wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po blisko 36 latach zakończyła się kariera Jushina "Thunder" Ligera, który stoczył swoje ostatnie walki na Wrestle Kingdom 14 i pożegnał się z fanami podczas gali New Year Dash 2020. Liger jest uważany za jednego z najwspanialszych zawodników dywizji Junior Heavyweight w historii. Liger 11 razy zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship i 6 razy wygrywał Jr. Heavyweight Tag Team Championship.

John Cena wyraził chęć odegrania większej roli na WrestleManii 36. Cena jest obecnie skupiony na karierze aktorskiej, lecz po dłuższej przerwie chciałby stoczyć jakiś poważny pojedynek w ringu WWE. Wśród potencjalnych rywali zawodnika wymienia się Undertakera, "The Fienda" Braya Wyatta czy Hulka Hogana. Ten ostatni usilnie stara się o zgodę lekarzy na stoczenie jeszcze jednej walki.

W tym roku WWE mocno zwleka z dopracowaniem planów na WrestleManię 36, a szykowane programy mają być do końca bardzo chronione przed przeciekami do mediów. WWE chce tym razem uniknąć sytuacji, w której fani będą się spodziewali przygotowywanych walk, co ma też wprowadzić pewien element odświeżenia oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności tygodniówek podczas "Road to WrestleMania".
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dalsze spekulacje dotyczące przyszłości Edge'a względem WWE, Kto może być potencjalnym przeciwnikiem WWE Hall of Famera w razie jego powrotu na ring?
Dodano: 10-01-2020, 13:05
Od paru miesięcy, gdy okazało się, że Edge związał się z WWE umową, która według nieoficjalnych wieści gwarantuje mu spore pieniądze, dużo mówi się o tym, iż kontrakt został zawarty z myślą o powrocie zawodnika na ring. WWE postanowiło nie komentować sprawy, a Edge systematycznie dementuje poszczególne doniesienia, lecz im bliżej „Road to WrestleMania”, tym więcej ukazuje się plotek dotyczących potencjalnej roli Kanadyjczyka na WrestleManii. Źródła, które twierdzą, że Edge wróci na ring, są bowiem przekonane, iż WWE szykuje go jako główną niespodziankę tegorocznego Royal Rumble Matchu.

Po ostatnim ogłoszeniu odnośnie uczestnictwa Brocka Lesnara w Royal Rumble Matchu, pojawiły się spekulacje, iż to właśnie „Bestia” mogłaby być rywalem Edge’a na WrestleManii, a na Rumble rozpocząłby się ten program. Z tego co na ten moment wiadomo, WWE nie rozważa jednak takiej walki. Nawet jeśli Edge rzeczywiście jest dopuszczony do ringowej akcji, to federacja nie będzie chciała ryzykować zestawienia go z tak wymagającym fizycznie przeciwnikiem jak Lesnar. WWE miało zresztą na przełomie grudnia i stycznia zatwierdzić już inny plan dotyczący Brocka w kontekście WM.

Zwolennicy teorii o powrocie Edge’a wskazują na to, iż w ostatnich tygodniach Randy Orton odniósł się do tego zawodnika w jednym ze swoich segmentów. Obaj panowie mają oczywiście bogatą historię, gdyż swego czasu tworzyli wspólnie zespół Rated-RKO. Według tych doniesień to właśnie Orton miałby być głównym kandydatem do ewentualnej walki z Edgem na WrestleManii 36. Takie zestawienie rzeczywiście wydaje się racjonalne, gdyż Orton to doświadczony zawodnik, który prowadzi swoje walki w spokojnym stylu i który z pewnością odpowiadałby zawodnikowi powracającemu po długiej przerwie. Ich starcie nie wymagałoby także tworzenia wymyślnego storyline’u, gdyż łatwo można nawiązać do ich historii. Zobaczymy czy rzeczywiście dojdzie do powrotu Edge’a na ring, lecz pikanterii do tych plotek dodaje fakt, że w czasie ostatnich kilku tygodni Edge był parę razy widziany na zapleczu nagrywanych programów WWE. Kilka wizyt z rzędu nie wydaje się być zatem przypadkowe i nawet jeśli okaże się, iż Edge nie wraca do akcji, może to zwiastować, że w 2020 roku przejmie on jakąś większą rolę w WWE.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.