wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Edge miał również propozycję od All Elite Wrestling, Aktualny skład komentatorski RAW, Mistrz zawieszony przez WWE za naruszenie polityki antydopingowej i ukarany 30-dniową absencją, Spoilery z RAW: pierwsza oficjalna walka na WrestleManię 36, kolejny uraz jednego z zawodników, segment na koniec RAW zwiastujący potencjalny pojedynek na WrestleManię
Dodano: 28-01-2020, 07:43
„Pro Wrestling Sheet” podaje, że przed ustaleniem powrotu na ring WWE, Edge otrzymał też ponoć ofertę od All Elite Wrestling. Miało do tego dojść po występie na ubiegłorocznym SummerSlam, gdy Edge wykonał niespodziewanie Spear, a potem w jednym z wywiadów zasugerował, że być może mógłby wrócić na ring. Zawodnik nie był wtedy jeszcze dogadany z WWE i AEW chciało skorzystać z okazji, oferując mu umowę, zgodnie z którą miałby wrócić na ring, a przy okazji objąć rolę zakulisową. Ostatecznie nie doszło do żadnych poważniejszych rozmów, gdyż Edge od początku dawał pierwszeństwo WWE i po serii dodatkowych badań, na jesieni dogadał się z WWE odnośnie powrotu na ring i podpisał 3-letni kontrakt z federacją.

Zgodnie z zapowiedziami Tom Phillips zastąpił Vica Josepha przy stoliku komentatorskim RAW, a do niego i Jerry’ego „The Kinga” Lawlera, dorzucono także trzeciego komentatora w osobie Byrona Saxtona.

Andrade został zawieszony przez WWE za naruszenie polityki antydopingowej federacji. To jego pierwsze wykroczenie tego typu, więc zawodnik został zawieszony na 30 dni, liczone od wtorku. Z tego względu na RAW zorganizowano angle z Humberto Carillo, co ma uzasadnić jego absencję w telewizji. Nie zanosi się na to, żeby zawieszenie miało wpłynąć na losy Andrade jako WWE United States Championa, więc po prostu przez kilka tygodni nie będziemy oglądać mistrza U.S. na RAW. Andrade dowiedział się o zawieszeniu w poniedziałek rano, lecz WWE chciało jeszcze jego występu na tygodniówce, żeby uzasadnić absencję.

Uwaga na spoilery z RAW!
|
|
|
|
|
|
Znamy pierwszą oficjalną walkę na WrestleManię 36, którą ma być pojedynek Brocka Lesnara ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu, Drew McIntyrem. Stawką tego pojedynku w Tampie (5 kwietnia), ma być oczywiście WWE Championship.

Samoa Joe nie tak dawno powrócił na ring, a tymczasem czekać go może kolejna przerwa. Joe doznał urazu w trakcie RAW, przez który nie dokończył walki tag teamowej w której brał udział. Do ewentualnego urazu miało dojść, gdy Joe wyskoczył poza ring na Buddy’ego Murphy’ego. Na razie nie mamy potwierdzenia jakiej kontuzji nabawił się Joe, choć pierwsze wieści wskazują na ewentualny uraz głowy.

Na koniec RAW w ringu zjawił się Edge, który wypowiedział się o swoim powrocie do akcji. Jego segment przerwał Randy Orton, który początkowo zasugerował powrót Rated RKO, lecz potem zaatakował byłego tag team partnera. Orton wykonał Edge’owi RKO, a potem atakował go dalej z wykorzystaniem krzesełka, skupiając się na szyi przeciwnika, która jak wiadomo oryginalnie spowodowała jego rozbrat z ringiem. Tak jak już wspominałem, wiele wskazuje na to, że WWE planuje pojedynek Edge’a z Ortonem jako jedno z głównych starć na WrestleManię 36. WWE opublikowało na swojej stronie internetowej storyline’owe informacje, że po ataku ze strony Ortona, Edge został przetransportowany po RAW do lokalnego szpitala.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.