wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Duże plany Paula Heymana dla dwóch zawodników na RAW, Plan przyszłotygodniowego odcinka NXT, Duża walka zespołowa na noworoczne AEW Dynamite, Pojedynek o ROH Six-Man Tag Team Championship, Rostery WWE wracają do pracy, Walka wieczoru gali Worlds Collide podczas weekendu Royal Rumble 2020, Debiuty telewizyjne podczas wczorajszego odcinka NXT
Dodano: 26-12-2019, 09:39
„Sportskeeda” informuje, że Paul Heyman ma bardzo konkretny plan na dalszą rywalizację Aleistera Blacka z Buddym Murphym. Ten pierwszy ma kontynuować występy jako babyface, a drugi jako mocny heel. Heyman jest pod wrażeniem obu zawodników i planuje kontynuować ich push, także po tym jak zakończą już program między sobą, który może się jeszcze trochę przeciągnąć.

Podczas przyszłotygodniowego odcinka NXT zostaną wręczone nagrody za rok 2019 w tym brandzie, a wczoraj podano, że program poprowadzą Cathy Kelley, Sam Roberts i Pat McAfee. Oprócz tego w trakcie show zostaną przedstawione zespoły, które wezmą udział w 2020 Dusty Rhodes Tag Team Classic. Do tego w trakcie programu pokazane będą powtórki trzech najlepszych walk z gal NXT TakeOver w 2019 roku, wśród których ma się znaleźć WarGames Match kobiet.

AEW Dynamite miało wczoraj przerwę i nie pokazano nowego odcinka, lecz w przyszłym tygodniu noworoczny epizod odbędzie się na żywo w Jacksonville (Floryda). AEW zapowiedziało na tę galę duży 6-Man Tag Team Match: Kenny Omega & Young Bucks vs. Lucha Bros & PAC.

Tymczasem Ring of Honor zatwierdziło walkę o ROH Six-Man Tag Team Championship na galę Honor Reigns Supreme, która odbędzie się 12 stycznia w Concord (Północna Karolina). Villian Enterprises będą bronić tytułów przeciwko La Faccion Ingobernable.

Rostery WWE kończą dzisiaj przerwę świąteczną i powracają do pracy. Ekipa RAW zaliczy dzisiaj tradycyjny, bożonarodzeniowy live event WWE w Madison Square Garden. Dzisiaj odbędzie się także live event w US Bank Arena w Cincinnati, w którym wezmą udział zawodnicy i zawodniczki SmackDown – po tym wydarzeniu niebieski brand uda się jutro do Detroit, gdzie odbędzie się SmackDown, pokazywane na żywo na FOX.

W weekend Royal Rumble 2020 zamiast TakeOvera odbędzie się gala Worlds Collide, podczas której NXT będzie rywalizować z NXT UK. WWE poinformowało wczoraj, że walką wieczoru tej gali będzie starcie dwóch dominujących stajni z obu brandów, a więc Undisputed Ery (Adam Cole, Roderick Strong, Kyle O’Reilly & Bobby Fish) z Imperium (WALTER, Fabian Aichner, Marcel Barthel & Alexander Wolfe). Gala odbędzie się 25 stycznia w Houston (Teksas).

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
|
|
Podczas emitowanego wczoraj odcinka NXT, zobaczyliśmy dwa debiuty telewizyjne byłych gwiazd EVOLVE, które podpisały w ostatnim czasie kontrakty z WWE. Austin Theory odpowiedział na wyzwanie Rodericka Stronga, tocząc z nim wyrównany bój o NXT North American Championship, lecz ostatecznie uległ rywalowi. Debiut w NXT TV zaliczyła także Shotzi Blackheart, która przegrała z kolei z Biancą Belair.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.