wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Marty Scurll przejął ważną rolę w ROH i w imieniu federacji rozmawia z AEW, ROH wprowadza zmiany dotyczące dywizji kobiet, Killer Kross zdementował plotki o spotkaniu z Triple H'em i porozumieniu z WWE, Więcej szczegółów odnośnie wypadku samochodowego spowodowanego przez byłego zawodnika WCW
Dodano: 29-01-2020, 07:58
„Fightful” informuje, że po zmianach w sztabie kreatywnym Ring of Honor, Marty Scurll przejął tam bardzo ważną rolę i obecnie znajduje się w tej hierarchii tylko pod Deliriousem, który pozostaje szefem Creative Teamu. Obaj panowie współpracują jednak na bardzo równych warunkach i ponoć wiele rzeczy, które są aktualnie bookowane w ROH, to właśnie pomysły Scurlla.
Marty jest też oddelegowany z ramienia ROH do rozmów z Codym Rhodesem z All Elite Wrestling. Są to bardzo luźne dyskusje na temat współpracy, a minimum jakie chciałoby osiągnąć ROH, jest zabookowanie Cody’ego na kilka występów w ich federacji. Podobno na ten moment nie doszło do żadnego porozumienia i rozmowy zakończono, lecz z pozytywnym nastawieniem obu stron, więc być może ROH i AEW dojdą w przyszłości do porozumienia odnośnie jakiejś kolaboracji.

Aktualne zmiany w ROH dotknęły również dywizję kobiet, po tym jak wybuchło zamieszczanie z Kelly Klein, a potem z ROH pożegnały się Klein, Tenille Dashwood i Madison Rayne. Federacja mocno zmieniła podejście do dywizji kobiet, którą ma się obecnie zajmować Jonathan Gresham, zarówno pod kątem treningów, jak i bookingu. Mają być też wprowadzane zmiany, mające na celu podniesienie zarobków kobiet w ROH, żeby te zrównały się nieco z tymi na które mogą liczyć mężczyźni, gdyż w ROH dysproporcja między zarobkami obu płci były podobno bardzo wyraźne.

Choć wszelkie media od tygodni łączą już Killera Krossa z WWE, to sam zawodnik w rozmowie z „The Two Man Power Trip of Wrestling” zdementował pogłoski jakoby związał się już z jakimkolwiek pracodawcą. Kross zaprzeczył też ostatnim doniesieniom jakoby miał się osobiście spotkać z Triple H’em i stwierdził, że dotychczas nie miał nigdy okazji spotkać się na żywo z obecnym szefem NXT. Kross zaznaczył, że na stole wciąż ma kilka ofert i nie podjął jeszcze decyzji, gdyż ten ruch może być kluczowy w jego karierze i chce go na spokojnie przemyśleć.

„The Washington Times News” dotarł do szczegółów odnośnie incydentu z udziałem Marka „Van Hammera” Hildretha, o czym pisałem wczoraj. Źródło skontaktowało się z jednym z naocznych świadków zdarzenia, Ericiem Tilghmanem, który przyczynił się też do zatrzymania Hildretha. Mężczyzna jechał ze swoim przyjacielem autem i zobaczył jak prowadzący pojazd Hildreth, uderzył jadącego na rowerku chłopca. Po całym zdarzeniu ojciec chłopca miał zabrać go z jezdni i zarówno on, jak i dziecko płakali, a kierowca wyszedł z auta, ale potem wszedł z powrotem do samochodu i choć świadkowie zdarzenia krzyczeli do niego, żeby nie ośmielał się odjeżdżać, to ten się oddalił. Tilghman stwierdził, że postanowił pojechać za sprawcą wypadku i dotarł za nim do jego domu, więc zrobił zdjęcia i przekazał policji, gdzie jest zbiegły sprawca. PWInsider dodaje, że po zgłoszeniu policja zastała Hildretha, gdy ten siedział na schodkach przed swoim domem. Było czuć od niego alkohol, co miał tłumaczyć wypiciem czegoś mocniejszego poprzedniego dnia. Były zawodnik WCW został zatrzymany i jak już wspominałem czekają go zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu, spowodowania wypadku oraz ucieczki z miejsca zdarzenia.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.