wrestling wwe tna ecw


WWE Backlash za nami, a w starciu rewanżowym po WrestleManii, promowanym jako "Najwspanialszy pojedynek w historii", Randy Orton pokonał Edge'a. Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Kto wygra na WWE Backlash?
Edge (209) 51%  
Randy Orton (198) 49%  
Łącznie oddano
407 głosów

Rozpoczynamy tymczasem głosowanie dotyczące podziału rosterów WWE.


Potwierdzone zostało, że zaledwie tydzień po SummerSlam odbędzie się kolejne PPV WWE Payback. Gala ta powróci po trzyletniej przerwie, bowiem po raz ostatni odbyła się w roku 2017.

WWE podało do wiadomości wyniki finansowe za drugi kwartał br. Wbrew wszelkim spekulacjom związanym z pandemią, dochody okazały się więcej niż zadowalające, na co z miejsca zareagował rynek wzrostem cen akcji.

Karierę w WWE zakończyła była mistrzyni tag teamowa kobiet Kairi Sane. Pomimo planów zatrudnienia jej w roli ambasadorki organizacji w Japonii, obie strony nie doszły do porozumienia. Kairi była także mistrzynią kobiet NXT, a w roku 2017 zwyciężyła Mae Young Classic.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2020
Środa 25.08.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Nie żyje były zawodnik CZW, Oglądalność RAW, Optymistyczne wieści odnośnie Bobby'ego Fultona, Adam Pearce już bez koronawirusa, Big Show o obecnym statusie Randy'ego Ortona, Uwaga na spoilery z Impact Wrestling: zapowiedź pojawienia się kolejnej osoby zwolnionej z WWE, dwie walki na przyszłotygodniowe IW, zmiana mistrzowska
Dodano: 22-07-2020, 12:09
W wieku zaledwie 38 lat zmarł były zawodnik Combat Zone Wrestling, Tom „Z-Barr” Hirshmann. Nieoficjalnie mówi się o tym, że mogła to być śmierć samobójcza, lecz nie mamy na ten moment potwierdzenia. Hirshmann rozpoczął swoją przygodę z wrestlingiem od treningów w szkółce CZW, a potem zaczął występować dla tej federacji w 1999 roku. Od roku 2012 przeniósł się na Florydę i występował już tylko okazjonalnie, co miało podłoże w jakichś problemach zdrowotnych zawodnika.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.628 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 1.561 miliona osób sprzed tygodnia, lecz wciąż jest to druga najgorsza widownia w historii show. Pierwszą godzinę programu oglądało 1.740 miliona widzów, drugą 1.609 miliona, a trzecią już 1.535 miliona osób.

Pojawiły się bardziej optymistyczne wieści odnośnie Bobby’ego Fultona. Otóż ten rzeczywiście trafił do szpitala, natomiast okazuje się, że wcześniejsze informacje o nawrocie nowotworu były błędne. Fulton jest leczony z innych powodów, a pozostaje wolny od nowotworu. Tak czy siak, należy mu jedynie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Kolejne optymistyczne wieści są takie, że producent WWE, Adam Pearce, jest już wolny od koronawirusa. Pearce był jedną z osób, które zakaziły się COVID-19 przy okazji jednego z tapingów. O pozytywnym wyniku testu poinformował 25 czerwca. Teraz Pearce potwierdził już, że wygrał i tę walkę, zwalczając koronawirusa.

W rozmowie ze „Sports Illustrated” Big Show udzielił ciekawej wypowiedzi odnośnie Randy’ego Ortona. Show zaczął od tego, że Orton ma doskonałą kombinację wyglądu, parametrów fizycznych i umiejętności, a do tego fakt, że jest wrestlerem trzeciej generacji, na pewno działa na jego korzyść. Pewne rzeczy ma we krwi, a sporo aspektów, które poznaje się dopiero podczas pracy, Randy przyswoił nawet nieświadomie, od ojca, który opowiadał o swojej karierze choćby podczas wspólnych posiłków. Show wspomniał, że osiągnięcie sukcesu w tej branży w tak młodym wieku może być świetnym doświadczeniem, jak i zmorą - Orton choć zawsze prezentuje się bardzo pewnie w telewizji, także miał takie problemy i chwile zwątpienia.
Show dodał, że w ostatnich miesiącach patrzył na Ortona i wręcz nie dowierzał jakie dokonały się w nim zmiany. Po pierwsze widać, że Randy uporał się już z wszelkimi dylematami czy presją i widać po nim ten luz, co owocuje też znakomitą pracą w programach, być może najlepszą w całej jego karierze, choćby przy mikrofonie, ale i w ringu. Kiedyś pokusił się o stwierdzenie, że Randy nigdy nie będzie jak John Cena, który był topową postacią w telewizji, ale i prawdziwym liderem na zapleczu. Obecnie mocno się to jednak zmieniło i Orton dorósł chyba do przewodzenia innym, gdyż aktualnie ma w sobie sporo z lidera i widać to na zapleczu WWE.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling.
|
|
|
|
|
Podczas wczorajszego odcinka wyemitowano promo kolejnej osoby zmierzającej do Impact Wrestling, którą jak się okazało jest Bryan Myers (aka Curt Hawkins), a więc kolejna z osób, które zostały zwolnione z WWE w kwietniu tego roku.

Na przyszłotygodniowe Impact Wrestling potwierdzono tymczasem pojedynek The Good Brothers z Reno Scum oraz starcie o Impact World Championship: Eddie Edwards vs. Trey.

Mamy tymczasem nowych mistrzów tag teamowych Impact Wrestling, gdyż The Motor City Machine Guns pokonali The North i przejęli tytuły. Panowie zakończyli tym samym rekordowe panowanie North, które trwało aż 383 dni. Dla MCMG to drugie zwycięstwo tytułów tag teamowych IW, które posiadali poprzednio w 2011 roku.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?

Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach.
Nie, obecna sytuacja jest optymalna.23.sierpnia 2020


Mistrzostw
o WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo
Tag Teamowe RAW

Street Profits
vs
Andrade i Angel Garza
19. lipca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
/Standard Rules/
pokonał
Dolpha Zigglera
/Extreme Rules/

Mistrzostwo Kobiet RAW
Sasha Banks
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
Tables Match
Cesaro
i Shinsuke Nakamura
pokonali
The New Day

Wyatt Swamp Fight
Bray Wyatt
pokonał
Brauna Strowmana

Eye for an Eye Match

Seth Rollins
pokonał
Reya Mysterio

Kickoff
Kevin Owens
pokonał
Murphy'ego
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.