wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Randy Orton kontuzjowany podczas niedzielnego live eventu WWE, Potencjalny powód utraty pasa przez Reya Mysterio, NJPW wyprzedało bilety na New Year Dash, CZW udostępni gale w PPV i na żądanie, WWE zakończyło głosowanie na nagrody NXT, Kulisy zamieszania z bookingiem walk o AEW Women's Championship
Dodano: 30-12-2019, 09:02
Prawdopodobnie Randy Orton okupił występ podczas niedzielnego live eventu WWE kontuzją. Według informacji przekazywanych w mediach społecznościowych przez fanów, Orton nie był w stanie dokończyć swojego pojedynku i został odesłany na zaplecze. Orton mierzył się z AJ Stylesem, lecz po paru minutach walka została przerwana, a Orton miał mieć jakieś problemy z kolanem. Sędzia szybko zareagował przerywając starcie i zjawili się trenerzy, natomiast Randy nie był w stanie w pełni obciążyć nogi, więc zadecydowano o definitywnym przerwaniu walki, a Orton potrzebował pomocy w opuszczeniu areny. Na razie nie mamy żadnych dodatkowych informacji odnośnie jego urazu.

Pojawiły się wieści, że utrata przez Reya Mysterio tytułu Stanów Zjednoczonych na rzecz Andrade, do jakiej doszło podczas live eventu w Madison Square Garden, może być związana z planowanym programem na RAW. Ponoć WWE chce przesunąć Mysterio do głównego obecnie feudu na RAW, jakim miałaby być rywalizacja Mysterio, Samoa Joe i Kevina Owensa z Sethem Rollinsem oraz Authors of Pain.

NJPW poinformowało o wyprzedaniu wszystkich biletów na galę New Year Dash 2020, która odbędzie się 6 stycznia, dzień po zakończeniu 2-dniowego Wrestle Kingdom 14. Gala odbędzie się tym razem nie w Korakuen Hall, lecz w Ota City General Gymnasium w Tokio, a więc obiekcie, który może pomieścić trochę ponad 4000 widzów. Jedyną atrakcją zapowiedzianą na New Year Dash jest ceremonia zakończenia kariery przez Jushina „Thunder” Ligera.

Combat Zone Wrestling potwierdziło, że w przyszłym roku ich programy będą udostępniane w systemach PPV oraz na żądanie, ukazując się w każdym miesiącu. Pierwsze programy zostaną udostępnione w styczniu i będzie to Combat Zone’s Bloodiest Wars oraz CZW Girlz.

WWE zakończyło już zbieranie głosów na nagrody NXT za rok 2019, które można było oddawać na stronie WWE i w mediach społecznościowych. Wyniki zostaną przedstawione już podczas noworocznego odcinka NXT, a nagrody zostaną wręczone w następujących kategoriach:
- zawodniczka roku
- zawodnik roku
- najlepszy/a ogółem
- tag team roku
- TakeOver roku
- walka roku
- rywalizacja roku
- objawienie roku
- przyszła gwiazda NXT.

W ostatnich dniach pojawiło się trochę zamieszania odnośnie AEW Women’s Championship, po tym jak AEW musiało zmienić walkę zaplanowaną na 1 stycznia, gdy okazało się, iż Kris Statlander ma inne zobowiązania. Okazuje się, że całość wywiązała się z braku należytej komunikacji między zawodniczką i federacją. AEW ustaliło jej walkę na noworocznym Dynamite zakładając z góry, że federacje niezależne raczej nie organizują gal w środku tygodnia. Pomysłu nie skonsultowano z samą Statlander, a okazało się, że przed podpisaniem umowy z AEW, dogadała się ona z Bar Wrestling z myślą o występach na ich galach 31 grudnia i 1 stycznia. Ostatecznie sprawę załatwiono tak, że 1 stycznia na Dynamite zobaczymy Fatal 4-Way o tytuł, a Statlander zawalczy o pas tydzień później, podczas Dynamite z 8 stycznia.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.