wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Po tym jak Bobby Lashley sięgnął po mistrzostwo WWE, pojawiły się spekulacje o szybszym powrocie Brocka Lesnara do WWE. Według tych doniesień federacja chce doprowadzić do wyczekiwanej przez fanów walki Lashley-Lesnar, która miałaby się odbyć na WrestleManii 37. Innym potencjalnym przeciwnikiem Lashley'a na WM może być Drew McIntyre.

W wieku 76 zmarł Jim Crockett Jr., który odegrał bardzo ważną rolę w branży, w ubiegłym wieku prowadząc Jim Crockett Promotions, które zostało w swoim czasie sprzedane Turner Broadcasting, tworząc podwaliny pod WCW. Do jego śmierci przyczyniły się problemy z nerkami i wątrobą, przez co kilka ostatnich dni przed odejściem spędził w szpitalu.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Czy Victoria i Kane zaliczą kolejne występy w WWE?, Interesujące wieści w sprawie dalszego statusu Christiana, Edge ma pojawić się na SmackDown - spekulacje odnośnie jego rywala na WrestleManii, Zawodniczka z NXT ma trafić na SmackDown, Uwaga na spoilery z RAW: debiut zawodnika z NXT, nowe pretendentki do WWE Women’s Tag Team Championship, kolejny występ Carlito, nowy rywal Drew McIntyre'a, finał długiej rywalizacji
Dodano: 02-02-2021, 11:04
Według aktualnych informacji występ Victorii na Royal Rumble był jednorazowy i nie należy oczekiwać żadnej kontynuacji w nadchodzących tygodniach. Raczej klarowne jest również to, że także w przypadku Kane’a był to jednorazowy motyw i nie będziemy go oglądać na galach w najbliższym czasie.

PWInsider podaje natomiast bardzo interesujące wieści, które ucieszą zapewne wielu fanów, odnośnie innego z zawodników, który był niespodzianką w Royal Rumble Matchu, a mianowicie Christiana. Jak donosi rzeczony portal Kanadyjczyk około tydzień temu w tajemnicy przed kolegami po fachu odwiedził sztab medyczny WWE w Pittsburghu i otrzymał oficjalnie zielone światło na występy w ringu, stąd tak rozbudowany udział zawodnika w RR Matchu, o czym wiedziało jedynie bardzo wąskie grono osób w całym WWE. Przypomnę, że od 2014 roku wydawało się, iż Christiana nie zobaczymy już raczej w akcji ringowej, gdyż wskutek wstrząśnień mózgu oceniono jego stan zdrowia jako zagrożony, jeżeli kontynuowałby on występy. Kanadyjczyk pojawił się w zeszłym roku, ale bardziej w segmencie niż walce, co zmieniło się już w roku 2021.
Z tego co wiadomo wobec takich informacji odnośnie Christiana, wszystko będzie zmierzało prawdopodobnie w kierunku stoczenia przez niego walki na WrestleManii 37. Zawodnik nie planuje powrotu w pełnym wymiarze czasowym, lecz przynajmniej przez jakiś czas może pełnić rolę part-timera. Christiana nie należy się spodziewać przez parę najbliższych tygodni, lecz według ustaleń PWInsidera powinien wrócić na dalszym etapie „Road to WrestleMania” i otrzyma jakiś program z walką na WM37.

Zwycięzca Royal Rumble Matchu mężczyzn, Edge, ma się pojawić na najbliższym SmackDown. Kanadyjczyk w dalszym ciągu nie sprecyzował o który tytuł mistrzowski zawalczy na WrestleManii 37, a może to być WWE Championship będące obecnie w rękach Drew McIntyre’a lub WWE Universal Championship, należące aktualnie do Romana Reignsa.
Warto odnotować, że według części zagranicznych portali, na WrestleManię 37 będzie planowane ostatecznie starcie Romana Reignsa z Edgem o Universal Championship. Nie wiadomo kto w takim przypadku miałby być pretendentem do WWE Championship, które do WrestleManii powinien raczej utrzymać Drew McIntyre.

Zagraniczne portale donoszą, że po występie na Royal Rumble, Rhea Ripley ma już pozostać w głównym rosterze WWE i jest to raczej koniec jej występów w NXT lub wkrótce pożegna się ona z tym brandem. Wszystko wskazuje na to, że Ripley dołączy do rosteru SmackDown.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Damian Priest zadebiutował na Royal Rumble i nie był to jednorazowy motyw, lecz promocja z NXT do głównego rosteru. Zawodnik pojawił się na RAW atakując The Miza i Johna Morrisona, po czym został już oficjalnie członkiem rosteru RAW.

Mamy nowe pretendentki do WWE Women’s Tag Team Championship, którymi zostały… Naomi i Lana. Zespół złożony z dwóch zawodniczek, które powróciły na Royal Rumble po pauzach spowodowanych kontuzjami, okazał się najlepszy w Triple Threat Tag Team Matchu, w którym ich rywalkami były Charlotte Flair i Asuka oraz Dana Brooke i Mandy Rose. Na razie nie potwierdzono kiedy Lana i Naomi zawalczą o tytuły z Nią Jax i Shayną Baszler.

Zgodnie z zapowiedziami Carlito nie ograniczył się do występu na Royal Rumble i zjawił się również na RAW, gdzie w zespole z Jeffem Hardym pokonali Eliasa i Jaxsona Rykera. Prawdopodobnie Carlito pozostanie na jakiś czas w WWE TV, a przy okazji sporo mówi się o tym, iż otrzyma również rolę zakulisową, pracując w WWE jako producent.

Przy okazji RAW Sheamus odwrócił się wreszcie od Drew McIntyre’a, na co zapowiadało nam się od pewnego czasu. „Celtycki Wojownik” jasno podkreślił, że jest to spowodowane tym, iż chce po prostu zdobyć mistrzostwo WWE. Na późniejszym etapie gali McIntyre stwierdził, że skoro Sheamus chce porzucić ich przyjaźń z powodu mistrzowskiego złota, to zmierzy się z nim i postawi na szali WWE Championship. Tutaj także nie mamy na razie potwierdzenia kiedy McIntyre i Sheamus zawalczą o tytuł.

W walce wieczoru RAW doszło do starcia Edge’a z Randym Ortonem i mocno sugerowano, że jest to finał ich rywalizacji, która rozpoczęła się w ubiegłym roku i była wznowiona na niedzielnym Royal Rumble. Edge wygrał, kończąc raczej ten feud jako zwycięzca, a Orton przegrał ponownie za sprawą Alexy Bliss, co potwierdza, iż WWE prawdopodobnie planuje ostateczną walkę Ortona z „The Fiendem” Bray’em Wyattem na WrestleManii 37.----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.