wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE wciąż planuje walkę Becky Lynch z Shayną Baszler na WrestleManii 36, Sensacyjne plany dla Charlotte Flair na WM?, WWE potwierdziło zawieszenie Andrade - czemu nie pozbawiono go tytułu?, Aleister Black był brany pod uwagę w kontekście wygrania Royal Rumble, Nowi adepci z Indii w WWE Performance Center, Nowe wieści odnośnie incydentu z udziałem Brocka Lesnara i Matta Riddle'a na zapleczu Royal Rumble
Dodano: 28-01-2020, 19:01
Według „Wrestling Observera” WWE wciąż planuje walkę Becky Lynch z Shayną Baszler o RAW Women’s Championship na WrestleManii 36. Jak wiadomo, Baszler nie wygrała ostatecznie Royal Rumble, lecz miałaby wywalczyć prawo do takiej walki w tygodniach przed WM.

Zgodnie z najnowszymi i dość sensacyjnymi doniesieniami, zwyciężczyni Royal Rumble Matchu, Charlotte Flair, miałaby z kolei powalczyć w Tampie z… Rheą Ripley. Formalnie zwycięstwo w Rumble Matchu daje prawo do walki o tytuł mistrzowski na WrestleManii i nie zostało sprecyzowane, że musi to być RAW lub SmackDown Women’s Championship. Tym samym Charlotte Flair miałaby wyzwać Ripley do walki o NXT Women’s Championship na WM. Ponoć Charlotte udała się nawet do Orlando i może się pojawić w jutrzejszym odcinku NXT, by rzucić wstępne wyzwanie. Dodatkowo pojawiły się wieści, że Charlotte dostała zwycięstwo w Rumble Matchu z uwagi na to, iż WWE nie do końca spełniło wcześniejsze obietnice, jakie jej złożyło. Prawdopodobnie chodzi głównie o ubiegły rok, gdy Charlotte miała obiecaną singlową walkę wieczoru WrestleManii 35 z Rondą Rousey, a ostatecznie ubiegłoroczny Rumble Match padł łupem Becky Lynch i WWE mocno promowało jej osobę, w związku z presją ze strony fanów. Teraz Charlotte miała wygrać Rumble 2020 w ramach „rekompensaty” za poprzednie wydarzenia. Decyzję podjął bezpośrednio Vince McMahon, który zmienił zwyciężczynię Rumble Matchu z Shayny Baszler właśnie na Charlotte Flair.

WWE potwierdziło oficjalnie informację o 30-dniowym zawieszeniu Andrade. Wiele osób zastanawia się czemu federacja nie podjęła decyzji o pozbawieniu go WWE United States Championship i podobno stoi za tym Paul Heyman. Ten jest ogromnym fanem Andrade i kreuje jego push, który mimo tej wpadki, powinien zostać podtrzymany i Andrade będzie miał swoją rolę na WrestleManii. Heyman planuje podtrzymanie feudu Andrade z Humberto Carrillo i miał uznać, że przerzucenie pasa na Carrillo, w tej chwili nie miałoby specjalnie sensu.

Rzekomo Aleister Black był w gronie kandydatów do ewentualnego zwycięstwa w Royal Rumble Matchu. WWE chciało, żeby walkę wygrał jakiś świeży zawodnik i Paul Heyman miał wytypować w tym gronie Blacka, Buddy’ego Murphy’ego, Andrade oraz Drew McIntyre’a. Po zawężeniu grona, decyzja miała się rozstrzygać między Aleisterem i Drew, ale uznano, że ten drugi jest bardziej gotowy na tak mocny push i walkę z Brockiem Lesnarem na WrestleManii.

WWE poinformowało, że treningi w WWE Performance Center rozpoczęło trzech nowych adeptów z Indii: Gurvinder Singh, Sukhwinder Grewal i Laxmi Kant Rajpoot. Singh i Grewal trenowali pod okiem byłej gwiazdy WWE, Great Khaliego.

Pojawiły się nowe wieści odnośnie sprzeczki na linii Brock Lesnar-Matt Riddle na zapleczu Royal Rumble. Według informacji „Fightful” i Alexa McCarthy’ego z „talkSPORT”, w rzeczywistości była to bardziej reprymenda dla Riddle’a niż dyskusja. Brock miał złapać Matta za ramię i odciągnąć go na bok, ostrzegając Riddle’a żeby ten przestał oznaczać go w swoich postach i zaczepiać w mediach, gdyż nie jest on kimś z kim chce zadzierać, a jak będzie tak postępował, to nigdy nie znajdą się wspólnie w ringu. Lesnar miał być stanowczy i choć Riddle chciał się wytłumaczyć, to ponoć Brock nie chciał słuchać jego wyjaśnień i po zakomunikowaniu tego co miał do powiedzenia gwieździe NXT, po prostu odszedł. Podobno nie doszło natomiast do żadnego realnego spięcia, gdyż Riddle miał z pokorą przyjąć słowa Lesnara i nie pojawiły się tam żadne dalsze negatywne emocje.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.