wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po blisko 36 latach zakończyła się kariera Jushina "Thunder" Ligera, który stoczył swoje ostatnie walki na Wrestle Kingdom 14 i pożegnał się z fanami podczas gali New Year Dash 2020. Liger jest uważany za jednego z najwspanialszych zawodników dywizji Junior Heavyweight w historii. Liger 11 razy zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship i 6 razy wygrywał Jr. Heavyweight Tag Team Championship.

John Cena wyraził chęć odegrania większej roli na WrestleManii 36. Cena jest obecnie skupiony na karierze aktorskiej, lecz po dłuższej przerwie chciałby stoczyć jakiś poważny pojedynek w ringu WWE. Wśród potencjalnych rywali zawodnika wymienia się Undertakera, "The Fienda" Braya Wyatta czy Hulka Hogana. Ten ostatni usilnie stara się o zgodę lekarzy na stoczenie jeszcze jednej walki.

W tym roku WWE mocno zwleka z dopracowaniem planów na WrestleManię 36, a szykowane programy mają być do końca bardzo chronione przed przeciekami do mediów. WWE chce tym razem uniknąć sytuacji, w której fani będą się spodziewali przygotowywanych walk, co ma też wprowadzić pewien element odświeżenia oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności tygodniówek podczas "Road to WrestleMania".
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

NJPW pożegnało się z AXS TV po odmówieniu współpracy z Impact Wrestling, Major League Wrestling podpisze wkrótce jakąś przełomową umowę?, Lana zamierza zostać reżyserką, Oglądalność WWE Backstage, Renee Young w Tokio z myślą o Wrestle Kingdom 14, Była zawodniczka WWE oficjalnie powróci do wrestlingu podczas weekendu WrestleManii 36
Dodano: 03-01-2020, 07:44
Pod koniec minionego roku stacja AXS TV potwierdziła, że w 2020 nie będzie już pokazywała programów NJPW. Okazuje się, że taka decyzja ma związek z tym, iż NJPW odmówiło współpracy z Impact Wrestling. Jak wiadomo w zeszłym roku właściciel IW, a więc firma Anthem, przejęła większościowe udziały w AXS. Szybko poskutkowało to przeniesieniem programu IW na antenę tej stacji. AXS TV było co prawda dogadane z NJPW do stycznia 2021 roku, lecz po przejęciu stacji przez Anthem, postawiono warunek, iż program NJPW może pozostać na antenie tylko jeśli japońska federacja podejmie współpracę z Impact Wrestling. Ponoć NJPW odmówiło i w związku z tym zakończono współpracę z AXS, która trwała od 2015 roku.

PWInsider informuje, że Major League Wrestling jest bliskie nawiązania jakiejś bardzo poważnej współpracy, która może odmienić najbliższą przyszłość federacji. Póki co nie mamy zbyt wielu szczegółów, ale ma to być związane z ostatnią wizytą Courta Bauera w Los Angeles, gdzie miał on rozmawiać z przedstawicielami telewizji oraz partnerami licencyjnymi. PWInsider skontaktował się z Bauerem prosząc o komentarz i uzyskał oświadczenie, iż szykowana umowa rzeczywiście będzie oznaczała duże zmiany dla MLW, zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej.

Lana pochwaliła się w najnowszym vlogu, że aplikuje obecnie do szkół filmowych i chciałaby zostać pierwszą reżyserką, która podejmie się takiej roli wywodząc się z WWE. W przyszłości chciałaby się zajmować reżyserią filmów, ale i programów telewizyjnych, być może w WWE Studios.

Oglądalność sylwestrowego odcinka WWE Backstage wyniosła w tym tygodniu 97 tysięcy widzów, co oznacza znaczny spadek względem 153 tysięcy widzów sprzed tygodnia, lecz taki wynik był oczywiście do przewidzenia. Rezultat i tak nie okazał się zły, gdyż dwa tygodnie temu widownia wyniosła 95 tysięcy osób.

Renee Young udała się do Tokio, żeby zobaczyć w akcji swojego męża Jona Moxleya, który zmierzy się z Lancem Archerem podczas pierwszego dnia Wrestle Kindgom 14. Przypomnę, że dwie gale w ramach WK14 odbędą się już w ten weekend, a więc 4-5 stycznia.

Jakiś czas temu pojawiły się wieści, że była zawodniczka WWE - Cameron (Ariane Andrew) szykuje się do powrotu na ring. Teraz rzeczone plany nabrały kształtów i wiadomo już, że zawodniczka powróci do akcji podczas gal niezależnych w trakcie weekendu WrestleManii 36. Na ten moment Cameron została już na pewno zabookowana na event „Big Gay Brunch” od Game Changer Wrestling, który odbędzie się 4 kwietnia.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.