wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Tygodniówka All Elite Wrestling na TNT będzie emitowana w środy, a jej emisja rozpocznie się 2 października od gali w Waszyngtonie. Program na mieć 2-godzinny format, a podczas pierwszego odcinka w akcji będą Cody Rhodes, Kenny Omega, Young Bucks czy Chris Jericho. Wtedy wyłoniona zostanie także mistrzyni kobiet AEW.

W wieku 76 lat zmarł WWE Hall of Famer, Harley Race. Przyczyną śmierci były powikłania związane z nowotworem płuc, który wykryto u niego na początku 2019 roku. 

W związku z dużą popularnością Hulka Hogana w Tampie, w kontekście 2020 WWE Hall of Fame rozważane jest wprowadzenie legendarnej grupy nWo w składzie: Hogan, Kevin Nash i Scott Hall. Miałaby to być główna atrakcja przyszłorocznej ceremonii HoF, odbywającej się tradycyjnie podczas weekendu WrestleManii. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2019
Środa 14.08.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jimmy Uso zwolniony z aresztu + więcej o jego zatrzymaniu, Baron Corbin stoczył 100 walk w tym roku, Status Street Profits, Ladder War na Summer Supercard, Wrestle Circus kończy działalność, Wzrost sprzedaży piwa Steve'a Austina po RAW Reunion, Tegan Nox powróciła na ring, Współpraca MLW z Pro Wrestling NOAH, Pierwsi uczestnicy NJPW Super J-Cup, Vince McMahon o polityce PG i nadchodzącym programie AEW, Jim Ross o tym czemu odrzucił propozycję występu na RAW Reunion
Dodano: 26-07-2019, 13:35
Jimmy Uso opuścił już areszt za kaucją, natomiast pojawiło się więcej szczegółów odnośnie jego zatrzymania. Uso został zatrzymany po tym jak zgłoszono, że jakiś kierowca jedzie ponad 100 mil na godzinę i nie jedzie po linii prostej. Okazało się, że za kółkiem był Uso, który był ponoć pod znaczącym wpływem alkoholu. Ostatecznie odmówił on badania alkomatem, lecz jego stan był taki, że chwiał się na nogach i z trudem trzymał dokumenty. Uso nie był zbyt skłonny do współpracy i w końcu został zakuty w kajdanki i trafił do aresztu. Sprawę sądową wyznaczono na 15 sierpnia i Uso musi się liczyć z zarzutami o jazdę pod wpływem alkoholu oraz przekroczenie prędkości. WWE standardowo w takich sytuacjach wydało oświadczenie, że zawodnik jest sam odpowiedzialny za swoje prywatne czyny.

Baron Corbin jest pierwszym zawodnikiem WWE, który dobił w tym roku do 100 walk. Co ciekawe przegrał aż 80 z nich. Kolejni pod względem ilości stoczonych jak na razie pojedynków są: Scott Dawson (96), Dash Wilder (95), Kofi Kingston (95) i Ricochet (90).

Pomimo okazyjnych segmentów Street Profits na RAW mają mieć one charakter czysto rozrywkowy i WWE nie planuje na razie ich ringowego debiutu w głównym rosterze.

ROH ogłosiło, że The Brisoces będą bronić tytułów tag teamowych w Ladder War przeciwko Guerillas of Destiny. Do pojedynku dojdzie 9 sierpnia na gali Summer Supercard w Toronto.

Wrestle Circus odwołało zaplanowaną na niedzielę galę Summer Circus i co więcej zawodnicy zabookowani na ten event mieli otrzymać przy okazji informację, że federacja kończy swoją działalność i lada moment wycofa się z biznesu.

Steve Austin może być dodatkowo zadowolony ze swojego występu na RAW Reunion, bo zaraz po nim znacznie wzrosło zainteresowanie jego piwem Broken Skull IPA, które zostało pokazane podczas segmentu. Co ciekawe na RAW zaprezentowano też nowy projekt puszek tego piwa. Dystrybutor El Segundo poinformował, że po RAW otrzymali setki, a nawet tysiące zapytań gdzie można kupić ten trunek. Obecnie jest on dostępny tylko w Południowej Kalifornii i czasem w Portland, ale planowana jest dystrybucja na szerszą skalę.

