wrestling wwe tna ecw


Sonda powraca! Wygląda na to, że problemy techniczne serwisu, z którego usług korzystaliśmy od lat, a w ostatnim okresie uniemożliwiły nam zamieszczanie nowych głosowań, zniknęły i możemy wracać do zabawy.

SONDA
Czy gale wrestlingu powinny odbywać się bez publiczności?

Tak
Nie

Zaczynamy od bodajże najgorętszego tematu, jakim są obostrzenia związane z epidemią wywołaną koronawirusem, a dokładnie zakazem organizowania imprez masowych. Czy więc Waszym zdaniem dobrze, że gale wrestlingu się odbywają, czy może jednak nie powinny w ogóle się odbywać? ZACZYNAMY!


W wieku 39 lat zmarł tragiczną śmiercią były gwiazdor WWE Shad Gaspard. Porwany przez prąd morski utonął w kalifornijskiej Venice Beach prosząc chwilę wcześniej ratowników, aby w pierwszej kolejności pomogli jego synowi. W WWE znany był głównie z tag teamu Cryme Tyme. Gaspard po rozstaniu z ringiem pojawiał się w filmach oraz użyczył swojej sylwetki postaci Kratosa z God of War.

Na RAW po Money In The Bank, Becky Lynch ogłosiła, że jest w ciąży i zrzekła się tytułu mistrzowskiego kobiet RAW. Nową mistrzynią została zwyciężczyni walki MITB, a więc Asuka. Ojcem dziecka Lynch jest Seth Rollins, a zawodniczka ma urodzić w okolicach grudnia.

Alberto Del Rio (znany także jako Alberto El Patron) został oskarżony o brutalną napaść na tle seksualnym. Zawodnik opuścił areszt policyjny po uiszczeniu wysokiej kaucji. W razie potwierdzenia stawianych mu zarzutów, Del Rio może otrzymać karę pozbawienia wolności w wymiarze nawet 5-20 lat.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 17.06.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Ric Flair dalej związany z WWE, Więcej o sytuacji z pozwem jednego z oficjeli XFL przeciwko Vince'owi McMahonowi, Rachael Ellering prawdopodobnie zwolniona z WWE, Oglądalność WWE Backstage, Program o FCW na Fox Sports 1
Dodano: 14-05-2020, 15:34
Wiemy już, że Sting nie jest obecnie pod kontraktem WWE, natomiast sytuacja wygląda ponoć inaczej w przypadku Rica Flaira. „Nature Boy” miał kontrakt, który wygasał co prawda wraz z końcem 2019 roku, lecz kilka miesięcy temu miał przedłużyć umowę z WWE i pozostaje związany z federacją. Chodzi oczywiście o tzw. kontrakt legend, na mocy którego WWE ma możliwość korzystania z wizerunku danej osoby w celach sprzedażowych oraz ma prawo, ale nie obowiązek, angażowania danej osoby w okazyjne występy telewizyjne, czy też na poczet innych wydarzeń (choćby sesji podpisywania kontraktów czy wydarzeń medialnych). Taka umowa zapobiega też występom legend w innych federacjach, chyba że WWE wyrazi na takie występy zgodę.

Po ogłoszeniu bankructwa przez XFL, były komisarz organizacji, Oliver Luck, pozwał Vince’a McMahona w związku ze zwolnieniem, które jego zdaniem było nieuprawnione. McMahon zwolnił Lucka 9 kwietnia, na kilka dni przed tym jak XFL zgłosiło wniosek o bankructwo. Luck twierdzi, że było to działanie nieuprawnione, naruszające zapisy umowy i domaga się odszkodowania od McMahona. 13 maja doczekaliśmy się odpowiedzi prawników McMahona. Ten absolutnie nie zamierza zgadzać się ze stawianymi mu zarzutami. Vince argumentuje, że zwolnienie nastąpiło w związku z „rażącym zaniedbaniem” w działaniu Lucka. Prawnicy McMahona oskarżyli Lucka o zaniedbania w działaniu w pierwszych dniach pandemii koronawirusa, wykorzystywanie firmowego telefonu w celach prywatnych oraz zakontraktowanie byłego gracza NFL Antonio Callawaya, mimo wyraźnych wytycznych ze strony McMahona, by nie kontraktować osób, które miały w przeszłości problemy z prawem. Reprezentanci Vince’a argumentują tym samym, że zwolnienie Lucka było w pełni uzasadnione i ten nie ma prawa do składania jakichkolwiek dodatkowych roszczeń. Prawdopodobnie cała sprawa rozstrzygnie się w sądzie.

Wiele wskazuje na to, że Rachael Ellering została zwolniona z WWE. Zawodniczka pojawiała się w WWE pod pseudonimem Rachael Evers, natomiast na Twitterze zamieściła wideo, w którym sugeruje, że to przeszłość i powróciła Rachael Ellering. Dodatkowo jej gadżety pojawiły się w sprzedaży w niezależnych sklepach wrestlingowych, co zdaje się potwierdzać, iż zawodniczka nie jest już związana z WWE.

Oglądalność ostatniego WWE Backstage wyniosła 173 tysiące widzów, odnotowując ponad dwukrotny wzrost widowni względem poprzedniego tygodnia i po raz pierwszy od kilku tygodni notując miejsce w gronie 150 najchętniej oglądanych programów. Przypomnę, że podczas odcinka pojawił się CM Punk, a gośćmi epizodu byli Otis i Ricky Steamboat.

W przyszłym tygodniu przed WWE Backstage na Fox Sports 1 zostanie pokazany program przypominający dawną rozwojówkę WWE, a więc FCW. Show pod nazwą „A Future WWE – The FCW Story”, jest zaczerpnięte z biblioteki WWE Network, gdzie program ukazał się w marcu bieżącego roku.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
14. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Nia Jax

Edge
vs
Randy Orton
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonał
Britta Bakera


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.