wrestling wwe tna ecw


WrestleMania 34 za nami. W poprzednim głosowaniu obstawialiście, kto zwycięży walkę wieczoru pomiędzy Brockiem Lesnarem i Romanem Reignsem o mistrzostwo Universal. Okazało się, że tym razem zdecydowana większość z Was myliła się.
SONDA
Walkę o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na WrestleManii:
Brock Lesnar (261) 16%  
Roman Reigns (1362) 84%  
Łącznie oddano 1623 głosy 

Czas na podsumowanie. Odpalamy więc sondę, jak Waszym zdaniem wypadła tegoroczna WrestleMania. Zaczynamy!


Wszystko wskazuje na to, że WWE i UFC doszły do specjalnego porozumienia odnośnie Brocka Lesnara. Tym samym "Bestia" mimo pozostania w WWE dostanie kilka miesięcy wolnego na przełomie 2018 i 2019 roku, by móc stoczyć kolejną walkę w oktagonie. W takim przypadku obie federacje będą też stosowały wzajemną promocję, tak jak to miało miejsce przy okazji UFC 200.

Undertaker znajduje się obecnie w dobrej formie fizycznej i z tego względu zamierza kontynuować karierę. Po pojawieniu się zawodnika na WrestleManii 34, zapowiedziano już jego występ na Greatest Royal Rumble. Spekuluje się, że Undertaker będzie skłonny przepracować jeszcze kilka kolejnych WrestleManii.

WWE oficjalnie potwierdziło, że WresteMania 35 odbędzie się na MetLife Stadium w East Rutherford (New Jersey) w dniu 7 kwietnia 2019. Tym samym federacja powróci na ten obiekt po sześciu latach, bowiem to właśnie na MetLife Stadium odbyła się WrestleMania 29, która zgromadziła na trybunach ponad 80 tysięcy fanów.

Skrót wydarzeń:
WWE WrestleMania 34WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 34
Środa 11.04.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 16:45
Sobota godz. 11:45
Niedziela godz. 18:00

WrestleMania 34 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 08-04-2018, 15:41
Już dzisiaj w Nowym Orleanie największe wydarzenie tego weekendu, czyli oczywiście WrestleMania 34. Początek Kick-Off o 23.00 czasu polskiego, natomiast główna część show ruszy o 1.00 w nocy. Podczas Kick-Off odbędą się trzy pojedynki, natomiast w głównej karcie wylądowało ostatecznie aż dziesięć walk, z czego osiem mistrzowskich. Poniżej zapowiedź od redakcji.


Od 23.00 na portalu będzie prowadzona relacja na żywo z 2-godzinnego Kick-Off, natomiast raport z głównej części WrestleManii znajdzie się na stronie do godziny po zakończeniu show.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.Kick-Off
WrestleMania Women’s Battle Royal


Paweł: W tym przypadku zwyciężyć może dosłownie każda. Idąc drogą eliminacji, w pierwszej kolejności wyeliminowałbym faworytki, bo same się wyeliminują. Mowa o Bayley i Sashy Banks. Na pewno dojdzie do konfrontacji Absolution z Riott Squad. Pozostaje jeszcze kilka mocnych rywalek jak Naomi, Becky, czy Carmella. Stawiam jednak na Mickie James.
Typ: Mickie James

Rafał: Trudno przewidzieć co tu się będzie działo i pytanie brzmi: co ta walka da zwyciężczyni? Raczej niewiele. Wśród moich faworytek są: Becky Lynch, Sasha Banks i Bayley. Strzelam, że wygra Becky Lynch.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Nasuwa się kilka faworytek i teoretycznie swoją chwilę może otrzymać Sasha Banks lub Bayley, choć to wydaje się dość oczywiste. Wachlarz możliwych rozwiązań jest jednak naprawdę duży, bo w walce będą też Absolution czy Riott Squad, które mogą wykorzystać przewagę liczebną do zwycięstwa którejś z przedstawicielek tych grup. W tle pozostaje gdzieś jak zwykle Becky Lynch i postawię na nią, bo zasługuje ona na swój WrestleMania Moment i w perspektywie powalczenie o któryś z tytułów mistrzowskich.
Typ: Becky Lynch


