wrestling wwe tna ecw


WWE Backlash za nami, a w starciu rewanżowym po WrestleManii, promowanym jako "Najwspanialszy pojedynek w historii", Randy Orton pokonał Edge'a. Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Kto wygra na WWE Backlash?
Edge (209) 51%  
Randy Orton (198) 49%  
Łącznie oddano
407 głosów

Rozpoczynamy tymczasem głosowanie dotyczące podziału rosterów WWE.


Edge nabawił się poważnej kontuzji podczas nagrań walki z Randym Ortonem na WWE Backlash. Zawodnik zerwał triceps, w związku z czym musiał się poddać pilnej operacji. Przerwa WWE Hall of Famera może wynieść nawet około 8 miesięcy.

WWE poinformowało o połączeniu sztabów kreatywnych odpowiedzialnych za RAW i SmackDown. Nadzór nad zbiorczym zespołem sprawuje teraz Bruce Prichard, który odpowiada obecnie tylko przed Vincem McMahonem. W związku z roszadami Paul Heyman został odwołany z roli dyrektora wykonawczego RAW.

W trakcie nagrań NXT w dniu 9 czerwca w gronie osób pełniących rolę publiczności znalazł się adept z Performance Center, który jak się później okazało był zakażony koronawirusem. WWE poinformowało o tym z blisko tygodniowym opóźnieniem, natomiast finalnie wszystkie potencjalnie zagrożone osoby z federacji zostały przebadane i wszystkie wyniki były negatywne, więc nagrania telewizyjne zostały wznowione.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 22.07.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Czy WWE planuje walkę Tommaso Ciampy z Randym Ortonem?, Oglądalność RAW, Walka tag teamowa na AEW Dynamite, Tiger Mask nie wystąpi na najbliższych galach NJPW, Gallus najdłużej panującymi mistrzami tag teamowymi NXT UK, Paige i Ember Moon krytycznie o bookingu WWE Women's Tag Team Championship, Walka o Impact World Championship na Slammiversary, nowa Sonda
Dodano: 10-06-2020, 07:28
W mediach społecznościowych doszło do małego spięcia na linii Randy Orton-Tommaso Ciampa, co część fanów odebrała jako ewentualną zapowiedź ich starcia w WWE TV. „Wrestling Observer” informuje, że takiej walki nie ma w planach i panowie albo igrają sobie z fanami, albo doszło między nimi do prawdziwego spięcia. Na ten moment podobno nie ma jednak planów by Ciampa przeniósł się na RAW i feudował z Ortonem. Co ciekawe według tego źródła przy okazji poniedziałkowych nagrań tygodniówek dało się również odczuć, że Vince McMahon był niezadowolony z zachowania Ortona i Ciampy – nie jest tajemnicą, że szef WWE nie lubi takich konfrontacji w mediach społecznościowych, jeżeli nie pokrywają się one z planami walk w WWE TV, gdyż jest to jego zdaniem sztuczne budowanie nadziei na pojedynek, który nie będzie miał na razie miejsca.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.737 miliona widzów, co oznacza poprawę względem 1.728 miliona osób sprzed tygodnia. Godzinowo prezentowało się to następująco:
+ pierwsza godzina – 1.827 miliona widzów
+ druga godzina – 1.790 miliona
+ trzecia godzina – 1.595 miliona.

Tony Khan zapowiedział na dzisiejszy odcinek AEW Dynamite walkę tag teamową kobiet: Hikaru Shida & Kris Statlander vs. Nyla Rose & Penelope Ford.

NJPW poinformowało, że z powodu problemów zdrowotnych Tiger Mask opuści ich najbliższe gale. Przypomnę, że federacja wznawia działalność już w przyszłym tygodniu, po paru miesiącach przerwy wywołanej pandemią.

Gallus zostali najdłużej panującymi mistrzami tag teamowymi NXT UK w historii, po tym jak przekroczyli już kilka dni temu pułap 230 dni – taki był dotychczasowy rekordowy title reign z tymi pasami, autorstwa Jamesa Drake’a i Zacka Gibsona. Mark Coffey i Wolfgang mają pasy już ponad 236 dni. Oczywiście obecnie NXT UK zawiesiło organizowanie gal, które mają powrócić, gdy sytuacja z pandemią w Wielkiej Brytanii jeszcze bardziej się uspokoi.

Podczas wczorajszego WWE Backstage mieliśmy odcinek z udziałem kobiet, więc oczywiście nie mogło zabraknąć tematu kobiecych dywizji w WWE. W trakcie epizodu Paige i Ember Moon krytycznie wypowiedziały się o bookingu względem WWE Women’s Tag Team Championship. Paige stwierdziła, że wprowadzenie tych pasów było wielką chwilą i powinny być one dobrą opcją do promocji wielu zawodniczek, tymczasem tytuły są traktowane po macoszemu i przez to trudno odbierać je na poważnie. Jej zdaniem to ogromny błąd, podobnie jak ostatnia decyzja o przekazaniu pasów Bayley i Sashy Banks. To oczywiście bardzo dobre zawodniczki i uwielbia je, podobnie jak wielu fanów, lecz warto byłoby wykorzystać tytuły do podbudowania innych pań z rosteru, które bardziej tego potrzebują.
W podobnym tonie wypowiedziała się Ember Moon, która powiedziała wprost, że tytuły dla Bayley i Banks były złą decyzją podjętą przez WWE. Jej zdaniem historia tych zawodniczek nie wymaga pasów w tle, a cała sytuacja z nagłym przejęciem przez nie pasów nie pomogła tak naprawdę nikomu w dywizji kobiet, a szczególnie IIconics oraz Alexie Bliss i Nikki Cross.

Impact Wrestling zapowiedziało walkę o Impact World Championship na galę Slammiversary, która odbędzie się 18 lipca i będzie nadawana w systemie PPV. Jest to walka pięcioosobowa, gdyż Tessa Blanchard będzie bronić tytułu przeciwko czwórce pretendentów, którymi są: Ace Austin, Trey, Michael Elgin i Eddie Edwards.


Zapraszamy do udziału w nowej sondzie poświęconej walce Edge'a z Randym Ortonem na WWE Backlash!
------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?

Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach.
Nie, obecna sytuacja jest optymalna.19. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Dolph Zigglert


Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Nikki Cross

Wyatt Swamp Fight
Braun Strowman
vs
Bray Wyatt
14. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
pokonał
Bobby'ego Lashleyego

Mistrzostwo Universal
2 on 1 Handicap Match

Braun Strowman
pokonał
Miza i Johna Morrisona

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Apollo Crews
pokonał
Andrade

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Nia Jax
podwójny count-out

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Triple Threat Match

Bayley i Sasha Banks
pokonały
Alexa Bliss i Nikki Cross
The IIconics

Randy Orton
pokonał
Edge'a

Sheamus
pokonał
Jeffa Hardy'ego
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonał
Britta Bakera


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.