wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

The Usos wkrótce z powrotem w WWE TV?, Plany dotyczące lokalizacji kolejnych gal Survivor Series i Royal Rumble, Kris Statlander zawalczy o tytuł AEW 8 stycznia, Nowa seria na WWE Network, Ślub zawodnika WWE tuż przed świętami, Powód absencji Dasha Wildera na live eventach, Cody o ewentualnym tourze AEW do Europy, Walka Romana Reignsa z Dolphem Zigglerem podczas sylwestrowej transmisji FOX, Plebiscyty na forum WrestleFans, Walka o WWE Universal Championship na Royal Rumble 2020
Dodano: 28-12-2019, 11:18
Prawdopodobnie wkrótce zobaczymy powrót The Usos do WWE TV. W ostatnim czasie członkowie Creative Teamu mieli dostać zadanie opracowania potencjalnych planów na powrót tego utytułowanego zespołu. Usos zapewne zostaną przypisani do RAW, choć nie jest to jeszcze pewne – zespół nie został przydzielony do brandu podczas ostatniego Draftu. Usos pozostawali poza telewizją od lipca, gdy Jimmy Uso został kolejny raz zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu – przypomnę, że ostatnio sąd orzekł brak winy Jimmy’ego, który został ukarany tylko za przekroczenie prędkości.

Według „WrestleVotes” przyszłoroczne Survivor Series odbędzie się w Dallas, natomiast faworytem do organizacji Royal Rumble 2021 ma być Seattle.

Podawałem wczoraj, że AEW zmieniło walkę o mistrzostwo kobiet na noworocznym Dynamite na Fatal 4-Way Match. Tony Khan ogłosił tymczasem, że choć Kris Statlander nie może wystąpić 1 stycznia, to jej szansa na pas nie przepadnie, gdyż zawodniczka zawalczy o tytuł podczas odcinka z 8 stycznia, mierząc się ze zwyciężczynią Fatal 4-Way.

WWE zapowiedziało nową serię „Break It Down” na WWE Network, która wystartuje 5 stycznia. Na razie nie wiemy zbyt wiele o tym programie, lecz prawdopodobnie będzie to show, podczas którego zawodnicy będą się wypowiadali o kulisach niektórych pojedynków z WWE TV.

„Wrestling Inc” informuje, że 22 grudnia odbył się ślub Luke’a Gallowsa z Bethany Nobliski. Para spotykała się od dłuższego czasu, a w listopadzie doszło do zaręczyn. Sam Gallows oficjalnie nie potwierdził jeszcze małżeństwa, lecz ponoć Bethany zmieniła w mediach społecznościowych nazwisko na to Gallowsa i ustawiła status świadczący o zawartym małżeństwie.

Dash Wilder pauzował przy okazji poświątecznych live eventów, lecz ponoć nie było to związane z żadnym urazem. Według najnowszych wieści, WWE oszczędzało Wildera na wszelki wypadek, gdyż ostatnio miał on pewne problemy zdrowotne, które wymagały leczenia poprzez wstrzyknięcie kortyzonu. Wilder powrócił do akcji w Dark Matchu przed wczorajszym SmackDown.

W odpowiedzi na zapytania fanów na Twitterze, Cody Rhodes napisał, że aktualnie nie mają planów, by w 2020 roku odwiedzić Europę, lecz osobiście bardzo chciałby takiego touru AEW i z pewnością będzie dążył do tego, żeby prędzej czy później się on odbył.

FOX poinformowało, że podczas ich sylwestrowej transmisji z Times Square, pokażą także specjalną walkę Romana Reignsa z Dolphem Zigglerem. Pojedynek został nagrany wczoraj po SmackDown, a specjalną konferansjerką tego starcia była Maria Menounos.

Na forum WrestleFans dostępne są tradycyjne plebiscyty w których możecie głosować na najlepsze postacie kończącego się roku w WWE i innych federacjach. Głosowanie dotyczące WWE znajdziecie tutaj, a zbiorcze odnośnie innych federacji tutaj.

Uwaga na spoiler ze SmackDown!
|
|
|
|
|
|
Podczas wczorajszego SmackDown odbył się Triple Threat Match o miano pretendenta do WWE Universal Championship. Pojedynek wygrał Daniel Bryan, co oznacza, że ponownie zmierzy się on z „The Fiendem” Brayem Wyattem. Ich walka została ustalona na pierwsze PPV w 2020 roku, a więc oczywiście Royal Rumble.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.