wrestling wwe tna ecw


Tak oto głosowaliście na potencjalnego zwycięzcę Money in the Bank:
SONDA
Money in the Bank Ladder Match o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE wygra:
Kevin Owens (36) 5%  
AJ Styles (101) 13%  
Baron Corbin (325) 41%  
Sami Zayn (108) 14%  
Dolph Ziggler (46) 6%  
Shinsuke Nakamura (182) 23%  

Łącznie oddano 798 głosów

Zmieniamy temat sondy na WWE Great Balls of Fire oraz walkę o mistrzostwo WWE Universal. Choć Brock Lesnar wydaje się być nie do zdetronizowania, w WWE wszystko jest możliwe. Temat głosowania poświęcamy więc temu pojedynkowi. Kto Waszym zdaniem opuści tę galę z tytułem.

Powrót Johna Ceny do telewizji został zapowiedziany na SmackDown 4 lipca, które odbędzie się w Phoenix. Trwają jednak spekulacje, czy zawodnik nie zostanie przeniesiony na RAW, bowiem WWE wspomina przy okazji jego powrotu, iż Cena jest teraz "wolnym agentem".
W niedługim czasie dojdzie do większego programu na linii Stephanie McMahon-Kurt Angle, w który włączony zostanie finalnie Triple H. Ma to doprowadzić do walki Angle-HHH na jednej z większych gal - SummerSlam, Survivor Series lub Royal Rumble.
WWE wciąż dopracowuje plany dotyczące programu o zawodnikach z Wielkiej Brytanii. Ostatecznie gale mają być nagrywane w Anglii i emitowane na WWE Network w formie godzinnej tygodniówki. Wciąż jednak ustalane są szczegóły, co przesuwa premierę tego show.

Skrót wydarzeń:
WWE Money in the Bank 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Money in the Bank 2017
Niedziela 25.06.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 26.06.2017
godz. 20:00

Frekwencja na Money In The Bank i omówienie wydarzeń z tej gali, Kulisy debiutu nowej pary na SmackDown, Zdobywcy walizek Money In The Bank i potencjalne plany dotyczące ich przyszłości
Dodano: 19-06-2017, 10:33
Tegoroczne Money In The Bank już za nami, a poniżej możecie przeczytać omówienie wydarzeń z tej właśnie gali.

Na trybunach Scottrade Arena zebrało się ostatecznie 15 392 fanów.

W trakcie Kick-Off do Money In The Bank, powracający The Hype Bros pokonali The Colons. Możemy się spodziewać, że w niedługim czasie Zack Ryder i Mojo Rawley powalczą o SmackDown Tag Team Championship.

Główną galę otworzył pierwszy w historii Money In The Bank kobiet. Pojedynek stał na niezłym poziomie, choć zakończenie przyniosło sporo kontrowersji. Zgodnie z przewidywaniami James Ellsworth pomógł Carmelli, najpierw zrzucając z drabiny Becky Lynch, a potem samemu wspinając się na drabinę i zrzucając walizkę swojej dziewczynie. Jak wiadomo w walce nie ma dyskwalifikacji i pomimo dość długiej narady sędziów – Carmella jako pierwsza z uczestniczek walki znalazła się w posiadaniu walizki, więc została pierwszą w historii Miss Money In The Bank.Zobaczymy jak sytuacja potoczy się w kolejnych dniach, bowiem Daniel Bryan i Shane McMahon nie ukrywali na Twitterze, że nie są zadowoleni z takiego zakończenia. Bryan dodał nawet, że pierwszą rzeczą, którą zrobi po powrocie będzie właśnie odniesienie się do kontrowersji z tego pojedynku.

The New Day byli na najlepszej drodze do zostania mistrzami tag teamowymi SmackDown, ale ostatecznie The Usos skorzystali z przewagi mistrzów i dali się wyliczyć. New Day wygrali zatem pojedynek, ale jedynie przez Count-Out, więc mistrzami pozostali Usos.

Ringowy debiut Lany wypadł jak wypadł, ale nie została ona mistrzynią SmackDown. Ostatecznie Naomi poddała rywalkę, choć w trakcie pojedynku pojawili się James Ellsworth i Carmella. Ta druga postraszyła wykorzystaniem swojej walizki, ale ostatecznie tego nie zrobiła i jedynie obejrzała końcówkę pojedynku z okolic ringu. Możliwe, że zgodnie z zapowiedziami Lana zostanie ostatecznie babyfacem i rozpocznie teraz program z Carmellą, obwiniając ją za swoją porażkę.

