wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Tygodniówka All Elite Wrestling na TNT będzie emitowana w środy, a jej emisja rozpocznie się 2 października od gali w Waszyngtonie. Program na mieć 2-godzinny format, a podczas pierwszego odcinka w akcji będą Cody Rhodes, Kenny Omega, Young Bucks czy Chris Jericho. Wtedy wyłoniona zostanie także mistrzyni kobiet AEW.

W wieku 76 lat zmarł WWE Hall of Famer, Harley Race. Przyczyną śmierci były powikłania związane z nowotworem płuc, który wykryto u niego na początku 2019 roku. 

W związku z dużą popularnością Hulka Hogana w Tampie, w kontekście 2020 WWE Hall of Fame rozważane jest wprowadzenie legendarnej grupy nWo w składzie: Hogan, Kevin Nash i Scott Hall. Miałaby to być główna atrakcja przyszłorocznej ceremonii HoF, odbywającej się tradycyjnie podczas weekendu WrestleManii. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2019
Środa 14.08.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Rhino podpisał długą umowę z Impact Wrestling + więcej o jego występie na Slammiversary, AEW wyprzedało bilety na debiut telewizyjny, Rachael Ellering potwierdziła poważną kontuzję, Natalya o powrocie Rondy Rousey do WWE, Wysokie notowania Riddicka Mossa, Uraz Brody'ego Kinga, Powstaje film o Ivanie Koloffie, Babatunde w produkcji WWE i Netflixa, Fandango oficjalnie powrócił do NXT, Kolejna była zawodniczka UFC spróbuje sił w wrestlingu?
Dodano: 03-08-2019, 12:00
PWInsider informuje, że Rhino związał się obecnie z Impact Wrestling kilkuletnią umową. Przy okazji pojawiło się sporo spekulacji odnośnie jego zamaskowanego występu na Slammiversary. Doniesienia są sprzeczne – z jednej strony mówi się o tym, że IW wykorzystało kogoś o bardzo podobnej posturze do Rhino, lecz to nie był sam zawodnik. Druga wersja jest taka, że Rhino pojawił się z zakrytą twarzą za zgodą WWE, a w ramach wyrównania sytuacji IW nie robiło problemów względem występu Roba Van Dama na RAW Reunion. Opinie są podzielone, natomiast bardziej realny wydaje się drugi scenariusz.

AEW poinformowało, że sprzedano już komplet biletów na ich debiutancką galę telewizyjną w Waszyngtonie. Nie wiemy do końca jaka jest pojemność obiektu, lecz na pewno na hali zjawi się dobrze ponad 10 tysięcy osób. Sprzedaż wejściówek od początku przebiegała bardzo dobrze, w dużej mierze z uwagi na to, że AEW nie zawyżało cen i te były bardzo atrakcyjne. Oczywiście w związku z tym prężne działania odbywają się także na rynku biletów z drugiej ręki, gdzie znajduje się już wiele ofert biletów po znacznie wyższych cenach, więc sporo wejściówek wpadło w ręce tak zwanych „koników”.

Rachael Ellering potwierdziła, że ostatnio doznała kontuzji kolana, a dokładnie jest to uraz więzadła krzyżowego przedniego. Nie obędzie się bez operacji i zawodniczkę czeka teraz dość długa przerwa od występów w ringu.


Natalya przyznała w rozmowie z „The New York Post”, że jest przekonana, iż Ronda Rousey powróci do WWE. Kanadyjka stwierdziła, że jest w kontakcie z Rousey i wie, że ta już teraz bardzo tęskni za ringiem. Absolutnie szanuje natomiast to, że Ronda jest teraz skupiona na założeniu rodziny, lecz jest przekonana, że prędzej czy później byłą mistrzynię UFC zobaczymy jeszcze w kwadratowym ringu.

Ponoć wiele osób w WWE ma bardzo dobre zdanie o Riddicku Mossie i możliwe, że prędzej czy później dojdzie do jego solidnej promocji w NXT. Moss ma się też wyróżniać w WWE Performance Center, przede wszystkim etyką pracy i bardzo profesjonalnym podejściem.

