wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Starcie Romana Reignsa z Brayem Wyattem faworytem na WrestleManię, Masato Yoshino kończy karierę, Dwie kolejne walki na ROH Honor Reigns Supreme, Oglądalność WWE Backstage, Potencjalni rywale Brocka Lesnara na Royal Rumble, WrestleMania 37 lub 38 w Los Angeles
Dodano: 27-12-2019, 15:15
Pomimo różnych spekulacji, na ten moment wiodącym kandydatem do głównej walki z ramienia SmackDown na WrestleManii 36 ma być starcie Romana Reignsa z „The Fiendem” Brayem Wyattem, prawdopodobnie o WWE Universal Championship. Ewentualny pojedynek tej dwójki może być też brany pod uwagę jako ścisła walka wieczoru przyszłorocznej WM, gdyż wiele wpływowych osób naciska, by to „The Fiend” kończył kolejną edycję WM.

Masato Yoshino ogłosił, że w 2020 roku zakończy swoją ringową karierę, choć nie podał dokładnej daty odwieszenia butów na kołek. Decyzja ma być związana z problemami zdrowotnymi, które są efektem kontuzji szyi, jakiej nabawił się w 2017 roku. Yoshino zadebiutował w 2000 roku i w czasie swojej kariery występował dla wielu federacji, w tym między innymi TNA, AAA, ROH czy PWG. Swoje największe sukcesy 39-latek święcił jednak w Dragon Gate.

Ring of Honor zapowiedziało dwie kolejne walki na Honor Reigns Supreme, 12 stycznia w Concord. Rey Horus zmierzy się z Andrew Everettem, a Flip Gordon z Flamitą. Przypomnę, że walką wieczoru rzeczonej gali ma być starcie Villian Enterprises z La Faccion Ingobernable o ROH Six-Man Tag Team Championship.

Co ciekawe świąteczny odcinek WWE Backstage cieszył się sporym zainteresowaniem, gdyż program z minionego wtorku obejrzało 153 tysiące osób. Jest to wzrost względem 95 tysięcy sprzed tygodnia i jak na razie druga najlepsza widownia w historii programu, gorsza jedynie od odcinka z 19 listopada, który oglądało 180 tysięcy osób.

Według aktualnych wieści Brock Lesnar stoczy swój kolejny pojedynek na Royal Rumble 2020, a jego rywalem w walce o WWE Championship ma być ktoś z trójki: Erick Rowan, Drew McIntyre lub Seth Rollins. W przypadku tego ostatniego byłaby to kolejna walka tych panów, natomiast ewentualne zestawienia z Rowanem lub McIntyrem byłyby czymś świeżym – obaj zawodnicy są dość solidnie pushowani, za czym ma stać Vince McMahon.

Nie jest tajemnicą, że WrestleMania 37 lub 38 odbędzie się prawdopodobnie w Los Angeles, lecz obecnie nie wiadomo jeszcze czy WWE zawita tam w 2021 czy 2022 roku. Ponoć obecnie pojawiły się pewne rozbieżności między miastem, a samą federacją. LA wolałoby zorganizować WM37, co byłoby dla nich przetarciem przed Super Bowl w 2022 roku. Z kolei WWE preferuje scenariusz, w którym w Los Angeles odbędzie się WM38, dzięki czemu będą mogli ogłosić wyższą frekwencję na stadionie niż wyniesie liczba widzów na Super Bowl. Zobaczymy jak ostatecznie zakończy się sytuacja, lecz niemal pewne jest, iż w ciągu najbliższych lat WWE zawita z WrestleManią do LA.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.