wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Triple H zebrał zespół do drugiego programu NXT, USA Network oczekuje ostrzejszego RAW - wkrótce możliwe duże zmiany w programie WWE, Madison Rayne opuści Impact Wrestling i podejmie się pracy poza branżą, Kenny Omega nagrał kolejne materiały dla IW, Spoilery z ROH Final Battle 2020
Dodano: 19-12-2020, 11:05
Bardzo ciekawe wieści obiegły branżowe portale zagraniczne, gdyż ruszyły ponoć prace nad drugim programem NXT. Triple H zbudował już zespół, który miałby zarządzać nowym show – na jego czele znalazł się Gabe Sapolsky, doświadczony już oczywiście w tym zakresie, gdyż prowadził on EVOLVE, które zostało jakiś czas temu przejęte przez WWE. Koncepcja nowego show jest taka, że będą się tam pojawiać osoby nie łapiące się w tej chwili do głównego programu NXT. W kuluarach mówi się zatem, że miałoby to być „NXT dla NXT”, czyli w skrócie drugi program miałby być tym, czym w zamyśle NXT jest dla RAW i SmackDown. Jeżeli nie będzie jakiegoś zastoju w projekcie, to nowy program mógłby ruszyć już w pierwszym kwartale 2021 roku.

Coraz słabsze wyniki oglądalności RAW mogą doprowadzić do pewnego przełomu na początku 2021 roku. Wspominałem już, że Vince McMahon zarządził mobilizację względem opracowania nowych koncepcji dla RAW. Alex McCarthy z „talkSPORT” donosi tymczasem, że zmiany na WWE ma wymuszać także USA Network, które jest wściekłe na spadające ratingi i miało ostatnio uderzyć pięścią w stół. Włodarze USA Network żądają ponoć od WWE, żeby RAW stało się ostrzejszym programem – możliwe jest nawet wprowadzenie ograniczenia wiekowego dla show nadawanego obecnie w ramach PG. Stacja wymaga ponoć programu dedykowanego bardziej dla dorosłych widzów, natomiast ma to być ukierunkowane na treści ostrzejsze i bardziej brutalne, a niekoniecznie wiele motywów o tle seksualnym. Ponoć w tej chwili trwają rozmowy i plany, które będą kontynuowane po okresie świątecznym, a Royal Rumble 2021 jest w tej chwili traktowane jako moment w którym dojdzie do pewnego „resetu” w polityce federacji, szczególnie jeśli chodzi o RAW, co ma poskutkować dużymi zmianami w programie.

PWInsider donosi, że Madison Rayne opuści wkrótce Impact Wrestling, a co więcej całą branżę, gdyż ma przyjąć propozycję jakiejś pełnoetatowej pracy niezwiązanej zupełnie z wrestlingiem.

W tym tygodniu Kenny Omega nagrywał kolejne materiały do przyszłych odcinków Impact Wrestling. Z tego co wiadomo będą to raczej segmenty w stylu tych dotychczasowych, a Omegę zobaczymy w ringu IW dopiero 16 stycznia na Hard to Kill PPV.

Uwaga na spoilery z ROH Final Battle.
|
|
|
|
W nocy z piątku na sobotę odbyła się gala ROH Final Battle 2020 PPV. Gala nie przyniosła żadnych zmian mistrzowskich. W pierwszym fragmencie show Jonathan Gresham i Jay Lethal pokonali PCO oraz Marka Briscoe, broniąc ROH Tag Team Championship. Potem Dragon Lee okazał się lepszy od Tony’ego Deppena i zachował ROH TV Championship. Jonathan Gresham zwyciężył Flipa Gordona i obronił ROH Pure Championship. Wreszcie w walce wieczoru Rush pokonał Brody’ego Kinga i utrzymał ROH World Championship. W walce wieczoru Rushowi pomógł La Bestia del Ring, a więc jego ojciec.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.