wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po
paru miesiącach spekulacji wiadomo już oficjalnie, że John Morrison związał się kilkuletnią umową z WWE. Dla zawodnika będzie to powrót do federacji po ponad ośmiu latach, gdyż opuścił on szeregi WWE w listopadzie 2011 roku. 
Na jesieni kilka gwiazd WWE przedłużyło swoje kontrakty z federacją, natomiast w grudniu nastąpiło z kolei rozwiązanie kontraktów z paroma osobami, które nie były zbytnio wykorzystywane w WWE TV. Za porozumieniem stron WWE rozstało się z Sin Carą, Lukiem Harperem oraz The Ascension (Viktorem i Konnorem). Do marca 2020 roku całą czwórkę obowiązuje 3-miesięczna klauzula zakazu występów na galach telewizyjnych oraz PPV od innych federacji. 

WWE z dużym wyprzedzeniem ogłosiło czołowe gwiazdy 2020 WWE Hall of Fame. Głównymi postaciami ceremonii będą członkowie grupy nWo (w składzie: "Hollywood" Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash i Sean Waltman) oraz Batista. Gala odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku i otworzy weekend WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aktualne informacje odnośnie stanu zdrowia niektórych zawodników i zawodniczek WWE, Jerry Lynn musiał się wycofać ze Starrcast, Jeff Hardy wciąż bez wyroku za ostatni wybryk, Minimalna różnica w oglądalności odcinków AEW Dynamite i NXT z tego tygodnia, Pierwsze problemy frekwencyjne AEW, Informacje odnośnie biletów na jutrzejsze Full Gear i długości tej gali
Dodano: 08-11-2019, 09:59
PWInsider przekazał kilka informacji odnośnie stanu zdrowia poszczególnych osób z WWE, które miały w ostatnim czasie problemy zdrowotne:
+ Cedric Alexander zmagał się w ostatnich tygodniach z drobnym urazem, lecz dostał zielone światło od lekarzy w poprzedni weekend i z tego względu wystąpił na RAW
+ tak jak już mówiono, Alexa Bliss ma problemy z ramieniem, ale nie są one poważne i zawodniczka ma powrócić do akcji na przestrzeni paru najbliższych tygodni
+ Sasha Banks dostała już zgodę lekarzy na występy w ringu i powróci do akcji podczas dzisiejszego SmackDown, na które zapowiedziano jej walkę z Nikki Cross
+ jeśli chodzi natomiast o Xaviera Woodsa, który uszkodził ścięgno Achillesa, to według najnowszych informacji WWE spodziewa się jego powrotu dopiero latem 2020 roku.

Jerry Lynn musiał się wycofać z udziału w Starrcast, gdyż poddaje się w tym tygodniu badaniu rezonansem elektromagnetycznym. Lynn przeprosił fanów, informując, że otrzyma wyniki na początku przyszłego tygodnia i będzie wdzięczny za uwzględnienie go w ewentualnych modlitwach.

Według informacji PWInsidera, Jeff Hardy nie usłyszał jeszcze jaka kara czeka go za ostatnie wybryki związane z jazdą pod wpływem alkoholu. Pierwsze spotkanie sądowe odbyło się w tym tygodniu, lecz na razie nie zapadł werdykt, a kolejną rozprawę ustalono na 5 grudnia.

AEW Dynamite szósty raz z rzędu wygrało rywalizację z NXT, lecz po raz pierwszy udało się to w dosłownie minimalnym wymiarze i oba programy bardzo się do siebie zbliżyły. Wystarczy wspomnieć, że różnica między programami wyniosła w tym tygodniu zaledwie 9 tysięcy widzów. Dynamite obejrzało tym razem 822 tysiące widzów (w poprzednim tygodniu 759 tysięcy), natomiast po NXT sięgnęło 813 tysięcy osób (580 tysięcy tydzień temu). Niewątpliwym plusem dla obu programów jest to, że odnotowały wzrost oglądalności, co zdarzyło się po raz pierwszy od czasu emisji tych tygodniówek w telewizji, gdyż dotychczas Dynamite i NXT systematycznie traciły widzów.

Fani obecni na ostatnim Dynamite zauważyli, że tym razem było bardzo daleko do kompletu widzów, gdyż blisko połowa trybun została wyłączona z użytku i fanów zgromadzono głównie wokół ringu oraz naprzeciw kamer. Gala odbywała się w Bojangles’ Coliseum w Charlotte. Hala może pomieścić koło 9 tysięcy osób, natomiast frekwencja na Dynamite miała sięgnąć poziomu 5 tysięcy. Po początkowym ogromnym zainteresowaniu, AEW zaczyna zatem pomału zmagać się z problemem, który w ostatnich latach dopadł także WWE.

Jeśli chodzi o jutrzejsze Full Gear PPV to dotychczas sprzedano ponoć około 7500 tysiąca biletów, natomiast w sprzedaży pozostaje około 1300 wejściówek. Tym samym show nie będzie prawdopodobnie kompletnie wyprzedane, lecz powinno się zbliżyć do kompletu widzów. AEW planuje także by PPV było krótsze niż sierpniowe All Out, które przeciągnęło się aż do pięciu godzin, przez co część fanów narzekała nieco na długość całego wydarzenia. Full Gear ma trwać koło czterech godzin i z tego względu kartę ograniczono do ośmiu walk, podczas gdy na All Out odbyło się aż dziesięć pojedynków.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
vs
Becky Lynch i Charlotte Flair

TLC Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

"The Fiend" Bray Wyatt
vs
The Miz

Rusev
vs
Bobby Lashley

Aleister Black
vs
Buddy Murphy
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniela Bryana

Survival Series Match
Mężczyzn
Team SmackDown
pokonało
Team RAW
i Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team NXT
pokonało
Team RAW
i Team SmackDown

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego
Shinsuke Nakamurę
i
Mistrza
Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Shayna Baszler
pokonała
Becky Lynch
i
Bayley

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
pokonali
Revival
Undisputed Erę

Mistrzostwo NXT
Adam Cole
pokonał
Pete'a Dunne'a

Mistrzostwo Cruiserweight
Międzybrandowy Triple Threat Match

Lio Rush
pokonał
Akirę Tozawę
i Kalisto

10 Team Battle Royal
Zwycięzcy:
Dolph Ziggler
i Robert Roode
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.