wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Sasha Banks potwierdziła uraz kostki, Powód obecności WWE Hall of Famera na gali NXT, I Quit Match w NXT UK, Booker T o powrocie na ring i walce wieczoru WrestleManii 36, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 07-02-2020, 13:23
Sasha Banks potwierdziła w mediach społecznościowych, że kilka tygodni temu doznała urazu kostki. Zasugerowała, że nie wyklucza to zupełnie występów, lecz nie jest po prostu w takiej formie w jakiej chciałaby być, więc trzeba nieco poczekać na jej powrót na ring.

Przy okazji NXT pokazano siedzącego na trybunach WWE Hall of Famera, Sgt. Slaughtera. Okazuje się, że jego pojawienie się na gali NXT miało związek z tym, że w tym tygodniu i tak przebywał on w Orlando, gdyż uczestniczył w występach medialnych w celu promocji WrestleManii 36 w Tampie.

Podczas najnowszego NXT UK ustalono pierwszy w historii tego brandu „I Quit” Match, w którym zmierzą się Kay Lee Ray i Toni Storm o NXT UK Women’s Championship. Dodatkowe ustalenie jest takie, że jeśli mistrzyni obroni tytuł, to Storm nie otrzyma kolejnej szansy mistrzowskiej, tak długo jak Ray trzyma pas. Walka została już nagrana przy okazji niedawnych tapingów NXT UK i zostanie wyemitowana prawdopodobnie w odcinku z 27 lutego.

Booker T powróci w sobotę na ring podczas 8-Man Tag Team Matchu na gali swojej federacji, a więc Reality of Wrestling. W rozmowie ze „Sports Illustrated” Booker zaznaczył jednak, że występy w ROW to coś wyjątkowego i nie należy się nastawiać na to, iż miałby jeszcze regularnie występować w ringu WWE. Uważa, że miałoby to potencjał i mógłby się skusić na jakąś pojedynczą walkę, lecz na pewno nie jest już zainteresowany grafikiem zawodniczym WWE. Obecnie czuje się bardzo dobrze i uważa, że akurat on nie ma już niczego do udowodnienia, więc nie chce pogarszać swojego stanu zdrowia na poczet adrenaliny związanej z dalszymi, regularnymi występami.
Booker odniósł się przy okazji do WrestleManii 36 i stwierdził, że walką, która powinna zakończyć to show jest starcie Brocka Lesnara z Drew McIntyrem. Jego zdaniem potencjał jest nie tylko w samej walce, ale też całej historii, zwłaszcza wokół McIntyre’a. Od gimmicku „Chosen One” przeszedł on potem długą i wyboistą drogę, w pełni zasługując na swoją obecną pozycję. Doskonałym dopełnieniem historii byłby zatem triumf McIntyre’a w walce wieczoru nadchodzącej WrestleManii.

WWE nie potwierdziło na ten moment żadnych innych atrakcji, natomiast w ramach zapowiedzi dzisiejszego SmackDown, przypomnę, że podczas gali ma powrócić Goldberg. Prawdopodobnie ma to związek z potencjalną walką WWE Hall of Famera na Super ShowDown.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.