wrestling wwe tna ecw


Podczas ostatniego głosowania zdecydowanie opowiedzieliście się po stronie Kevina Owensa i jak sie okazało, mieliście rację. Oto wyniki:
SONDA
Z Hell in a Cell zwycięsko wyjdzie:
Kevin Owens (579) 76%  
Shane McMahon (185) 24%  
Łącznie oddano 764 głosy

Wypada skupić się na nadchodzącym TLC, a co za tym idzie, zreaktywowanym The Shield. Rozpoczynamy glosowanie, czy trójce dawnych braci uda się pokonać przeważających liczebnie rywali.


Bray Wyatt i Roman Reigns usunięci zostali w ostatniej chwili z karty TLC wskutek infekcji wirusowej. Podejrzewa się zapalenie opon mózgowych. Dochodzą niepokojące wiadomości, że zarażonych może być więcej, a wśród nich brat Wyatta Bo Dallas oraz partnerka Braya, Jojo.

Jeff Hardy poddany został operacji kontuzjowanego ramienia. Termin jego powrotu do ringu nie jest jeszcze znany, jednak w grę wchodzi kilka miesięcy do pół roku. Może to oznaczać, że nie pojawi się na przyszłorocznej WrestleManii.

W niedzielę 17.09.2017 zmarł legendarny menadżer i i komentator WWE oraz WCW Bobby "The Brain" Heenan. Heenan zapisał się w historii wrestlingu jako uczestnik wielu pamiętnych wydarzeń z udziałem m.in. takich gwiazd jak Andre "The Giant" i Hulk Hogan.


Skrót wydarzeń:
WWE Hell in a Cell 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE TLC 2017
Niedziela 29.10.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 30.10.2017
godz. 20:00

WWE Hell in a Cell 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 08-10-2017, 16:01
Już dzisiaj w nocy (o 2.00 czasu polskiego) w Little Caesars Arena w Detroit czeka nas kolejna gala PPV, tym razem od SmackDown i będzie to Hell in a Cell. W głównej karcie znalazło się siedem pojedynków, z czego dwa w tytułowej klatce. Dodatkowo w trakcie gali ma się odbyć specjalne wydanie „Fashion Files”, a event poprzedzi godzinny Kick-Off, podczas którego Shelton Benjamin i Chad Gable spotkają się z The Hype Bros. Poniżej zapowiedź pojedynków, wraz z typami redakcji.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Chad Gable & Shelton Benjamin vs. The Hype Bros


Paweł: Z jednej strony mamy nowy, rześki tag team odnoszący przy okazji szereg sukcesów od czasu debiutu. Z drugiej dogorywający duet z rozżalonym Zackiem Ryderem. Nie ma opcji, by wygrał Broski z Mojo. Może to nawet być ostatnia ich wspólna walka.
Typ: Gable & Benjamin

Rafał: Starcie zrobione chyba tylko po to by pokazać, iż Hype Bros mają problemy. Docelowo prowadzi to zapewne do pojedynku Ryder vs. Rawley. Shelton i Chad kojarzą mi się trochę z The World's Greatest Tag Team (Benjamin i Haas), więc zasługują na sukces.
Typ: Gable & Benjamin

Piotrek: Wiemy, że sporo tych zespołów się porozpadało, ale w przypadku Hype Bros aż się o to prosi, bo chyba nikt nie sądzi, iż coś jeszcze z tego tag teamu da się wycisnąć. Fakt, że dodano to starcie do nawet Kick-Off PPV, pozostawia mnie jedynie z pytaniem, który z zawodników przejdzie heel turn – Ryder czy Rawley.
Typ: Gable & Benjamin


Randy Orton vs. Rusev


Paweł: Nie kryłbym zdziwienia, gdyby wygrał Rusev. Wiadomo, w jakich okolicznościach pokonał Vipera na SmackDown. Teraz pojedynek ma się odbyć na świeżo, bez dodatkowych urozmaiceń. W takim przypadku nie widzę możliwości na zwycięstwo Ruseva.
Typ: Randy Orton

