wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Goldberg powróci do WWE TV na rewanż z Dolphem Zigglerem?, Revolution Pro Wrestling definitywnie przejmuje Southside Wrestling, Hangman Page w debiutanckim odcinku AEW Dynamite, Sin Cara powróci do akcji w nadchodzących dniach, Kulisy zamieszania po zatrzymaniu Lacey Evans przez kanadyjską policję, TNT wypuści drugi program AEW w odpowiedzi na szykowane studyjne show WWE?
Dodano: 24-09-2019, 13:40
Przed paroma dniami w jednej z włoskich restauracji w Las Vegas doszło do spięcia na linii Goldberg-Dolph Ziggler, co skończyło się tym, że panowie zostali rozdzielni przez obecnego na miejscu zawodnika UFC, Eryka Andersa. Przypomnę, że zawodnicy zmierzyli się latem na SummerSlam, gdzie WWE Hall of Famer bez problemu rozprawił się z Zigglerem.
PWInsider informuje, że sytuacja była oczywiście ustawiona i ma posłużyć jako baza do powrotu Goldberga do WWE na jesieni. Na razie nie wiadomo jednak kiedy dokładnie może się pojawić w WWE TV. Prawdopodobnym terminem na ewentualny rewanż Goldberga z Zigglerem wydaje się być Survivor Series.

Revolution Pro Wrestling ogłosiło przejęcie Southside Wrestling. Jeden z najmocniejszych brandów niezależnych w Wielkiej Brytanii będzie funkcjonował samodzielnie do 28 października i do tego czasu wszystkie zaplanowane gale odbędą się zgodnie z ustaleniami. Pożegnalną galą Southside Wrestling będzie ich event z okazji 9-lecia federacji, który odbędzie się 26 października. Od 9 listopada wszystkie planowane gale Southside będą się już odbywały pod banderą Revolution Pro. Od tego czasu powoli będą też znikały tytuły mistrzowskie Southside, które będą unifikowane z pasami Rev Pro.

All Elite Wrestling podało na Twitterze, że podczas pierwszego odcinka tygodniówki Dynamite (2 października) pojawi się Hangman Page.

Tymczasem PWInsider donosi, że o krok od powrotu na ring jest już Sin Cara, który według zakulisowych doniesień ma powrócić do akcji podczas live eventów WWE w najbliższy weekend.

W miniony weekend Lacey Evans została zatrzymana w Kanadzie za przekroczenie prędkości podczas jazdy samochodem. Media społecznościowe obiegło wideo w którym zawodniczka trzymając się swojej postaci w WWE TV, dyskutuje z funkcjonariuszem. Jak się potem okazało cała scenka była ustawiona, choć została zaimprowizowana i była następstwem prawdziwego zdarzenia.
Okazuje się, że Lacey naprawdę została zatrzymana i dostała mandat, natomiast po dopełnieniu wszelkich formalności spytała policjanta czy ten nie odegrałby z nią takiej scenki. Miało to stanowić sytuacyjną promocję live eventu w Edmonton, gdyż cała sprawa wywołała sporo szumu w mediach społecznościowych. Rzeczony funkcjonariusz się zgodził, czego efektem był opublikowany potem materiał. Po paru dniach w związku z zapytaniami ze strony mediów, taką sytuację potwierdziła kanadyjska policja.

Po tym jak FOX zdecydowało się wprowadzić studyjny program WWE (show o nazwie „WWE Backstage” ma zadebiutować 5 listopada na FOX Sports 1), okazuje się, że tym samym może odpowiedzieć TNT w kontekście All Elite Wrestling. WarnerMedia potwierdziło, że są prowadzone rozmowy w tej sprawie i być może za jakiś czas pojawi się studyjny program AEW. Z taką inicjatywą miał wyjść Tony Khan.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.