wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Walka o AEW Tag Team Championship na Full Gear PPV?, Xavier Woods już po operacji, Evan Bourne powróci do EVOLVE, Zawodnicy NXT na listopadowych galach EVOLVE, Jak poszła trzecia walka Jake'a Hagera w Bellatorze?, John Cena pojawi się podczas WWE Backstage, Atrakcje na najbliższe odcinki RAW i SmackDown
Dodano: 26-10-2019, 12:37
„Wrestling Observer” informuje, że All Elite Wrestling planuje walkę o AEW Tag Team Championship na Full Gear PPV, lecz zostanie ona ustalona dopiero na parę dni przed galą, która odbędzie się 9 listopada. W przyszłym tygodniu wyłonieni zostaną pierwsi mistrzowie (w walce SCU z Lucha Bros), natomiast ich przeciwników na PPV powinna wyłonić walka tag teamowa, która odbędzie się podczas tygodniówki z 6 listopada w Charlotte.

Xavier Woods jest już po udanej operacji zerwanego ścięgna Achillesa. Zawodnika czeka teraz długa rehabilitacja, natomiast widełki dotyczące jego powrotu są bardzo duże – przerwa Woodsa może potrwać od sześciu miesięcy do pełnego roku.

EVOLVE poinformowało, że do federacji powróci Evan Bourne, który zawalczy na galach numer 139, 140, 141 i 142, które odbędą się w listopadzie oraz grudniu. Bourne to były zawodnik WWE, który opuścił federację w 2014 roku. Od tego czasu występował w ROH, PWG, Impact Wrestling czy federacjach niezależnych jako Matt Sydal. Jego ostatnia umowa z Impact Wrestling wygasła wraz z początkiem roku. Warte odnotowania jest to, że zawodnik został zapowiedziany na gale EVOLVE jako Evan Bourne, a więc pod pseudonimem z którego korzystał w WWE. Od razu pobudziło to także plotki, że zawodnik może powrócić wkrótce do WWE – jak wiadomo EVOLVE jest obecnie federacją mocno podporządkowaną WWE.

WWE ogłosiło tymczasem, że podczas gal EVOLVE 139 i 140 z 9 oraz 10 listopada, pojawią się przedstawiciele NXT – Adam Cole, Johnny Gargano i Tommaso Ciampa.

Trzecia walka Jake’a Hagera w Bellatorze z pewnością nie poszła po jego myśli. Zawodnik AEW zakończył pojedynek z Anthonym Garrettem na Bellator 231 bez rozstrzygnięcia, po tym jak dwukrotnie zadał nielegalne ciosy poniżej pasa, po których lekarz uznał, że Garrett nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Walkę przerwano zatem zaledwie po niecałych dwóch minutach pierwszej rundy. Sędzia ogłosił, że walka pozostaje bez rozstrzygnięcia, gdyż uznał, że drugi cios kolanem w krocze rywala, który był decydujący w kontekście przerwania walki, był ciosem niezamierzonym. Gdyby arbiter uznał, iż Jake celowo uderzył rywala w nieprzepisowy sposób, to Hager zostałby oczywiście zdyskwalifikowany i Garretta ogłoszonoby zwycięzcą.

John Cena został zapowiedziany na premierowy odcinek WWE Backstage, gdy show zadebiutuje już oficjalnie w ustalonym dniu emisji. Mowa oczywiście o epizodzie z 5 listopada – przypomnę, że od tego dnia WWE Backstage będzie pokazywane co tydzień we wtorki. Dotychczas odbyły się dwa próbne odcinki w innych dniach. Dla Ceny będzie to pierwszy występ w programie WWE od lipca, gdy zjawił się na RAW Reunion.

Na najbliższe RAW ustalono walkę Becky Lynch z Kairi Sane oraz segment Divorce Court (wersję King’s Court Jerry’ego Lawlera) z Rusevem i Laną. Oprócz tego aktualny WWE Universal Champion Seth Rollins spotka się z Erickiem Rowanem w Falls Count Anywhere Matchu. Tytuł oczywiście nie będzie na szali, natomiast dla Rollinsa będzie to swego rodzaju przetarcie przed Falls Count Anywhere Matchem z Brayem Wyattem na gali WWE Crown Jewel.

Tymczasem na przyszłotygodniowy epizod Friday Night SmackDown zapowiedziano walkę o SmackDown Tag Team Championship między The Revival i The New Day. Oczywiście w składzie tych drugich wystąpią Big E i Kofi Kingston, gdyż Woods pauzuje z powodu wspomnianej kontuzji. Na tygodniówkę ogłoszono również segment MizTV z Brayem Wyattem. WWE ustaliło także walkę wieczoru kolejnego odcinka SmackDown, jaką będzie starcie Kinga Corbina z Romanem Reignsem.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.