Rafał: Kontynuacja tego przeciętnego konfliktu była zbędna. Tak jak pisałem już przy typach SummerSlam - Ortonowi wygrana nic nie daje, a Rusevovi może pomóc. Bułgar ma dostać push, więc teraz chyba wygra...
Typ: Rusev

Piotrek: Z dwojga złego powiedziałbym, że bardziej przydałoby się tu zwycięstwo Ruseva, zwłaszcza że wciąż mamy wiele plotek o rychłych zmianach u Ortona, który chciałby przejść heel turn, a być może nawet wrócić na RAW. Wynik może być w dwie strony, ale życzeniowo postawię na Bułgara.
Typ: Rusev


Bobby Roode vs. Dolph Ziggler


Paweł: Nie wiadomo właściwie, jak długo i czy w ogóle Ziggler utrzyma się w WWE. Cały cyrk związany z jego rebootem świadczyć wyłącznie może, że jako zatracony, zrezygnowany i mający żal do wszystkich straceniec najzwyczajniej pożegna się z ringiem. Otwiera to z kolei furtkę Roode’owi i to jego postrzegam jako zwycięzcę.
Typ: Bobby Roode

Rafał: Roode pnie się do góry, ale wcale nie zdziwi mnie zwycięstwo Zigglera. Byłaby to dosyć klasyczna zagrywka ze strony WWE w której trudno doszukać się logiki. Moim typem jest oczywiście Roode.
Typ: Bobby Roode

Piotrek: Zupełnie do mnie nie przemawia ta szopka z Zigglerem i mam jedynie nadzieję, że nie będzie to kontynuowane. Myślę, że nadszedł czas by Dolph rozstał się z WWE, bo nic dobrego go tutaj już nie czeka, a przy obecnych wręcz „przepakowanych” rosterach, wątpię też by fani jakoś specjalnie za Dolphem płakali. Roode to wciąż świeży projekt w głównym rosterze, więc zwycięstwo musi pójść na jego konto.
Typ: Bobby Roode


WWE United States Championship
AJ Styles vs. Baron Corbin


Paweł: Wydaje mi się, że zwycięży AJ Styles. Sprawdza się w roli mistrza, a do tego jego rywal w ostatnim okresie znacznie stracił w oczach przełożonych. Sytuacja stała się na tyle kiepska, że utracił nawet walizkę Money in the Bank. Jakoś w tym wszystkim nie pasuje mi jego zwycięstwo. AJ Styles.
Typ: AJ Styles

Rafał: Nie chcę stwierdzić, że Corbin jest nudny, więc napiszę, iż powinien trochę popracować nad swoim przeciętnym gimmickiem. Vince może nas "zaszokować" i przerzucić pas na Corbina. Jeżeli tak się stanie, to życzę powodzenia. Dla mnie zwycięzca jest tylko jeden.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Może to pójść tylko w jedną stronę, bo ciężko sobie wyobrazić, że po utracie walizki Money In The Bank i paru dotkliwych porażkach, Corbin pokona nagle kogoś o statusie Stylesa i zgarnie tytuł.
Typ: AJ Styles


Hell in a Cell Match
SmackDown Tag Team Championship

The New Day vs. The Usos


Paweł: Wydaje mi się, że faworytami w tym przypadku są The New Day. Uso mieli swoje pięć minut na SummerSlam, ale raczej długoterminowy plan jest dla pozytywistów. Dodatkowo będzie to Hell in a Cell, gdzie możliwych jest sporo wariantów. Bez wahania stawiam na New Day.
Typ: The New Day

Rafał: Pewnie dojdzie do kolejnej zmiany mistrzów. Bardzo nie lubię częstych zmian, ale co zrobić. Stawiam na New Day, którzy są jacy są, ale niech pozostaną mistrzami i niech ten feud się już zakończy.
Typ: The New Day

Piotrek: Na początek stwierdzę może, że cieszy mnie, iż oba pojedynki Hell in a Cell mają odpowiednią historię, bowiem to jest dla mnie pierwszym wyznacznikiem w tej walce, gdyż przypadkowe starcia Hell in a Cell zupełnie zrujnowały koncepcję tego pojedynku. Walki Usos z New Day ogląda się dobrze, choć powiedzmy sobie szczerze, że to zdecydowanie powinien być finał tego programu. Wiemy jaką renomą w WWE cieszą się New Day, więc ten historyczny pojedynek pójdzie raczej na ich konto.
Typ: The New Day


