wrestling wwe tna ecw


W ostatniej sondzie jasno oceniliście nową arenę WWE, którą jest Thunderdome. W stosunku 3:1 uznaliście, że jest po prostu efektowna.
SONDA
WWE Thunderdome oceniam:
Pozytywnie (683) 74%
Negatywnie (242) 26%
Łącznie oddano
925 głosów

Zbliża się WWE Survivor Series. Tym razem pytanie do Was będzie krótkie, ale odpowiedź na nie, niezbyt oczywista.


Aktualna umowa WWE z Amway Center dobiegnie końca 24 listopada. Obie strony rozmawiają o dalszej współpracy, która mogłaby obowiązywać przynajmniej do połowy grudnia - potem na obiekcie mają się zacząć odbywać mecze NBA. WWE szuka nowej lokalizacji, w której miałaby zostać natomiast podtrzymana oprawa WWE ThunderDome.

Kylie Rae dość niespodziewanie opuściła galę Impact Wrestling Bound For Glory 2020, gdzie miała zawalczyć o Knockouts Championship. Nieoficjalnie mówi się o tym, że zawodniczkę ponownie dopadły problemy mentalne. Rae w przeszłości rozstała się już choćby z All Elite Wrestling, po tym jak pod wpływem dużej presji występów w tej federacji, popadła w stany depresyjne.

Tegoroczne Survivor Series oprócz rywalizacji RAW ze SmackDown, promowane jest świętowaniem 30-lecia postaci Undertakera. Legendarny zawodnik prawdopodobnie pojawi się na PPV, lecz jedynie w segmencie i nie weźmie udziału w żadnej z walk. Oprócz tego w listopadzie na WWE Network nadawanych jest wiele programów związanych z Undertakerem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE planowało drugi program NXT?, NXT TakeOver 31 i kolejne epizody NXT mają się odbywać w WWE Performance Center, Walka mistrzowska na SmackDown, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Michael Elgin uzależniony od środków przeciwbólowych, SmackDown z 23 października na innej stacji, WWE przejmuje kanały gwiazd federacji na Twitchu
Dodano: 02-10-2020, 10:24
„Fightful Select” informuje, że WWE miało w planach uruchomienie dodatkowego programu NXT pod nazwą „NXT Underground”. Nie miało to żadnego powiązania z formatem RAW Underground. Miał to być po prostu nowy, krótki program, w którym miałyby się okazję pokazać osoby nie otrzymujące na razie szansy w NXT TV, w tym zakontraktowane ostatnio osoby z EVOLVE. Z tego co wiadomo plany zawieszono jednak po tym jak ostatnio wśród adeptów Performance Center i części osób z NXT właśnie o niższej pozycji, wystąpiła fala zakażeń koronawirusem.

John Pollock z „POST Wrestling” donosi natomiast, że począwszy od niedzielnej gali NXT TakeOver 31, eventy NXT będą się odbywać w WWE Performance Center, a nie Full Sail University. Nie mamy potwierdzenia co wywołało taki ruch, lecz być może była to właśnie ostatnia fala zakażeń i WWE uznało, iż jest w stanie lepiej kontrolować zawodników, gdy programy będą się odbywać w PC. Przypomnę, że właśnie w ośrodku Performance Center odbywały się wszystkie gale w pierwszych miesiącach pandemii – dopiero jakiś czas temu RAW i SmackDown przeniesiono do Amway Center, a NXT zaczęło się odbywać znów w Full Sail. W tym czasie WWE PC wróciło do normalnego funkcjonowania, lecz między innymi w ośrodku pojawiło się ognisko koronawirusa – do dalszych zakażeń miała się dodatkowo przyczynić impreza zorganizowana przez jednego z pracowników NXT, podczas której zaraziły się kolejne osoby.
Według aktualnych wieści już gala TakeOver odbędzie się w PC, a potem także kolejne odcinki NXT. Dodatkowo „POST Wrestling” sugeruje, że w WWE Performance Center będą nagrywane także nowe epizody 205 Live. Oznacza to, że w WWE ThunderDome odbywać się będą w najbliższych tygodniach tylko gale RAW i SmackDown oraz PPV, a przy okazji RAW nagrywane jest również Main Event.

WWE poinformowało, że na dzisiejszym SmackDown dojdzie do walki mistrzowskiej, gdyż Sami Zayn będzie bronił WWE Intercontinental Championship w starciu z Jeffem Hardym.

Oglądalność AEW Dynamite wyniosła w tym tygodniu 866 tysięcy widzów, przy ratingu 0.33 w przedziale wiekowym 18-49, co oznacza poprawę względem poprzedniego tygodnia, gdy było to 835 tysięcy widzów, przy ratingu 0.32. Program AEW pokonał również NXT, które obejrzało w ostatnią środę 732 tysiące widzów, przy ratingu 0.19 we wspomnianym przedziale wiekowym. Mimo przegranej z AEW, NXT też ma pewne powody do zadowolenia, gdyż rezultat tygodniówki był lepszy niż w poprzednim tygodniu, gdy NXT obejrzało 696 tysięcy widzów z ratingiem 0.18.

Michael Elgin poinformował, że uzależnił się od leków przeciwbólowych, które przyjmował od dłuższego czasu w związku z odczuwaniem dyskomfortu związanego z urazami, których nabawił się w trakcie swojej kariery w ringu. Były zawodnik Impact Wrestling i NJPW przekazał, że rozpoczyna teraz terapię, która ma mu pomóc wyjść z uzależnienia.

SmackDown z 23 października nie ukaże się na głównym kanale FOX, gdyż tego dnia na stacji transmitowane będą rozgrywki World Series (finałowe mecze MLB). Na razie nie ogłoszono tego oficjalnie, lecz SmackDown prawdopodobnie zostanie pokazane tego dnia na Fox Sports 1, a więc kanale o mniejszym zasięgu. Podobna sytuacja miała już miejsce rok temu.

„Wrestling Inc” informuje, że wskutek działań w głośnej ostatnio sprawie działalności zawodników i zawodniczek WWE na zewnętrznych platformach, WWE przejmie w najbliższych tygodniach wszystkie kanały gwiazd WWE na Twitchu. Gwiazdy mogą zatem kontynuować działalność w serwisie, lecz zarobki będą już trafiały do WWE, a pracownicy otrzymają dla siebie jedynie określony procent.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:

RAW
SmackDown22. listopada 2020


Surivor Series Match Mężczyzn
Team RAW

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
???
???
vs
Team SmackDown
???
???
???
???
???

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
vs
Team SmackDown
???
???
???
???
???

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Randy Orton
vs
Roman Reigns

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
vs
Mistrz Interkontynentalny
Sami Zayn
25. października 2020


Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Randy Orton
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bayley
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Slapjacka

Kontrakt Money in the Bank
Miz
pokonał
Otisa

Elias
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo 24/7
Kick-off
R-Truth
pokonał
Drew Gulaka
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.