wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Marina Shafir dołączy do Undisputed Ery?, Walka o NXT North American Championship w karcie TakeOvera, Sytuacja kontraktowa gwiazdy Impact Wrestling, Jim Ross negocjuje z All Elite Wrestling, Disney nabył prawa do kilku produkcji WWE, Triple H i Stephanie McMahon przekazali milion dolarow na szpital dziecięcy, Allie opuściła Impact Wrestling i przechodzi do AEW, Pierwsza walka Flipa Gordona po kontuzji, Ashley Massaro myśli o powrocie na ring, Matt Hardy chce nowy gimmick?, Aktualnie wieści o umowie telewizyjnej AEW
Dodano: 22-03-2019, 12:05
Prawdopodobnie Shayna Baszler trafi niedługo do któregoś z głównych rosterów, natomiast nie będzie to oznaczało transferów Jessamyn Duke i Mariny Shafir. Ta pierwsza ma otrzymać solowy push w NXT, natomiast Shafir może dołączyć do Undisputed Ery. Jeśli chodzi o tę grupę to nie ma na razie planu ich awansu do NXT, bowiem Vince McMahon nie jest ponoć przekonany do tego projektu.

WWE potwierdziło, że na NXT TakeOver: New York dojdzie do walki o NXT North American Championship, którego The Velveteen Dream będzie bronił w starciu z Mattem Riddlem.

PWInsider podaje, że na przełomie kwietnia i maja wygasa umowa Eli Drake’a z Impact Wrestling, a kontrakt w dalszym ciągu nie został przedłużony.

Jim Ross potwierdził tymczasem oficjalnie, że po rozstaniu z WWE negocjuje obecnie z All Elite Wrestling. WWE Hall of Famer zaznaczył, że rozmowy są zaawansowane, lecz nic nie zostało jeszcze podpisane.

Po dopełnieniu transakcji w której Disney przejęło Fox, w posiadanie Disneya weszły też prawa do kilku produkcji WWE, w tym serii „Marine, czy też „Santa’s Little Helper” oraz „Jingle All The Way 2”.

Na ładny gest zdecydowali się Triple H i Stephanie McMahon, którzy przekazali milion dolarów na rzecz szpitala dziecięcego w Pittsburghu. Placówka specjalizuje się w leczeniu agresywnych form nowotworu.

Okazuje się, że Allie opuściła Impact Wrestling i postanowiła spróbować swoich sił w All Elite Wrestling. Jej kontrakt z IW miał wygasnąć wraz z końcem 2018 roku i ostatnio pracowała już na zasadzie luźnego porozumienia. Na razie nie wiadomo jeszcze czy przepracuje najbliższe tapingi, by dopiąć storyliny z jej udziałem.

Flip Gordon ogłosił ostatnio, że dostał już zielone światło od lekarzy, a tymczasem Ring of Honor szybko zapowiedziało jego pierwszą walkę po powrocie, która odbędzie się 31 marca w Baltimore. Na razie nie ogłoszono jeszcze jego przeciwnika.

Ashley Massaro zapowiedziała na Twitterze, że wznawia treningi z myślą o powrocie na ring. Zwyciężczyni WWE Diva Search pracowała w tej federacji w latach 2005-2008.

Choć na razie WWE powróciło do klasycznej koncepcji Hardy Boyz, to Matt Hardy naciska już ponoć na rychłą zmianę gimmicku. Ma to być pomysł na jakąś zupełnie inną postać, a nie powrót gimmicku „Broken”. Na razie jednak Hardy Boyz prawdopodobnie zmierzą się z The Usos na WrestleManii.

Z najnowszych wieści wynika, że All Elite Wrestling nie spieszy się z podpisaniem umowy telewizyjnej, lecz w kuluarach cały czas mają trwać spokojne rozmowy w tej sprawie. Jeśli chodzi o Double or Nothing to federacja rozważa różne formy transmisji, w tym tradycyjne PPV.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.