wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Plany nagraniowe WWE na najbliższe dni, Tammy Sytch znowu trafiła do aresztu, Uwaga na spoilery z RAW: Unsanctioned Match na przyszłotygodniowe RAW, dwa powroty do akcji podczas wczorajszej tygodniówki
Dodano: 14-07-2020, 09:30
„Fightful” informuje, że WWE ma ambitne plany nagraniowe na najbliższe dni, gdyż według grafiku tapingi mają się odbyć w środę i piątek, a potem od niedzieli do wtorku. W planach nagraniowych są po dwa odcinki RAW, SmackDown i NXT, uzupełnione galami 205 Live oraz Main Event, a do tego w niedzielę The Horror Show at Extreme Rules. W kontekście PPV zapewne część gali odbędzie się w niedzielę na żywo, natomiast walki w stylu filmowym są nagrywane z wyprzedzeniem, gdyż wymagają one stosownego montażu – w ten sposób przedstawione będą prawdopodobnie Wyatt Swamp Fight oraz Eye for an Eye Match.
Warto zaznaczyć, że w obecnej sytuacji plany nagraniowe mogą oczywiście ulegać zmianie, przede wszystkim w przypadku wykrycia ewentualnych zakażeń koronawirusem. Obecnie WWE przeprowadza testy przed każdymi tapingami, natomiast okres oczekiwania na wyniki jest dość długi – przy intensywnych nagraniach często napływają one zatem w zasadzie w momencie rozpoczynania tapingów, stąd przy tak napiętym grafiku może się pojawić nieco zamieszania.

PWInsider podaje, że Tammy Sytch ponownie została zatrzymana przez policję. Tym razem miała dopuścić się takich wykroczeń jak prowadzenie samochodu przy zawieszonym prawie jazdy, próba ucieczki policjantowi oraz naruszenie zakazu zbliżania się. Okoliczności całego wydarzenia i zatrzymania nie są jednak na razie znane. Warto zaznaczyć, że w ostatnich latach Sytch ciągle ma jakieś problemy z prawem. Wystarczy wspomnieć, że obecnie była ona na zwolnieniu warunkowym, gdyż w lutym wypuszczono ją z aresztu, w którym przebywała za wykroczenia jeszcze z 2019 roku.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
Podczas RAW Randy Orton wyzwał Big Showa do Unsanctioned Matchu na przyszłotygodniowym RAW. Show na późniejszym etapie gali przyjął rzeczoną propozycję. To jedyna walka awizowana na kolejne RAW, które będzie pierwszą tygodniówką po niedzielnym Extreme Rules. Obaj panowie nie mają ustalonej żadnej walki na samo PPV.

Po występach zaledwie na tygodniówkach Main Event, Bianca Belair powróciła wczoraj do akcji na RAW, wraz z Ruby Riott mierząc się z The IIconics. Belair ostatni raz wystąpiła na RAW 20 kwietnia. Przy okazji warto wspomnieć, że dla Riott to pierwsze zwycięstwo w telewizji od lutego 2019 roku.

To nie jedyny powrót na RAW, gdyż do akcji wróciła również Shayna Baszler. Ta pojawiła się w segmencie Akiry Tozawy z R-Truthem. Oberwało się pomocnikom tego pierwszego i Truthowi, po czym Baszler wygłosiła promo, w którym powiedziała, że była cierpliwa i dała się wyszaleć niektórym zawodniczkom, lecz teraz jest gotowa zaprowadzić porządek w dywizji kobiet. Baszler nie pojawiała się na RAW od 18 maja, gdy pokonała Natalyę. Przypomnę, że Shayna zaliczyła nieudane podejście do RAW Women’s Championship na WrestleManii 36.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.