Kick-Off
Andre The Giant Memorial Battle Royal


Paweł: Z potwierdzonych uczestników aktualnie dostrzegam tylko jednego potencjalnego zwycięzcę. Biorąc pod uwagę, że temat gloryfikuje człowieka oraz jego cechy, którego imieniem nazwane zostało to battle royal uważam, że wygra je Kane.
Typ: Kane

Rafał: Jeśli nie będzie jakiejś niespodzianki i zwycięzcy typu Rob Gronkowski, to wygrać może Dolph Ziggler lub np. powracający Samoa Joe. Podobnie jak przy Battle Royal kobiet, strzelam i wybieram na zwycięzcę właśnie Zigglera.
Typ: Dolph Ziggler

Piotrek: Ogłoszony skład niezbyt imponuje i w sumie jedynym nazwiskiem które rzuciło mi się w oczy w kontekście zwycięstwa był Dolph Ziggler. Obstawiam jednak, że w tej walce wygra ktoś z powracających zawodników. Może to być Samoa Joe, ale myślę, iż w jego przypadku plany mogą być trochę inne, a idealnym kandydatem do triumfu w tej walce wydaje mi się być Big Cass.
Typ: Big Cass


Kick-Off
WWE Cruiserweight Championship

Cedric Alexander vs. Mustafa Ali


Paweł: Ciężko przewidzieć, kto jako kolejny zdobędzie tytuł mistrzowski 205, jednak po cichu coś mi podpowiada, że będzie to Cedric Alexander. Lumber check pojawiał się ostatnio sporo razy, a on zwracał na siebie uwagę. Cedric bez uzasadniania dlaczego.
Typ: Cedric Alexander

Rafał: Obaj zawodnicy mają równe szanse i trochę szkoda, że znów zepchnięto walkę z dywizji cruiserweight do Kickoffu. Oby wrestlerzy dostali jakieś 15-20 minut na to starcie, inaczej turniej z dobrymi i długimi walkami zakończy się w słabym stylu. Postawię na Cedrica.
Typ: Cedric Alexander

Piotrek: Dobrze, że walka znalazła się ostatecznie w Kick-Off, bo jednak nie są to w moim odczuciu aż tak duże nazwiska by mieć miejsce w głównej karcie WrestleManii, a tutaj będą mieli okazję się jednak trochę pokazać i ich walka nie zostanie okrojona do paru minut. Nasuwa się raczej zwycięstwo Alexandera, ale Ali po cichu dotarł do finału i mam wrażenie, iż może pójść za ciosem.
Typ: Mustafa Ali


RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Nia Jax


Paweł: Uważam, że już czas, aby Nia Jax sięgnęła po złoto. Mijało się z nim za każdym razem, a wszelkie próby zdobycia tytułu paliły na panewce. WrestleMania to doskonałe miejsce, aby przekreślić przeszłość, zapomnieć o porażkach i sięgnąć wreszcie po tytuł.
Typ: Nia Jax

Rafał: Tutaj chyba nie ma innego rozwiązania jak zniszczenie Alexy przez Nię Jax i przejęcie tytułu, a następnie ewentualna kontynuacja feudu. Alexa dobrze spisuje się w roli mistrzyni, ale jej postać zaczyna stawać się zbyt kreskówkowa i potrzebna jest jakaś zmiana.
Typ: Nia Jax

Piotrek: Brakuje przekonania odnośnie Jax, ale amerykańscy fani jako tako na nią reagują, a do tego wiemy, iż ma mocne plecy. Bliss nie jest wirtuozką w ringu, ale dla mnie od czasu promocji do głównego rosteru zawsze trzyma określony poziom jako mistrzyni, na mikrofonie mimo wszystko dając sobie radę, z czym niestety większość zawodniczek wciąż ma problem. Pewnie WWE spróbuje Jax jako mistrzyni, choć nie wiem czy jej panowanie potrwa długo.
Typ: Nia Jax


RAW Tag Team Championship
Sheamus & Cesaro vs. Braun Strowman & ???