SmackDown Women’s Championship
Natalya vs. Charlotte


Paweł: Nie wierzyłem, że Natalya pokona Naomi, lecz tak właśnie było. Charlotte pokonywała już Natie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by tak stało się i tym razem. Jestem zdania, że wygra Charlotte.
Typ: Charlotte

Rafał: Gdyby rzeczywiście doszło do walki Rondy Rousey z Charlotte na WM34, to córka Nature Boy'a musi być mega pushowana aż do kwietnia. Natalya jako mistrzyni jest jaka jest, więc zmiana byłaby mile widziana. Zawsze pamiętać trzeba też o Carmelli.
Typ: Charlotte

Piotrek: Wiemy jak WWE podchodzi do Charlotte, a ostatnie wydarzenia z Riciem Flairem wskazują ją jako tym większą faworytkę. Ponownie nie wykluczałbym sytuacji w której namiesza Carmella, ewentualnie zamieszania może tu narobić powracająca Paige. Jeśli chodzi o Natalyę to z całym szacunkiem, ale mistrzynią jest dla mnie taką samą jak zawodniczką, czyli po prostu nijaką.
Typ: Charlotte


WWE Championship
Jinder Mahal vs. Shinsuke Nakamura


Paweł: Najróżniejsze głosy i opinie chodzą na ten temat. Pojawia się także sporo spekulacji. Najbliższy pojedynek ma być standardowym, a to otwiera Mahalowi dużo możliwości. Gdyby walka była w klatce, postawiłbym w pełni na Nakamurę. Byłbym niemalże pewny, że tak będzie po wcześniejszej jego porażce w standardowym starciu. Skoro WWE zdecydowało się na takie starcie, bardziej przekonuje mnie opuszczenie HiaC przez Mahala z tytułem mistrzowskim. Nie jestem natomiast przekonany odnośnie wyniku, dlatego asekuracyjnie obstawię zwycięstwo Nakamury wskutek jakiejś dyskwalifikacji.
Typ: Shinsuke Nakamura (poprzez dyskwalifikację)

Rafał: Ponoć do grudnia Jinder Mahal może być już dwukrotnym mistrzem WWE, więc gdyby te plotki się potwierdziły, to wygrywa Nakamura, a Mahal za kilka tygodni odzyskuje tytuł. Mam nadzieję, że tak będzie, ale Jinder już nie odzyska mistrzostwa.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: Nie pamiętam już chwili, gdy jeden z głównych tytułów mistrzowskich byłby na tak słabej pozycji – ostatnie co przychodzi mi do głowy to Jack Swagger jako WHC po WrestleManii 26. Na domiar złego WWE poszło fatalnym tropem i kontynuuje program w którym mizernie wyglądający Mahal musi tworzyć segmenty z Nakamurą, który jak wiemy po angielsku potrafi wydukać jedynie parę słów i to niezbyt wyraźnie. Brutalne realia są takie, że główny roster uwypuklił braki językowe Nakamury, które łatwo było zatuszować w NXT. WWE powinno pójść zatem delikatnie inną drogą i zestawić Shinsuke parę razy z przyjaznymi ringowo rywalami, by chociaż w ringu przypomniał nam dlaczego publika tak kocha jego osobę. Czy to jest jego czas na tytuł? Choć Shinsuke nie błyszczy w ostatnich miesiącach to przynajmniej ringowo mógłby podciągnąć ten pas mistrzowski, czego Jinder nie zrobi już w żaden sposób – pytaniem pozostaje tylko jak bardzo WWE będzie uparte w promocji Mahala. A wydaje mi się, że niestety bardzo i z tego względu…
Typ: Jinder Mahal


Hell in a Cell Falls Count Anywhere Match
Shane McMahon vs. Kevin Owens


Paweł: Choć zemsta Shane’a i odpłata za wszelkie „zło” najbardziej by pasowała w tym przypadku, a do tego jeszcze jego pierwsze zwycięstwo po dwóch kolejnych porażkach na WrestleManii, w tym jedna w Hell in a Cell, to Owensowi szykowany jest spory push i nie wydaje mi się, aby został podłożony Shane’owi. Końcówka będzie z pewnością kontrowersyjna, ale wygra moim zdaniem Owens.
Typ: Kevin Owens

