Dodał, że taka wejściówka nie miała na celu zaatakowania Triple H’a, tylko chciał podkreślenia jego roli w AEW – jest bowiem wiceprezesem, ale przede wszystkim czuje się wrestlerem i to chciał zaakcentować.

Brian „Road Dogg” James powrócił do pracy w WWE, lecz zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami – współpracuje teraz tylko i wyłącznie z Triple H’em przy NXT. Wcześniej James zrezygnował z roli członka Creative Teamu SmackDown w związku z frustracją jaką wywoływała u niego postawa Vince’a McMahona i nie chciał on dalej pracować z szefem WWE.

Co ciekawe Tony Khan był mocno zaangażowany w produkcję Double or Nothing i nadzorował tak zwane „Gorilla Position”, a więc miejsce z którego kontroluje się przebieg show. Tony był odpowiedzialny za dysponowanie czasem przeznaczonym na walki i pilnował by się nie przeciągały. Okazało się to bardzo ważne, bowiem zapewnił on kontrolę nad galą, czego zabrakło przy okazji All In, gdy sami wrestlerzy wyłożyli się na tym właśnie gruncie, przez co przynajmniej kilka walk przebiegało zupełnie inaczej i dłużej niż zakładano. Słowa uznania wobec pracy wykonanej przez Khana wyraził Cody Rhodes, który stwierdził, że do pełnienia takiej roli potrzeba zwykle wielu lat przygotowań, a Tony spróbował po raz pierwszy i od razu podołał zadaniu. Khan zaimponował także szatni swoim zaangażowaniem, bowiem poza kontrolowaniem programu osobiście dziękował każdemu po zakończeniu ich walk i przejściu na zaplecze.

Jeśli chodzi o kwestie produkcyjne to filmami promocyjnymi zajmował się Kevin Sullivan, znany ze swojej pracy dla Impact Wrestling. Nad przygotowaniem ringu pracował były pracownik TNA – Steve Small, natomiast zespołem do spraw produkcyjnych przewodził Keith Mitchell. Co ciekawe pośród szeregowych pracowników znalazło się ponoć sporo osób pracujących kiedyś przy WCW.

Awesome Kong poinformowała, że jej występ na Double or Nothing zaaranżowany był właściwie cztery miesiące temu, ale wiedziało o tym jedynie kilka osób i utrzymali taki stan do samego PPV, by była to prawdziwa niespodzianka.

To nie koniec rywalizacji Young Bucksów z Lucha Bros, bowiem ich kolejną walkę zapowiedziano na galę AAA odbywającą się 16 czerwca.

Tymczasem na galę Northeast Wrestling z 16 sierpnia (pod nazwą Prison Break) zapowiedziano pojedynek Jona Moxleya z Pentagonem Jr. Co ciekawe na gali awizowana jest też obecność związanych obecnie z WWE Jerry’ego „The Kinga” Lawlera oraz Renee Young.

Jeśli chodzi o Moxleya to możliwe, że rozpocznie on również przygodę z Japonią, bowiem w najnowszym wideo opublikowanym na Twitterze wskazał na datę 6 czerwca, a wtedy odbywa się gala NJPW z finałem Best of the Super Juniors. Możliwe, że wtedy Jon zadebiutuje w Japonii.

Tymczasem na weekend w który odbywać się będzie All Out w Chicago (30-31 sierpnia) ogłoszono trzecią edycję Starrcast.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.