wrestling wwe tna ecw


Bezwzględnym zwycięzcą ostatniego głosowania, jak i walki o mistrzostwo WWE Universal na Great Balls of Fire był Brock Lesnar. Oto wyniki.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na Great Balls of Fire...
zwycięży Brock Lesnar (843) 64%  
zwycięży Samoa Joe (167) 13%  
pozostanie w rękach Lesnara wskutek dyskwalifikacji któregoś uczestnika (298) 23%  
Łącznie oddano 1308 głosów

Pojawiły się plotki, jakoby Brock Lesnar mógł opuścić WWE po WrestleManii 34. W ciągu najbliższych dni skupimy się na tym temacie. Czy Waszym zdaniem Brock odejdzie?


Niepewna jest przyszłość Brocka Lesnara, którego kontrakt z WWE wygasa wraz z WrestleManią 34. Pomimo ostatnich problemów z dopingiem, zawodnikowi wciąż marzą się kolejne walki w Oktagonie. Dana White podkreślił, że niczego nie wyklucza, a według najświeższych wieści - Lesnar wizytował w siedzibie UFC na początku lipca.

Rey Mysterio szykuje się do opuszczenia Lucha Underground. Zawodnik będzie mógł trafić do innej federacji trzy miesiące po finale trzeciego sezonu LU, co oznacza, że w praktyce pracodawcę zmieni na przełomie 2017/18 roku. Zainteresowane jego usługami są WWE i GFW.

Trwają zmiany w Impact Wrestling. Ostatnią jest podłączenie Impact pod Global Force Wrestling. Choć informacja brzmi znacząco, samo logo specjalnie nie uległo zmianie. Osobą stojącą za takowym posunięciem jest współtwórca TNA i zarazem założyciel GFW Jeff Jarrett.


Skrót wydarzeń:
WWE Great Balls of FireWWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Battleground 2017
Niedziela 30.07.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 31.07.2017
godz. 20:00

WWE Money In The Bank 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 18-06-2017, 18:14
Już dzisiaj w nocy (o 2.00 czasu polskiego) w Scottrade Center w St. Louis odbędzie się Money In The Bank 2017 PPV, które będzie galą dedykowaną dla rosteru SmackDown. W głównej karcie znalazło się pięć pojedynków, z czego dwie walki o walizkę – w tym pierwszy w historii Money In The Bank kobiet. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, w trakcie którego The Hype Bros zmierzą się z The Colons. Poniżej zapowiedź i omówienie głównej karty.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
SmackDown Women’s Championship
Naomi vs. Lana


Paweł: Zdziwiłbym się, gdyby tytuł mistrzowski przejęła osoba od miesięcy zmagająca się z treningami, aby odbyć pełnowymiarowy pojedynek w telewizji. Faktem jednak okazało się zdobycie przez midcardowego (momentami jobbera) mistrzostwa WWE, dlatego widać, że booking potrafi być nieprzewidywalny. Mimo wszystko stawiam na Naomi.
Typ: Naomi

Rafał: WWE lubi od czasu do czasu robić nam niespodzianki, lecz ewentualne zwycięstwo Lany w jej debiucie i przejęcie przez nią tytułu, to nie byłaby niespodzianka... Nie widzę innej opcji od zwycięstwa Naomi w dominującym stylu, przy czym Lana może pokazać kilka ciekawych akcji, ale nie pomoże jej nawet powracający Rusev.
Typ: Naomi

Piotrek: Przedziwnie to wyszło, bo Lana nie odbyła jeszcze walki na SmackDown, a tutaj od razu rywalizuje o tytuł. Logiki tu trochę brak, bo z jednej strony niemal cały kobiecy roster „ryzykuje” w walce z drabinami, by zyskać walizkę MITB, a z drugiej strony Lana wkracza na jeden epizod SmackDown, prowokuje mistrzynię i z miejsca ma title shota. Pojedynek to wielka niewiadoma, choć mocno się tego starcia obawiam, bo Naomi tradycyjnie zaliczy pewnie kilka wpadek w ringu, a niedoświadczona Lana może mieć problemy ze skorygowaniem takiej sytuacji, a niewykluczone, że sama dorzuci parę swoich wpadek. Kompletnie nie przemawia do mnie Naomi i wyczekuję z niecierpliwością kiedy straci tytuł. Czy będzie to już teraz? Byłoby to dziwne, ale tych dziwnych decyzji jest na ten moment w WWE naprawdę dużo. Jeśli mamy zmienić mistrzynię już teraz to bardziej spodziewałbym się jednak obrony tytułu przez Naomi i ewentualnego wykorzystania walizki jeszcze podczas tego PPV.
Typ: Naomi


SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. The New Day


Paweł: W pełni skłaniam się za zwycięstwem The New Day. Sprawdzili się na RAW, bez problemu sprawdzą się na SmackDown. Wydaje mi się, że bracia Uso zostali mistrzami trochę z braku laku. The New Day tymczasem śmiało mogą przejąć sztafetę ubarwiając dywizję drużynową niebieskiego brandu.
Typ: The New Day

Rafał: Trochę to zbyt banalne - New Day zostają przeniesieni na SmackDown, po kilku tygodniach pojawiają się na gali, rozpoczynają z marszu feud z Usos i zdobywają mistrzostwo na Money in the Bank. Prezes WWE pewnie tak to widzi, ale ja stawiam na nieczyste zwycięstwo Usos i duży rewanż np. za miesiąc. Wtedy New Day mogą przejąć pasy i posiadać je do WrestleManii :)
Typ: The Usos

Piotrek: New Day na jakiś czas zniknęli i teraz są jeszcze w miarę na świeżości, więc da się ich oglądać. Nie zmienia to faktu, że format tej grupy niezbyt już do mnie przemawia. Usos w ostatnich tygodniach dają radę i myślę, że ten program nam się wydłuży, a New Day sięgną po pasy dopiero na SummerSlam. Stąd stawiam na jakąś przekombinowaną końcówkę z DQ/Count-Outem lub szwindlem ze strony Usos.
Typ: The New Day (via DQ – The Usos pozostają mistrzami)


Women’s Money In The Bank Ladder Match
Tamina Snuka vs. Natalya vs. Charlotte vs. Carmella vs. Becky Lynch


Paweł: Nienawidzę typować zwycięzcy Money in the Bank, ponieważ jest to totolotek. W tym przypadku, podobnie jak w walce o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE zasugeruję się wyłącznie największym prawdopodobieństwem, nie wyglądając zbytnio w przyszłość. Jeśli chodzi o panie uważam, że być może na szczyt wróci Charlotte. Z drugiej strony mamy Taminę, która zwróciła uwagę na zbieżność daty z jej ojcem, choć wydawać się może, że tematy są zbyt odległe by je łączyć. Ostatnią kandydatką jest Carmella, dla której może to być mocny start. O pushu dla niej jednak specjalnie się głośno nie mówiło. Ze wszystkich opcji wybieram Charlotte.
Typ: Charlotte

Rafał: Jestem fanem Becky Lynch, a więc stawiam na nią, ale równe szanse daję Carmelli. której należy się ta wygrana. Zwycięstwo Charlotte byłoby przesadą, Natalyę i Tamine pominę. Liczę też na to, że do realizacji kontraktu nie dojdzie na tej samej gali. Czasem wychodzi to fajnie, a czasem słabo. Carmella, która trochę odstaje od pozostałych uczestniczek walki, wzmocniłaby swoją pozycję dzięki walizce. Zawsze gdzieś wokół ringu będzie plątał się Ellsworth, który też pewne dostanie jakąś rolę.
Typ: Carmella

