wrestling wwe tna ecw


WWE Backlash za nami, a w starciu rewanżowym po WrestleManii, promowanym jako "Najwspanialszy pojedynek w historii", Randy Orton pokonał Edge'a. Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Kto wygra na WWE Backlash?
Edge (209) 51%  
Randy Orton (198) 49%  
Łącznie oddano
407 głosów

Rozpoczynamy tymczasem głosowanie dotyczące podziału rosterów WWE.


Edge nabawił się poważnej kontuzji podczas nagrań walki z Randym Ortonem na WWE Backlash. Zawodnik zerwał triceps, w związku z czym musiał się poddać pilnej operacji. Przerwa WWE Hall of Famera może wynieść nawet około 8 miesięcy.

WWE poinformowało o połączeniu sztabów kreatywnych odpowiedzialnych za RAW i SmackDown. Nadzór nad zbiorczym zespołem sprawuje teraz Bruce Prichard, który odpowiada obecnie tylko przed Vincem McMahonem. W związku z roszadami Paul Heyman został odwołany z roli dyrektora wykonawczego RAW.

W trakcie nagrań NXT w dniu 9 czerwca w gronie osób pełniących rolę publiczności znalazł się adept z Performance Center, który jak się później okazało był zakażony koronawirusem. WWE poinformowało o tym z blisko tygodniowym opóźnieniem, natomiast finalnie wszystkie potencjalnie zagrożone osoby z federacji zostały przebadane i wszystkie wyniki były negatywne, więc nagrania telewizyjne zostały wznowione.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 22.07.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kolejne osoby z brytyjskiej sceny wrestlingu oskarżane o molestowanie oraz stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej, WWE zwołało ponoć pilne zebranie - federacja ma badać sprawę m.in. Jordana Devlina, Oskarżenia wobec Jima Cornette'a oraz jego żony Stacey
Dodano: 19-06-2020, 07:28
Sprawa z Davidem Starrem może wywołać trzęsienie ziemi na brytyjskiej scenie wrestlingu. Po ukazaniu się historii byłej partnerki Starra, coraz więcej kobiet postanowiło się podzielić historiami dotyczącymi molestowania seksualnego lub przemocy w tym biznesie. W mediach społecznościowych przewija się coraz więcej nazwisk, choćby Mikeya Whiplasha, Jordana Devlina, Joe Coffeya, El Ligero czy Travisa Banksa.
Mocne i konkretne zarzuty padły wobec El Ligero z NXT UK. Został on oskarżony osobiście przez zawodniczkę Natalie Sykes. Ta opublikowała swoją historię z czasów, gdy Ligero był jej trenerem. Kilkukrotnie miał ją wtedy nagabywać i molestować, a potem wpadł w obsesję jej kontrolowania i próbował ingerować w jej prywatne związki czy nawet relacje z rodziną. Zawodniczka przyznała, że był to tragiczny okres w jej życiu, w którym była werbalnie i mentalnie zastraszana przez Ligero, co odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Być może jeszcze poważniejsze zarzuty padły wobec Jordana Devlina, którego Hannah Francesca oskarżyła o przemoc fizyczną oraz psychiczną. Kobieta zamieściła na Twitterze zdjęcia pokazujące liczne siniaki na jej ciele, po czym przyznała, iż zrobił to Devlin, lecz dotychczas bała się to ujawnić. Z kolei 20-letnia obecnie zawodniczka Millie McKenzie zdradziła, że trenując pod okiem Travisa Banksa w wieku 17 lat wstąpiła z nim w związek, który z wiadomych przyczyn zachowywali w tajemnicy. W tym czasie miał on znęcać się nad nią emocjonalnie i mentalnie. McKenzie podkreśliła zresztą, że kwestie molestowania i niestosownego zachowania są niestety w tym biznesie powszechne, zwłaszcza w stosunku do dziewczyn, które zaczynają bardzo młodo, tak jak ona. Zasugerowała, że pierwsze oznaki molestowania spotkały ją z rąk promotorów i trenerów jeszcze jak miała 15 lat.

Wyrazy wsparcia dla koleżanek po fachu, które ujawniają swoje historie, wyraziło wiele osób z branży. Do sytuacji odniósł się także Pete Dunne, który przyznał, że jest przerażony tym co czyta i cieszy się, iż kobiety zbierają się na odwagę, żeby to powiedzieć, gdyż jest to szansa żeby oczyścić brytyjski wrestling, uczynić go lepszym i bezpieczniejszym dla wszystkich. Wyraził również nadzieję, że te wyznania będą początkiem gwałtownych zmian na ich scenie wrestlingu, które są bardzo potrzebne dla oczyszczenia środowiska.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wobec całej sytuacji WWE zwołało pilne spotkanie w celu przedyskutowania problemu. Część zarzutów dotyczy bowiem osób, które znajdują się obecnie pod kontraktami NXT UK. Samo WWE wydało już do mediów oświadczenie, iż uważnie badana jest sprawa Jordana Devlina, posądzonego o przemoc fizyczną.

Tymczasem fala wyznań zaczęła obejmować nie tylko brytyjską scenę wrestlingu, gdyż padły również oskarżenia wobec Jima Cornette’a oraz jego żony Stacey. Historia dotyczy czasu gdy Cornette z żoną pracowali w OVW i została opublikowana przez zawodnika sceny niezależnej, Phila Earleya. Ten informuje, że przy jego początkach w wrestlingu próbowała go wykorzystywać Stacey, która między innymi wysyłała niestosowne zdjęcia i propozycje poprzez komunikatory, co poparł zresztą screenami. Earley twierdzi, że w sytuację Stacey była zamieszana wspólnie z mężem – Cornette miał wymagać od niektórych zawodników, żeby wykonywali z jego żoną akty seksualne i wielokrotnie samemu się temu przyglądał. Ponoć Jim i Stacey prowadzili rozległe działania w których próbowali manipulować młodymi zawodnikami, w celu późniejszego wykorzystywania ich na tle seksualnym.
Phil podzielił się również historią kolegi, który nie chce się na razie ujawnić, którego próbowali zmanipulować i wyprać mu mózg, a gdy się im nie udało, nasyłali innych zawodników, żeby znęcali się nad tą osobą fizycznie. Po tych informacjach były OVW Heavyweight Champion, Mike Braddock, potwierdził, że i jego spotkała historia w której Cornette z żoną próbowali go „zwerbować” do nie do końca wiadomych celów. Zarzuty wobec Cornette’a i Stacey potwierdził też inny były pracownik OVW, Body Guy.

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?

Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach.
Nie, obecna sytuacja jest optymalna.19. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Dolph Zigglert


Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Nikki Cross

Wyatt Swamp Fight
Braun Strowman
vs
Bray Wyatt
14. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
pokonał
Bobby'ego Lashleyego

Mistrzostwo Universal
2 on 1 Handicap Match

Braun Strowman
pokonał
Miza i Johna Morrisona

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Apollo Crews
pokonał
Andrade

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Nia Jax
podwójny count-out

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Triple Threat Match

Bayley i Sasha Banks
pokonały
Alexa Bliss i Nikki Cross
The IIconics

Randy Orton
pokonał
Edge'a

Sheamus
pokonał
Jeffa Hardy'ego
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonał
Britta Bakera


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.