wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Po tym jak Bobby Lashley sięgnął po mistrzostwo WWE, pojawiły się spekulacje o szybszym powrocie Brocka Lesnara do WWE. Według tych doniesień federacja chce doprowadzić do wyczekiwanej przez fanów walki Lashley-Lesnar, która miałaby się odbyć na WrestleManii 37. Innym potencjalnym przeciwnikiem Lashley'a na WM może być Drew McIntyre.

W wieku 76 zmarł Jim Crockett Jr., który odegrał bardzo ważną rolę w branży, w ubiegłym wieku prowadząc Jim Crockett Promotions, które zostało w swoim czasie sprzedane Turner Broadcasting, tworząc podwaliny pod WCW. Do jego śmierci przyczyniły się problemy z nerkami i wątrobą, przez co kilka ostatnich dni przed odejściem spędził w szpitalu.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).John Cena tłumaczy dlaczego nie wystąpi na WrestleManii 37, Impact Wrestling zmienia sposób emisji gal w UK, Kolejne Broken Skull Sessions już w lutym, Nagrania do dokumentów na zapleczu Royal Rumble, Vince McMahon dalej nieobecny na zapleczu gal, Kto pracował przy tegorocznych walkach Royal Rumble?, Status zawodnika w WWE po powrocie na Royal Rumble, Ważny zawodnik wrócił do akcji w NJPW, Zapowiedź RAW
Dodano: 01-02-2021, 17:33
W paczce są otwarte spoilery odnośnie WWE Royal Rumble 2021 PPV.

W rozmowie ze „Sports Illustrated” John Cena poinformował, że nie wystąpi na WrestleManii 37. Cena stwierdził, że choć był częścią ogłoszenia odnośnie trzech nadchodzących WrestleManii to nie wystąpi na tej najbliższej i to z przyczyn niezależnych od niego. John przyznał, że obecnie jest na planie „Peacemakera” dla HBO Max i nagrywają w Vancouver w Kanadzie, a zdjęcia potrwają do lipca. Do tego czasu nie wróci do Stanów Zjednoczonych, ponieważ ze względu na obecne regulacje wiązałoby się to z obowiązkiem przejścia kwarantanny, a na planie zdjęciowym rzecz jasna nie może być mowy o nagłej, ponad 2-tygodniowej przerwie, bo on będzie chciał podróżować do USA. Cena zdradził zatem, że choćby chciał, to na 37 edycji WrestleManii po prostu nie wystąpi, bo ma obecnie inne zobowiązania.

Impact Wrestling straciło umowę telewizyjną w Wielkiej Brytanii i nie będzie już nadawane na kanale FreeSports, a za to tygodniówka federacji ma być udostępniana w UK poprzez YouTube i Facebook. „Wrestling Inc” informuje, że kontrakt FreeSports z Impact Wrestling, który właśnie wygasł, był traktowany przez stację jako „próbny” i uznano, że dalsza emisja tego programu nie jest opłacalna, więc podjęto decyzję o zakończeniu współpracy.

21 lutego na WWE Network ukaże się nowy odcinek „Broken Skull Sessions” Steve’a Austina, którego gościem ma być tym razem Sasha Banks.

PWInsider informuje, że przy okazji Royal Rumble na zapleczu nagrywanych było trochę zakulisowych materiałów, do wykorzystania w programach dokumentalnych na WWE Network i ewentualnie samym Peacock, po tym jak federacja związała się z platformą. Kamery miały towarzyszyć m.in. Goldbergowi i Edge’owi, a z młodszych zawodników okiem kamery podglądany był Big E.

„Ringside News” podaje, że Vince’a McMahona nie było na zapleczu Royal Rumble. Szef WWE dalej przebywa u rodziny swojego zmarłego ostatnio brata. Mimo braku fizycznej obecności, McMahon nadzorował oczywiście galę, lecz telefonicznie. Wczoraj od rana ustalał wszystko z pracownikami, a potem był również połączony telefonicznie z osobami zarządzającymi Royal Rumble z poziomu zaplecza. Show sterował przede wszystkim Triple H, którego głównymi pomocnikami byli Kevin Dunn i Bruce Prichard – Dunn kontrolował dział produkcji, a Prichard nadzorował sprawy kreatywne.

To samo źródło informuje o producentach tytułowych walk ostatniej gali od WWE. Przy Royal Rumble Matchu kobiet pracowali TJ Wilson, Adam Pearce, Chris Park i Pat Buck. Przy Rumble Matchu mężczyzn pracowali z kolei Jamie Noble, Shane McMahon oraz Jason Jordan.

Po występie Carlito na Royal Rumble, sporo dyskutuje się teraz o jego przyszłości względem WWE. Nieoficjalnie Carlito ma być obecny na zapleczu dzisiejszego RAW i otrzyma try-out do roli producenta w federacji. Jeśli zawodnik zostanie w WWE na dłużej to prawdopodobnie będzie zatem pracował głównie na zapleczu, ewentualnie okazyjnie pokazując się w telewizji.

Spekulacje dotyczące statusu Jay’a White’a można już chyba odłożyć na bok. Zawodnik jest związany z NJPW, co potwierdził powracając dzisiaj do federacji na gali Road to New Beginning. Na przełomie 2020 i 2021 roku krążyło wiele plotek wobec zawodnika i jego potencjalnego przejścia do WWE.

WWE nie opublikowało szerszej zapowiedzi dzisiejszego RAW, zapowiadając na ten moment po prostu kontynuację wydarzeń z Royal Rumble. Federacja zasugerowała, że być może dowiemy się o jakie tytuły mistrzowskie będą chcieli walczyć na WrestleManii zwycięzcy walk Royal Rumble, a więc Edge i Bianca Belair.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Shayna Baszler i Nia Jax
vs
Sasha Banks i Bianca Belair

21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.