wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Duża fuzja na japońskim rynku wrestlingu, Czy Lio Rush stoczył w miniony weekend swoją ostatnią wrestlingową walkę?, Dominik Mysterio na dzisiejszym RAW, AJ Styles o tym dlaczego to Dixie Carter pogrążyła TNA
Dodano: 27-07-2020, 08:44
Skutki pandemii są odczuwalne także na wrestlingowym rynku w Japonii, co popchnęło cztery federacje z tego rejonu do decyzji o połączeniu. Wczoraj poinformowano o tym, że DDT Pro-Wrestling, Tokyo Joshi Pro-Wrestling, Ganbare oraz Pro-Wrestling NOAH łączą siły pod wspólną nazwą CyberFight – zmiana wejdzie w życie od 1 września bieżącego roku. Są to skutki pandemii, wskutek której ekonomicznie federacje nie byłyby w stanie dalej funkcjonować samodzielnie. Co ważne podkreślono, iż mimo połączenia, każda z federacji dalej będzie serwowała oddzielny produkt (stanowiąc oddzielny „dział” w nowej firmie), więc pod tym względem nie powinna być widoczna żadna zmiana. Prezesem CyberFight zostanie Sanshiro Takagi, a jako wiceprezesi pomagać mu będą Naomichi Marufuji oraz Akito.

W niedzielę Lio Rush wystąpił na gali GCW Homecoming Night Two w walce z Joey Janelą, która odbywała się na wolnym powietrzu. Rush promował to starcie jako ostatnie w swojej karierze. Po walce Rush podziękował Janeli i zmierzał do pożegnalnego przemówienia, lecz Janela zabrał mu mikrofon i stwierdził, że zarówno on, jak i fani, nie pozwolą mu teraz odejść. Rush podziękował wszystkim i w zasadzie kwestia tego czy rzeczywiście kończy przygodę z wrestlingiem, pozostała nierozstrzygnięta.

WWE poinformowało, że na dzisiejszym RAW zjawi się Dominik Mysterio, który skonfrontuje się z Sethem Rollinsem, po tym jak ten rozprawił się z jego ojcem w Eye For an Eye Matchu na Extreme Rules.


Na kanale na Twitchu, AJ Styles udzielił ciekawej wypowiedzi na temat tego dlaczego w swoich najlepszych latach TNA nie poszło do przodu, lecz cofnęło się w rozwoju i finalnie zostało zmuszone do przebrandowania się na Impact Wrestling i działania już w znacznie mniejszej skali. Styles stwierdził, że wiele osób wskazuje palcem na Vince’a Russo, tymczasem osobiście naprawdę go lubi i zgadzali się co do wielu rzeczy, a jak się później okazało, ich spory kreatywne rozbijały się zwykle o to, co przeforsowała mu Dixie Carter. Dodał, że z perspektywy czasu współczuje Russo, bo ten musiał pracować z kobietą nieznającą się zupełnie na rzeczy, a finalnie obrywał tak naprawdę za jej pomysły.
AJ wspomniał, że to właśnie Carter obwinia najbardziej za upadek samego „TNA”. Choć nie miała ona pojęcia o wrestlingu i tym jak działa cały ten biznes, to bardzo mocno ingerowała w produkt czy nawet same programy, a jej udział kreatywny mógł być tym co pogrążyło federację. Fani TNA chcieli czegoś nowego i innego, a mieli tak dobry roster, że naprawdę można było osiągnąć wiele, gdyby dano spokojnie pracować im i prawdziwym writerom, znającym się na wrestlingu. Tymczasem Carter miała mieć w głowie tylko to, żeby zostać „drugim WWE” i za wszelką cenę pchała produkt w tę stronę, co finalnie zaszkodziło wszystkim. Jego zdaniem, gdyby Dixie nie wmieszała się w sprawy kreatywne, to być może do teraz oglądalibyśmy markę TNA i to w lepszej kondycji niż kiedykolwiek wcześniej.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.