wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Jimmy Uso już po raz trzeci został zatrzymany przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. WWE zwykle nie ingeruje w takie sytuacje, lecz w związku z powtarzającymi się zatrzymaniami, WWE prawdopodobnie wyciągnie konsekwencje wobec zawodnika. Ponoć zgodna w tym temacie jest i szatnia, która obawia się o przyszłość Jimmy'ego.

Legendarny Terry Funk jest niestety w złej kondycji fizycznej i psychicznej. Rodzina WWE Hall of Famera potwierdziła, że przebywa on teraz w ośrodku ze specjalistyczną opieką. Funk ma się zmagać m.in. z demencją.

Po czerwcowym zwolnieniu Aleistera Blacka spekulowano, że WWE rozważy jego sprowadzenie z powrotem, ale zawodnik wybrał inną drogę. W lipcu Black zadebiutował na Dynamite i związał się oficjalnie kontraktem z All Elite Wrestling. W AEW ma występować jako Malakai Black.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2021
Premiera:

Środa 24.08.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Materiały z festiwalu na jednym z lipcowych SmackDown, Więcej o reakcji WWE na sytuację Jimmy'ego Uso, Oglądalność RAW, SmackDown w MSG tylko dla zaszczepionych fanów, Zmiana w rekordzie CM Punka w MMA, Sumie Sakai w turnieju ROH, AJ Styles o początkach w WWE i planach odnośnie końca kariery
Dodano: 08-07-2021, 18:34
Ciekawie zapowiada się SmackDown z 23 lipca, które odbędzie się w Rocket Mortgage Fieldhouse w Cleveland. WWE ogłosiło, że w trakcie transmisji wykorzystane zostaną także materiały z walk odbywających się podczas festiwalu Rolling Loud Miami 2021. Gwiazdy WWE mają wystąpić na żywo podczas festiwalu i wybrane pojedynki będą uwzględnione w tym odcinku SmackDown, na przemian z transmisją na żywo z Cleveland.

„Fightful Select” ma nowe wieści dotyczące reakcji WWE na kolejne zatrzymanie Jimmy’ego Uso za jazdę pod wpływem alkoholu. Podany portal sondował w swoich źródłach u pracowników korporacyjnych i w szatni, dowiadując się, że w WWE panuje ogółem niepokój o Jimmy’ego, a jednocześnie spora złość, zwłaszcza, iż był on obecnie zaangażowany w jeden z głównych storyline’ów na całe lato w WWE TV. Choć polityka WWE zakłada, żeby nie mieszać się do prywatnych spraw zawodników, to ponoć nawet szatnia WWE jest zgodna, że w tej sytuacji potrzebna jest interwencja, nim Jimmy doprowadzi do jakiejś tragedii, gdy kolejny raz wejdzie za kółko pod wpływem. WWE na razie nie odniosło się oficjalnie do sprawy, ale zapewne wkrótce zostaną podjęte jakieś decyzje.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła zaledwie 1.472 miliona widzów, odnotowując spadek względem 1.57 miliona sprzed tygodnia i nowy najgorszy wynik w historii programu. Co ciekawe jednocześnie sam rating w grupie wiekowej 18-49 utrzymał się na poziomie 0.41, identycznym jak przed tygodniem.

10 września na SmackDown w Madison Square Garden będą mogli przyjść w zasadzie tylko zaszczepieni fani. Nie jest to decyzja WWE, lecz samego MSG, które ustaliło w swoich zasadach, iż obecnie osoby powyżej 16 roku życia będą wpuszczane na obiekt tylko po okazaniu dowodu pełnego zaszczepienia. W przypadku osób poniżej 16 roku życia też pojawi się jednak pewien wymóg, a więc negatywny wynik testu na koronawirusa.

Mała ciekawostka nie dotycząca bezpośrednio wrestlingu, lecz byłej gwiazdy tej branży, a więc CM Punka. Jak dowiedziało się „MMA Junkie” walka Punka w UFC z czerwca 2018 roku miała zmieniony rezultat. Dowiadujemy się o tym dopiero po paru latach, gdyż UFC nie wystosowało żadnego komunikatu, lecz okazało się, iż badania po walce wykazały, że u rywala Punka, Mike’a Jacksona, wykryto w organizmie ślady marihuany, przez co wynik walki został zmieniony na taki bez rozstrzygnięcia. Przypomnę, że oryginalnie Jackson pokonał Punka jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym oficjalny rekord CM Punka w MMA to obecnie jedna porażka i jeden pojedynek bez rozstrzygnięcia.

ROH poinformowało, że Sumie Sakai dołączy do turnieju o mistrzostwo kobiet. Miejsce w rozgrywce miała również otrzymać Allie Recks, lecz ta została wycofana z turnieju, gdyż zmaga się z kontuzją.

AJ Styles był gościem „Out of Character” Ryana Satina i wypowiedział się o swoich początkach w WWE. Styles stwierdził, że przychodził całkowicie otwarty i gotowy na wszystko – dał zielone światło, żeby zacząć od NXT i mógł nawet przyjąć zmianę pseudonimu, choć na wstępie przypomniał, że ma wytatuowany przydomek na plecach, więc mogłoby to być dziwne. AJ dodał, że jedyną rzeczą której się obawiał było to, iż w związku z jego akcentem Vince McMahon wpadnie na jakiś pomysł dania mu gimmicku chłopaka ze wsi, który będzie wychodził z gitarą i śpiewał piosenki country. Transfer na RAW bez przejścia NXT był dla niego ogromnym zaskoczeniem, ale i wielką szansą, więc oczywiście nie miał na co narzekać.
Styles został zapytany o to czy ma plany dotyczące zakończenia kariery. AJ stwierdził, że im bliżej końca tym zdaje sobie sprawę, iż rozstanie z ringiem będzie trudne, bo bardzo zżył się z ludźmi dookoła. Na pewno trudne jest rozstanie z fanami, choć paradoksalnie sytuacja z COVID-19 dała mu przedsmak tego jak będzie akurat z tym aspektem. Obecnie ma ważną umowę z WWE i nie jest w stanie powiedzieć kiedy skończy. Kiedyś bez wahania mówił, że odwiesi buty na kołek jak dobije czterdziestki, a jak widać grubo się mylił (AJ ma obecnie 44 lata), więc nie chce teraz niczego prognozować.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa21. sierpnia 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
John Cena

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match
Nikki A.S.H.
vs
Charlotte Flair
vs
Rhea Ripley
18. lipca 2021


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Big E
pokonał
Ricocheta
Johna Morrisona
Riddle'a
Drew McIntyre'a
Kevina Owensa
Setha Rollinsa
Kinga Nakamurę

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet
Nikki A.S.H.
pokonała
Asukę
Naomi
Alexę Bliss
Zelinę Vegę
Liv Morgan
Natalyę
Taminę

Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
pokonał
Kofiego Kingstona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Edge'a

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów Smackdown
Kick-off

The Usos
pokonali
Reya i Dominika Mysterio
7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.