wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Potencjalna data debiutu telewizyjnego AEW, Status Lio Rusha, Duże zainteresowanie LAX, Sytuacja kontraktowa Brocka Lesnara, Kradzież dedykowanych replik pasów WWE dla chorego chłopca, Ostateczna karta dzisiejszej gali ROH Best in the World
Dodano: 28-06-2019, 16:27
Choć na razie nie jest znana data premiery programu AEW na TNT to spekuluje się, że stacja chciałaby wystartować z show w pierwszym tygodniu października, a więc wtedy, gdy SmackDown debiutuje na FOX. Oznaczałoby to, że debiutancka gala AEW na TNT wyemitowana zostałaby zapewne w środę 2 października.

Ponoć nie ma co się nastawiać na zobaczenie w niedługim czasie Lio Rusha w ringu WWE. Zawodnik jest pod kontraktem, ale po swoich wybrykach z niestosownym zachowaniem jest odsunięty od wszelkich planów. Przez moment pojawił się pomysł by cofnąć go z powrotem do NXT, ale i to zostało na razie zablokowane.

Choć Impact Wrestling bardzo chce zatrzymać u siebie LAX to na ten moment będzie to dla nich niezwykle trudne zadanie. Kontrakty członków grupy wygasają latem bieżącego roku, a zainteresowane ich usługami będzie zarówno WWE, jak i AEW. Obie federacje znajdują się obecnie zupełnie poza zasięgiem finansowym IW, więc wiele będzie zależało od nastawienia samych zawodników. Z pewnością na stole pojawiają się bowiem zdecydowanie wyższe oferty niż ta ze strony IW.

„Wrestling Observer” informuje, że aktualny kontrakt Brocka Lesnara z WWE obowiązuje do maja lub czerwca 2020 roku. Wobec zakończenia tematu jego powrotu do UFC, wiele wskazuje na to, iż Brock pozostanie jeszcze trochę w wrestlingu i nie będzie to jego ostatnia umowa. Sam Lesnar nie będzie się natomiast spieszył z podpisaniem kolejnej umowy i pojawiają się głosy, że Brock zamierza uważnie przyjrzeć się sytuacji na jesieni, gdy dojdzie do telewizyjnego debiutu AEW. Jeśli ich ratingi będą wystarczająco wysokie to ma być otwarty na ewentualne rozmowy z nową federacją. Z drugiej strony Vince McMahon uważa obecnie Lesnara za taką gwiazdę, iż jest skłonny przebić jakąkolwiek ofertę finansową, co pokazał już przy rywalizacji z UFC. Po tym jak okazało się, że Lesnar nie powróci do MMA, sam Dana White przyznał bowiem, że WWE przedstawiło Brockowi ofertę dużo wyższą niż to co było w stanie zaoferować mu UFC.

Wcześniej w tym tygodniu w Seattle doszło do bardzo przykrej sytuacji, gdy dwie kobiety ukradły paczki przeznaczone dla 5-letniego chłopca, który oczekuje na operację guza mózgu. W paczkach znajdowały się specjalne, spersonalizowane repliki tytułów WWE, nad którymi pracował specjalista od sportowych pamiątek, Serg More. Obie złodziejki zostały dokładnie uwiecznione na nagraniu, więc szybko ruszyły akcje mające na celu ich namierzenie. Na szczęście same prowokatorki niechlubnego zdarzenia zreflektowały się na tyle by zwrócić paczki do adresata, z przeprosinami za to co zrobiły. Policja wydała potem oświadczenie, że cieszą się z tego, iż chory chłopiec otrzymał w końcu swoje przesyłki, lecz sprawy nie zamknięto i funkcjonariusze wciąż będą chcieli porozmawiać z kobietami odpowiedzialnymi za ten godny pożałowania czyn.

Dzisiaj w nocy w Baltimore odbędzie się gala ROH Best in the World 2019 PPV. Ostateczna karta tego wydarzenia wygląda następująco:

Best of Three Series
Match 3 (1-1)

Jay Lethal vs. Kenny King

ROH Six-Man Championship
Villain Enterprises vs. Haskins, Williams & Black

The Allure vs. Jenny Rose & Kelly Klein

Pure/Scientific Rules Match
Jonathan Gresham vs. Silas Young

Nick Aldis & ??? vs. The Briscoes

Rush vs. Flip Gordon

Dalton Castle vs. Dragon Lee

ROH TV Championship
Shane Taylor vs. Bandido

ROH World Championship
Matt Taven vs. Jeff Cobb


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.