wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dochodzenie w sprawie molestowania seksualnego w Impact Wrestling, Kiedy CM Punk znów pojawi się w WWE Backstage?, ACH zdobył pas mistrzowski, Koniec wieloletniej współpracy WWE ze Sky Sports, Potencjalny uraz Kalisto podczas poniedziałkowego live eventu, Vince McMahon dotarł na RAW tuż przed rozpoczęciem show, Walka o RAW Women's Championship na Royal Rumble 2020, Atrakcje na przyszłotygodniowe RAW, Spoilery z RAW: rozwój historii z Randym Ortonem, przebieg segmentu ze ślubem Lany i Bobby'ego Lashleya
Dodano: 31-12-2019, 11:28
W ostatnim czasie w Impact Wrestling było prowadzone wewnętrzne dochodzenie w sprawie molestowania na tle seksualnym. Sprawa miała dotyczyć jednego z czołowych pracowników szczebla menedżerskiego, lecz nie opublikowano jego nazwiska, gdyż ostatecznie nie udowodniono jego winy. Oskarżenie miała wnieść jedna z osób, które nie są już związane z Impact Wrestling. Ponoć według tych oskarżeń dany pracownik szczebla kierowniczego miał nie tylko stosować praktyki molestowania, ale też wykorzystywać sytuacje kontraktowe do tuszowania tych historii. Wedle tych informacji miało dochodzić do przedłużenia kontraktów lub ich ugodowego rozwiązania w zamian za podpisanie klauzuli poufności, dzięki którym takie sprawy nigdy nie ujrzałyby światła dziennego.
Anthem potwierdziło, że pojawiło się takie oskarżenie i przeprowadzili wewnętrzne dochodzenie, natomiast firma zaprzeczyła tej części doniesień, które mówiły o ewentualnym wykorzystywaniu kontraktów do tuszowania całej sprawy. Anthem oświadczyło również, że ich ustalenia nie dały żadnych jasnych dowodów na winę danego pracownika, w związku z czym nie wyciągnięto wobec niego żadnych konsekwencji dyscyplinarnych, a całą sprawę uważają za zakończoną.

CM Punk zapowiedział na Twitterze, że jego kolejny występ w WWE Backstage zaaranżowany jest dopiero na odcinek, który odbędzie się 21 stycznia.

Jak można się było domyślić buńczuczne zapowiedzi ACH’a o odejściu z pro wrestlingu miały niewielkie przełożenie na rzeczywistość, gdyż powrócił on do akcji już w ostatnich dniach. ACH pojawił się na gali Show Of The Year VI od Atlanta Wrestling Entertainment i co więcej zdobył podczas tego wydarzenia Georgia Wrestling Crown Championship. ACH poprzednio zdobył ten tytuł w grudniu 2018 roku, lecz zrzekł się pasa po kilkunastu dniach z powodu kontuzji.

Po trzech dekadach dobiegła końca współpraca WWE ze Sky Sports i od przyszłego roku w Wielkiej Brytanii programy WWE będą już emitowane na stacji BT Sport.

Możliwe, że podczas poniedziałkowego live eventu WWE w Los Angeles, kontuzji nabawił się Kalisto. W trakcie walki Lucha House Party z The Revival, Kalisto zgłosił jakieś problemy z ramieniem i sędzia po krótkiej konsultacji z zawodnikiem wskazał znak „X”. Walka została szybko zakończona triumfem Revival, którzy od razu po walce udali się na zaplecze, a Kalisto zajęli się lekarze. Po walce omyłkowo puszczono też muzykę Lucha House Party, co może sugerować, iż oryginalnie planowano ich zwycięstwo, lecz zawodnicy improwizowali zakończenie z triumfem Revival w związku z urazem Kalisto.

W ostatnim czasie Vince McMahon zdaje się być skupiony bardziej na innych obowiązkach, niż tych związanych z WWE, gdyż znów przygotowania do RAW odbywały się poza jego kontrolą. Ponoć szef WWE przybył na zaplecze tuż przed wejściem gali na antenę USA Network i choć kontrolował już sam przebieg show, to przygotowania zostały przekazane innym osobom. Ponoć John Laurinaitis przeprowadzał próby, Paul Heyman i Michael Mansury (wiceprezes WWE do spraw globalnej produkcji telewizyjnej) prowadzili ogólne przygotowania do show, a Michael Hayes zajmował się kwestiami produkcji poszczególnych walk.

WWE zatwierdziło walkę o RAW Women’s Championship pomiędzy Becky Lynch i Asuką na Royal Rumble 2020. Oprócz tego Charlotte Flair została zapowiedziana jako pierwsza uczestniczka Royal Rumble Matchu kobiet.

Na przyszłotygodniowe RAW zapowiedziano powrót WWE Championa, Brocka Lesnara oraz dwie walki mistrzowskie:
- WWE United States Championship: Andrade vs. Rey Mysterio
- RAW Tag Team Championship: Viking Raiders vs. Street Profits vs. Luke Gallows & Karl Anderson.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Wydarzenia z RAW potwierdziły, że historia z ewentualną kontuzją Randy’ego Ortona podczas niedzielnego live eventu była storylinem. Podczas RAW zobaczyliśmy segment w którym Orton mówi o urazie, w trakcie którego zjawił się też AJ Styles, drwiąc z rywala i sugerując ich walkę na WrestleManii 36. Finalnie okazało się, że uraz Ortona jest podpuchą i ten wykonał Stylesowi swoje RKO. Obecnie trudno powiedzieć czy rzeczywiście WWE już na tym etapie planuje kolejną konfrontację Stylesa z Ortonem na WrestleManii, czy jedynie wpleciono taki motyw na poczet aktualnego programu. Przypomnę, że obaj panowie zmierzyli się ze sobą na WrestleManii 35, gdzie triumfował Styles.

Ostatnie RAW roku zakończyło się segmentem ze ślubem Lany i Bobby’ego Lashleya, który był kontynuacją ich nieszczęsnego storyline’u z Rusevem. Na dodatek w program została teraz wplątana także powracająca Liv Morgan, która zjawiła się sugerując, że miała romans… z Laną. Ostatecznie cały segment skończył się tym, że Rusev, który chował się w torcie, zaatakował Lashleya, a Morgan pchnęła Lanę twarzą w tort.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.