wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jaka będzie najbliższa przyszłość 205 Live, Cris Cyborg otwarta na występy dla WWE lub AEW, Oglądalność RAW, Cody Rhodes potwierdził emisję AEW Dynamite w TV-14, Steel Cage Match w przyszłotygodniowym NXT?, Nowy pojedynek na Hell in a Cell, Dwie nowe walki na premierowy odcinek SmackDown na FOX
Dodano: 25-09-2019, 07:47
PWInsider informuje, że 205 Live powinno zostać na razie podtrzymane i prawdopodobnie będzie nagrywane w piątki po SmackDown. Wiele walk osób z 205 Live ma się jednak odbywać podczas NXT i docelowo dywizja zostanie prawdopodobnie przesunięta do żółtego brandu. Wynika to między innymi z faktu, że za rozpisywanie 205 odpowiada sztab z NXT. Zainteresowanie programem Cruiserów na WWE Network też nie jest największe, więc federacja w każdej chwili może się zdecydować na usunięcie show. Na razie nie zrobiono tego zapewne z uwagi na fakt, że NXT przeszło do telewizji, w związku z czym od października WWE Network zostaje w zasadzie z dwoma oryginalnymi programami wrestlingowymi – 205 Live i NXT UK.

Po zakończeniu przygody z UFC, Cris Cyborg zdecydowała się kontynuować karierę w MMA w Bellatorze i na tym będzie się teraz skupiała. Zawodniczka nie ukrywa jednak, że gdyby otrzymała ofertę jakiegoś występu w WWE lub AEW to z chęcią ją przyjmie. Cyborg podkreśliła, że pro wrestling zawsze do niej przemawiał i chciałaby się w nim spróbować.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.21 miliona widzów, co oznacza delikatny spadek względem 2.272 miliona sprzed tygodnia. Godzinowo wyglądało to następująco:
+ pierwsza godzina – 2.372 miliona widzów
+ druga godzina – 2.213 miliona
+ trzecia godzina – 2.044 miliona.

Cody Rhodes potwierdził wczoraj na Twitterze, że program AEW Dynamite będzie emitowany na TNT z oznaczeniem TV-14.

„Wrestling Observer” sugeruje, że ogłoszona na NXT z 2 października walka Kyle’a O’Reilly’ego i Bobby’ego Fisha ze Street Profits może być ostatecznie pojedynkiem Steel Cage. Na ten epizod potwierdzono też walkę Shayny Baszler z Candice LeRae o NXT Women’s Championship. Z tego co wiadomo w kontekście tego odcinka w grę wchodzi też obrona NXT Championship (Adam Cole miałby bronić pasa w starciu z Mattem Riddlem lub Killianem Dainem) oraz pojedynek o WWE Cruiserweight Championship między Drew Gulakiem i Lio Rushem. WWE mocno przygotowuje się do tego odcinka, który będzie już emitowany przez całe dwie godziny na USA Network i będzie pierwszym tygodniem bezpośredniej rywalizacji z AEW Dynamite.

Podczas SmackDown do karty Hell in a Cell dodano tylko jeden nowy pojedynek, jakim jest starcie tag teamowe. Roman Reigns połączy siły z Danielem Bryanem w walce z Erickiem Rowanem i Lukiem Harperem. Przypomnę, że gala odbędzie się już 6 października w Sacramento. Na ten moment jest to zaledwie trzecia walka w karcie, po Hell in a Cell Matchach o tytuły Universal i RAW Women’s Championship.


Uwaga na spoilery ze SmackDown!
|
|
|
|
Po wydarzeniach z wczorajszego SmackDown poznaliśmy dwa nowe pojedynki na przyszłotygodniowy odcinek z 4 października, który będzie premierą tygodniówki na FOX. Po pierwsze Becky Lynch wesprze Charlotte Flair w walce tag teamowej z Becky Lynch i Sashą Banks. Po drugie Kevin Owens i Shane McMahon ustalili między sobą Ladder Match, którego stawką będą kariery tych zawodników. Tym samym jeśli Owens przegra, to odwoła swój pozew i podtrzymane zostanie jego zwolnienie. Z kolei jeśli to McMahon przegra ten pojedynek, to on opuści WWE.
Przypomnę tylko, że już wcześniej na premierę SmackDown na FOX zapowiedziano pojedynek o mistrzostwo WWE między Kofim Kingstonem i Brockiem Lesnarem. Na gali ma się też pojawić spora liczba WWE Hall of Famerów, w tym między innymi: Hulk Hogan, Sting, Ric Flair, Booker T, Lita, Mick Foley, Kurt Angle, Bill Goldberg, Trish Stratus, Mark Henry czy Jerry Lawler.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.