wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

R-Truth stracił i błyskawicznie odzyskał tytuł 24/7 na polu golfowym, Uraz Bobby'ego Fisha, Czy Vince McMahon był na zapleczu TakeOvera?, Sztab NXT chce samodzielnych gal TakeOver, Sukces TakeOvera w Bridgeport, Taiji Ishimori kontuzjowany, Rey Mysterio uruchamia kampanię w sprawie autyzmu, Jon Moxley o walce z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 32
Dodano: 03-06-2019, 08:43
R-Truth znów stracił na chwilę tytuł 24/7, lecz szybko go odzyskał. Cała sytuacja miała miejsce na polu golfowym, na które Truth wybrał się z Carmellą. W pewnym momencie zaskoczył go Jinder Mahal, który uderzył mistrza i przerolował go, odliczając do trzech. Mahal nie nacieszył się jednak tytułem, bowiem jego uwagę zaabsorbowała krzycząca Carmella, a wtedy Truth sam wykonał Roll Up i odzyskał pas. Po chwili Truth uderzył Mahala i korzystając z okazji odjechał z Carmellą na wózku golfowym. Wideo z całego wydarzenia dostępne jest na kanałach społecznościowych WWE.

Bobby Fish ucierpiał podczas Ladder Matchu na NXT TakeOver: XXV. Zawodnik doznał urazu ramienia i gdy pod koniec show doszło do świętowania Undisputed Ery, miał już zabezpieczenia na ręce, choć było wtedy zbyt wcześnie na jakieś realne diagnozy. Istnieje jeszcze szansa, że to nic poważnego, lecz wszystko wyjaśnią dopiero prześwietlenia oraz dokładniejsze badania.

PWInsider informuje, że Vince McMahon nie zjawił się w ogóle w Bridgeport i nie było go na zapleczu NXT TakeOver: XXV. Nie jest to wielka niespodzianka, bowiem Vince nie interesuje się zbytnio NXT i zaglądał tam przeważnie tylko przy TakeOverach odbywających się przed największymi galami PPV głównego rosteru.

Według aktualnych informacji osoby zajmujące się NXT były bardzo zadowolone z organizacji gali w ten sposób i będą naciskały by w przyszłości żółty brand organizował TakeOvery niezależnie od eventów głównego rosteru. Przede wszystkim stwarza to pełną dowolność produkcyjną. W chwili, gdy TakeOvery odbywają się przy okazji WWE PPV, RAW i SmackDown, scenografia dopasowywana jest zwykle według późniejszych potrzeb dotyczących innych gal i sztab produkcyjny NXT musi się dostosowywać do tego czego będą chcieli ludzie z głównych rosterów, które są uważane za „priorytetowe”.

Wreszcie jeśli chodzi o ciekawostki odnośnie NXT TakeOver: XXV – okazuje się, że gala ta przyniosła największe dochody spośród wszystkich gal organizowanych kiedykolwiek przez WWE w Bridgeport.

NJPW poinformowało, że Taiji Ishimori doznał kontuzji ramienia podczas piątkowej gali i z tego względu nie wystąpi dzisiaj na evencie w Okayamie. Zawodnik zostanie poddany dokładniejszym badaniom, po których będzie wiadomo jak poważny jest to uraz.

Na ładny gest zdecydował się Rey Mysterio, który organizuje kampanię Fight4Autism, mającą na celu zwiększenie świadomości odnośnie autyzmu. Mysterio będzie też przygotowywał zbiórki, a pieniądze będą przeznaczone dla fundacji zajmujących się dziećmi zmagającymi się z tą chorobą.

W rozmowie z Wadem Kellerem, Jon Moxley wypowiedział się szeroko o swojej walce z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 32, która mimo sporych oczekiwań otrzymała raczej negatywne recenzje od krytyków i fanów. Moxley stwierdził, że po pierwsze to, iż doszło do tej walki to jego zasługa, bowiem on wpadł na taki pomysł po Triple Threat Matchu w którym rywalizowali też z Romanem Reignsem. Jon powiedział, że inicjatywa segmentu po walce na Fastlane wyszła od niego i całość przyjęła się u fanów, więc WWE poszło w taki plan na WrestleManii 32, choć oryginalnie on miał walczyć tam z Chrisem Jericho, a Lesnar z Brayem Wyattem. Był podekscytowany, bo to jego wymarzony rywal, a do tego Street Fight, więc w głowie miał już coś spektakularnego. Zaznaczył, że po tym sprawa trafiła już do „maszynki produkcyjnej” i wszystko zaczęło się sypać. Odrzucono jego pomysły dotyczące choćby wykorzystania pinezek lub chociaż zakończenia w którym Lesnar wymierza mu serię shootowych łokci i dochodzi do zatrzymania walki przez sędziego (coś co potem wykonał z Randym Ortonem na SummerSlam). Moxley zaznaczył, że nie mogli nawet wykorzystać stołów, bo te zostały zarezerwowane na inną walkę, więc w praktyce ich „polem do popisu” były krzesełka i kije do kendo.
Moxley wspomniał, że sam miał wiele pomysłów na ten pojedynek i był gotów przyjąć naprawdę wiele, lecz sztab kreatywny olewał jego pomysły, ponieważ writerzy i Vince McMahon byli skupieni na innych walkach, które były dla nich ważniejsze. W przypadku ich walki wychodzono z założenia, że skoro jest tam Lesnar to i tak się to sprzeda, więc mogą się skupić na tym co wymaga prawdziwej promocji. Jon skrytykował też Lesnara, który totalnie olewał temat i nie było w nim widać specjalnej chęci do tego pojedynku. Wszystkie walki na WrestleManię są przetrenowane w hotelu, gdzie przygotowywane są dla nich specjalne sale z ringami, bowiem każdy chce tego dnia wypaść jak najlepiej. On powinien mieć swoją próbę z Lesnarem późnym wieczorem w przeddzień gali, ale ostatecznie do tego nie doszło, bo Lesnar uznał, iż nie ma takiej potrzeby. W samą niedzielę WrestleManii Brock zjawił się późno i był bardziej zainteresowany przywitaniem się ze wszystkimi niż rozmową z nim. Odrzucono wszystkie jego pomysły na bardziej efektowne spoty, a końcówkę swojej walki dogadali tak naprawdę już w trakcie trwania show, na kilkadziesiąt minut przed ich pojedynkiem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.