PWInsider podaje, że Brody King zmaga się z kontuzją kostki. Nie wiadomo natomiast jak poważny jest uraz i czy będzie wymagał jakiejś dłuższej przerwy obecnego ROH Six-Man Tag Team Championa.

Piosenkarz i aktor Philip Paul Kelly rozpoczął ponoć pracę nad muscialem „Rockquiem For a Wretler”, który ma bazować na historii jednej z legend wrestlingu – Ivana Koloffa. Szczegóły poznamy dopiero w przyszłości, lecz premiera tej produkcji ma się odbyć prawdopodobnie na wiosnę przyszłego roku.

WWE współpracuje z Netflixem przy produkcji filmu „The Main Event”, którego bazą będzie historia dzieciaka, który jest gnębiony w szkole i chce stać się wrestlerem, co umożliwia mu maska luchadora o nadzwyczajnych właściwościach. Okazuje się, że w filmie zagra nasz rodak – Babatunde, który ma się wcielić w jeden z głównych czarnych charakterów. Oprócz tego w produkcji wystąpią choćby Otis z Heavy Machinery czy Keith Lee z NXT.

A skoro o NXT mowa to oficjalnie do tego brandu przeniesiony został Fandango, który ostatnio pomógł Tylerowi Breezowi, gdy ten został zaatakowany przez Forgotten Sons. Tym samym obaj członkowie Breezango powrócili do żółtego brandu.

Po trzech latach działalności Defiant Wrestling (znane wcześniej jako What Culture Pro Wrestling) kończy swoją działalność. Federacja poinformowała o tym oficjalnie na swoich profilach w mediach społecznościowych, dziękując fanom za wszelkie wsparcie jakie otrzymali w tym czasie.

Możliwe, że w niedługim czasie zobaczymy kolejną byłą zawodniczkę UFC w wrestlingowym ringu, gdyż Dana White poinformował, że zwolnił Cris Cyborg z obowiązującego kontraktu i nie dojdzie do podpisania nowej umowy, co było negocjowane przez trzy ostatnie miesiące. Cyborg nigdy nie ukrywała, że bardzo śledzi szczególnie WWE i marzy się jej choćby walka z Becky Lynch. Taki temat miał się nawet pojawić swego czasu w kwestii rozważań, lecz weto postawiło wtedy samo UFC.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Ricochet

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Natalya

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Ember Moon

Kevin Owens
vs
Shane McMahon

Finn Balor
vs
Bray Wyatt

The Miz
vs
Dolph Ziggler

Trish Stratus
vs
Charlotte Flair
31. sierpnia 2019


AEW Championship
Adam Page
vs
Chris Jericho

Jon Moxley
vs
Kenny Omega

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

Best Friends
vs
The Dark Order

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Ladder Match
Luca Brothers
vs
Young Bucks

Cody
vs
Shawn Spears
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match
Seth Rollins i Becky Lynch
pokonali
Barona Corbina
i Lacey Evans

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
2 on 1 Handicap Match

Bayley
pokonała
Alexę Bliss i Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Revival
pokonali
The Usos

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

New Day
pokonali
Daniela Bryana i Rowana
i Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
pokonali
Shane'a McMahona
i Drew McIntyre'a

Last Man Standing
Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Aleister Black
pokonał
Cesaro

Kevin Owens
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Kickoff

Shinsuke Nakamura
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo Cruiserweight
Kickoff
Drew Gulak
vs
Tony Nese13. lipca 2019


Adam Page
pokonał
Kipa Sabiana

Brandi Rhodes
pokonała
Allie

Kenny Omega
pokonał
Cimę

Three-Way Tag Team Match

The Dark Order
pokonali
Angelicko i Jacka Evansa
Boya and his Dinosaur

Six-man Tag Team Match
Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
pokonali
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Tag Team Match
The Young Bucks
pokonali
Cody'ego i Dustina Rhodesów

Tag Team Match
Lucha Brothers
pokonali
SoCal Uncensored

Pre-show
Sonny Kiss
pokonał
Petera Avalona

Tag Team Match
Pre-show

Bea Priestley
i Shoko Nakajima
pokonały
Dr. Britt Baker, DMD i Riho

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.