wrestling wwe tna ecw


W ostatniej sondzie jasno oceniliście nową arenę WWE, którą jest Thunderdome. W stosunku 3:1 uznaliście, że jest po prostu efektowna.
SONDA
WWE Thunderdome oceniam:
Pozytywnie (683) 74%
Negatywnie (242) 26%
Łącznie oddano
925 głosów

Zbliża się WWE Survivor Series. Tym razem pytanie do Was będzie krótkie, ale odpowiedź na nie, niezbyt oczywista.


Aktualna umowa WWE z Amway Center dobiegnie końca 24 listopada. Obie strony rozmawiają o dalszej współpracy, która mogłaby obowiązywać przynajmniej do połowy grudnia - potem na obiekcie mają się zacząć odbywać mecze NBA. WWE szuka nowej lokalizacji, w której miałaby zostać natomiast podtrzymana oprawa WWE ThunderDome.

Kylie Rae dość niespodziewanie opuściła galę Impact Wrestling Bound For Glory 2020, gdzie miała zawalczyć o Knockouts Championship. Nieoficjalnie mówi się o tym, że zawodniczkę ponownie dopadły problemy mentalne. Rae w przeszłości rozstała się już choćby z All Elite Wrestling, po tym jak pod wpływem dużej presji występów w tej federacji, popadła w stany depresyjne.

Tegoroczne Survivor Series oprócz rywalizacji RAW ze SmackDown, promowane jest świętowaniem 30-lecia postaci Undertakera. Legendarny zawodnik prawdopodobnie pojawi się na PPV, lecz jedynie w segmencie i nie weźmie udziału w żadnej z walk. Oprócz tego w listopadzie na WWE Network nadawanych jest wiele programów związanych z Undertakerem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Omówienie wydarzeń z NXT TakeOver 31
Dodano: 05-10-2020, 10:06
Za nami już gala NXT TakeOver 31, która odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek w specjalnie przygotowanej oprawie Capitol Wrestling Center w WWE Performance Center w Orlando. Zgodnie z zapowiedziami w gali uczestniczyło trochę fanów, oddzielonych od strefy ringowej klatkami i plastikowymi banerami. Dodatkowo wzdłuż ścian PC ułożono banery LED, na których widzieliśmy wizerunki fanów z którymi połączyło się WWE, podobnie jak ma to miejsce w przypadku WWE ThunderDome. Poniżej już omówienie wydarzeń z samej gali.

NXT TakeOver 31 rozpoczęliśmy od pojedynku o NXT North American Championship. Johnny Gargano jak zwykle postawił wysoko poprzeczkę, lecz Damian Priest przetrwał nawet nieuczciwe zagranie rywala. Pod koniec pojedynku Priest zaliczył lot poza ring, ale Gargano sprytnie uniknął rywala, podrzucając mu dwóch ochroniarzy i to na nich spadł Damian. Sędzia zajął się sprawdzaniem co z ochroniarzami i wezwaniem dla nich pomocy, a tymczasem Gargano uderzył rywala poniżej pasa, po czym po Superkicku w ringu wydawało się, że wygra, lecz Priest odkopał. W samej końcówce Priest popisał się umiejętną kontrą i wygrał po The Reckoning.

W kolejnej walce Kushida pokonał The Velveteen Dreama, poddając go po około trzynastu minutach. Japończyk nie miał jednak dość i po walce dalej zaatakował Dreama, odpuszczając dopiero, gdy zjawili się sędziowie próbujący oddzielić go od Dreama.

W pojedynku o NXT Cruiserweight Championship, Santos Escobar mógł liczyć na pomoc Joaquina Wilde’a i Raula Mendozy, którzy ingerowali w walkę, gdy Escobar miał problemy z Isaiah „Swerve” Scottem. Wtedy zjawił się jednak pojawiający się ostatnimi czasy na 205 Live Ashante Adonis, który wyrównał szanse, przeganiając pomocników Escobara. Pod koniec pojedynku większym sprytem i tak wykazał się mistrz, który uderzył głową rywala o metalową część narożnika i po chwili odprawił go z kwitkiem.