Paweł: Jestem niemalże przekonany, że wygra Strowman bez względu czy wystąpi sam, czy kogoś sobie dobierze. Wydaje mi się, że może mieć to związek z późniejszym poprowadzeniem ciekawej historii, ponieważ nadarzy się ku temu możliwość.
Typ: Strowman & ???

Rafał: Byłoby ciekawie gdyby partnerem Strowmana został np. Lashley lub Del Rio. Big Show to kolejna możliwość. Kto by to nie był, powinno dojść do zmiany mistrzów, ale gdyby nie upór prezesa WWE i jego dziwne decyzje, Strowman powinien znajdować się w main evencie tej WrestleManii, gdyż ma za sobą doskonały rok.
Typ: Strowman & ???

Piotrek: Kto by nie był partnerem Strowmana to wydaje się oczywiste, że poznamy nowych mistrzów. The Bar są nieźli, ale przez to żonglowanie tytułami nie do końca czuję ich już jako mistrzów. Na Strowmana cały czas brakuje jasnej drogi bookingu i skoro nie może walczyć o główny tytuł, to tymczasowe story z pasami tag teamowymi może być ok. Kto będzie jego partnerem? Opcji jest kilka, ale liczę, że WWE chociaż tutaj nas czymś zaskoczy.
Typ: Strowman & ???


WWE United States Championship
Randy Orton vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev


Paweł: Jeszcze nie dawno Jinder Mahal pół roku rządził jako mistrz WWE. Potem jakby przygasł. Zdobycie przez niego tytułu byłoby dobre dla biznesu, więc pójdę tym torem i postawię na niego jako zdobywcę mistrzostwa Stanów Zjednoczonych, które identycznie jak w przypadku Balora, zrekompensuje mu (oraz Indiom) utratę prestiżowego złota, do którego zresztą bardzo łatwo się przyzwyczaić.
Typ: Jinder Mahal

Rafał: Najbardziej logiczna byłaby tu jednak obrona tytułu przez Ortona - chyba nie po to zdobył mistrzostwo po raz pierwszy, aby przy pierwszej okazji je stracić. To jednak WrestleMania, musi być dużo niespodzianek i zmian mistrzów. Pewnie tytuł przejmie Mahal lub Rusev, ale ja zostanę przy logicznym myśleniu.
Typ: Randy Orton

Piotrek: Obawiam się niestety, że WWE znów będzie katowało nas Jinderem Mahalem i ma on ogromne szanse w tej walce. Rusev wydaje mi się tu raczej przyjemnym dodatkiem i ukłonem w stronę fanów, ale wątpię by sięgnął po tytuł, a Orton i Roode mają równe szanse. Fatal 4-Way to idealna okazja do zmiany mistrza, ale gdy patrzymy na całą kartę to okaże się zaraz, iż prawie żaden z mistrzów może nie obronić tytułu… dlatego wydaje się, że zrobi to akurat Orton.
Typ: Randy Orton


WWE Intercontinental Championship
The Miz vs. Seth Rollins vs. Finn Balor


Paweł: Nie widzę innej opcji, jak tylko zwycięstwo Finna Balora. W jego przypadku cały czas wraca pech związany z mistrzostwem Universal. Zdając sobie sprawę, że wypadł już z obiegu, jeśli mowa o wspomnianym złocie, tytuł Interkontynentalny w pełni mu to zrekompensuje.
Typ: Finn Balor

Rafał: Zapowiada się ciekawa walka, a nie zawsze piszę takie rzeczy przed pojedynkami Miza. Trudno powiedzieć co tu wymyślą, ale wiele wskazuje na to, że Miz jakoś obroni tytuł i będzie nawijał co tydzień, że jest najdłużej panującym mistrzem IC. Balor może być tu faworytem, ale wytypuję jednak Miza.
Typ: The Miz

