wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kolejne osoby myślą o opuszczeniu WWE?, Pozycja EC3 ucierpiała przez feud z Deanem Ambrosem, Sukces nowego odcinka "Talk Is Jericho" - jak szatnia WWE zareagowała na słowa Moxleya?, Oglądalność SmackDown, Triple H o słowach z ceremonii Hall of Fame i szpilkach wbijanych im przez AEW
Dodano: 30-05-2019, 19:51
Dave Meltzer informuje, że kolejnych kilka osób poważnie myśli o opuszczeniu WWE i niektóre nazwiska mogłyby zszokować fanów. Reporter zasugerował, że są to świeże tematy, które nie były wcześniej poruszane w mediach. Przypomnę, że z osób związanych obecnie z WWE mówiło się o ewentualnych odejściach Revival, Sashy Banks oraz Luke’a Harpera.

Tymczasem Bryan Alvarez twierdzi, że WWE przekreśliło EC3 po jego nieudanym feudzie z Deanem Ambrosem, gdzie poza poziomem ringowym zawodziło to jak fani odbierali obu zawodników, bowiem Dean był oklaskiwany nawet w trakcie typowo heelowych zagrywek.
Podczas podcastu Chrisa Jericho sam Moxley odniósł się niejako do tego i potwierdził te doniesienia. Jon stwierdził bowiem, że szkoda mu EC3, który został postawiony w bardzo trudnej sytuacji, a winę zrzucono właśnie na EC3, bo on i tak miał przecież odejść.

Rzeczony epizod „Talk Is Jericho” wciąż jest numerem jeden jeśli chodzi o doniesienia ze świata wrestlingu. Wystarczy wspomnieć, że to już w tym momencie najczęściej odtwarzany epizod podcastu Jericho w historii programu i „Y2J” pochwalił się, że rekord ustalili już 10 godzin od publikacji. O wywiadzie było też głośno w szatni WWE i „WrestleVotes” poprosiło wybrane gwiazdy o komentarz, oczywiście anonimowy. Zawodnicy mieli powiedzieć, że Moxley nie powiedział nic co by ich zdziwiło, bo widzą to wszyscy w szatni WWE, lecz rzecz jasna nie mogą mówić o takich rzeczach publicznie, gdy wiążą ich kontrakty. Osoby te potwierdziły jednak, że słowa Moxleya są autentyczne, w WWE panuje ogromny bałagan i raczej nic nie zmieni się w najbliższym czasie z uwagi właśnie na Vince’a McMahona.

Oglądalność SmackDown wyniosła w tym tygodniu 2.072 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 1.983 miliona sprzed tygodnia i pierwszy odcinek od 23 kwietnia, który przebił się przez barierę dwóch milionów widzów.

Triple H ma za sobą konferencję prasową przed NXT TakeOver: XXV i w pewnym momencie nie mogło zabraknąć pytania o All Elite Wrestling, a konkretnie o jego komentarze z ceremonii WWE Hall of Fame i ostatnie szpilki wbite przez samo AEW. Hunter niespecjalnie chciał poruszać tę drugą kwestię i podkreślił, że nie chce skupiać się na pracy innych, tylko na swojej dobrej robocie w NXT. Zaznaczył, że nie zamierza bawić w żadne „wojenki” i nie o to chodziło też podczas Hall of Fame, co dla większości ludzi powinno być oczywiste. Wtedy musiał to zrobić z uwagi na Billy’ego Gunna, bowiem wszyscy wiedzieli, iż jest on częścią AEW, więc nie odniesienie się do tego w trakcie segmentu byłoby bardzo dziwne, nie mówiąc już o tym, że zupełnie nie w stylu DX, a przecież to historię tej właśnie grupy celebrowali tego wieczoru. Hunter dodał, że to była jedyna przyczyna jego słów z Hall of Fame i zupełnie już o tym nie myśli, bowiem grunt to dla niego odpowiedni produkt NXT.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.