wrestling wwe tna ecw


Sonda powraca! Wygląda na to, że problemy techniczne serwisu, z którego usług korzystaliśmy od lat, a w ostatnim okresie uniemożliwiły nam zamieszczanie nowych głosowań, zniknęły i możemy wracać do zabawy.

SONDA
Czy gale wrestlingu powinny odbywać się bez publiczności?

Tak
Nie
Zaczynamy od bodajże najgorętszego tematu, jakim są obostrzenia związane z epidemią wywołaną koronawirusem, a dokładnie zakazem organizowania imprez masowych. Czy więc Waszym zdaniem dobrze, że gale wrestlingu się odbywają, czy może jednak nie powinny w ogóle się odbywać? ZACZYNAMY!


Na RAW po Money In The Bank, Becky Lynch ogłosiła, że jest w ciąży i zrzekła się tytułu mistrzowskiego kobiet RAW. Nową mistrzynią została zwyciężczyni walki MITB, a więc Asuka. Ojcem dziecka Lynch jest Seth Rollins, a zawodniczka ma urodzić w okolicach grudnia.

Alberto Del Rio (znany także jako Alberto El Patron) został oskarżony o brutalną napaść na tle seksualnym. Zawodnik opuścił areszt policyjny po uiszczeniu wysokiej kaucji. W razie potwierdzenia stawianych mu zarzutów, Del Rio może otrzymać karę pozbawienia wolności w wymiarze nawet 5-20 lat.

W maju wygasła umowa Stinga z WWE i ten nie jest już związany z federacją. Na razie nie wiadomo jaki będzie jego kolejny krok, natomiast wstępne zainteresowanie jego osobą wykazało AEW. Kontrakt z WWE przedłużyła natomiast inna legenda federacji, a więc Ric Flair.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 17.06.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aktualne wieści w sprawie odejścia Drew Gulaka z WWE - obie strony pozostają otwarte na dalsze negocjacje, Kolejny segment Street Profits i Viking Raiders na RAW, Edge odpowie na wyzwanie Randy'ego Ortona, Zapowiedź AEW Double or Nothing na TNT, Producent muzyczny AEW o wykorzystaniu theme songów w tej federacji
Dodano: 18-05-2020, 08:15
„Wrestling Observer” informuje, że kością niezgody, która doprowadziła do zakończenia przygody Drew Gulaka z WWE, były pieniądze. Obie strony rozmawiały od pewnego czasu i Gulak oczekiwał ponoć podwyżki. WWE nie jest jednak skłonne, żeby podwyższać teraz pensje, zwłaszcza w obliczu pandemii, więc odrzucono propozycję i wycofano także oryginalną propozycję dla zawodnika. Źródło nie precyzuje przy tym czy Drew wnioskował o podwyżkę jeszcze przed wybuchem pandemii i masowymi zwolnieniami w WWE, czy już po tych wydarzeniach.
„F4W Online” dodaje z kolei, że mimo dotychczasowego braku porozumienia, obie strony nie zamknęły jeszcze rozmów i wciąż istnieje szansa na dogadanie nowych warunków. Możliwe zatem, że Gulak wróci do WWE w niedługim czasie, jeżeli z WWE wypracują ostatecznie warunki zadowalające obie strony. Ponoć Gulak jest reprezentowany w rozmowach przez Barry’ego Blooma, który w przeszłości reprezentował już między innymi Brocka Lesnara, Goldberga czy Kenny’ego Omegę.

Street Profits i Viking Raiders kontynuują mniej typowe segmenty na RAW. Po meczu koszykówki z ubiegłego tygodnia, podczas dzisiejszego RAW zespoły mają z kolei rywalizować w… rzucaniu toporkami.

Na RAW ma się także pojawić Edge, żeby odpowiedzieć na ubiegłotygodniowe wyzwanie Randy’ego Ortona, który zasugerował klasyczny pojedynek wrestlingowy na WWE Backlash. Przypomnę, że na WrestleManii obaj panowie zmierzyli się w Last Man Standing Matchu.

TNT poinformowało, że w piątek wieczorem wyemituje specjalny program „Countdown to AEW Double or Nothing”, zapowiadający oczywiście sobotnie PPV.

Producent muzyczny AEW, Mikey Rukus, poruszył ostatnio temat theme songów w AEW. Rukus przyznał, że nie wykorzystują na razie licencjonowanych utworów muzycznych, gdyż proces uzyskania praw do ich wykorzystania jest dość długi i często mało opłacalny pod względem finansowym. W takie rzeczy angażują się wszystkie podmioty, które mają jakieś prawa pod kątem danego utworu, więc proces negocjacji jest dość długi. W przypadku dużych firm zdarza się, że potrafią one oczekiwać 20 tysięcy dolarów za jednorazowe wykorzystanie jakiejś muzyki, więc nie jest to najlepsze rozwiązanie. Fakt posiadania milionów nie oznacza, że chce się tak łatwo wyrzucać w błoto tysiące dolarów.
Rukus odniósł się także do faktu, że podczas programów AEW theme songi są też puszczane ciszej niż choćby w WWE czy ogółem większości federacji wrestlingowych. Producent stwierdził, że to celowe działanie. Ze względu na to, że chcą aspirować częściowo do prezentacji typowo sportowej, stosują tu ten sam chwyt co UFC. Tam muzyka jest stonowana i wszystko skupia się na ogólnej atmosferze, a nie samym utworze muzycznym. Tak samo chcą to prezentować w AEW.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
14. czerwca 2020


Edge
vs
Randy Orton
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
vs
Brodie Lee 

Mistrzostwo Kobiet AEW
Nyla Rose
vs
Hikaru Shida

Mistrzostwo TNT
Cody
vs
Lance Archer 

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Darby Allin
vs
Colt Cabana
vs
Orange Cassidy
vs
Rey Fenix
vs
???

vs
???

vs
???

vs
???

vs
???


Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
vs
The Inner Circle


MJF
vs
Jungle Boy 


Britt Baker
vs
Kris Statlander

10. maja 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Universal
Braun Strowman
pokonał
Braya Wyatta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Taminę

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The New Day
pokonali
Miza i Morrisona
Lucha House Party
Forgotten Sons

The Corporate Ladder Money In The Bank Match
Mężczyzn
Otis
pokonał
Aleistera Blacka
Reya Mysterio
Daniela Bryana
Kinga Corbina
AJ Stylesa

The Corporate Ladder Money In The Bank Match
Kobiet
Asuka
pokonała
Nię Jax
Shaynę Baszler
Danę Brooke
Lacey Evans
Carmellę

Bobby Lashley
pokonał
R-Trutha

Kick-Off
Jeff Hardy
pokonał
Cesaro1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.