wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Kiedy Will Ospreay powróci do akcji w NJPW?, Cody Rhodes uspokaja fanów po przetasowaniach w WarnerMedia, Czy AEW planuje podjęcie rywalizacji z RAW lub SmackDown?, Big Show o ostatniej rywalizacji z Randym Ortonem i tym czy myśli o zakończeniu kariery
Dodano: 09-08-2020, 08:29
Willa Ospreaya nie oglądamy od pewnego czasu w NJPW, co było skutkiem nie tylko restrykcji związanych z pandemią, ale i jego osobistej sytuacji. Ospreay był jedną z osób wobec których postawiono zarzuty przy okazji akcji #SpeakingOut. Willa oskarżano, że bronił Scotta Wainwrighta, tuszując fakt, że ten molestował seksualnie Pollyanę, później działając jeszcze na szkodę zawodniczki, korzystając ze swoich wpływów, by blokować jej dalszą karierę. Początkowo Ospreay zaprzeczał doniesieniom, lecz potem stracił na wiarygodności, gdy wersję zawodniczki potwierdziła brytyjska federacja IWL. Od tego czasu Will ucichł w mediach społecznościowych, a po jakimś czasie okazało się, iż zmaga się z depresją.
Dave Meltzer został zapytany przez jednego z fanów o obecny status Ospreaya i stwierdził, że według jego wiedzy z Willem jest już lepiej. Reporter zaznaczył, że NJPW ma ponoć nadzieję, iż Ospreay wróci do akcji we wrześniu na czas turnieju G1.

Wspominałem ostatnio o przetasowaniach w WarnerMedia, które skończyły się odwołaniem Kevina Reilly’ego z jego stanowiska w TNT. Nie były to dobre wieści dla AEW, gdyż Reilly był ich głównym zwolennikiem w stacji i jedną z kluczowym osób w kontekście tego, że AEW Dynamite w ogóle zagościło na antenie TNT. Cody Rhodes postanowił nieco uspokoić fanów na Twitterze, odpisując na wpisy zaniepokojonych tym doniesieniem osób. Cody stwierdził, że nie ma się czego obawiać w kontekście przyszłości AEW na TNT, gdyż osiągają dobre rezultaty i współpraca układa się naprawdę dobrze.

Z informacji Dave’a Meltzera wynika, że AEW nie planuje na razie żadnej rywalizacji z którąś z największych tygodniówek WWE, a więc RAW lub SmackDown. Mowa tu nie tyle o ewentualnym przesunięciu Dynamite z środy, lecz zapowiadanym, drugim programie AEW na TNT. Według informacji Meltzera zapadnie raczej decyzja o emisji w innym dniu niż poniedziałek lub piątek. Opcja piątkowa ma być ewentualnie rozważana, jeżeli SmackDown zostałoby przesunięte z głównego kanału FOX na Fox Sports 1. Szanse na to są jednak minimalne. FOX nie uważa rezultatów SmackDown za nadzwyczajne, lecz jest umiarkowanie zadowolone. SmackDown zgarnia zwykle widownię na poziomie około 1.9 miliona widzów, a ponoć jakiekolwiek zmiany w emisji byłyby w ogóle rozważane dopiero, gdyby oglądalność miała spaść na stałe do poziomu 1.5-1.7 miliona osób, na co się nie zanosi. AEW nie zamierza natomiast rywalizować ze SmackDown na głównym kanale FOX, mając świadomość, że nie byłoby wtedy żadnych szans na podjęcie choćby równorzędnej walki o widzów.

W wywiadzie udzielonym „TV Guide” The Big Show przyznał, że ostatni krótki program z Randym Ortonem był dla niego sporym wyzwaniem, ze względu na warunki w jakich przyszło mu występować. Show wspomniał, że fizycznie ostatnie lata były oczywiście dla niego wymagające, ale czuje się dobrze. Występy bez fanów na żywo są jednak dla niego czymś nowym i dość specyficznym. Bez reakcji fanów trudno jest tak naprawdę ocenić, czy wykonuje się w trakcie walki dobrą pracę i dla niego osobiście, presja przy tych walkach była znacznie większa, niż gdyby miały się one odbyć przed wielką publicznością. Zawsze stara trzymać się pewne standardy i ma nadzieję, że i tym razem się to udało.
Show stwierdził, że robi to już 25 lat, więc trudno, żeby nie miał z tyłu głowy zakończenia kariery, choć prawdę mówiąc obecnie nie myśli o tym na poważnie. Jego rola mocno się zmieniła, ale zawsze będzie oddany WWE i z chęcią wesprze też młodych zawodników. Aktualnie wciąż jest podekscytowany wizją wzięcia jeszcze udziału w wielu galach, natomiast gdy przyjdzie odpowiedni moment i będzie czuł, że to już koniec, to zrezygnuje z występów w ringu i chętnie obejmie jakąś rolę zakulisową, o ile oczywiście WWE znajdzie mu jakieś zajęcie na zapleczu.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.