Piotrek: Jak wiemy Miz został już ojcem, więc zobaczymy czy rzeczywiście będzie chciał sobie zrobić przerwę od WWE. Gdyby okazało się, że nie to teoretycznie może zachować tytuł, ale nie wydaje się to zbyt prawdopodobne. Rollinsa z chęcią zobaczyłbym wkrótce w rywalizacji o tytuł Universal, natomiast tytuł IC wydaje mi się teraz idealny dla Balora, by ponownie nabrał rozpędu i próbował wrócić na szczyt.
Typ: Finn Balor


SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. The New Day vs. Bludgeon Brothers


Paweł: Moimi faworytami w tym starciu są Bludgeon Brothers, jednak będzie to triple threat match, więc wynik może zostać ustalony pomiędzy Uso, a New Day. Jednak bez zbędnych spekulacji postawię po prostu na Rowana i Harpera.
Typ: Bludgeon Brothers

Rafał: Nie jestem zwolennikiem projektu o nazwie "Bludgeon Brothers", mamy 2018 rok, to nie czas na takie tag teamy. To jednak moje zdanie, zarząd WWE najwyraźniej widzi to inaczej i po mega pushu BB zapewne dostaną tytuły mistrzowskie Tag Teamów SmackDown.
Typ: Bludgeon Brothers

Piotrek: Szkoda, że nie poszli w ten TLC Match o którym tyle się mówiło, bo mogłoby to skraść show. Usos wreszcie załapali się do głównej karty WrestleManii i z tego względu mogą według mnie wygrać. Bludgeon Brothers doczekają się tytułów, ale na którymś z PPV po WM.
Typ: The Usos


SmackDown Women’s Championship
Charlotte vs. Asuka


Paweł: Z jednej strony w pełni stawiam na Asukę, lecz zwycięstwo Charlotte wcale nie jest niemożliwe, ponieważ jest osobą od dawna mocno promowaną. Co prawda w pełni broni się sama, jednak nie da się ukryć, że za sukcesem stało jej nazwisko i doświadczenie zakulisowe ojca. Podtrzymam, co napisałem i postawię mimo to na Asukę.
Typ: Asuka

Rafał: Streak Asuki prawdopodobnie potrwa do przyszłorocznej WrestleManii, a jeśli coś się zmieni, to może do SummerSlam, więc Charlotte raczej tu nie wygra. Jest jeszcze Carmella, ale jakby co, to Asuka również ją zmiecie... Trochę przesadzony ten push, ale to tylko moje skromne zdanie.
Typ: Asuka

Piotrek: W teorii mogłaby tu coś namieszać Carmella, ale się tego nie spodziewam, a przynajmniej nie na samej WrestleManii. Naturalne wydaje się zwycięstwo Asuki, ale równie naturalne wydawało się kiedyś zwycięstwo Sashy Banks na WrestleManii 32, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Charlotte to dobra zawodniczka, ale WWE w niektórych momentach traktuje ją aż nadmiernie protekcyjnie z uwagi na ojca i wychodzi to często na dużych galach. Z tego względu nie zdziwi mnie jeśli Flairówna niespodziewanie zakończy serię Asuki i zachowa tytuł. Z drugiej jednak strony zwyciężczyni pierwszego Royal Rumble Matchu kobiet w historii nie powinna moim zdaniem umoczyć walki na WM. Dla mnie Asuka.
Typ: Asuka


Mixed Tag Team Match
Kurt Angle & Ronda Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon


Paweł: Nie może być tak, że wygra władza. Od lat Triple H podkłada się na WrestleManiach, aby „słuszna sprawa” wzięła górę. Kolejny argument to fakt, że najniebezpieczniejsza kobieta na ziemi nie może przecież przegrać z nieaktywną w ringu panią komisarz. Choć zwycięstwo władz nie jest niemożliwe (przypięcia dokonałby wtedy wyłącznie Triple H), stawiam na olimpijczyków i zmuszenie do poddania Stephanie przez Rondę.
Typ: Angle & Rousey

Rafał: Zwycięska drużyna może tu być tylko jedna - Rousey & Angle. Fajnie, że Ronda zadebiutuje wreszcie w ringu WWE itd., ale czegoś w tym storylinie brakuje. Może gdyby miejsce Kurta zajmował The Rock byłoby czuć klimat WrestleManii już od wielu tygodni, ale jest trochę inaczej.
Typ: Angle & Rousey

