wrestling wwe tna ecw


Podczas ostatniego głosowania dotyczącego Survivor Series zdecydowanie byliście po stronie RAW. Oto wyniki:
SONDA
Zwycięsko z Survivor Series wyjdzie:
RAW (891) 68%
SmackDown (415) 32%

Łącznie oddano 1306 głosów 

Zmieniamy temat. Rok 2017 powoli dobiega końca. Czas na podsumowanie. Rozpoczynamy ocenę tegorocznych wydarzeń w WWE, które jak wiadomo podzielone jest na trzy brandy - RAW, SmackDown, NXT. Który Waszym zdaniem wypadł w tym roku najlepiej?


Począwszy od 15. lutego Extreme Sports Channel skraca opóźnienie emisji gal WWE zaledwie do trzech dni. RAW emitowane będzie w czwartki o 20:00, SmackDown piątki o 20:00, NXT soboty o 20:00, a Miain Event w soboty o 21:00. Gale pojawią się w środy o 20:00. W weekendy i w ciągu tygodnia przewidziana są również bloki powtórkowe.

Paige została oficjalnie wykluczona z akcji przez sztab medyczny WWE po tym, jak podczas live eventu otrzymała silne kopnięcie w plecy od Sashy Banks. Może to nawet oznaczać koniec jej kariery.

WWE ogłosiło nowy program Mixed Match Challenge, który od stycznia będzie dostępny na Facebook Watch. Będzie to turniej mieszanych tag teamów (kobieta + mężczyzna), a w rozgrywkach wezmą udział osoby z obu brandów. Dla WWE będzie to także szansa na nawiązanie większej współpracy z Facebookiem, z którym rozmawiają już od wielu miesięcy.


Skrót wydarzeń:
WWE Clash of Champions 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Royal Rumble
Niedziela 4.01.2018
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 5.01.2017
godz. 20:00

Kolejne wieści w sprawie wstrzymania pushu Jindera Mahala, Dwie duże gwiazdy powrócą na czas "Road to WrestleMania 34"?, Neville może trafić na SmackDown, WWE zawiesiło Richa Swanna - kulisy jego zatrzymania
Dodano: 10-12-2017, 18:12
Choć wydarzenia z live eventów należy oczywiście traktować z dystansem, to fakt, że Triple H pokonał Jindera Mahala na gali w Indiach, zdaje się potwierdzać, iż main eventowy push Mahala definitywnie dobiegł końca. W ostatnich tygodniach Hunter nie miał problemu by notować porażki na live eventach (dzień wcześniej przegrał chociażby z Romanem Reignsem), ale nie zdecydował się jednak „podłożyć” byłemu mistrzowi WWE, który stracił tytuł na rzecz AJ Stylesa. Wątpliwe wydaje się w chwili obecnej by Mahal miał odzyskać tytuł na Clash of Champions.
W aktualnej sytuacji coraz więcej wskazuje na to, że WWE pójdzie w stronę walki AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura o mistrzostwo WWE, do jakiej mogłoby dojść na WrestleManii 34. Stawiałoby to także Nakamurę w roli jednego z głównych kandydatów do wygrania Royal Rumble Matchu. Choć Mahal prawdopodobnie nie będzie już na szczycie SmackDown, to WWE może nie zrezygnować zupełnie z jego pushu i na WM wciąż może dojść do jego planowanej walki z Johnem Ceną, z tym, że na szali nie znalazłoby się mistrzostwo WWE.

Coraz bardziej prawdopodobne, że na czas „Road to WrestleMania 34” do WWE powrócą Goldberg i Batista. Panowie niemal na pewno wystąpią na 25-leciu RAW, natomiast pytaniem pozostaje czy pozostaną w federacji na dłużej. Obaj są skłonni podjąć dłuższą współpracę z WWE i stoczyć walki w Nowym Orleanie, pod warunkiem oczywiście, że federacja będzie miała dla nich odpowiednich przeciwników. Obaj zawodnicy są też skłonni na tym etapie kariery powrócić na ring w celu promocji nowych zawodników – Goldberg miał wysłać taki sygnał Vince’owi McMahonowi, gdy kończył się jego „run” po występie na WrestleManii 34.

Jak już wspomniałem WWE znów nie dogadało się z Nevillem, ale ponoć istnieje jeszcze szansa na porozumienie. Federacja jest gotowa podnieść status Anglika, który zakończyłby swój pobyt w dywizji Cruiserweight i powrócił do występów z resztą rosteru. By podkreślić rozpoczęcie nowego etapu kariery zawodnika, WWE chciałoby go także przenieść na SmackDown. Prawdopodobnie taka propozycja zostanie wkrótce przedstawiona Neville’owi i zobaczymy co powie na to sam zawodnik.

WWE potwierdziło już zawieszenie Richa Swanna, natomiast na prośbę mediów opublikowano raport z jego zatrzymania, w którym znajduje się opis całego incydentu. Po jego przeczytaniu można być niemal pewnym, że zawodnika czeka zwolnienie z federacji.
Cała sytuacja miała miejsce w sobotę późnym wieczorem, gdy Swann jechał samochodem ze swoją żoną (także zawodniczką) – Vannarah Riggs (aka Su Yung), która była tuż po gali na scenie niezależnej. Swann miał krytykować występ swojej partnerki i ponoć był agresywny, więc Riggs postanowiła opuścić samochod, by nie doszło do przemocy (stwierdziła, że mężowi zdarza się tracić nad sobą kontrolę). Zdaje się, że zarzuty nie były bezpodstawne, bo Swann miał zatrzymać samochód i wyjść z niego (mimo sporego ruchu), po czym złapał Riggs i zawlókł ją siłą do samochodu. Poszkodowana miała uderzać w szyby i prosić o pomoc, a później wyskoczyła z jadącego już auta, próbując uciec. Swann miał również wyjść z samochodu i pobiec za Riggs, podczas gdy pojazd wciąż się toczył i uderzył w budkę telefoniczną.

Sam Swann tłumaczył się potem policji jakoby wcale nie użył środków przymusu, jednak tłumaczenia raczej na niewiele się zdarzą, bowiem spisany opis całego incydentu pochodził głównie od dwójki świadków tego zdarzenia, wymienionych w raporcie. Sama poszkodowana także przyznała, że nie chciała już wracać do samochodu i została do niego zaciągnięta siłą.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najlepiej w 2017 roku wypadło:

RAW
SmackDown
NXT28. stycznia 2018


Royal Rumble Match

Royal Rumble Match
(kobiet)

Triple Threat Match
o mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Kane
vs
Bran Strowman

Handicap Match
o mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Kevin Owens i Sami Zayn

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Seth Rollins i Jason Jordan
vs
Sheamus i Cesaro

2 out of 3 Falls Match
o mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
vs
Chad Gable
i Shelton Benjamin

Mistrzostwo Cruiserweight
Enzo Amore
vs
Cedric Alexander
17. grudnia 2017


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Jindera Mahala

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match

Dolph Ziggler
pokonał
Barona Corbina
i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo
Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Chada Gable
i Sheltona Benjamina
The New Day
Ruseva i Aidena Englisha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Lumberjack Match

Charlotte
pokonała
Natalya'ę

Tag Team Match
Sami Zayn i Kevin Owens
pokonali
Randy'ego Ortona
i Shinsuke Nakamurę

Tag Team Match
The Bludgeon Brothers
pokonali
Breezango

Pre-show
Mojo Rawley
pokonał
Zacka Rydera
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.