wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Undertaker i Shane McMahon w Houston, Potencjalne spoilery dotyczące uczestniczek Royal Rumble Matchu kobiet, Zwycięzcy Dusty Rhodes Tag Team Classic zawalczą o tytuły tag teamowe na NXT TakeOver: Portland, W środę poznamy nowego pretendenta do mistrzostwa NXT, Status Alexandera Wolfe'a po wydarzeniach z Worlds Collide
Dodano: 26-01-2020, 14:59
PWInsider informuje, że Undertaker jest w Houston na czas weekendu Royal Rumble. Może to zwiastować jego występ na dzisiejszym PPV, choć oczywiście nie jest to pewne. Należy pamiętać, że Undertaker mieszka w Teksasie, więc nie miał daleko i być może przyjechał do Houston tylko z myślą o śledzeniu gali z poziomu zaplecza. W mieście towarzyszy mu oczywiście jego żona Michelle McCool, natomiast nie ma żadnych informacji jakoby WWE planowało jej udział w samej gali.
To samo źródło podaje, że w Houston zjawił się także Shane McMahon. Tutaj znów nie wiemy do końca czy planowany jest jego powrót do WWE TV, czy Shane po prostu wizytuje galę WWE z uwagi na rozpoczynający się gorący okres w federacji, związany z „Road to WrestleMania”. Shane został wypisany z telewizji w zeszłym roku, po storylinie z Kevinem Owensem.

W kontekście Royal Rumble Matchu kobiet planowane są ponoć występy byłej mistrzyni kobiet WWE, Molly Holly oraz członkini WWE Hall of Fame, Beth Phoenix. Dodatkowo w walce na pewno mają wziąć udział dwie zawodniczki z NXT – Shayna Baszler i Mercedes Martinez.
Aktualnie nie ma żadnych informacji jakoby Ronda Rousey przybyła do Houston, więc jeśli dojdzie do jej powrotu, to będzie to do końca trzymane w tajemnicy, a sama Rousey prawdopodobnie przyleci do miasta tuż przed galą.

Podczas Worlds Collide poinformowano, że zwycięzcy Dusty Rhodes Tag Team Classic zawalczą o tytuły tag teamowe NXT podczas NXT TakeOver: Portland. Przypomnę, że finał turnieju, w którym spotkają się Grizzled Young Veterans z Petem Dunnem i Mattem Riddlem, odbędzie się już w najbliższą środę przy okazji NXT. Zwycięzcy zdobędą trofeum i w lutym zmierzą się z Undisputed Erą o tytuły mistrzowskie.

W środę podczas NXT ma także dojść do dużego ogłoszenia odnośnie kolejnego pretendenta do NXT Championship. Rzeczona osoba zmierzy się o tytuł z Adamem Colem w walce wieczoru NXT TakeOver: Portland.

Podczas Q&A po Worlds Collide, Triple H potwierdził, że Alexander Wolfe był oszołomiony i z tego względu zdecydowali się go wycofać z dalszego udziału w walce wieczoru rzeczonej gali. Hunter wspomniał, że do urazu doszło przy kombinacji, którą Roderick Strong i Bobby Fish wykonali Wolfe’owi. Chodziło o Chop od Stronga, do którego Fish dorzucił kopnięcie – ten kopniak miał trafić Alexandera w szczękę, co skończyło się typowym nokautem. HHH wspomniał po tym, że i tak jest zdziwiony, iż to jedyny uraz po tej walce, biorąc pod uwagę, że oba zespoły nie szczędziły sobie mocnych akcji.
Sam Wolfe zamieścił potem wpis na Twitterze, w którym napisał, że wszystko jest już z nim w porządku. Zawodnik wyraził żal, że nie mógł dokończyć walki, ale oczywiście bezpieczeństwo jest priorytetem. Bardzo podziękował także sędziemu Drake’owi Wuertzowi oraz sztabowi medycznemu WWE za zadbanie o jego zdrowie. Alexander wspomniał przy okazji, iż uraz wyniknął z jego własnego błędu i pogratulował też pozostałym uczestnikom walki doskonałej pracy jaką wykonali.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.