Zmiany mistrzowskiej nie przyniosła nam także walka pań pomiędzy Io Shirai i Candice LeRae. Choć ta druga mogła liczyć na mocno mieszającego Johnny’ego Gargano, to na niewiele się to zdało. W trakcie walki oberwał sędzia i zjawił się Gargano… w stroju sędziego i chciał się wcielić w taką rolę. Shirai nie pozostawiła wątpliwości odkopując, a prawdziwy sędzia wdał się w kłótnie z Gargano. Z zamieszania znów skorzystała LeRae, która uderzyła Shirai pasem mistrzowskim, ale nawet wtedy nie zdołała odliczyć rywalki. Finalnie Shirai zachowała pas po wykonaniu rywalce Avalanche Spanish Fly i Moonsaultu z narożnika.

Po walce czekały nas pewne niespodzianki i to aż dwie. Bezpośrednio po pojedynku świętowanie Shirai przerwało pojawienie się na ekranach Toni Storm, która zapowiedziała, że wraca do akcji w NXT i ostrzegła Io. Gdy odsłuchaliśmy już wiadomości od Storm, to zobaczyliśmy, że przed ośrodek Performance Center podjechał ktoś na motocyklu i była to osoba kryjąca się za ostatnimi promami zapowiadającymi duży powrót do NXT. Rzeczona osoba wkroczyła do budynku i stanęła na rampie, a po ściągnięciu kasku okazało się, że to nie kto inny jak Ember Moon! Moon zalicza wielki powrót po tym jak pauzowała od września 2019 roku, gdy zerwała ścięgno Achillesa, a podczas rehabilitacji dochodziło do takich komplikacji, że Ember nie była pewna czy wróci jeszcze w ogóle na ring. Te dwa duże powroty sugerują nam obecnie niezwykle ciekawą sytuację w dywizji kobiet NXT.Wreszcie nadszedł czas walki wieczoru i zobaczyliśmy tutaj intensywne oraz spektakularne starcie o NXT Championship. Kyle O’Reilly dał z siebie wszystko i zaliczył imponujący występ, lecz to Finn Balor zdołał ostatecznie obronić tytuł. Pod koniec Balor oberwał kolanem w szczękę i mocno krwawił z ust, lecz mimo tego zdołał odliczyć rywala po Coup de Grace.

Jeszcze przed zejściem show z anteny czekały nas dodatkowe emocje. Po pierwsze Balor docenił postawę O’Reilly’ego i przybił z nim piątkę. Ten moment szacunku przerwało jednak nadejście ze strony dla publiczności… Ridge’a Hollanda, który miał przewieszonego na ramieniu, nieprzytomnego Adama Cole’a. Holland rzucił Cole’a w okolice ringu, po czym się oddalił, a show zakończyliśmy zaniepokojonymi O’Reillym, Bobbym Fishem i Roderickiem Strongiem, którzy zajmowali się Colem, a mocno zdezorientowany był i sam Balor, który przysiągł członkom UE, że nie ma z tym nic wspólnego. Tym akcentem zakończyliśmy bardzo udane NXT TakeOver 31.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:

RAW
SmackDown22. listopada 2020


Surivor Series Match Mężczyzn
Team RAW

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
???
???
vs
Team SmackDown
???
???
???
???
???

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
vs
Team SmackDown
???
???
???
???
???

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Randy Orton
vs
Roman Reigns

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
vs
Mistrz Interkontynentalny
Sami Zayn
25. października 2020


Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Randy Orton
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bayley
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Slapjacka

Kontrakt Money in the Bank
Miz
pokonał
Otisa

Elias
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo 24/7
Kick-off
R-Truth
pokonał
Drew Gulaka
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.