Rafał: Będzie kilka fajnych spotów z udziałem Shane'a i to chyba tyle. Jego wygrana nie ma żadnego sensu, a Owensowi jakoś tam pomoże w większym pushu na main eventera.
Typ: Kevin Owens

Piotrek: Różnie można podchodzić do występów Shane’a McMahona w ringu, ale myślę, że ogląda się to jednak nieźle i tak długo jak będzie służyło promocji przeciwników – nie mam nic przeciwko. Za starciem stoi spora historia, która była jednym z nielicznych pozytywów na SmackDown w ostatnich tygodniach. Na pewno czekają nas efektowne spoty i myślę, że cała walka też wyjdzie pozytywnie. Zupełnie nie zrozumiałbym zwycięstwa Shane’a, bowiem to Kevin jest w pełni aktywnym zawodnikiem i bieżące wydarzenia mogą go wywindować na absolutnie czołową postać SmackDown.
Typ: Kevin Owens

------

Zapraszamy do komentowania i dzielenia się własnymi typami!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Handicapowy TLC Match zwyciężą:

The Shield
Braun Strowman
Kane
Miz
Sheamus
Cesaro22. października 2017


5-on-3 Handicap TLC Match
The Shield
vs
Miz
Sheamus
Cesaro
Braun Strowman
Kane

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Kalisto
vs
Enzo Amore

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Mickie James

The Demon
vs
Sister Abigail

Asuka
vs
Emma

Tag Team Match
Brian Kendrick
i Jack Gallagher
vs
Cedric Alexander
i Rich Swann

Pre-show
Alicia Fox
vs
Sasha Banks
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
vs
Johnny Impact

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
vs|
Sonjay Dutt
vs
Petey Williams
vs
Matt Sydal
vs
Garza Jr.
vs
Dezmond Xavier

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
vs
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Four-way match

Sienna
vs
Gail Kim
vs
Taryn Terrell
vs
Allie

Six Sides of Steel tag team match
Moose i Stephan Bonnar
vs
Lashley and King Mo

Monster's Ball match
Grado
vs
Abyss

First Blood match
Rosemary
vs
Taya Valkyrie
8. października 2017


Mistrzostwo WWE
Jinder Mahal
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Hell in a Cell
The New Day
vs
The Usos

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Natalya
vs
Charlotte

Hell in a Cell
Falls Count Anywhere
Shane McMahon
vs
Kevin Owens

Randy Orton
vs
Rusev

Bobby Roode
vs
Dolph Ziggler

Pre-show
Tag Team Match

Chad Gable i Shelton Benjamin
vs
The Hype Bros2. lipca 2017


Unifikacja mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej Impact Wrestling
z mistrzostwem GFW Global
Alberto El Patron
pokonał
Lashley'ego

Four-Way Lucha Rules Match
o mistrzostwo Tag Teamów
Impact Wrestling i GFW
LAX
pokonali
Drago i Fantasma
Laredo Kisa i Garzę Jr.
Marufujiego i Ishimoriego

Unifikacja mistrzostwa Impact Wrestling Knockouts
z mistrzostwem GFW Kobiet
Sienna
pokonała
Rosemary

Mistrzostwo
Impact Wrestling X Division

Sonjay Dutt
pokonał
Low-Kiego

Full Metal Mayhem
Alisha i Eddie Edwardsowie
pokonali
Angelinę Love-Richards
i Davey'ego Richardsa

No Disqualification Match
Jeremy Borash
i Joseph Park
pokonali
Josha Matthewsa
i Scotta Steinera

Strap Match
Ethan Carter III
pokonał
Jamesa Storma

Tag Team Match
DeAngelo Williams i Moose
pokonali
Chrisa Adonisa
i Eliego Drake'a

Pre-show
Six Person Tag Team Match

Allie, Braxton Sutter
i Mahabali Shera
pokonali
KM'a, Kongo Konga
i Laurela Van NessaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.