wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Hiromu Takahashi lada moment w akcji?, Pierwsza walka na Stomping Grounds, Zmiany przydomków osób z NXT, Nie żyje zawodnik AJPW, Słynny aktor z wizytą na RAW, Mickie James kontuzjowana, Spoilery z RAW: sytuacja z US Championship, promo Braya Wyatta, Lesnar i MITB, Status Setha Rollinsa po RAW, Segment Undertakera
Dodano: 04-06-2019, 09:29
Hiromu Takahashi zasugerował, że być może powróci do akcji jeszcze w tym tygodniu. Zawodnik pauzował od minionego lata, gdy doznał urazu szyi, co wyglądało bardzo poważnie i zagrażało jego dalszej karierze. Ostatecznie Takahashi może dalej występować i w wideo zamieszczonym w mediach społecznościowych podpowiedział, że być może będzie w akcji już w środę, podczas finałowej gali Best of the Super Juniors.

Przy okazji RAW potwierdzono, że choć na Super ShowDown Roman Reigns zmierzy się z Shanem McMahonem, to już ma ustalonego rywala na kolejne PPV. 23 czerwca na Stomping Grounds, Reigns zmierzy się bowiem jeden na jeden z Drew McIntyrem. To pierwsza oficjalna walka na tę galę.

WWE dokonało kilku zmian jeśli chodzi o przydomki aktualnych członków NXT lub osób trenujących po prostu w Performance Center i tak:
* Trevor Lee = Cameron Grimes
* Adrian Jaoude = Arturo Ruas
* Jessie Elaban = Jessi Kamea
* Luke Menzies = Ridge Holland
* Eric Bugenhagen = Rik Bugez.

Wczoraj w wieku 41 lat zmarł zawodnik AJPW - Atsushi Aoki, który zginął w wypadku na motocyklu. Według policji miał on kask i nie było widać żadnych obrażeń, które mogłyby wywołać niekontrolowaną reakcję. W raporcie można przeczytać, iż Aoki uderzył w ścianę przejeżdżając przez tunel. Przetransportowano go jeszcze do szpitala, lecz jego stan był już krytyczny i zmarł w placówce.

Podczas wczorajszego RAW wizytował sławny aktor – Matthew McConaughey. Wpuszczono go na zaplecze czerwonej tygodniówki, a potem obserwował show z perspektywy trybun, a konkretnie jednego z pierwszych rzędów na płycie.

Mickie James trafiła ponoć na oficjalną listę osób kontuzjowanych w rosterze WWE, lecz wciąż nie potwierdzono jakiego urazu doznała i jak jest to poważne.

Uwaga na spoilery z RAW!

Samoa Joe znów jest mistrzem Stanów Zjednoczonych, po tym jak Rey Mysterio musiał się zrzec tytułu z uwagi na problemy zdrowotne. Rey zapowiedział, że to nie koniec i powalczy o tytuł po powrocie, lecz Joe posłał go spać swoim Rear Naked Chokiem.

Bardzo fajny segment przedstawił na RAW Bray Wyatt, który wpisał się w swój nowy gimmick „Firefly Fun House”. Wyatt nawiązał choćby do swojego starego gimmicku Husky’ego Harrisa i przedstawił też kukiełkę Vince’a McMahona wyśmiewając jego niegdysiejsze stwierdzenie, iż musi schudnąć by być gwiazdą WWE. Z tego co wiadomo Bray sam napisał to promo, bowiem jako jeden z nielicznych ma dużą dowolność kreatywną, gdyż WWE zawsze było pod wrażeniem jego umiejętności w tym względzie i niemal od początku kariery sam pisze swoje kwestie.

Zapowiadało się na wykorzystanie kontraktu przez Brocka Lesnara, lecz okazało się, iż były to tylko czcze słowa Paula Heymana. Lesnar owszem sprawił tęgie lanie Sethowi Rollinsowi, ale nie zdecydował się by wykorzystać walizkę. Możliwe, że dojdzie do tego w piątek na Super ShowDown, bowiem „Bestia” awizowana jest na galę w Arabii Saudyjskiej, lecz nie ma ustalonej walki. Jak wiadomo szejkowie płacą duże kwoty za ważne wydarzenia, więc jest to dość prawdopodobne, choć WWE może zastosować element zaskoczenia i Lesnar przejmie jednak tytuł WWE, a nie Universal. Swoją drogą mówi się o tym, że Brock po fiasku względem powrotu do UFC otwarty jest na więcej występów w WWE i stąd jego większa obecność na galach. Lesnar szykuje się pomału do emerytury i jest gotowy pojawiać się na galach WWE niemal regularnie, więc wszystko względem jego obecnego prowadzenia będzie już zależało od samej federacji.

WWE wydało tymczasem storyline’ową informację, iż Seth Rollins odczuł skutki ataku Brocka Lesnara i trafił do lokalnego szpitala, lecz będzie w stanie bronić WWE Universal Championship na Super ShowDown.

Zgodnie z zapowiedziami Undertaker zjawił się na RAW i zamknął tę tygodniówkę odwołując się do swojego pojedynku z Goldbergiem. Taker wyraził nadzieję, iż ten zjawi się w dobrej formie i stoczą godną walkę. Zakończył słynnymi słowami rywala „You’re Next”.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.