wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W listopadzie WWE podjęło negocjacje w sprawie przedłużenia współpracy z niektórymi osobami, czego efektem są nowe kontrakty Randy'ego Ortona, The Miza, Paige oraz Lany. Orton i Lana zgodzili się na 5-letnie kontrakty, natomiast Paige związała się z federacją 4-letnią umową. W przypadku Miza obecny kontrakt przedłużono o 3 kolejne lata i pozostanie on w federacji przynajmniej do 2025 roku.

CM Punk dołączył do obsady programu WWE Backstage, emitowanego późnymi wieczorami we wtorki na Fox Sports 1. Punk podpisał kontrakt z samą stacją FOX, lecz cała operacja odbyła się oczywiście za zgodą WWE. Nie można wykluczyć, że z biegiem czasu stosunki na linii Punk-WWE ulegną poprawie i zacznie on pracować także bezpośrednio dla tej federacji.

Według aktualnych wieści Ronda Rousey może powrócić na ring WWE podczas Royal Rumble lub w okolicach tej gali. Jeśli tak się stanie, to WWE planuje doprowadzić do solowej walki Rousey z Becky Lynch na WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Tragiczna śmierć zawodnika ze sceny niezależnej, Zmiana planów odnośnie Shayny Balszer, Oglądalność SmackDown, Przesunięte tapingi RAW, Bójka Jimmy'ego Havoca i Excalibura, Sonny Onoo przeszedł zawał, Dolph Ziggler o frustracji związanej z walką z Goldbergiem
Dodano: 10-11-2019, 16:04
Tę paczkę rozpoczynam niestety od tragicznej informacji o śmierci zaledwie 25-letniego zawodnika, Matta Travisa. W sobotę rano jadący na rowerze Travis został potrącony na ulicach Nowego Jorku przez wykonującego nieprzepisowy manewr kierowcę wywrotki. Matta przewieziono do szpitala, lecz obrażenia okazały się zbyt poważne i na miejscu stwierdzono jego zgon. Zawodnik regularnie występował w takich federacjach jak House of Glory czy Gamechanger Wrestling.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE planowało promocję Shayny Baszler na RAW lub SmackDown i jej duży push na początku 2020 roku. Obecnie plany miały zostać jednak porzucone w związku z emisją NXT na USA Network. Federacja uznała, że potrzebuje tam solidnych nazwisk, a dywizja kobiet nie jest na tyle mocno obsadzona, by usunąć stamtąd Baszler, która ma bardzo mocną pozycję jako mistrzyni żółtego brandu. Z tego względu póki co należy oczekiwać, że Shayna dalej będzie występowała w NXT.

Oglądalność SmackDown wyniosła w tym tygodniu 2.617 miliona widzów, odnotowując wzrost względem 2.520 miliona sprzed tygodnia. Pierwszą godzinę show oglądało 2.725 miliona widzów, natomiast drugą 2.510 miliona osób. Dla WWE są to dobre wieści, gdyż gala odbywała się w Anglii, przez co w praktyce show było nagrane z delikatnym wyprzedzeniem i dopiero emitowane z poślizgiem w Stanach Zjednoczonych, co w przeszłości często wpływało negatywnie na oglądalność w USA, gdyż fani mają już wtedy do dyspozycji spoilery z gal.

WWE odwołało tapingi RAW zaplanowane na 17 grudnia, kiedy to planowano nagranie odcinka do emisji 23 grudnia. Przypomnę, że w tym roku WWE postanowiło dać pracownikom wolne na czas świąt, więc w dniach 22-26 grudnia nie odbędą się żadne gale na żywo. Nagrania z 17 grudnia miały się odbyć w Tyson Events Center w Sioux City (Iowa). Po kilku godzinach federacja przekazała także, że odcinek do emisji 23 grudnia zostanie nagrany tydzień wcześniej – 16 grudnia w Wells Fargo Arena w Des Moines (Iowa). Oznacza to, że fani, którzy pojawią się na hali 16 grudnia zobaczą dwa odcinki RAW – jeden na żywo, a potem drugi, który zostanie nagrany do późniejszej emisji.

W czwartek w jednej z restauracji w Baltimore doszło do spięcia na linii Jimmy Havoc-Excalibur. W knajpie znajdowało się wiele osób z AEW, zarówno spośród zawodników, jak i zarządzających (obecny był choćby Tony Khan), gdyż świętowano urodziny Tony’ego Schiavone. Głównym prowodyrem sytuacji miał być Havoc, który był ponoć pod znaczącym wpływem alkoholu. Wszystko rozpoczęło się od kłótni pomiędzy Jimmym i Excaliburem, po czym przerodziło się w bójkę. Havoc próbował uderzyć Excalibura, ale nie trafił, a ten złapał go w duszenie, które odpuścił dopiero, gdy zjawiła się ochrona. Gdy ochroniarze rozdzielili obu panów, to Havoc próbował jeszcze rzucić się na Excalibura z pięściami, więc wyprowadzono go z lokalu. Po chwili Excalibur wyszedł do Havoca, gdyż chciał załagodzić sytuację, lecz Jimmy miał rzucić w niego telefonem, nie trafiając zresztą i gadżet rozbił się ponoć na ścianie restauracji. Z tego co wiadomo panowie dogadali się jednak potem i obecnie nie ma już między nimi żadnego konfliktu.

Podczas panelu Starrcast IV, były menedżer z WCW – Sonny Onoo, zdradził, że kilkanaście dni temu doznał ataku serca podczas powrotu ze Stanów Zjednoczonych do Japonii. Onoo wspomniał, że wszczepiono mu stent (specjalna rurka umieszczana w naczyniach krwionośnych, by je poszerzyć i przywrócić drożność naczynia) i obecnie czuje się już dobrze, choć póki co ma zakaz latania samolotem. Onoo zjawił się na wydarzeniu w roli tłumacza dla The Great Muty.

W rozmowie z Alexem McCarthym, Dolph Ziggler przyznał, że był bardzo rozczarowany tym jak zabookowano jego walkę z Goldbergiem na SummerSlam i próbował wymusić na WWE zmianę planów, grożąc nawet odejściem z federacji. Dolph podkreślił, że bardzo cieszył się na pomysł walki z Goldbergiem, gdyż jest też jego dużym fanem, lecz gdy szykowali się do walki to usłyszał, iż plan jest taki, że od razu po gongu przyjmie Spear i będzie koniec. Ostatecznie udało mu się wykłócić chociaż tyle, by walka potrwała te dwie minutki, natomiast nie uzyskał nic więcej i nie ukrywa, że było to dla niego ogromne rozczarowanie.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.