wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 13:15
Sobota godz. 8:15
Niedziela godz. 18:00

Uwaga na spoilery ze SmackDown! Konsekwencje dla sędziego prowadzącego walkę wieczoru WrestleManii, Kevin Owens vs Sami Zayn, możliwa kontuzja Drew McIntyre'a, obrona tytułów mistrzowskich tag teamów kobiet oraz SmackDown, menadżer EC3, powód skrócenia walki o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, Dasha Fuentes zwolniona z WWE, Ember Moon, Kelly Kelly, oglądalność RAW oraz Hall of Fame, cena akcji WWE
Dodano: 10-04-2019, 10:37
* Jak się okazuje, konsekwencje nie ominęły sędziego Roda Zapaty prowadzącego walkę wieczoru WrestleManii. Nie zareagował on adekwatnie do sytuacji odliczając Rondę Rousey, gdy jej barki nie dotykały maty. Powód ukarania go był prosty. Arbitrowie muszą sędziować, jakby uczestniczyli w shootowym pojedynku, a on jakoby "popłynął z prądem". Nie wiadomo jednak o jaki rodzaj kary dla niego chodzi.

* Po zakończeniu nagrań do ostatniego SmackDown, w ringu skonfrontowali się Kevin Owens i Sami Zayn. Pojedynek trwał stosunkowo krótko, bowiem Owens wykonał Samiemu stunnera, po czym odliczył go do trzech. Kolejny stunner poszedł już po gongu.

* Nie wykluczone, że Drew McIntyre doznał podczas SmackDown jakiejś kontuzji, bowiem w połowie walki wieczoru oddalił się podczas przerwy reklamowej w stronę rampy, którędy opuścił arenę kręcąc ręką.

* IIconics stanęły w obronie tytułów mistrzowskich przeciwko dwóm lokalnym rywalkom zaprezentowanym jako Brooklyn Belles. Były to w rzeczywistości Kris Statlander oraz Karissa Rivera znane głównie z Ring of Honor.

* Tymczasem bracia Uso utracili tytuły mistrzowskie tag teamów SmackDown doznając porażki z braćmi Hardy.

* Nowym menadżerem EC3 został Drake Maverick. Obaj zadebiutowali w dark matchu podczas ostatniego SmackDown.* Pojawiły się spekulacje, jakoby pojedynek Samoa Joe z Reyem Mysterio został skrócony ze względu na kontuzję Reya, której nabawił się w zeszłym tygodniu na RAW. Okazało się jednak, że poszło najzwyczajniej o skrócenie czasu PPV kosztem tego właśnie pojedynku. Jak wiadomo, cała impreza wraz z kickoffem trwała siedem i pół godziny.

* WWE rozwiązało kontrakt z Dashą Fuentes. Fuentes zatrudniona została przez WWE w roku 2014. Od tamtego czasu występowała w roli zakulisowej reporterki NXT, SmackDown Live oraz 205 Live. Powód rozwiązania kontraktu nie został podany do wiadomości.

* Jak wiadomo, Ember Moon powróciła w kickoffie WrestleManii 35 po długiej nieobecności związanej z operacją. Kontuzji nabawiła się na tegorocznym Royal Rumble. W sieci zamieściła następujący tweet.* Gdyby kogoś ciekawiło, co obecnie słychać u Kelly Kelly, po rozwodzie z gwiazdą NHL Sheldonem Soureyem, co miało miejsce w roku 2017, obecnie spotyka się gwiazdą muzyki country Colem Swindellem. Oboje pojawili się w niedzielę na ACM Awards.* Spory wzrost oglądalności względem zeszłego roku odnotowała ceremonia WWE Hall of Fame na USA Network. Gdy przed rokiem było to 665 tysięcy widzów, co przełożyło się na rating 0.25, w tym roku było to już 1.154 miliona widzów oraz rating na poziomie 0.34.

* Najwyższy wynik zanotowało w tym roku ostatnie RAW, które oglądało w USA średnio 2.923 miliona widzów. Gorsza wiadomość jest taka, że wynik ten jest o 25% niższy od tego, który odnotowało RAW po zeszłorocznej WrestleManii.

* Cena akcji WWE: 91.04$ +1.12%

Autor:
Paweł Borkowski


<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.