Piotrek: Gdy chciałbym skwitować to w jednym zdaniu, iż wygrać może tylko Rousey & Angle… to przypomina mi się WM31 i szalenie logiczne zwycięstwo Huntera nad Stingiem. O ile ego nie przeważy to wygrać może tylko jeden zespół. Na razie odczucia odnośnie Rousey są mieszane, ale osobiście lubię tę zawodniczkę i myślę, że gdy oswoi się z nowym środowiskiem to będzie z niej w WWE sporo pociechy. A same reakcje amerykańskiej publiki wystarczą by uzasadnić jej mocny push, nawet jeśli na razie czuje się jeszcze trochę nieswojo w nowej roli.
Typ: Angle & Rousey


Tag Team Match
* jeśli Owens i Zayn wygrają to wrócą na SmackDown
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn


Paweł: Sprawa wydaje się być banalnie prosta. Owens i Zayn nie mogą przegrać, ponieważ nie mogą zostać zwolnieni. Z drugiej strony, w razie porażki mogą przejść na RAW i jest to prawdopodobny scenariusz. WrestleMania jednak to miejsce, gdzie raczej nie warto zwracać na siebie uwagi porażką, aby zostać „zdegradowanym” na sztandarową galę WWE, więc stawiam na zwycięstwo Kanadyjczyków.
Typ: Owens & Zayn

Rafał: Są dwie możliwości - Daniel i Shane wygrywają, a Zayn i Owens trafią na RAW (może już następnego dnia) lub dochodzi do heel turnu Shane'a, ataku na Bryana i wygranej Kevina & Samiego. W związku z tym, że to powrót Daniela do ringu, drugie rozwiązanie wydaje się mniej prawdopodobne, ale jest możliwe. Tradycyjnie, dostaniemy też jakiś ciekawy spot z udziałem Shane'a.
Typ: Owens & Zayn

Piotrek: Teoretycznie historia z powracającym na ring babyfacem wskazywałaby na zwycięstwo tego zespołu, ale wygrać powinni Owens i Zayn. W toku walki Shane albo odwróci się od Bryana, albo po prostu zostanie przedstawiony jako słabsze ogniwo, które przyjmie na siebie porażkę. Bryan powinien wkrótce porzucić rolę GM’a i już jako pełnoprawny zawodnik może spokojnie poprowadzić feud z Owensem lub Zaynem i wtedy się odkuć.
Typ: Owens & Zayn


WWE Championship
AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura


Paweł: Pokieruję się w tym typowaniu prostą logiką. Styles był już promowany i miał swoje mocne momenty. Nakamura nie. Dobry moment, aby takowy się nadarzył. Jeśli się nie mylę i równowaga we „wszechświecie” WWE zachowana, powinien wygrać Shinsuke Nakamura.
Typ: Shinsuke Nakamura

Rafał: To będzie druga lub pierwsza najlepsza walka tego weekendu z WrestleManią. Build-up był jaki był, ale z Nakamury nie da się za wiele wycisnąć przy mikrofonie, może powinien mieć menadżera. Tak czy inaczej, Nakamura chyba zdobędzie swój pierwszy poważny tytuł w WWE i zrobi to na największej scenie roku.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: Cieszy mnie ta walka i nie dlatego, że jestem jakimś specjalnym markiem Nakamury czy Stylesa, ale po prostu od paru lat walki o główne tytuły na WrestleManii nie stały na jakimś nadmiernie wysokim poziomie ringowym, a trochę mi takiej porządnej walki brakuje. Nie będzie to żaden 5 Star, ale powinno być bardzo dobre widowisko. Podobał mi się pobyt Nakamury w NXT, ale zgadzam się z negatywnymi opiniami o jego dotychczasowych występach w głównym rosterze, gdzie nie wygląda to zbyt ciekawie. To jednak walka takiego kalibru, że nie mam wątpliwości, iż Nakamura się spręży, a ten pojedynek może się okazać punktem zwrotnym w jego karierze w głównym rosterze WWE. Jestem w stanie sobie wyobrazić zwycięstwo Stylesa, ale spróbowałbym na ten moment Nakamury.
Typ: Shinsuke Nakamura


WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Roman Reigns


Paweł: Wszyscy wskazują na Reignsa. Podstawowym argumentem stojącym za jego zwycięstwem jest fakt dużego prawdopodobieństwa przejścia do UFC. Sęk w tym, że czyste zwycięstwo Big Doga wcale mu nie pomoże, a jedynie jeszcze bardziej osłabi jego osobę w oczach przeciwników i da argument do gromkiego wybuczenia na RAW. Moim zdaniem wygra Lesnar. Jeśli odejdzie, tytuł zostanie zawieszony, odbędzie się turniej, który wygra Roman i to on będzie posiadaczem mistrzostwa Universal. Tymczasem, jeśli Lesnar zostanie, okoliczności utraty nadarzą się w ciągu najbliższego okresu i będą z pewnością kontrowersyjne.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: Walka może wyjść całkiem przyzwoicie, ale jej rezultat znamy od roku. Niestety jest to już kolejny main event WrestleManii, którego wynik znany jest od bardzo dawna (to samo było w przypadku Rock vs. Cena na WM29 oraz Triple H vs. Reigns na WM32). Wypada tylko liczyć na to, że panowanie Romana będzie w miarę ciekawe.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Jeszcze przed WrestleManią 33 mówiło się o tej walce na 34 edycji i nic się nie zmieniło. Nie widzę też zatem szans na żadne niespodzianki – jak dla mnie będzie to zarówno ścisły ME tej gali, jak i wygra to po prostu Reigns. Bez żadnych kombinacji. WWE starało się jakoś zainteresować nas tym feudem i prowadzono to nieźle, ale wciąż niespecjalnie mnie to interesuje, a nie tak powinno być w przypadku głównej walki WrestleManii. Lubię Lesnara, ale mam wrażenie, że format się chwilowo wyczerpał i niezbyt widzę dla niego jakieś nowe wyzwania w WWE.
Typ: Roman Reigns


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 34 była:

rewelacyjna!
bardzo dobra
dobra
średnia
słaba
fatalna!27. kwietnia 2018


50 Man Royal Rumble Match

Mistrzostwo Universal
Steel Cage Match

Brock Lesnar
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Interkontynentalne
Ladder Match

Seth Rollins
vs
Finn Balor
vs
Miz
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Jeff Hardy
vs
Jinder Mahal

Mistrzostwo Tag Teamów RAW (wakowane)

Sheamus i Cesaro
vs
Woken i Bray Wyatt

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
The Usos

Mistrzostwo Cruiserweight WWE
Cedric Alexander
vs
Mustafa Ali

John Cena
vs
Triple H

Casket Match
Undertaker
vs
Rusev
8. kwietnia 2018


Mistrzostwo WWE Universal
Brock Lesnar
pokonał
Romana Reignsa

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Shinsuke Nakamurę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Triple Threat Match

Seth Rollins
pokonał
Miza
i Finna Balora

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Fatal 4 Way

Jinder Mahal
pokonał
Randy'ego Ortona
Bobby'ego Roode'a
i Ruseva

Mistrzostwo Kobiet RAW
Nia Jax
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte Flair
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Braun Strowman i Nicolas
pokonali
Shamusa i Cesaro

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Bludgeon Brothers
pokonali
The Usos
i The New Day

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Finał turnieju

Cedric Alexander
pokonał
Mustafę Aliego

Mixed Tag Team Match
Triple H
i Stephanie McMahon
vs
Kurt Angle
i Ronda Rousey

Andra The Giant Mamorial Battle Royal
Zwycięzca:
Matt Hardy

WrestleMania Women's Battle Royal

Zwyciężczyni: Naomi

Mixed Tag Team Match
Kurt Angle i Ronda Rousey
pokonali
Triple H'a
i Stephanie McMahon

Tag Team Match
Shane McMahon
i Daniel Bryan
pokonali
Kevina Owensa
i Samiego Zayna
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.