wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Chris Jericho zgodził się na warunki Hiroshiego Tanahashiego względem walki na WK14, Dwa kolejne pojedynki na noworoczne AEW Dynamite, Lista najlepszych zawodników 2019 roku według Sports Illustrated, Myron Reed podpisał nowy kontrakt z MLW, Eddie Dennis zaręczony, Oglądalność SmackDown, WWE pozwane w sprawie niejasności z finansowaniem XFL, Bayley najdłużej łącznie panującą mistrzynią SmackDown, Zawodnicy NXT UK kupią federację z Anglii, Były Sin Cara rozpoczął pracę w klubie z Premier League
Dodano: 29-12-2019, 12:44
Chris Jericho odniósł się do słów Hiroshiego Tanahashiego, który chciał ostatnio podbić stawkę ich walki na Wrestle Kingdom 14, ustalając, że jeśli pokona Jericho, to otrzyma walkę o mistrzostwo All Elite Wrestling. „Y2J” zamieścił na Instagramie odpowiedź w której zgadza się na takie warunki, więc jeśli Tanahashi go pokona, to zawalczy o AEW World Championship. Ich walka na WK14 odbędzie się podczas drugiego dnia tej gali, 5 stycznia 2020 roku w Tokyo Dome.

AEW ogłosiło na noworoczny odcinek Dynamite solowe starcie Jona Moxleya z Trentem z zespołu Best Friends. Oprócz tego na ten epizod zapowiedziana została także potyczka Sammy’ego Guevary z Dustinem Rhodesem.„Sports Illustrated” opublikowało swoją listę dziesięciu najlepszych zawodników 2019 roku, która prezentuje się następująco:
10. Nick Gage
9. Kofi Kingston
8. Will Ospreay
7. Kota Ibushi
6. Kenny Omega
5. Chris Jericho
4. remis: Kazuchika Okada i Seth Rollins
3. Cody Rhodes
2. Adam Cole
1. Jon Moxley.

MLW poinformowało, że Myron Reed podpisał nowy kontrakt z federacją. Nie podano dokładnej długości kontraktu, lecz ma to być długoterminowa umowa. Reed jest związany z MLW od lipca 2018 roku i jest aktualnym MLW Middleweight Championem.

Występujący w NXT UK Eddie Dennis, ogłosił na Twitterze, że oświadczył się swojej partnerce i są już oficjalnie zaręczeni.

Oglądalność ostatniego SmackDown w tym roku wyniosła 2.438 miliona widzów, co oznacza minimalny wzrost względem 2.414 miliona sprzed tygodnia. Pierwszą godzinę programu oglądało 2.540 miliona widzów, natomiast drugą 2.337 miliona osób.

„Bloomberg Law” informuje, że 26 grudnia jeden z udziałowców WWE miał pozwać federację w związku z wątpliwościami dotyczącymi finansowania XFL. Zdaniem tej osoby, przy reaktywowaniu XFL doszło do naruszenia kontraktów Vince’a McMahona i innych czołowych oficjeli z WWE, gdyż wykorzystali oni cenne środki z WWE w celu sfinansowania reaktywacji XFL. Dodatkowo pada tam także zarzut, że członkowie zarządu nie zagwarantowali udziałowcom należytego zabezpieczenia przed tym, by McMahon nie dokonywał transakcji na rzecz XFL z naruszeniem interesu WWE.

WWE poinformowało, że 27 grudnia Bayley ustanowiła rekord jeżeli chodzi o łączne panowanie z tytułem SmackDown Women’s Championship, który całościowo posiada już ponad 217 dni. Wyprzedziła tym samym poprzednią rekordzistkę, czyli Becky Lynch z 216 dniami. Przypomnę, że dla Bayley aktualne panowanie jest drugim title reignem z pasem mistrzowskim SmackDown. Lynch osiągnęła swój wynik w trakcie trzech okresów z pasem.

Na ciekawy ruch zdecydowali się Flash Morgan Webster i Mike „Wild Boar” Hitchman z NXT UK, którzy ogłosili, że w lutym 2020 roku kupią federację Pro Wrestling Chaos. Jest to federacja z Bristolu w Anglii. Dotychczas podczas gal PWC dochodziło choćby do obron pasów NWA, Impact Wrestling czy ROH.

Interesująco toczą się losy byłego Sin Cary, a więc Cinty de Oro, po odejściu z WWE. Choć dalej zajmuje się on wrestlingiem, to obecnie rozpoczął także nowy etap w swoim życiu, wiążąc się z klubem piłkarskim Wolverhampton – jest to ekipa występująca w Anglii, na najwyższym stopniu rozgrywkowym, a więc w Premier League. Objął on stanowisko dyrektora do spraw rozwoju międzynarodowego. W przeszłości Sin Cara parę razy wizytował mecze angielskiej drużyny, jeszcze jako gwiazda WWE.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.