Po wielomiesięcznej przerwie na ring powróciła Tegan Nox, która na live evencie NXT w Casselberry w zespole z Jessie Elaban zmierzyła się z Aliyah oraz Vanessą Borne. Nox doznała kontuzji w październiku ubiegłego roku podczas ćwierćfinałowego starcia Mae Young Classic.

PWInsider informuje, że MLW porozumiało się z Pro Wrestling NOAH i obie federacje podejmą wkrótce współpracę. Szczegóły dopięto ponoć trzy dni temu, gdy Court Bauer odwiedził Japonię. Temat był jednak aktualny już od kwietnia, gdy Minoru Tanaka przybył do MLW. Głównym założeniem współpracy będzie wymiana zawodników między poszczególnymi galami.

NJPW zapowiedziało pierwszych uczestników Super J-Cup 2019, którymi są SHO, Dragon Lee oraz TJP. Ogłoszonych zostanie jeszcze 13 osób, a turniej ruszy 22 sierpnia.

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej Vince McMahon odniósł się do tego, że WWE stara się delikatnie zaostrzyć produkt i szef federacji potwierdził, że rzeczywiście dorzucają trochę ostrzejszych motywów, lecz wciąż wszystko pozostanie w środowisku PG. Dodał, że nie zamierzają wracać do czasów Attitude Ery, gdzie lała się krew, a nie spodziewa się też by AEW na TNT miało o wiele ostrzejszy program od nich, bo taka jest po prostu obecna polityka dużych stacji telewizyjnych.

Tymczasem Jim Ross wypowiedział się podczas sesji Q&A o tym czemu odrzucił ofertę pojawienia się na RAW Reunion. WWE Hall of Famer zaczął od tego, że nie jest to żaden objaw jego złości na WWE i odmówił im w jak najbardziej przyjaznej i zgodnej atmosferze. Ross uznał po prostu, że gdyby po podjęciu pracy w AEW tak szybko pojawił się znów w programie WWE, to część osób zaczęłaby to mylnie odbierać jako sygnał, iż chciałby tam wrócić, a z AEW jest coś nie tak, więc nie chciał dyskredytować swojego obecnego pracodawcy, gdyż współpraca układa się na razie doskonale.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Ricochet

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Natalya

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Ember Moon

Kevin Owens
vs
Shane McMahon

Finn Balor
vs
Bray Wyatt

The Miz
vs
Dolph Ziggler

Trish Stratus
vs
Charlotte Flair
31. sierpnia 2019


AEW Championship
Adam Page
vs
Chris Jericho

Jon Moxley
vs
Kenny Omega

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

Best Friends
vs
The Dark Order

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Ladder Match
Luca Brothers
vs
Young Bucks

Cody
vs
Shawn Spears
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match
Seth Rollins i Becky Lynch
pokonali
Barona Corbina
i Lacey Evans

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
2 on 1 Handicap Match

Bayley
pokonała
Alexę Bliss i Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Revival
pokonali
The Usos

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

New Day
pokonali
Daniela Bryana i Rowana
i Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
pokonali
Shane'a McMahona
i Drew McIntyre'a

Last Man Standing
Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Aleister Black
pokonał
Cesaro

Kevin Owens
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Kickoff

Shinsuke Nakamura
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo Cruiserweight
Kickoff
Drew Gulak
vs
Tony Nese13. lipca 2019


Adam Page
pokonał
Kipa Sabiana

Brandi Rhodes
pokonała
Allie

Kenny Omega
pokonał
Cimę

Three-Way Tag Team Match

The Dark Order
pokonali
Angelicko i Jacka Evansa
Boya and his Dinosaur

Six-man Tag Team Match
Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
pokonali
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Tag Team Match
The Young Bucks
pokonali
Cody'ego i Dustina Rhodesów

Tag Team Match
Lucha Brothers
pokonali
SoCal Uncensored

Pre-show
Sonny Kiss
pokonał
Petera Avalona

Tag Team Match
Pre-show

Bea Priestley
i Shoko Nakajima
pokonały
Dr. Britt Baker, DMD i Riho

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.