wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Czy na TLC PPV zobaczymy walkę o WWE US Championship?, Więcej o sytuacji Camerona Grimesa, PCO o swoim kontrakcie z ROH, Dlaczego Ace Austin nie pojawia się ostatnio w IW?, Niepokój dotyczący pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u jednego z fanów chodzących na tapingi NXT, Riddle blisko nowej umowy z WWE
Dodano: 19-12-2020, 19:18
Wiele osób oczekiwało, że program Bobby’ego Lashley’a z Riddlem doprowadzi do ich walki o WWE United States Championship na TLC PPV, lecz taki pojedynek nie został zapowiedziany. Według informacji „Wrestling Observera” jest to pokłosie tego, że walka Lashley/Riddle od początku była pomyślana w kontekście Royal Rumble 2021 PPV, lecz federacja chciała już teraz wystartować pomału z historią tego pojedynku. Oczywiście w WWE wiele rzeczy potrafi się zmienić nawet tuż przed galą, lecz nie należy oczekiwać, żeby Lashley i Riddle spotkali się na jutrzejszym PPV.

To samo źródło ma więcej informacji o statusie Camerona Grimesa, który wypadł na kilka tygodni, jak się później okazało z powodu operacji nogi. Według najnowszych ustaleń Grimes poddał się artroskopii kolana. Ponoć nie miało to związku z urazem odniesionym podczas jakiejś konkretnej sytuacji, lecz z tym, iż Cameron od pewnego czasu miał problemy z kolanem, a teraz uznano po prostu, iż jest to dobry czas, żeby zająć się tą sprawą.

W rozmowie z „Fightful” PCO zdradził, że w zeszłym roku podpisał 2-letnie przedłużenie kontraktu z Ring of Honor, więc jego obecna umowa obowiązuje jeszcze do 1 grudnia 2021 roku. Zawodnik przyznał, że decyzje odnośnie dalszej przyszłości będzie podejmował latem.

Ace Austin nie pojawia się ostatnio w Impact Wrestling, ale nie ma to podłoża zdrowotnego czy związanego z jakimikolwiek innymi problemami zawodnika. Po prostu IW nie miało dla niego obecnie konkretnego feudu i uznano, że lepiej wycofać go na jakiś czas z telewizji, niż umieszczać go w przypadkowych walkach. Choć Austin nie występował ostatnio w programach, to był obecny na zapleczu nagrań i jego powrotu do telewizji możemy oczekiwać już w przyszłym roku, gdy IW opracuje dla niego jakieś nowe plany.

W ostatnich dniach pojawiło się trochę niepokoju względem nagrań NXT, po tym jak jeden z fanów regularnie uczęszczających na gale, otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Rzeczona osoba twierdziła, że w okresie w którym mogło dojść do zakażenia była w parku rozrywki oraz jednym evencie odbywającym się w budynku, a więc na nagraniach NXT. Stąd pojawiły się podejrzenia, że do zakażenia mogło dojść właśnie na tapingach WWE.
Jeżeli chodzi o procedury dotyczące wpuszczania fanów na NXT, odbywające się w Capitol Wrestling Center (WWE Performance Center), to każda z osób musi się poddać badaniu na COVID-19 przed wpuszczeniem na tapingi. Fani uczęszczający na nagrania informują natomiast, że próbki są od nich pobierane w przeddzień gali, po czym nikt nie kontroluje ich działań, więc często kończy się to tym, że po pobraniu materiału do badania, tacy ludzie idą potem jeszcze wieczorem do baru czy restauracji, więc potencjalnie mogą się zakazić, a następnego dnia teoretycznie mają negatywny wynik, gdyż próbka do testu jest pobierana wcześniej.

Riddle ma z WWE kontrakt do sierpnia 2021 roku, lecz obie strony prowadzą zaawansowane rozmowy i zamierzają kontynuować współpracę. Riddle nie złożył jeszcze podpisu na umowie, lecz wstępnie miał zaakceptować warunki nowego, 3-letniego kontraktu. Na jego mocy ma mieć gwarantowaną pensję w wysokości 400 tysięcy dolarów, a także bonusy w postaci 50 tysięcy dolarów za każdą przepracowaną galę w Arabii Saudyjskiej.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.