wrestling wwe tna ecw


Wygląda na to, że Money in the Bank także Was nie zaskoczyło, bowiem zdecydowana większość oddała głos właśnie na niego. Tak prezentują się wyniki:
SONDA
Kontrakt Money in the Bank zgarnie:
Bobby Roode (35) 3%
Braun Strowman (347) 27%
Finn Bálor (148) 12%
Kevin Owens (48) 4%
Rusev (214) 17%
The Miz (162) 13%
The New Day (121) 10%
Samoa Joe (190) 15%
Łącznie oddano
1265 głosów

Jako, że rywalizacja o mistrzostwo Universal pozostaje nadal otwartą księgą, skupimy się na mistrzostwie WWE. Zaczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem zwycięży na Extreme Rules. AJ Styles, czy Kevin Owens?


Io Shirai potwierdziła, że w czerwcu pożegna się z federacją Stardom. Japońska gwiazda porozumiała się z WWE i podpisze kilkuletni kontrakt, czego była już bliska w 2017 roku, jednak wtedy na ostatniej prostej przeszkodziły jej problemy zdrowotne.

Prawdopodobnie od jesieni 2019 roku SmackDown trafi do ramówki Fox, które porozumiało się w tej sprawie z WWE. Będzie to absolutnie rekordowa umowa telewizyjna dla WWE, bowiem za 5-letni kontrakt federacja ma otrzymać ponad miliard dolarów. W związku z tym możliwa jest też mocniejsza promocja niebieskiego brandu i wydłużenie SmackDown do trzech godzin.

Kolejnym krokiem we współpracy PROGRESS i ICW z WWE może być emisja gal tych federacji na WWE Network. Takiego ogłoszenia możemy oczekiwać już podczas 2-dniowego eventu WWE UK w londyńskim Royal Albert Hall, który odbędzie się w czerwcu.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 20.06.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00

AXS TV pokaże event G1 Special z San Francisco, Oglądalność Impact Wrestling, Jim Ross widzi gwiazdę w Drew McIntyrze, Ładny gest Alexy Bliss wobec dziewczynki z zaburzeniami odżywiania, Big Show odradzał Kofiemu Kingstonowi udział w projekcie The New Day
Dodano: 26-05-2018, 09:46
AXS TV ogłosiło, że podobnie jak w przypadku G1 Special in USA z 2017 roku oraz marcowego Strong Style Evolved – ponownie zdecydują się na transmisję gali NJPW w Stanach Zjednoczonych, jaką będzie event G1 Special w San Francisco (7 lipca). Komentarzem do gali mają się zająć Jim Ross oraz Josh Barnett.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 263 tysiące widzów, co oznacza spadek względem 329 tysięcy sprzed tygodnia. Jest to jednak zrozumiałe, bowiem w czwartek odbył się finał Konferencji Zachodniej ligi NBA, który przyciągnął tego wieczoru przed telewizory większość widzów.

Jim Ross stwierdził w swoim podcaście, że jeżeli miałby wyróżnić obecnie jakąś gwiazdę WWE, która na pewno znajdzie się w przyszłości na szczycie to będzie to Drew McIntyre. Jego zdaniem McIntyre już teraz prezentuje się dobrze i jest do tego obecnie w znakomitej formie fizycznej, czyniąc postępy z każdym kolejnym miesiącem. „JR” nie ma zatem wątpliwości, że prędzej czy później McIntyre sięgnie po któryś z głównych tytułów – mistrzostwo Universal lub mistrzostwo WWE.

Podczas Q&A na MegaCon w Orlando, na bardzo ładny gest zdecydowała się Alexa Bliss. Bliss usłyszała, że na sali jest mała dziewczynka z zaburzeniami odżywiania i poprosiła ją do siebie, wyrażając swoje wsparcie. Bliss wspomniała, że wie doskonale z czym zmaga się dziewczynka i wie, iż gdy sama przez to przechodziła, bardzo potrzebowała kogoś kto zapewni ją, że przez to przejdzie. Zapewniła zatem dziewczynkę, że ta jest wspaniała i na pewno przez to przejdzie – wspomniała także, iż wciąż wiele przed nią i będzie mogła być kimkolwiek sobie wymarzy.
Przypomnę, że Bliss sama zmagała się z zaburzeniami odżywiania w wieku nastoletnim, kiedy to zagrożone było nawet życie obecnej gwiazdy WWE. Alexa przezwyciężyła jednak wtedy chorobę, a pomogło jej w tym przerzucenie się na kulturystykę.

Big Show zdradził podczas „Steve Austin Show”, że swego czasu odradzał Kofiemu Kingstonowi zaangażowanie w projekt The New Day. Show przyznał, że nie czuł koncepcji tej grupy i rozmawiał bezpośrednio z Kofim, mówiąc mu, iż przez takie „błaznowanie” może zaprzepaścić swoją karierę. Olbrzym zaśmiał się oczywiście, że po kilku tygodniach odszczekiwał swoje słowa, bo zobaczył jaka jest chemia między członkami New Day i cieszył się, że Kofi zignorował jego rady.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:

AJ Styles
Kevin Owens15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Kevin Owens

Miano pretendenta do mistrzostwa Universal
Roman Reigns
vs
Bobby Lashley
vs
???
vs
???

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Nia Jax
17. czerwca 2018


Money in the Bank
Ladder Match
Bobby Roode
vs
Braun Strowman
vs
Finn Bálor
vs
Kevin Owens
vs
Rusev
vs
The Miz
vs
The New Day
vs
Samoa Joe

Money in the Bank
Ladder Match

Alexa Bliss
vs
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Ember Moon
vs
Lana
vs
Natalya
vs
Naomi
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo WWE
Last Man Standing
AJ Styles
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Elias

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
The Good Brothers

Mistrzostwo Kobiet RAW
Nia Jax
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Asuka

Roman Reigns
vs
Jinder Mahal

Bobby Lashley
vs
Sami Zayn

Daniel Bryan
vs
Big Cass
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.