wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W listopadzie WWE podjęło negocjacje w sprawie przedłużenia współpracy z niektórymi osobami, czego efektem są nowe kontrakty Randy'ego Ortona, The Miza, Paige oraz Lany. Orton i Lana zgodzili się na 5-letnie kontrakty, natomiast Paige związała się z federacją 4-letnią umową. W przypadku Miza obecny kontrakt przedłużono o 3 kolejne lata i pozostanie on w federacji przynajmniej do 2025 roku.

CM Punk dołączył do obsady programu WWE Backstage, emitowanego późnymi wieczorami we wtorki na Fox Sports 1. Punk podpisał kontrakt z samą stacją FOX, lecz cała operacja odbyła się oczywiście za zgodą WWE. Nie można wykluczyć, że z biegiem czasu stosunki na linii Punk-WWE ulegną poprawie i zacznie on pracować także bezpośrednio dla tej federacji.

Według aktualnych wieści Ronda Rousey może powrócić na ring WWE podczas Royal Rumble lub w okolicach tej gali. Jeśli tak się stanie, to WWE planuje doprowadzić do solowej walki Rousey z Becky Lynch na WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aliyah bierze udział w storylinie mającym wyjaśnić zabieg nosa, Young Bucks o tym czy zmierzą się przeciwko sobie w ringu AEW, Aktualna mistrzyni WWE sonduje szanse na powrót do Japonii?, Flamita podpisał kontrakt z Ring of Honor, Rusev dementuje plotki o nowej umowie z WWE, WWE potwierdziło ostatnią uczestniczkę drużyny SmackDown na Survivor Series, Mark Henry o feudzie Braya Wyatta z Danielem Bryanem
Dodano: 18-11-2019, 07:09
„Wrestling Observer” informuje, że Aliyah tak naprawdę nie złamała nosa podczas ostatniego odcinka NXT i była to zaaranżowana, storyline’owa sytuacja. Federacja zastosowała takie zagranie, by wytłumaczyć operację nosa zawodniczki, której ta zamierza się wkrótce poddać. W chwili obecnej nie wiemy czy jest to zabieg wymuszony przez jakieś problemy zdrowotne czy jedynie operacja plastyczna.

Podczas panelu Starrcast, Young Bucks odnieśli się do tego jakie są szanse na to, iż zmierzą się przeciwko sobie w ringu AEW. Panowie stwierdzili, że szanse są dość duże, ale w sytuacji, gdy mieliby się zmierzyć choćby w ramach jakiegoś turnieju. Nick i Matt Jacksonowie powiedzieli, że ich zdaniem historie z feudami braci są oklepane i nie chcą nigdy robić czegoś takiego, więc możemy się spodziewać ich walki w ringu AEW, ale nie będzie ona efektem żadnego feudu.

Ponoć Kairi Sane nie jest zbytnio zadowolona ze swojej przygody z WWE i ogółem z pobytu na stałe w Stanach Zjednoczonych. Zawodniczka ma sondować inne opcje i z chęcią wróciłaby do Japonii, a obecnie przydarza się ku temu doskonała okazja. Po tym jak Bushiroad przejęło federację Stardom, pojawiły się tam większe możliwości finansowe i japońska federacja będzie mogła złożyć Sane konkurencyjną ofertę, także pod względem zarobków. Szansa na taki transfer pojawi się już w przyszłym roku, gdyż w 2017 roku Sane podpisała 3-letnią umowę z WWE, więc pozostało jej już tylko kilka miesięcy kontraktu.

Flamita podpisał ponoć roczną umowę z Ring of Honor i rozpocznie regularną pracę w tej federacji od 13 grudnia i gali Final Battle. Zawodnik zadebiutował w ROH w październiku podczas Honor United UK Tour, gdy zastąpił kontuzjowanego Bandido.

Rusev zdementował na Twitterze plotki jakoby podpisał nową umowę z WWE, co zasugerował jeden z fanów. Przed paroma miesiącami pojawiały się doniesienia, iż obecny kontrakt Ruseva wygasa wkrótce, choć nie podano żadnej konkretnej daty, więc ciężko tak naprawdę powiedzieć do kiedy obowiązuje aktualna umowa zawodnika.

WWE oficjalnie potwierdziło, że skład drużyny kobiet SmackDown na Survivor Series uzupełni Nikki Cross, która dołączyła do wcześniej ogłoszonej czwórki: Sashy Banks, Lacey Evans, Carmelli i Dany Brooke. Gala Survivor Series odbędzie się 24 listopada i przypomnę, że podczas tej edycji mają się odbyć dwie tytułowe walki tej gali, lecz w wariantach 3-zespołowych, gdyż tym razem rywalizować będą ekipy RAW, SmackDown oraz NXT.

Podczas „Busted Open Radio” Mark Henry odniósł się do obecnego programu Braya Wyatta z Danielem Bryanem i stwierdził, że może to być pierwszy feud, podczas którego fani nie będą kibicować „Fiendowi”. Henry powiedział, że Bryan ma wystarczające poważanie wśród fanów i umiejętność opowiedzenia w ringu historii, iż jego zdaniem na Survivor Series w walce o WWE Universal Championship zobaczymy sprzedanie ciekawej opowieści. Mark wspomniał, że jest skłonny założyć się, iż Bryanowi uda się sprzedać historię na tyle, że w połowie walki zdamy sobie sprawę z tego, iż fani po raz pierwszy gwiżdżą na „Fienda” i kibicują jego rywalowi.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.