wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 13:15
Sobota godz. 8:15
Niedziela godz. 18:00

Big E kontuzjowany, Problemy Road Dogga z Vincem McMahonem, Lesnar-Rollins o wiele wcześniej na WrestleManii, Powód obecności Undertakera na RAW, Mniej fanów podczas kolejnych edycji Hall of Fame?, McIntyre-Kingston na SmackDown, Zawodnicy NXT zainteresowani AEW?, Sasha Banks chciała odejść z WWE?, Dwa nadchodzące feudy na RAW, Rating SmackDown
Dodano: 12-04-2019, 08:36
WWE potwierdziło kontuzję stawu kolanowego, jakiej Big E doznał w tym tygodniu. Nie miało to nic wspólnego z jego szpagatami w WWE TV, ale stało się podczas wykonywania Crossbody na SmackDown. Pewne jest, że Big E będzie pauzował, ale jeszcze trudno powiedzieć ile czasu to potrwa i jaki zabieg zostanie przeprowadzony na kontuzjowanej nodze.

Ostatnio McMahon ostro dawał popalić Road Doggowi, ponieważ zdawał sobie sprawę z tego, że James nie jest w stanie ukryć frustracji i zawsze wyrazi swoją opinię na dany temat. Pro Wrestling Sheet informuje, iż James nie opuści WWE, dostanie nową posadę i będzie ona dotyczyła zbliżającej się współpracy z telewizją FOX.

Według Wrestling Observer Newslettera, pojedynek Brocka Lesnara z Sethem Rollinsem miał odbyć się na WrestleManii przed starciem wieczoru z udziałem kobiet. Oznaczałoby to długie oczekiwanie Brocka na zapleczu, więc być może dlatego zmieniono plan i WM35 rozpoczęto od starcia o tytuł Universal.

Prawdopodobnie Undertaker pojawił się na ostatnim RAW, aby rozpocząć konflikt z Eliasem i doprowadzić do ich walki na gali w Arabii Saudyjskiej. Spekuluje się też, że Taker miał pojawić się na WrestleManii jako "American Badass" i przerwać występ Eliasa, lecz ostatecznie zdecydowano się na rapującego Johna Cenę.

Vince McMahon był tak wściekły z powodu ataku fana na Breta Harta podczas Hall of Fame, że podobno zastanawia się nad zmniejszeniem ilości widzów obecnych na kolejnych ceremoniach. Ewentualnie liczba wejściówek byłaby bardzo ograniczona i każdy zostałby w jakiś sposób "sprawdzony".

Walka Drew McIntyre vs. Kofi Kingston była wstępnie planowana na miniony odcinek SmackDown, ale zmieniono ją w starcie z udziałem sześciu osób. Walkę również trochę skrócono, a McIntyre zniknął w trakcie jej trwania, aby nie osłabiono jego pozycji, ponieważ i tak nie był przewidziany w finishu.

Niektórzy zawodnicy mający obecnie podpisane kontrakty z NXT uważają, iż większe szanse na sukces mogą pojawić się dla nich w AEW, a nie w głównym rosterze WWE. Nie wiemy o kogo dokładnie chodzi, ale kilka gwiazd zastanawia się czy nie zmienić pracodawcy, kiedy wygasną ich umowy z NXT.

Dave Meltzer pisze, iż Sasha Banks brała pod uwagę odejście z WWE podczas WrestleManii. Chodziło o to, że zawodniczka dowiedziała się o nadchodzącej utracie tytułów Tag Teamowych kobiet i bardzo ją to zaskoczyło.

Wygląda na to, iż dwa feudy jakie zostaną zorganizowane w najbliższych tygodniach na RAW to Seth Rollins vs. Drew McIntyre oraz Roman Reigns vs. Baron Corbin.

SmackDown po WrestleManii wyciągnął rating 1.60 (2,199 mln widzów), a więc tyle samo co przed tygodniem, ale mniej niż dwa i trzy tygodnie wcześniej, kiedy było to kolejno 1.69 oraz 1.65. Nie doszło więc do słynnego wzrostu oglądalności po WrestleManii. Tymczasem drugi odcinek "Miz & Mrs" osiągnął rating 0.4 i obejrzało go 997,000 widzów.


Kontakt:
YouTube @ 316fh
Facebook WM @ WrestleManiaPL
Archiwum newsów @ BottomLine
Facebook @ rt316
Twitter @ rt316
Chomik @ rt316
Dailymotion @ 316fh

Autor:
Rafał Tomasiak


<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.