wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po blisko 36 latach zakończyła się kariera Jushina "Thunder" Ligera, który stoczył swoje ostatnie walki na Wrestle Kingdom 14 i pożegnał się z fanami podczas gali New Year Dash 2020. Liger jest uważany za jednego z najwspanialszych zawodników dywizji Junior Heavyweight w historii. Liger 11 razy zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship i 6 razy wygrywał Jr. Heavyweight Tag Team Championship.

John Cena wyraził chęć odegrania większej roli na WrestleManii 36. Cena jest obecnie skupiony na karierze aktorskiej, lecz po dłuższej przerwie chciałby stoczyć jakiś poważny pojedynek w ringu WWE. Wśród potencjalnych rywali zawodnika wymienia się Undertakera, "The Fienda" Braya Wyatta czy Hulka Hogana. Ten ostatni usilnie stara się o zgodę lekarzy na stoczenie jeszcze jednej walki.

W tym roku WWE mocno zwleka z dopracowaniem planów na WrestleManię 36, a szykowane programy mają być do końca bardzo chronione przed przeciekami do mediów. WWE chce tym razem uniknąć sytuacji, w której fani będą się spodziewali przygotowywanych walk, co ma też wprowadzić pewien element odświeżenia oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności tygodniówek podczas "Road to WrestleMania".
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jerry Lawler o tym czemu nie zawalczy już w ringu WWE, AEW Dynamite zdecydowanie pokonało NXT pod względem oglądalności, Arn Anderson szczerze o ostatnich latach w WWE, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 03-01-2020, 19:17
Jerry Lawler odniósł się w „Jerry Lawler Show” do tego, że wciąż okazyjnie walczy na scenie niezależnej, a w WWE praktycznie w ogóle nie bierze czynnego udziału w akcji. Lawler zdradził, że lekarze teoretycznie nie mają nic przeciwko jego występom w ringu, lecz mowa tutaj o niezależnych lekarzach, ponieważ ci z WWE mają określone wytyczne, zgodnie z którymi jest on już niedopuszczany nawet do przyjmowania poważniejszych akcji. Jerry zdradził, że po tym jak przebył zawał serca podczas gali na żywo, WWE po prostu nie chce ryzykować, bo jakikolwiek kolejny incydent z jego udziałem byłby teraz dla federacji tragedią wizerunkową. Z tego względu jego udział w programach WWE ma już charakter właściwie tylko mikrofonowy i to już się nie zmieni.

Zgodnie z przewidywaniami AEW Dynamite z łatwością pokonało w tym tygodniu NXT pod względem oglądalności i to ze znaczną różnicą. Przypomnę, że AEW po przerwie na Boże Narodzenie, zorganizowało noworoczny odcinek na żywo. Z kolei NXT nie dość, że było pokazane z odtworzenia, to był to odcinek z podsumowaniem roku, w którym znalazło się tylko wręczenie nagród i powtórki walk z minionego roku. Dynamite oglądało w tym tygodniu 967 tysięcy osób, natomiast NXT 558 tysięcy. Dla AEW to najlepszy wynik od końcówki października, natomiast w przypadku NXT to jak na razie najniższa widownia odkąd show jest emitowane na USA Network.

Tymczasem Arn Anderson w swoim podcaście otworzył się nieco na temat swoich ostatnich lat w WWE. Anderson przyznał, że choć wylano go dopiero w lutym 2019 roku, to tak naprawdę od czterech lat czuł się przytłoczony i niechciany. W tym czasie zrzucano na niego winę za niemal wszystkie błędy, podczas gdy jego opinia nie była tak naprawdę brana pod uwagę przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.
Anderson zdradził też, że w tym wieku coraz ciężej było mu nadążyć, bo choć wiele osób sądzi, iż praca producentów w WWE jest lekka, to rzeczywistość jego zgoła inna. Podróżują tysiące mil, by zjawiać się na galach, a jednocześnie cały czas muszą być pod telefonem, bo nigdy nie wiadomo kiedy szefostwo będzie chciało konsultować z nimi skrypt. Nie raz zdarzało się, że po przebyciu tysiąca mil był ogromnie zmęczony, a tymczasem w środku nocy wysyłano mu skrypt jakiejś gali i musiał przekazać swoje uwagi w przeciągu paru godzin. Zaznaczył, że było to tym bardziej frustrujące, że potem większość uwag zgłaszanych przez producentów i tak jest olewana, a wszystko dzieje się według wizji osób, które kierują programami. Wspomniał też, że w WWE zamiast współpracy między zespołem kreatywnym, a producentami jest coś bardziej w rodzaju konfliktu, co wynika też z tego, iż przy produkcji pracują ludzie związani z wrestlingiem, a w Creative Teamie są w dużej mierze ludzie z zupełnie innych branży.

WWE zapowiedziało na dzisiejsze SmackDown dwie walki:
- Sasha Banks & Bayley vs. Alexa Bliss & Nikki Cross vs. Lacey Evans & Dana Brooke
- Daniel Bryan & Roman Reigns vs. King Corbin & Dolph Ziggler.


-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.