wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Seth Rollins wycofany z wszystkich live eventów do kwietnia - pojawi się natomiast na najbliższym RAW, Tye Dillinger powrócił do akcji, Układ najważniejszych walk na live eventach RAW, Salvatore Bellomo nie żyje, WWE podpisało umowę z Netflixem, Oficjalna diagnoza w sprawie Fenixa, Roman Reigns kontynuuje publiczne wystąpienia
Dodano: 10-02-2019, 08:56
WWE wycofało Setha Rollinsa z wszystkich live eventów do gali z 1 kwietnia w Waszyngtonie. Jak wiadomo Seth zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi, które na razie eliminują go z akcji, a sama federacja woli też oszczędzać zawodnika w nadchodzących tygodniach, bowiem przed nim wymagająca walka na WrestleManii. Wygląda zatem na to, że Seth nie wystąpi nie tylko na Elimination Chamber, ale także Fastlane. Tak czy siak Rollins ma się pokazywać sporadycznie na Monday Night RAW, po czym będzie już regularnie na czerwonej tygodniówce w kilku ostatnich epizodach przed WrestleManią. Federacja potwierdziła zresztą, że Rollins zjawi się na jutrzejszym RAW z wiadomością dla Brocka Lesnara.

Tymczasem po kontuzji na ring powraca wreszcie Tye Dillinger, który wystąpił na wczorajszym live evencie SmackDown w DeKalb w Illinois, gdzie przegrał solowe starcie z Sheltonem Benjaminem. Dillinger pauzował od 29 października z powodu kontuzji ręki.

Wobec licznych absencji na RAW na live eventach czerwonej tygodniówki walkami wieczoru są obecnie Street Fight Matche pomiędzy Braunem Strowmanem i Baronem Corbinem. Na lokalnych galach odbywają się też regularnie starcia EC3 z Deanem Ambrosem oraz Drew McIntyre’a z Eliasem.

W wieku 67 lat zmarł Salvatore Bellomo, który w latach 80-tych występował w World Wrestling Federation, a w latach 90-tych walczył dla Eastern Championship Wrestling, będącym podwalinami pod słynne ECW. Warto też wspomnieć, że Bellomo uczestniczył w pierwszej walce o ECW World Heavyweight Championship, przegrywając z Jimmym Snuką.

WWE zawarło umowę z Netflixem, na mocy której WWE Studios będzie przygotowywało filmy do umieszczenia na tej platformie. Umowa zakłada ponoć, że przede wszystkim będą to produkcje familijne i pierwszy taki film powstanie już latem. Produkcja zatytułowana „The Main Event” ma być filmem o 10-letnim chłopcu, który jest gnębiony w szkole i postanawia zostać pro wrestlerem.

AAW Wrestling potwierdziło, że po badaniach wiadomo już, iż Fenix doznał urazu mięśni szyi. Zawodnik czuje się już lepiej i dojdzie w miarę szybko do pełni zdrowia, choć na razie czeka go kilka tygodni przerwy i odpoczynku.

Leczenie Romana Reignsa przebiega zgodnie z planem i ten czuje się na tyle dobrze, że kontynuuje publiczne wystąpienia. Reigns gościnnie pojawi się w „Cousins for Life” na Nickelodeonie (emisja 2 marca), a wczoraj rozdawał autografy na World of Wheels w Pittsburghu. Roman miał być w dobrym nastroju i pozostał na stanowisku godzinę dłużej niż planowano. Reigns mówił fanom, że czuje się obecnie dobrze i jest pozytywnie nastawiony.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.