Piotrek: Zobaczymy jak to wyjdzie, bo choć osobiście doceniam większe stawianie na ringowe umiejętności pań, to pewne walki niekoniecznie im wychodzą. Wystarczy wspomnieć ubiegłoroczny Hell in a Cell, który pokazał, że pewne walki jednak lepiej zawodniczkom darować. Z drugiej strony gdy na jednym z epizodów SmackDown doszło do mocniejszego brawlu, to wyszło to bardzo przyjemnie, więc mam nadzieję, że i tutaj pewne elementy pozytywnie nas zaskoczą. Spodziewam się, że walka nie będzie zbyt długa i potrwa w granicach 10-12 minut, a zwyciężczyni pozostaje sporą niewiadomą. Moją cichą faworytką jest Becky Lynch, bo otworzyłoby to furtkę do ciekawego heel turnu, który przydałby się jej postaci. Charlotte moim zdaniem walizki nie potrzebuje, a Tamina i Natalya są na nią za nudne. I choć trzymam kciuki za Lynch, to spodziewam się triumfu Carmelli, oczywiście z wydatną pomocą Jamesa Ellswortha, który albo utoruje jej drogę do walizki, albo wręcz sam ją dla niej ściągnie.
Typ: Carmella


Men’s Money In The Bank Ladder Match
Dolph Ziggler vs. Sami Zayn vs. US Champion Kevin Owens vs. AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura vs. Baron Corbin


Paweł: Sygnałem świadczącym o mojej decyzji może być rezultat z przedostatniego SmackDown, gdzie Kevin Owens czysto pokonany został przez Shinsuke Nakamurę. Oznacza to jakoby Nakamura poziomem przewyższył mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, co plasuje go na mocnej pozycji, jeśli chodzi o ten Ladder Match. Oczywiście ciekawostką by było zwycięstwo Owensa, gdzie jako mistrz Stanów Zjednoczonych mógłby ruszyć na mistrza WWE, choć wracając do wspomnianej porażki mógłby w międzyczasie utracić tytuł na rzecz Nakamury. Są to oczywiście dywagacje, a ja typuję Nakamurę.
Typ: Shinsuke Nakamura

Rafał: Mam dwóch faworytów, to Nakamura i Corbin. Wszystko wskazuje na Corbina, który jest jednym z ulubieńców McMahona i w tym roku ma otrzymać push na main eventera, MITB wydaje się do tego najlepszą okazją. Sam fakt posiadania walizki w najbliższych tygodniach/miesiącach już podnosi rangę wrestlera. Co do Nakamury, lubię oglądać jego walki, ale zaliczam się do grupy osób do których jakoś nie przemawia jego taniec, luz, mimika itd. Chciałbym widzieć jako zwycięzcę Zayna lub Stylesa, ale zapewne będzie inaczej.
Typ: Baron Corbin

Piotrek: Mamy dwóch wyraźnych faworytów, czyli Barona Corbina i Shinsuke Nakamurę. Na niekorzyść Nakamury wskazuje fakt, że na ostatnim SmackDown ściągnął walizkę, a to zwykle nie jest dobrym znakiem dla tych osób. Nie będę też ukrywał, że walizka kompletnie nie pasuje mi do Nakamury, którego postać przedstawiana jest jako majestatyczna i artystyczna. Jedyny scenariusz dla Nakamury z walizką to wcześniejsza zapowiedź, że wykorzystuje walizkę na jakiejś większej gali, ale takich cashingów nie lubimy. Cały booking wskazuje jasno na Corbina, ale czy nie byłoby to zbyt oczywiste? Moim zdaniem tak i WWE mimo wszystko delikatnie zaskoczy, stawiając na Kevina Owensa.
Typ: Kevin Owens


WWE Championship Match
Jinder Mahal vs. Randy Orton


Paweł: Randy Orton ma zrobić sobie wkrótce trochę wolnego i znacznie rzadziej, o ile w ogóle pojawiać w ciągu najbliższych tygodni na SmackDown. WWE oczywiście może powtórzyć patent z detronizacją na PPV i zatoczeniem kręgu na pierwszym SmackDown, jak było z Owensem i Jericho na RAW, jednak to wydaje mi się zbytnią wtórnością na tak krótki odstęp czasu. Uważam, że dojdzie do dyskwalifikacji i Mahal obroni tytuł. Czy wygra Orton, czy Mahal ciężko powiedzieć, jednak po cichu jestem zdania, że to Orton pozwoli się zdyskwalifikować. Głośno potwierdzać to może fakt, że przecież już wybierany jest nowy pretendent w Money in the Bank, co świadczy, że Orton faktycznie wypadnie z obiegu, jeśli chodzi o mistrzostwo WWE.
Typ: Randy Orton

