wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po blisko 36 latach zakończyła się kariera Jushina "Thunder" Ligera, który stoczył swoje ostatnie walki na Wrestle Kingdom 14 i pożegnał się z fanami podczas gali New Year Dash 2020. Liger jest uważany za jednego z najwspanialszych zawodników dywizji Junior Heavyweight w historii. Liger 11 razy zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship i 6 razy wygrywał Jr. Heavyweight Tag Team Championship.

John Cena wyraził chęć odegrania większej roli na WrestleManii 36. Cena jest obecnie skupiony na karierze aktorskiej, lecz po dłuższej przerwie chciałby stoczyć jakiś poważny pojedynek w ringu WWE. Wśród potencjalnych rywali zawodnika wymienia się Undertakera, "The Fienda" Braya Wyatta czy Hulka Hogana. Ten ostatni usilnie stara się o zgodę lekarzy na stoczenie jeszcze jednej walki.

W tym roku WWE mocno zwleka z dopracowaniem planów na WrestleManię 36, a szykowane programy mają być do końca bardzo chronione przed przeciekami do mediów. WWE chce tym razem uniknąć sytuacji, w której fani będą się spodziewali przygotowywanych walk, co ma też wprowadzić pewien element odświeżenia oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności tygodniówek podczas "Road to WrestleMania".
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Czy obecnie są szanse na współpracę NJPW z AEW?, Ile WWE zarabia na kanale na YouTube?, Nowa walka na AEW Dynamite, Spoilery z RAW: kulisy incydentu z "wtargnięciem" na ring, walki na przyszłą tygodniówkę, kolejni uczestnicy Royal Rumble Matchu, powrót weterana
Dodano: 07-01-2020, 08:04
Podczas Wrestle Kingdom 14 w jednej z walk stypulacją było to, iż jeśli Hiroshi Tanahashi pokona Chrisa Jericho, to otrzyma walkę o AEW World Championship, lecz według aktualnych wieści obecnie nie ma szans na współpracę AEW z NJPW. Ponoć taką postawę wykazują obecnie właściciele oraz najmocniej obsadzeni pracownicy obu federacji i nie prowadzono żadnych rozmów w sprawie współpracy, na którą naciska natomiast choćby Chris Jericho. Jeśli chodzi o samą stypulację z WK14 to był to pomysł samych zawodników, który zaakceptowali włodarze NJPW i jednorazową zgodę na taki układ wyraził też Tony Khan. Obecnie spośród gwiazd AEW występy w NJPW mogą zaliczać tylko Chris Jericho oraz Jon Moxley, co wynika jednak z natury ich kontraktów, które umożliwiają im pracę także w innych miejscach, tak długo jak nie koliduje to z terminarzem AEW.

WWE posiada bardzo popularny kanał na YouTube (ponad 52 miliony subskrybentów) i na bieżąco zamieszcza tam materiały choćby ze skrótami z tygodniówek. Okazuje się, że aktywne prowadzenie kanału przekłada się także na całkiem przyzwoity zarobek, gdyż pojawiły się wieści, iż w 2019 roku WWE zarobiło w ramach swojego kanału na YouTube około 13 milionów dolarów.

AEW ogłosiło na najbliższe Dynamite 6-Man Tag Team Match: Best Friends & Orange Cassidy vs. Jurassic Express.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Do zabawnej historii doszło podczas wczorajszego RAW. W trakcie tygodniówki ponownie odbył się segment ze ślubem Lany i Bobby’ego Lashleya, natomiast sama historia dotyczy aktora, który odgrywał rolę prowadzącego ceremonii. Otóż przy okazji RAW siedział on w okolicy konferansjerów, natomiast po walce stoczonej przez AJ Stylesa udał się szybko na ring, z myślą o nadchodzącym segmencie. W praktyce udał się on na ring zbyt wcześnie, przez co ochrona nie dostała wiadomości kim jest… i rzuciła się na ring by go powstrzymać, myśląc że jest to któryś z fanów, który postanowił wtargnąć na ring. Sytuacja miała miejsce przy włączonych kamerach i można ją było zobaczyć podczas transmisji. Oczywiście ochroniarze szybko dostali informację kto to jest i aktor pozbierał się, po czym wziął już normalnie udział w segmencie.

Jeśli chodzi natomiast o sam segment, to jego efektem było ustalenie na przyszłotygodniowe RAW walki Ruseva z Bobbym Lashleyem. W narożniku obu panów mają się znaleźć odpowiednio Liv Morgan oraz Lana. Federacja potwierdziła też, że na następnym RAW dojdzie do kolejnej odsłony rywalizacji Aleistera Blacka z Buddym Murphym.

Podczas RAW powrócił Brock Lesnar z reprezentującym go Paulem Heymanem. Menedżer aktualnego mistrza WWE stwierdził, że obecnie wszyscy boją się Lesnara i nie ma dla niego godnego rywala, więc ten zmierzy się ze wszystkimi potencjalnymi pretendentami. Heyman zapowiedział bowiem, że mistrz WWE weźmie udział w Royal Rumble Matchu i co więcej rozpocznie tę walkę wychodząc z numerem jeden.

Poza Brockiem Lesnarem i zapowiedzianym wcześniej Romanem Reignsem, WWE potwierdziło, że w Royal Rumble Matchu mężczyzn wezmą też na pewno udział Rey Mysterio, Ricochet, Randy Orton, AJ Styles, Erick Rowan oraz Drew McIntyre.

W trakcie RAW do akcji powrócił Big Show, który dołączył do Kevina Owensa i Samoa Joe w rywalizacji z Sethem Rollinsem oraz AOP. Dla Showa jest to powrót po długiej przerwie, gdyż nie walczył on w WWE TV od listopada 2018 roku. Tak długa pauza Showa wynikała między innymi z problemów zdrowotnych, gdyż w tym czasie poddał się on kilku operacjom biodra.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.