Mike Bennett i Maria Kanellis rzeczywiście zawitali na SmackDown, gdzie zamierzają teraz głosić jaka jest „siła miłości”. WWE szybko wysłało chyba sygnał, że chodziło im głównie o powrót Marii, a Bennett został jedynie dodatkiem do tej transakcji. Podczas PPV dowiedzieliśmy się bowiem, że w WWE będzie on zapowiadany jako Mike Kanellis. Artykuł na WWE.com dotyczący tego wydarzenia również brzmi „Dlaczego Maria powróciła do WWE?”, co sugeruje, że cała historia skupi się na jej osobie.

Na trybunach zjawiło się kilka legend, a wśród nich Baron Von Raschke, Bob Orton, Ric Flair i Sgt. Slaughter. Panowie dopingowali Randy’ego Ortona, ale ostatecznie nijako przyczynili się do jego porażki. W trakcie walki o WWE Championship, The Singh Brothers pomogli Jinderowi Mahalowi uniknąć porażki, kładąc jego nogę na linach. To zdenerwowało sędziego, który nakazał im opuścić arenę, ale bracia Singh zamiast tego skonfrontowali się właśnie z legendami. Zainterweniował Orton, który solidnie poobijał braci, ale przez to wracając na ring został zaskoczony przez Mahala i ten opuścił PPV wciąż z tytułem mistrzowskim.

W bonusowej walce Breezango pokonali The Ascension.

Walką wieczoru był Money In The Bank panów i bez cienia wątpliwości był to najlepszy pojedynek tego PPV. W trakcie wejściówki Shinsuke Nakamura został zaatakowany przez Barona Corbina, co z początku wyłączyło go z udziału w walce. Nakamura ostatecznie trafił na ring i doszło nawet do jego interesującej konfrontacji z AJ Stylesem, ale ostatnie słowo należało jednak do Barona Corbina i to on został Mr. Money In The Bank.Po gali odbyło się jeszcze „Talking Smack” w trakcie którego doszło do konfrontacji na linii Jinder Mahal-Baron Corbin. Jinder wspomniał, że nie da się zaskoczyć, ale Corbin ostrzegł go i radził mu być czujnym. Nie można wykluczyć, że w przypadku Corbina do wykorzystania walizki dojdzie już w niedługim czasie.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Mistrzostwo WWE Universal na Great Balls of Fire...

zwycięży Brock Lesnar
zwycięży Samoa Joe
pozostanie w rękach Lesnara wskutek dyskwalifikacji któregoś uczestnika9. lipca 2017


Mistrzostwo WWE Universal
Brock Lesnar
vs
Samoa Joe

Ambulance Match
Roman Reigns
vs
Braun Strowman
18. czerwca 2017


Mistrzostwo WWE
Jinder Mahal
pokonał
Randy'ego Ortona

Money in the Bank
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE

Baron Corbin
pokonał
Kevina Owensa
AJ Stylesa
Samiego Zayna
Dolpha Zigglera
Shinsuke Nakamurę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Naomi
pokonała
Lanę

Money in the Bank
o miano pretendentki do mistrzostwa Kobiet WWE

Carmella
pokonała
Becky Lynch
Charlotte Flair
Natalyaę
Taminę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
New Day
pokonali
Usos

Tag Team Match
Breezango
pokonali
Ascension

Tag Team Match
Pre-show

Hype Bros.
pokonali
Colonów2. października 2016


Mistrzostwo TNA
Wagi Ciężkiej
No Holds Barred Match

Bobby Lashley
pokonał
Ethana Cartera III

Bound for Glory
o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego
TNA Wagi Ciężkiej
Zwycięzca:
Eli Drake

Mistrzostwo TNA X Division
DJ Z
pokonał
Trevora Lee

The Great War
o mistrzostwo Tag Teamów TNA
M
att Hardy i Brother Nero
pokonali
Abyssa i Crazzy'ego Steve'a

Mistrzostwo TNA Knockout
Gail Kim
vs
Maria Kanellis

Finał turnieju o miano mistrza TNA Impact Grand
Aron Rex
pokonał
Eddiego Edwardsa

Moose
pokonał
Mike Bennett

Jade
pokonała
SiennęDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.