wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Po tym jak Bobby Lashley sięgnął po mistrzostwo WWE, pojawiły się spekulacje o szybszym powrocie Brocka Lesnara do WWE. Według tych doniesień federacja chce doprowadzić do wyczekiwanej przez fanów walki Lashley-Lesnar, która miałaby się odbyć na WrestleManii 37. Innym potencjalnym przeciwnikiem Lashley'a na WM może być Drew McIntyre.

W wieku 76 zmarł Jim Crockett Jr., który odegrał bardzo ważną rolę w branży, w ubiegłym wieku prowadząc Jim Crockett Promotions, które zostało w swoim czasie sprzedane Turner Broadcasting, tworząc podwaliny pod WCW. Do jego śmierci przyczyniły się problemy z nerkami i wątrobą, przez co kilka ostatnich dni przed odejściem spędził w szpitalu.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Walka o mistrzostwo NXT na WrestleManii 37?, Butch Reed nie żyje, WWE zakontraktowało obiecującego zawodnika, Status kontraktowy Cesaro, Więcej o aktualnej pozycji Shinsuke Nakamury w WWE, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 05-02-2021, 19:20
Ponoć motyw z pojawieniem się Edge’a i jego pomysł odnośnie ewentualnej walki o mistrzostwo NXT nie zostały wplecione w środowy program przez przypadek. „WrestleVotes” sugeruje, że WWE rzeczywiście poważnie rozważa, żeby w tym roku walka o NXT Championship znalazła się w karcie WrestleManii, zwłaszcza po tym jak potwierdzono, że 37 edycja gali będzie 2-dniowa. Za taką decyzją dodatkowo przemawia fakt, iż w tym roku prawdopodobnie nie będzie gali NXT TakeOver podczas weekendu WrestleManii, a przynajmniej obecnie niewiele na to wskazuje.
Oczywiście należy przy tym podkreślić, że nie oznacza to, iż to sam Edge zawalczy o tytuł, gdyż taki wariant nie wchodzi w grę i „Rated-R Superstar” powalczy o WWE Championship lub WWE Universal Championship, przy czym najbardziej prawdopodobny ma być ten ostatni scenariusz, a więc walka Edge’a z Romanem Reignsem.

Wspominałem na początku tygodnia o problemach zdrowotnych Butcha Reeda, po tym jak w styczniu miał on przejść dwa rozległe zawały. Ostatecznie kłopoty z sercem okazały się już zbyt poważne i mamy potwierdzenie, że Butch Reed zmarł dzisiaj w wieku 66 lat. Spoczywaj w pokoju.

Według najnowszych doniesień kontrakt rozwojowy z WWE podpisał obiecujący zawodnik Parker Boudreaux, o którym było ostatnio dość głośno, po tym jak mocno pochwalił go Paul Heyman. Boudreaux jest ponoć porównywany nawet przez wiele osób do młodego Brocka Lesnara.

Aktualny kontrakt Cesaro z WWE wygaśnie po WrestleManii 37, ale według doniesień „Wrestling Observera” zawodnik porozumiał się z federacją w sprawie nowej umowy. Dave Meltzer twierdzi jedynie, że nie wie czy na razie ograniczono się do ustnego porozumienia czy Cesaro złożył już formalnie podpis pod kontraktem, ale ma być pewne, iż zawodnik pozostanie w WWE.

Co ciekawe przy okazji pojawiły się wieści jakoby to Cesaro miał w zeszłym miesiącu zaliczyć spektakularny występ w Gauntlet Matchu na SmackDown, co ostatecznie stało się udziałem Shinsuke Nakamury. Ponoć WWE postawiło wtedy ostatecznie na Nakamurę, bo Cesaro nie zadeklarował jeszcze wtedy swojej decyzji w sprawie nowej umowy, a federacja nie chciała bez tego szykować dla niego jakiegoś pushu.
Jeśli chodzi natomiast o samego Nakamurę to WWE poprawiło jego pozycję w rosterze i zaznaczyło go już wyraźnie jako babyface’a, lecz ponoć nie należy raczej oczekiwać choćby walki o tytuł Universal dla Japończyka. Podobno WWE upatruje w nim teraz upper-midcardera, który będzie miał niezłą pozycję, lecz będzie z niej korzystał przede wszystkim do promocji młodszych zawodników, a więc będzie to coś w stylu roli, którą pełni od pewnego czasu Daniel Bryan.

WWE nie opublikowało szerzej zapowiedzi dzisiejszego SmackDown, informując jedynie, że na gali mają się pojawić zwycięzcy Royal Rumble Matchów – Edge i Bianca Belair.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Shayna Baszler i Nia Jax
vs
Sasha Banks i Bianca Belair

21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.