wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po blisko 36 latach zakończyła się kariera Jushina "Thunder" Ligera, który stoczył swoje ostatnie walki na Wrestle Kingdom 14 i pożegnał się z fanami podczas gali New Year Dash 2020. Liger jest uważany za jednego z najwspanialszych zawodników dywizji Junior Heavyweight w historii. Liger 11 razy zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship i 6 razy wygrywał Jr. Heavyweight Tag Team Championship.

John Cena wyraził chęć odegrania większej roli na WrestleManii 36. Cena jest obecnie skupiony na karierze aktorskiej, lecz po dłuższej przerwie chciałby stoczyć jakiś poważny pojedynek w ringu WWE. Wśród potencjalnych rywali zawodnika wymienia się Undertakera, "The Fienda" Braya Wyatta czy Hulka Hogana. Ten ostatni usilnie stara się o zgodę lekarzy na stoczenie jeszcze jednej walki.

W tym roku WWE mocno zwleka z dopracowaniem planów na WrestleManię 36, a szykowane programy mają być do końca bardzo chronione przed przeciekami do mediów. WWE chce tym razem uniknąć sytuacji, w której fani będą się spodziewali przygotowywanych walk, co ma też wprowadzić pewien element odświeżenia oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności tygodniówek podczas "Road to WrestleMania".
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Alex Shelley zadebiutował podczas live eventu NXT, WWE wnioskuje o zmianę nazwy miasta, Pierwsza walka Johna Morrisona w WWE od ośmiu lat na przyszłotygodniowym SmackDown, Goście kolejnego WWE Backstage, Spoilery ze SmackDown: powrót gwiazdy, nowa walka na Royal Rumble, kolejni uczestnicy Royal Rumble matchów, aktualna karta Royal Rumble 2020 PPV
Dodano: 11-01-2020, 08:33
Alex Shelley ma za sobą pierwszą walkę w WWE, gdyż wystąpił w piątek podczas live eventu w Pittsburghu. Przypomnę, że w minioną środę Shelley został dość niespodziewanie zapowiedziany jako partner tag teamowy KUSHIDY w Dusty Rhodes Tag Team Classic. Oznaczało to powrót tag teamu, który występował swego czasu wspólnie w NJPW jako Time Splitters. W najbliższym NXT Shelley i KUSHIDA zmierzą się z Grizzled Young Veterans w walce turniejowej. Podczas wczorajszego live eventu, zawodnicy stoczyli zwycięski pojedynek z Forgotten Sons.
Obecność Shelleya na live evencie może być sygnałem o tym, iż dla Alexa jest to początek większej przygody z WWE i nie ograniczy się on tylko do występu w turnieju. Na razie nie ma oficjalnych wieści w tej sprawie, lecz coraz więcej wskazuje na to, iż Shelley może się związać kontraktem z WWE.

Z ciekawą inicjatywą wyszło WWE, które wnioskuje o zmianę nazwy miasta Corbin w stanie Kentucky na… King Corbin, odwołujące się oczywiście do przydomka ich zawodnika. Akcja ma związek z promocją jutrzejszego live eventu WWE w tym mieście – federacja zapowiedziała, że zorganizują jutro stoisko pod lokalnym pomnikiem, gdzie będą przyjmowali podpisy pod petycją o zmianę nazwy miasta i będzie też można dostać bilety na live event.

John Morrison pojawia się już regularnie w WWE TV, a podczas przyszłotygodniowego SmackDown powróci na ring. WWE ogłosiło, że za tydzień w Greensboro (North Carolina), Big E zmierzy się jeden na jednego z Morrisonem. Będzie to pierwsza walka Morrisona w ringu WWE od ponad ośmiu lat.

Fox poinformowało, że gośćmi przyszłotygodniowego odcinka WWE Backstage będą The Usos. Oprócz tego w programie pojawi się Freddie Prinze Jr., który weźmie udział w segmencie „Promo School”. Prinze Jr. dołączył do Creative Teamu WWE w 2008 roku, a w latach 2010-2012 pracował także jako producent. W tamtym czasie na zlecenie Vince’a McMahona, Freddie prowadził między innymi zajęcia dokształcające dla mniej doświadczonych zawodników z pracy przy mikrofonie.

Uwaga na spoilery ze SmackDown!
|
|
|
|
|
|
Podczas wczorajszego SmackDown do akcji powrócił Robert Roode, który pod koniec show pomógł Dolphowi Zigglerowi i Kingowi Corbinowi w ataku na Romana Reignsa. Roode powrócił po 30-dniowym zawieszeniu z powodu naruszenia polityki antydopingowej WWE, które to zawieszenie zakończyło się w miniony czwartek.

WWE dodało do karty Royal Rumble walkę Romana Reignsa z Kingiem Corbinem, natomiast obaj panowie zaliczą tego dnia dwa występy, bo mimo solowej walki utrzymano również ich udział w Royal Rumble Matchu.

Przy okazji SmackDown ogłoszono, że w Royal Rumble Matchu mężczyzn wystąpią także Elias i Heavy Machinery, a w tej samej walce przeznaczonej dla kobiet wezmą udział Alexa Bliss i Nikki Cross. Aktualna karta Royal Rumble 2020 (26 stycznia w Houston) prezentuje się następująco:

Roman Reigns vs. King Corbin

RAW Women’s Championship
Becky Lynch vs. Asuka

WWE Universal Championship
“The Fiend” Bray Wyatt vs. Daniel Bryan

Women’s Royal Rumble Match
Charlotte Flair, Alexa Bliss, Nikki Cross i 27 innych zawodniczek

Men’s Royal Rumble Match
Brock Lesnar (#1), Roman Reigns, Rey Mysterio, Ricochet, Randy Orton, AJ Styles, Erick Rowan, Drew McIntyre, King Corbin, Dolph Ziggler, Elias, Otis, Tucker i 17 innych zawodników

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.