wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Urazy po środowym odcinku NXT, Oglądalność NXT na USA Network, Karty EVOLVE 135 i 136, Torrie Wilson ponownie wyszła za mąż, Problemy zdrowotne i dalsza pauza Joaquina Wilde'a, Austin Theory zadebiutował na live evencie NXT, Jushin Liger o swojej decyzji o zakończeniu kariery
Dodano: 20-09-2019, 08:42
Matt Camp poinformował podczas „WWE Now”, ze po środowym debiucie NXT na żywo, trzech występujących na tej gali zawodników nie jest na razie dopuszczona przez lekarzy do dalszej rywalizacji. Są to Velveteen Dream, Arturo Ruas oraz Kona Reeves. Ten ostatni nabawił się urazu głowy podczas Dark Matchu gali – Kona obficie krwawił, więc założono mu szwy i istnieje podejrzenie, iż uszkodził kość oczodołową. Co do Ruasa to podano, że po walce z Petem Dunnem ma on problemy z palcami i musi się poddać prześwietleniu, więc może to być informacja storyline’owa. Zawodnik jest zapowiedziany na dzisiejszą galę EVOLVE, więc zobaczymy czy na niej wystąpi. Dream z kolei po swojej walce niepewnie poruszał się na zapleczu i miał odczuwać ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Tymczasem oglądalność premierowego odcinka NXT na USA Network wyniosła 1.179 miliona widzów, co można uznać za bardzo obiecujący wynik. Show ulokowało się na czwartym miejscu na liście 150 topowych kanałów tego wieczoru w przedziale wiekowym 18-49. Przypomnę, że rozpatrujemy tylko pierwszą godzinę show, gdyż druga była dostępna na WWE Network – to zmieni się od października, gdy całe odcinki będą już na USA Network.
Oczywiście ciężko porównywać to do programów o ugruntowanej pozycji, jak RAW czy SmackDown (oba programy miały w tym tygodniu widownię powyżej 2 milionów). Można tu jednak przywołać epizod NXT z 13 grudnia 2017 roku, który wtedy wyjątkowo był emitowany na USA Network. Tamten odcinek oglądało wtedy 841 tysięcy osób, a w rzeczonym rankingu kanałów dawało to dopiero 22 miejsce.

Dzisiaj i jutro odbędą się gale EVOLVE numer 135 i 136. Poniżej ostateczne karty tych wydarzeń.

EVOLVE 135:
- Harlem Bravado vs. Adrian Alanis
- Arturo Ruas vs. John Silver
- Evolution’s Edge Tournament: Elimination Match: Anthony Greene vs. Brandon Taggart vs. Curt Stallion vs. Daniel Garcia
- Evolution’s Edge Tournament: Elimination Match: Anthony Gutierrez vs. Karam vs. Sean Maluta vs. Stephen Wolf
- Liam Gray, AR FOX & Leon Ruff vs. Eddie Kingston, Joe Gacy & Colby Corino
- Josh Briggs vs. Kassius Ohno
- EVOLVE Champion Austin Theory vs. Babatunde
- WWE UK Champion WALTER vs. JD Drake.

EVOLVE 136:
- finał Evolution's Edge
- 2 out of 3 Falls, 10-Man Tag Team Match: AR Fox, Leon Ruff, Adrian Alanis, Liam Grey & ??? vs. Eddie Kingston, Joey Gacy, Colby Corino, ??? & ???
- JD Drake vs. Anthony Henry
- WWE UK Champion WALTER vs. Kassius Ohno
- EVOLVE Champion Austin Theory vs. Josh Briggs.

Tymczasem członkini WWE Hall of Fame – Torrie Wilson, wyszła ponownie za mąż, za założyciela i CEO Revolution Gold, Justina Tippera. Jest to jej drugie małżeństwo, gdyż w latach 2003-2008 była w takim związku z Billym Kidmanem.


„Pro Wrestling Sheet” informuje, że Joaquin Wilde (znany jako DJZ) wypada z akcji z powodu złamanego oczodołu. Zawodnik pauzuje w zasadzie od lipca, bo właśnie wtedy nabawił się urazu podczas jakiegoś wypadku na treningu. Początkowo lekarze nie zdecydowali się na operację, w nadziei, iż złamanie samo się zrośnie, ale ostatecznie zapadła decyzja, iż zabieg jest konieczny. Zawodnika czeka jeszcze przynajmniej kilka kolejnych tygodni przerwy.

Z kolei aktualny mistrz EVOLVE, Austin Theory, który podpisał ostatnio kontrakt z WWE, w czwartek zadebiutował podczas live eventu NXT. Theory stoczył walkę jeden na jeden z Bronsonem Reedem. Na razie zawodnik kontynuuje występy w EVOLVE i trenuje w WWE Performance Center, natomiast wkrótce możemy się go spodziewać także w NXT TV.


NJPW przeprowadziło ostatnio szerszy wywiad z Jushinem “Thunder” Ligerem, który odniósł się do swojej decyzji o zakończeniu kariery i tego, że według niektórych czyni to zbyt wcześnie. Liger stwierdził, że nie jest to coś co wymyślił sobie nagle i w pewien sposób do tego dojrzewał, więc na pewno jest to przemyślana decyzja. W tym roku poczuł, że jest to po prostu odpowiedni moment by trochę zwolnić, a potem wycofać się na dobre z ringu. Liger dodał, że po tegorocznym Best of the Super Juniors widzi ilu wspaniałych ringowo zawodników jest w tej dywizji i jest spokojny o jej przyszłość, podczas gdy on dokonał już wszystkiego o czym kiedykolwiek marzył. Uważa też, że wyrazem uznania w stronę fanów jest wycofanie się w chwili w której mówią jeszcze: „Czemu teraz odchodzi? Mógłby jeszcze występować!”. Zdecydowanie woli odejść w takich okolicznościach, niż gdyby przy jego występach ludzie mieli w końcu mówić: „To staruszek Liger jeszcze występuje?”. W ten sposób czuje, że żegna się z ringiem w godny sposób.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.