wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Taya Valkyrie o swojej obecności na Royal Rumble, Oglądalność RAW, Tegan Nox zrobiła sobie tatuaż upamiętniający Royal Rumble, Więcej o nowym składzie komentatorskim RAW, Sztab WWE PC wykorzystał sytuację z Lesnarem i Riddlem do upomnienia adeptów, Ogromne zarobki Edge'a w ramach nowego kontraktu z WWE
Dodano: 29-01-2020, 13:33
Taya Valkyrie była obecna w Houston i śledziła na żywo Royal Rumble, lecz jak wytłumaczyła na Twitterze, chciała jedynie pierwszy raz zobaczyć na żywo swojego męża w ringu WWE. Chodzi oczywiście o Johna Morrisona. Zawodniczka zaapelowała też o nierozsiewanie plotek, gdyż jej wizyta miała charakter czysto prywatny i poprosiła, żeby nie łączyć jej w żaden sposób z WWE.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.402 miliona widzów, co oznacza delikatny wzrost względem 2.380 miliona sprzed tygodnia. Pierwszą godzinę show oglądało 2.541 miliona widzów, drugą 2.441 miliona osób, a trzecią, w której odbył się segment Edge’a, 2.224 miliona widzów.

Tegan Nox napisała na Twitterze, że trudno jej opisać jak wyjątkowa była dla niej możliwość występu na Royal Rumble. Nox wspomniała, że przeżyła ten występ ze swoimi dobrymi przyjaciółmi, miała okazję oglądać i pracować z bohaterami jej młodzieńczych lat, a do tego Royal Rumble było pierwszym PPV, które oglądała kiedyś ze swoim ukochanym dziadkiem. Nox postanowiła uczcić też ostatnią niedzielę robiąc sobie za uchem tatuaż z liczbą 28, a więc numerem, z którym pojawiła się w Royal Rumble Matchu kobiet.

PWInsider informuje, że Byron Saxton, który powrócił do stolika komentatorskiego przy ostatnim RAW, ma pozostać w składzie komentującym czerwoną tygodniówkę, którą będą się teraz zajmowali na stałe właśnie Saxton, Tom Phillips oraz Jerry „The King” Lawler. W tym składzie Phillips ma pełnić rolę prowadzącego i głównego komentatora.

Co ciekawe, w tym tygodniu sztab WWE Performance Center wykorzystał ponoć omawianą wczoraj sytuację z zaplecza Royal Rumble z Mattem Riddlem i Brockiem Lesnarem, podczas zajęć dla rekrutów. Sztab szkoleniowy miał instruować osoby w PC, że nie powinni korzystać z mediów społecznościowych czy tradycyjnych w celu rzucania pustych wyzwań osobom z głównych rosterów, jeśli nie mają pewności, że WWE doprowadzi do takiego programu, gdyż jest to po prostu próba usilnego promowania swojej osoby i oficjele federacji oraz sami zawodnicy z głównych rosterów patrzą na to bardzo negatywnie. Jako przykład takiego zachowania podano właśnie postawę Riddle’a względem Brocka Lesnara, która w minioną niedzielę zakończyła się reprymendą obecnego mistrza WWE dla zawodnika z NXT.

Według najnowszych wieści, kontrakt Edge’a z WWE jest naprawdę lukratywny, gdyż 3-letni kontrakt ma opiewać łącznie na 9 milionów dolarów, czyli po 3 miliony dolarów rocznie. Co więcej, to wszystko ma się wiązać z bardzo ograniczonym grafikiem, gdyż w umowie miała się znaleźć informacja, iż Edge jest zobowiązany do stoczenia trzech walk w trakcie roku, a do tego dochodzi 25 występów w WWE TV rocznie.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.