Rafał: Jeśli plotki o dłuższym panowaniu Mahala jako mistrza są prawdziwe i rzeczywiście miałby stoczyć pojedynek z Ceną na SummerSlam, to nie może przegrać. Jinder jako mistrz nie wypada tragicznie, ale przeszkadza mi to, że nagle mid carder dostał taki push. Delikatna, kilkutygodniowa podbudowa przed zostaniem pretendentem byłaby wskazana. Inaczej wpadamy w znany od lat schemat - nie liczy się logika, ale wygląd. Nie wiem co byłoby dalej z Ortonem gdyby wygrał, kolejny rewanż z Mahalem? Mój typ: Mahal jakoś odnosi zwycięstwo i pozostaje mistrzem.
Typ: Jinder Mahal

Piotrek: Drugi raz mamy Mahala w walce o pas WWE na PPV i drugi raz WWE ma problem z wyprzedaniem biletów. Oglądalność SmackDown również pozostawia dużo do życzenia, a mistrzostwo WWE pomału przestaje dla mnie istnieć. Nie wykluczam, że eksperyment z Mahalem jeszcze potrwa, ale osobiście jest to dla mnie katorga. Orton jako mistrz też pozostawiał sporo do życzenia, ale zadajmy sobie proste pytanie – czy bardziej przemawia do nas ewentualna walka Randy Orton/AJ Styles o mistrzostwo WWE na Summerslam, czy ewentualna potyczka Jindera Mahala z Johnem Ceną? Bo dla mnie odpowiedź jest jedna.
Typ: Randy Orton

---------------
Zachęcamy do dzielenia się przemyśleniami i własnego typowania!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Czy Brock Lesnar opuści WWE po WrestleManii 34?

Tak
Nie23. lipca 2017


Mistrzostwo WWE
Punjabi Prison Match
Jinder Mahal
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
AJ Styles
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
vs
The New Day

Fatal 5 Way o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown
Charlotte
vs
Becky Lynch
vs
Natalya
vs
Tamina
vs
Lana

Flag Match

John Cena
vs
Rusev

Sami Zayn
vs
Mike Kanellis

Pre-show
Tye Dillinger
vs
Aiden English
9. lipca 2017


Mistrzostwo WWE Universal
Brock Lesnar
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Miz
pokonał
Deana Ambrose'a

30 Minute Iron Man Match
o mistrzostwo Tag Teamów RAW

Sheamus i Cesaro
pokonali
Hardy Boyz

Mistrzostwo
WWE Cruiserweigtht

Neville
pokonał
Akirę Tozawę

Mistrzostwo Kobiet RAW
Sasha Banks
pokonała przez countout
Alexę Bliss

Ambulance Match
Braun Strowman
pokonał
Romana Reignsa

Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Big Cass
pokonał
Enzo Amora

Heath Slater
pokonał
Curta Hawkinsa2. lipca 2017


Unifikacja mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej Impact Wrestling
z mistrzostwem GFW Global
Alberto El Patron
pokonał
Lashley'ego

Four-Way Lucha Rules Match
o mistrzostwo Tag Teamów
Impact Wrestling i GFW
LAX
pokonali
Drago i Fantasma
Laredo Kisa i Garzę Jr.
Marufujiego i Ishimoriego

Unifikacja mistrzostwa Impact Wrestling Knockouts
z mistrzostwem GFW Kobiet
Sienna
pokonała
Rosemary

Mistrzostwo
Impact Wrestling X Division

Sonjay Dutt
pokonał
Low-Kiego

Full Metal Mayhem
Alisha i Eddie Edwardsowie
pokonali
Angelinę Love-Richards
i Davey'ego Richardsa

No Disqualification Match
Jeremy Borash
i Joseph Park
pokonali
Josha Matthewsa
i Scotta Steinera

Strap Match
Ethan Carter III
pokonał
Jamesa Storma

Tag Team Match
DeAngelo Williams i Moose
pokonali
Chrisa Adonisa
i Eliego Drake'a

Pre-show
Six Person Tag Team Match

Allie, Braxton Sutter
i Mahabali Shera
pokonali
KM'a, Kongo Konga
i Laurela Van NessaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.