wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Brock Lesnar nie wystąpi na dwóch najbliższych galach PPV, Nowa walka na Elimination Chamber i aktualna karta tej gali, Rob Van Dam powraca do Impact Wrestling - walka wieczoru United We Stand, Uraz Fenixa podczas piątkowej gali AAW, Duże zainteresowanie Double or Nothing, Szczegóły kontraktu Kenny'ego Omegi z AEW, Omega o tym co męczyło go w NJPW i dlaczego wybrał AEW zamiast WWE
Dodano: 09-02-2019, 10:16
Według aktualnych wieści Brock Lesnar nie wystąpi na Elimination Chamber ani Fastlane i powróci do WWE na ostatniej prostej przed WrestleManią 35. Wcześniej prawdopodobnie zakładano jednak walkę „Bestii” na Fastlane, bowiem zapowiedziano go na epizody RAW z 18 i 25 lutego, lecz ostatnio odwołano te występy. Najbliższa gala na którą awizowany jest WWE Universal Champion to RAW z 18 marca, które odbędzie się w Chicago i będzie to druga czerwona tygodniówka po Fastlane.

WWE zapowiedziało kolejną walkę na Elimination Chamber, które to PPV odbędzie się już za tydzień w niedzielę. Jest to pojedynek o RAW Women’s Championship, którego Ronda Rousey będzie bronić w starciu z Ruby Riott.

Aktualna karta Elimination Chamber:

WWE Cruiserweight Championship
Buddy Murphy vs. Akira Tozawa

RAW Women’s Championship
Ronda Rousey vs. Ruby Riott

SmackDown Tag Team Championship
Shane McMahon & The Miz vs. The Usos

Elimination Chamber Match
WWE Women’s Tag Team Championship

Nia Jax & Tamina vs. Liv Morgan & Sarah Logan vs. Mandy Rose & Sonya Deville vs. The IIconics vs. Bayley & Sasha Banks vs. Naomi & Carmella

Elimination Chamber Match
WWE Championship

Daniel Bryan vs. Randy Orton vs. Mustafa Ali vs. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Jeff Hardy

Rob Van Dam powróci do Impact Wrestling by wystąpić na gali United We Stand, podczas weekendu WrestleManii 35. Jako walkę wieczoru tej gali zapowiedziano „Extreme Dream Match” w którym RVD połączy siły z Sabu, a ich rywalami będą Pentagon Jr. i Fenix, czyli Lucha Bros.

Tymczasem Fenix nabawił się jakiegoś urazu podczas wczorajszej gali AAW w Teksasie. Zawodnik wykonywał Springboard Cutter i ponoć lądował w nieco nienaturalny sposób, po czym sygnalizował problemy z szyją lub głową. Pojedynek wkrótce potem zakończono, a po walce Fenix nie był w stanie opuścić areny o własnych siłach i wyniesiono go na noszach. Na razie czekamy na więcej informacji odnośnie stanu zdrowia zawodnika.

Rejestracja do przedsprzedaży biletów na Double or Nothing spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów i raczej nie będzie problemu z wyprzedaniem wejściówek na ten event. Oznacza to, że pierwszą galę AEW obejrzy w Las Vegas około 14 tysięcy osób.

Kenny Omega podpisał z AEW 4-letnią umowę i jak już wspominałem będzie też formalnie pełnił funkcję wiceprezesa, ale okazuje się, że nie tylko. Umowa Omegi jest bardzo uprzywilejowana, podobnie jak kontrakt podpisany wcześniej przez Chrisa Jericho. Z tego co na ten moment wiadomo to Omega ma możliwość bookowania sobie występów w innych miejscach, gdyby odczuwał taką potrzebę w trakcie obowiązywania kontraktu z AEW. Tym samym istniałaby nawet możliwość by Omega powrócił na jakieś walki do New Japan Pro Wrestling. Zawodnik potwierdził też, że kontrakt jest lepszy finansowo od wszystkich umów, które zawierał do tej pory z NJPW.

Sam Kenny Omega udzielił z kolei obszernego wywiadu Dave’owi Meltzerowi, w którym tłumaczył między innymi swoje ostatnie decyzje. Kenny przyznał, że uwielbia Japonię i spędzi jeszcze dużo czasu w tym kraju, gdzie właściwie na dniach powróci, lecz czuł jednocześnie, iż musi zrobić kolejny krok w swojej karierze, więc podjął decyzję o odejściu z NJPW i postawieniu na WWE lub AEW. Kenny wspomniał, że absolutnie rozważał obranie kierunku na WWE, bo to bezpieczna opcja i wbrew pozorom kusiło go właśnie to, że nie musiałby zajmować się kwestiami kreatywnymi, tylko przychodziłby na gotowe. Omega zaznaczył, że wbrew medialnym spekulacjom nie przeszkadzałoby mu takie rozwiązanie, bo był już nieco zmęczony właśnie tym faktem w NJPW, gdzie zawodnikom często rzuca się jedynie wskazówki, a potem muszą zadbać sami o siebie, co oznacza często nieprzespane noce przed galami, z czego w WWE wyręcza cię szereg ludzi odpowiedzialnych za kwestie kreatywne. Kenny zdradził, że psychicznie czuł się tym już mocno zmęczony. Omega dodał, że postawił ostatecznie na AEW, bo prawdopodobnie będzie tu zachowany balans między tymi rozwiązaniami, a poza tym nie mógł sobie odmówić tego by nie wziąć udziału w takim projekcie z ludźmi, z którymi mocno się zaprzyjaźnił.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.