wrestling wwe tna ecw


Sonda powraca! Wygląda na to, że problemy techniczne serwisu, z którego usług korzystaliśmy od lat, a w ostatnim okresie uniemożliwiły nam zamieszczanie nowych głosowań, zniknęły i możemy wracać do zabawy.

SONDA
Czy gale wrestlingu powinny odbywać się bez publiczności?

Tak
Nie
Zaczynamy od bodajże najgorętszego tematu, jakim są obostrzenia związane z epidemią wywołaną koronawirusem, a dokładnie zakazem organizowania imprez masowych. Czy więc Waszym zdaniem dobrze, że gale wrestlingu się odbywają, czy może jednak nie powinny w ogóle się odbywać? ZACZYNAMY!


Na RAW po Money In The Bank, Becky Lynch ogłosiła, że jest w ciąży i zrzekła się tytułu mistrzowskiego kobiet RAW. Nową mistrzynią została zwyciężczyni walki MITB, a więc Asuka. Ojcem dziecka Lynch jest Seth Rollins, a zawodniczka ma urodzić w okolicach grudnia.

Alberto Del Rio (znany także jako Alberto El Patron) został oskarżony o brutalną napaść na tle seksualnym. Zawodnik opuścił areszt policyjny po uiszczeniu wysokiej kaucji. W razie potwierdzenia stawianych mu zarzutów, Del Rio może otrzymać karę pozbawienia wolności w wymiarze nawet 5-20 lat.

W maju wygasła umowa Stinga z WWE i ten nie jest już związany z federacją. Na razie nie wiadomo jaki będzie jego kolejny krok, natomiast wstępne zainteresowanie jego osobą wykazało AEW. Kontrakt z WWE przedłużyła natomiast inna legenda federacji, a więc Ric Flair.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 17.06.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Zmarł weteran lucha libre, Oglądalność SmackDown, Dragon Gate odwołuje kolejne gale, The Revival nie będą mogli korzystać z przydomka The Revolt, WWE rozważa umieszczanie zawodników na trybunach w trakcie gal?, Wygasła umowa Drew Gulaka z WWE - zawodnik jest oficjalnie wolnym agentem
Dodano: 17-05-2020, 09:40
Rozpoczynamy od przykrej informacji o śmierci weterana lucha libre, zawodnika o pseudonimie Discovery. Zmarł on w piątek 15 maja po długiej walce z nowotworem. Discovery był weteranem Lucha Libre AAA, a w przeszłości szkolił też zawodników ze sceny niezależnej w Chicago. Luchador debiutował w roku 1980 w Meksyku - w latach 80-tych i 90-tych walczył na krajowej scenie, po czym wyemigrował do rejonu Chicago, gdzie został trenerem w GALLI Lucha Libre. W latach 90-tych zaliczył także trochę występów dla WWF.

Oglądalność SmackDown wyniosła w tym tygodniu 2.043 miliona widzów, na co złożyło się 2.03 miliona osób z pierwszej godziny programu i 2.055 miliona ludzi z godziny drugiej. Show zaliczyło wzrost względem 1.885 miliona osób sprzed tygodnia i po kilku tygodniach powróciło do pułapu powyżej 2 milionów widzów.

Dragon Gate poinformowało w zeszłym miesiącu o odwołaniu gal do końca maja, a teraz federacja potwierdziła anulowanie eventów do 10 czerwca.

Wspominałem już kiedyś, że The Revival mimo przemianowania się wstępnie na The Revolt, mogą mieć pewne kłopoty z wykorzystywaniem tej nazwy, gdyż pod takim pseudonimem od kilku lat pracuje już tag team ze sceny wrestlingu w Północnej Karolinie. Prawnicy tego zespołu, stworzonego z Caleba Konleya i Zane’a Rileya skontaktowali się z prawnikami Revival, żeby przekazać im, iż wykorzystywanie tej nazwy jest niezgodne z prawem i zawnioskowali o zaprzestanie takich działań. Prawnik tego zespołu twierdzi też, że Konley i Riley doskonale znają się z Cashem Wheelerem i Daxem Harwoodem, więc ich tłumaczenia o nieświadomości istnienia takiego zespołu nie są wiarygodne. Choć Revival wystąpili o formalne zarejestrowanie praw do nazwy Revolt, to ze względu na długi okres wykorzystywania tego przydomka przez zespół ze sceny niezależnej - w sposób naturalny to do niego należy prawo do korzystania z tej nazwy. W odpowiedzi na zarzuty prawnik Revival zaprzeczył jakoby duet znał Konleya i Rileya, natomiast poinformował, że ich tag team nie będzie nosił nazwy Revolt czy Fear The Revolt, lecz po prostu FTR, co ma oznaczać różne rzeczy, zależnie od storyline’u. Sprawa nie będzie miała zatem raczej prawnego rozwinięcia, natomiast Wheeler i Harwood nie będą korzystali z nazwy Revolt dla swojego zespołu.

WWE rozesłało do części fanów ankiety z zapytaniem o ewentualne zmiany w programach i czy wpłynęłyby one, zdaniem tych osób, na zwiększenie atrakcyjności show. W ankiecie wymieniono między innymi wykorzystanie pirotechniki czy chwyt stosowany przez AEW, a więc obecność innych zawodników na trybunach.

PWInsider informuje, że przegraną walką z Danielem Bryanem na SmackDown, Drew Gulak pożegnał się na ten moment z WWE. Jego kontrakt z federacją wygasł w sobotę i Gulak jest od wczoraj formalnie wolnym agentem. Obie strony rozmawiały o nowej umowie, lecz nie doszły finalnie do porozumienia. WWE przesunęło już profil Gulaka do strefy Alumni na swojej stronie internetowej, a więc sekcji przeznaczonej dla byłych pracowników.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
14. czerwca 2020


Edge
vs
Randy Orton
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
vs
Brodie Lee 

Mistrzostwo Kobiet AEW
Nyla Rose
vs
Hikaru Shida

Mistrzostwo TNT
Cody
vs
Lance Archer 

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Darby Allin
vs
Colt Cabana
vs
Orange Cassidy
vs
Rey Fenix
vs
???

vs
???

vs
???

vs
???

vs
???


Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
vs
The Inner Circle


MJF
vs
Jungle Boy 


Britt Baker
vs
Kris Statlander

10. maja 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Universal
Braun Strowman
pokonał
Braya Wyatta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Taminę

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The New Day
pokonali
Miza i Morrisona
Lucha House Party
Forgotten Sons

The Corporate Ladder Money In The Bank Match
Mężczyzn
Otis
pokonał
Aleistera Blacka
Reya Mysterio
Daniela Bryana
Kinga Corbina
AJ Stylesa

The Corporate Ladder Money In The Bank Match
Kobiet
Asuka
pokonała
Nię Jax
Shaynę Baszler
Danę Brooke
Lacey Evans
Carmellę

Bobby Lashley
pokonał
R-Trutha

Kick-Off
Jeff Hardy
pokonał
Cesaro1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.