wrestling wwe tna ecw


WWE Backlash za nami, a w starciu rewanżowym po WrestleManii, promowanym jako "Najwspanialszy pojedynek w historii", Randy Orton pokonał Edge'a. Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Kto wygra na WWE Backlash?
Edge (209) 51%  
Randy Orton (198) 49%  
Łącznie oddano
407 głosów

Rozpoczynamy tymczasem głosowanie dotyczące podziału rosterów WWE.


Edge nabawił się poważnej kontuzji podczas nagrań walki z Randym Ortonem na WWE Backlash. Zawodnik zerwał triceps, w związku z czym musiał się poddać pilnej operacji. Przerwa WWE Hall of Famera może wynieść nawet około 8 miesięcy.

WWE poinformowało o połączeniu sztabów kreatywnych odpowiedzialnych za RAW i SmackDown. Nadzór nad zbiorczym zespołem sprawuje teraz Bruce Prichard, który odpowiada obecnie tylko przed Vincem McMahonem. W związku z roszadami Paul Heyman został odwołany z roli dyrektora wykonawczego RAW.

W trakcie nagrań NXT w dniu 9 czerwca w gronie osób pełniących rolę publiczności znalazł się adept z Performance Center, który jak się później okazało był zakażony koronawirusem. WWE poinformowało o tym z blisko tygodniowym opóźnieniem, natomiast finalnie wszystkie potencjalnie zagrożone osoby z federacji zostały przebadane i wszystkie wyniki były negatywne, więc nagrania telewizyjne zostały wznowione.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Backlash
Środa 22.07.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE połączyło sztaby odpowiedzialne za RAW i SmackDown - Paul Heyman odwołany z dotychczasowego stanowiska, Walka i segment na SmackDown, Naomi o swoim statusie, Minimalne zwycięstwo AEW Dynamite nad NXT, Nick Aldis przekroczył 600 dni z tytułem NWA, Powstanie szósty sezon Total Bellas, Bret Hart gościem najbliższego WWE Backstage
Dodano: 12-06-2020, 07:56
WWE ogłosiło, że zapadła decyzja o połączeniu sztabów odpowiedzialnych za tygodniówki RAW i SmackDown, łącznie z zespołami kreatywnymi. Tym samym odwołano Paula Heymana z roli dyrektora wykonawczego RAW, a nadzór nad połączonym sztabem odpowiedzialnym za flagowe tygodniówki WWE obejmie Bruce Prichard, pracujący od października przy SmackDown. Sam Heyman pozostaje w federacji, lecz już tylko w roli postaci telewizyjnej.
Wkrótce po oficjalnym ogłoszeniu ze strony WWE, część zagranicznych portali sięgnęła do swoich źródeł po zakulisowe informacje o tej decyzji. Wynika z nich, że w ostatnich tygodniach przy pracach nad RAW panował ogromny bałagan i ponoć wielokrotnie schemat programu był dopracowywany tuż przed jego rozpoczęciem. Vince McMahon miał dodatkowe powody do niezadowolenia, gdyż RAW najbardziej odczuło skutki pandemii pod względem ratingów – oglądalność programu spadła o kilkanaście procent i ostatnimi czasy rzadko przeskakuje pułap 2 milionów widzów, a przy tym padły też najgorsze wyniki w całej historii RAW. Choć wszystkie programy wrestlingowe odniosły w czasie pandemii spadki, to RAW dotknęło to zdecydowanie najbardziej – o wiele lepiej trzyma się choćby SmackDown, kontrolowane w tym czasie przez Pricharda. Ponoć McMahon obwiniał nie tylko Heymana, ale też innych pracowników, lecz to Paul musiał odpowiedzieć za całą sytuację, gdyż był on szefem zespołu odpowiedzialnego za RAW i odpowiadał w tym czasie tylko przed Vincem.

WWE zapowiedziało na dzisiejsze SmackDown segment z podpisaniem kontraktu na walkę Jeffa Hardy’ego z Sheamusem na WWE Backlash oraz 6-osobową walkę tag teamową: Heavy Machinery & Braun Strowman vs. Dolph Ziggler, The Miz & John Morrison.

Naomi przekazała swoim fanom na Twitterze, że ostatnio raczej nie wypowiadała się w mediach społecznościowych, gdyż była zajęta pomaganiem mężowi w czasie jego kontuzji oraz rozważaniem swojego kolejnego kroku zawodowego. Przypomnę, że mężem Naomi jest oczywiście Jimmy Uso, który w kwietniu nabawił się urazu kolana, który wyłączy go z akcji na 6-9 miesięcy. Sama Naomi ostatni raz pojawiła się w WWE TV w odcinku SmackDown z 15 maja, przegrywając z Daną Brooke.

AEW Dynamite odniosło w tym tygodniu minimalne zwycięstwo nad NXT, pokonując program WWE zaledwie o 4 tysiące widzów. Oba programy odnotowały natomiast spadek względem poprzedniego tygodnia i spadły poniżej pułapu 700 tysięcy widzów. Ostatni odcinek AEW Dynamite oglądało 677 tysięcy widzów (730 tysięcy przed tygodniem), a po NXT sięgnęło 673 tysiące osób (715 tysięcy tydzień temu).

NWA poinformowało, że Nick Aldis przekroczył już 600 dni jako NWA World Champion. Zawodnik zdobył tytuł 21 października 2018 roku.

Piąta seria „Total Bellas” osiągnęła wyniki oglądalności lepsze niż poprzedni sezon, co zadecydowało o tym, iż stacja E! oraz producenci programu poinformowali w czwartek, że seria będzie kontynuowana i powstanie szósty sezon show o The Bella Twins.

FOX ogłosiło, że Bret Hart będzie gościem przyszłotygodniowego odcinka WWE Backstage. Przy okazji warto wspomnieć, że najbliższy odcinek Backstage na Fox Sports 1 będzie poprzedzony emisją Survivor Series 1996, między innymi właśnie z walką Breta Harta ze Stevem Austinem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?

Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach.
Nie, obecna sytuacja jest optymalna.19. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Dolph Zigglert


Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Nikki Cross

Wyatt Swamp Fight
Braun Strowman
vs
Bray Wyatt
14. czerwca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
pokonał
Bobby'ego Lashleyego

Mistrzostwo Universal
2 on 1 Handicap Match

Braun Strowman
pokonał
Miza i Johna Morrisona

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Apollo Crews
pokonał
Andrade

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Nia Jax
podwójny count-out

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Triple Threat Match

Bayley i Sasha Banks
pokonały
Alexa Bliss i Nikki Cross
The IIconics

Randy Orton
pokonał
Edge'a

Sheamus
pokonał
Jeffa Hardy'ego
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonał
Britta Bakera


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.