wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Informacje w sprawie storyline'u na linii Mike-Maria, Storyline'owe informacje o stanie zdrowia Lashleya oraz Strowmana, Paige otwarta na rolę w NXT UK i chciałaby zaangażowania tam jej braci, DDP poinformował o śmierci byłego zawodnika WCW, Seth Rollins przeprosił za ostatnie słowa względem Willa Ospreaya, Gallows i Anderson jednak podpiszą nowe kontrakty z WWE?, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 02-07-2019, 21:02
„Wrestling Observer” informuje, że Maria Kanellis ponoć naprawdę jest w ciąży i w segmencie z RAW postanowiono wykorzystać ten fakt. Cały segment miał na celu wywołanie natomiast rozgłosu i prawdopodobne definitywne rozdzielenie Mike’a oraz Marii w telewizji. Być może Maria przez jakiś czas będzie jeszcze pełniła rolę menedżerki którejś z dywizji kobiet lub po prostu jakiegoś innego zawodnika lub zawodniczki. W kontekście Mike’a paradoksalnie może mu to wyjść na dobre, bo spekuluje się, że może dostanie szansę pokazania swoich umiejętności w większym wymiarze w 205 Live lub NXT. Dotychczas cały czas traktowano go jako dodatek do Marii, stąd nikt specjalnie nie skupiał się na jego umiejętnościach.

WWE podało zaktualizowane, storyline’owe informacje, że Bobby Lashley został wypuszczony ze szpitala po obserwacji, natomiast u Brauna Strowmana podejrzewany jest uraz miednicy i stąd pozostaje on w placówce medycznej.

W rozmowie z „talkSPORTS” Paige stwierdziła, że chętnie zaangażuje się jakoś w projekt NXT UK i dodała, że WWE powinno zatrudnić do tego brandu jej braci – Zacka oraz Roya. Paige wypowiedziała się też o swojej roli menedżerskiej, mówiąc, iż od jakiegoś czasu optowała już by zostać w telewizji menedżerką Rondy Rousey lub Asuki, a WWE ostatecznie dało jej pod opiekę tag team złożony z Asuki oraz Kairi Sane.

WWE Hall of Famer, Diamond Dallas Page, przekazał na swoim koncie na Facebooku pechowe wieści o tym, że 27 czerwca zmarł były zawodnik WCW – Max Muscle. Odszedł w wieku 56 lat. W czasach WCW, Muscle pojawiał się między innymi jako ochroniarz DDP.

Seth Rollins zreflektował się dzisiaj na Twitterze przepraszając za ostatnie kłótnie z Willem Ospreayem, podczas których jak sam stwierdził, użył słów które były głupie i zupełnie nie w jego stylu. Zaznaczył, że jest w pełni przekonany co do swojego stwierdzenia, że WWE jest najlepszym wrestlingiem, wykonywanym przez wspaniałych ludzi i nie była to żadna prowokacja tylko jego zdanie. Nie mógłby też być bardziej dumny z bycia mistrzem tej federacji, ale w związku z tym zrozumiał też, że musi lepiej reprezentować samo WWE i całą ich branżę. Zakończył obiecując poprawę oraz to, że nie będzie już publikował tak głupich wiadomości jak ostatnio.

Według najnowszych wieści mimo początkowych rozbieżności, Luke Gallows i Karl Anderson ostatecznie podpiszą nowe umowy z WWE i pozostaną w federacji. Między innymi z tego względu zdecydowano się na heel turn AJ Stylesa i ponowne połączenie ich w stajnię. Według PWInsidera kontrakty nie zostały jeszcze formalnie podpisane, lecz ponoć obie strony uzgodniły już warunki. Przypomnę, że jeszcze na początku roku Gallows oraz Anderson odrzucili pierwsze propozycje 5-letnich kontraktów.

Zapowiedź SmackDown:
- czy Kofi Kingston odbije się po porażce w Six-Man Tag Team Matchu z Samoa Joe?
- czy Bayley jest gotowa na Alexę Bliss?
- czy The New Day dalej będą gonili za tytułami Bryana i Rowana?
- czy Mandy Rose i Sonya Deville dalej będą dręczyć Ember Moon?


----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu
Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.