wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po blisko 36 latach zakończyła się kariera Jushina "Thunder" Ligera, który stoczył swoje ostatnie walki na Wrestle Kingdom 14 i pożegnał się z fanami podczas gali New Year Dash 2020. Liger jest uważany za jednego z najwspanialszych zawodników dywizji Junior Heavyweight w historii. Liger 11 razy zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship i 6 razy wygrywał Jr. Heavyweight Tag Team Championship.

John Cena wyraził chęć odegrania większej roli na WrestleManii 36. Cena jest obecnie skupiony na karierze aktorskiej, lecz po dłuższej przerwie chciałby stoczyć jakiś poważny pojedynek w ringu WWE. Wśród potencjalnych rywali zawodnika wymienia się Undertakera, "The Fienda" Braya Wyatta czy Hulka Hogana. Ten ostatni usilnie stara się o zgodę lekarzy na stoczenie jeszcze jednej walki.

W tym roku WWE mocno zwleka z dopracowaniem planów na WrestleManię 36, a szykowane programy mają być do końca bardzo chronione przed przeciekami do mediów. WWE chce tym razem uniknąć sytuacji, w której fani będą się spodziewali przygotowywanych walk, co ma też wprowadzić pewien element odświeżenia oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności tygodniówek podczas "Road to WrestleMania".
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dwie zawodniczki WWE otrzymają intratne propozycje powrotów do Japonii, Matt Hardy może dołączyć do All Elite Wrestling?, Kolejny pojedynek na najbliższe AEW Dynamite, Nikki Cross o koncepcji gali Evolution w WWE
Dodano: 06-01-2020, 09:53
„Wrestling Observer” informuje, że Bushiroad (aktualny właściciel Stardom i NJPW) szykuje lukratywne oferty z myślą o sprowadzeniu z powrotem do Japonii dwóch zawodniczek WWE – Kairi Sane i Io Shirai. Obie panie w przeciwieństwie choćby do Asuki, niekoniecznie odnajdują się w amerykańskich realiach i ponoć poważnie rozważają powrót do ojczyzny, gdyż niezbyt dobrze czują się w Stanach Zjednoczonych. Sane jest aktualną mistrzynią tag teamową WWE, lecz jej kontrakt z federacją wygasa w okolicach marca 2020 roku i na razie nie ma choćby wstępnego porozumienia względem przedłużenia umowy. Shirai dołączyła do WWE w 2018 roku, gdyż w 2017 roku nie doszło ostatecznie do podpisania kontraktu, ponieważ WWE miało wątpliwości dotyczące stanu zdrowia Io, po przeprowadzonych badaniach medycznych. Nie wiadomo do końca jakiej długości umowę podpisała wtedy Shirai. Io dalej jest w NXT, więc WWE wciąż może postawić na jej promocję na RAW czy SmackDown, co wiązałoby się z podwyżką finansową. To może być aspekt, który przekona Shirai do pozostania w WWE, gdyż Io zwraca ponoć sporą uwagę na pieniądze, a obecnie z kontraktu NXT ma dostawać nieco mniej niż zarabiała w przeszłości.

Matt Hardy pojawia się już w WWE TV bardzo sporadycznie, a jego kontrakt z federacją wygasa w przyszłym miesiącu. Obecnie wiele spekuluje się o jego przyszłości i Matt raczej nie ma szans na kolejny kontrakt zawodniczy w WWE – jeśli zdecyduje się pozostać w federacji to prawdopodobnie zakończy karierę w ringu i będzie pełnił rolę producenta lub trenera w Performance Center. Aktualnie nie wiadomo jeszcze jak na sprawę patrzy sam Matt, natomiast jeśli będzie chciał on kolejnych występów w ringu, to raczej opuści federację. Pojawiły się głosy, że zainteresowane jego usługami jest All Elite Wrestling. AEW ma ponoć nawet konkretny plan i jeżeli Hardy namyśli się na przyjście do nich, to może zostać liderem stajni Dark Order. Matt miałby jej przewodzić wykorzystując coś na wzór swojego gimmicku „Broken”, być może w nieco odmienionej formie.

All Elite Wrestling poinformowało, że podczas najbliższego Dynamite, Sammy Guevara zmierzy się jeden na jednego z członkiem grupy SCU – Christopherem Danielsem. Walka została ustalona po tym jak Guevara przerwał ostatnio wywiad SCU i Daniels zaproponował mu pojedynek.

W rozmowie ze „Sportskeeda” Nikki Cross wypowiedziała się o koncepcji gali Evolution i wyraziła nadzieję, iż dojdzie do kolejnej edycji tego wydarzenia. Zdaniem Nikki najcenniejsze w tej gali było to, iż poza obecnymi oraz przyszłymi gwiazdami, mogły się podczas niej pokazać także zawodniczki z przeszłości. Na początku tego stulecia zawodniczki nie miały łatwo, a wiele z nich było naprawdę utalentowanych i pokazywały to, gdy tylko miały okazję, lecz tych szans nie było dużo. Jej zdaniem warto honorować takie postaci, które przebijały powoli pewne bariery dla nich, więc możliwość wymieszania się tych pokoleń przy takich galach jak Evolution, to coś co jest celebracją przeszłości oraz jakże odmiennej teraźniejszości.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.