wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Mickie James podda się operacji kolana, Walka do Pre-Show WWE Super ShowDown, Oglądalność SmackDown, Obrona tytułów tag teamowych NXT UK na Download Festival, Meiko Satomura powalczy o mistrzostwo kobiet PROGRESS, Ograniczony grafik Jordynne Grace, John Cena o tym czy można wyróżnić obecnie twarz WWE
Dodano: 06-06-2019, 07:31
Mickie James czeka dłuższy rozbrat z ringiem, bowiem zawodniczka potwierdziła, że uszkodziła więzadło krzyżowe przednie i czeka ją operacja kolana. James doznała urazu 1 czerwca w trakcie walki z Carmellą na live evencie.

Ostatecznie przed jutrzejszym WWE Super ShowDown czeka nas jeszcze godzinny Kick-Off, a w jego trakcie odbędzie się jedna walka: The Usos vs. The Revival.


Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.016 miliona widzów, a więc odrobinę mniej względem 2.072 miliona sprzed tygodnia.

Zack Gibson i James Drake potwierdzili, że będą bronić NXT UK Tag Team Championship podczas Download Festival, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w Donington Park w hrabstwie Leicestershire. Ich rywale nie zostali na razie potwierdzeni, ale Flash Morgan Webster zasugerował na Twitterze, że to on z Markiem Andrewsem powalczą o pasy.

Meiko Satomura będzie miała szansę zdobyć PROGRESS Women’s Championship, bowiem stoczy walkę o ten tytuł 12 września na PROGRESS Chapter 95. Aktualną mistrzynią jest Jordynne Grace.


A jeśli chodzi o Jordynne Grace to zawodniczka przyznała, że od lipca będzie już przyjmowała zlecenia w ramach bardzo ograniczonego grafiku. Nie poinformowała natomiast czym jest to spowodowane. Być może takie wymagania postawiło Impact Wrestling, bowiem Grace związała się ostatnio nową umową z federacją, która będzie obowiązywała do maja 2021 roku.

John Cena podczas Q&A na BookCon został zapytany o to kogo widzi jako obecną twarz WWE. Cena stwierdził, że może podpadnie niektórym osobom, ale jego zdaniem nie ma i nie będzie już jednej, określonej osoby stojącej na froncie. Według Ceny wynika to z tego, iż widownia jest obecnie zbyt zróżnicowana – są tam dzieci, dorośli mężczyźni, a także kobiety i nie sposób dopasować wszystkim jedną osobą. W latach 80-tych produkt był bardzo rodzinny i Hulk Hogan był naturalnym bohaterem. W latach 90-tych program oglądali głównie 18-35-letni mężczyźni, którzy byli zafascynowani mocnym stylem Steve’a Austina czy The Rocka. On był jeszcze uważany za czołową gwiazdę, ale już w jego okresie fani dzielili się na dwa obozy, a obecnie nie sposób dopasować już kogoś na twarz WWE, bo wśród widzów znajduje się po prostu wiele, bardzo różnych od siebie grup.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.