wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Tony Khan zapowiada turniej o tytuły tag teamowe mężczyzn i wprowadzenie tytułów zespołowych kobiet w AEW, Nowy pojedynek na Fyter Fest, Impact Wrestling nie rozwiąże umowy Killera Krossa, Wakat w IW po przejściu ich pracownika do AEW, Davey Boy Smith Jr w IW?, Nowa walka na ROH Best in the World, Steve Austin o swoim podcaście z Jonem Moxleyem
Dodano: 19-06-2019, 16:07
Tony Khan gościł w podcaście Steve’a Austina i przedstawił trochę najbliższych planów All Elite Wrestling. Na początku działalności federacja chce się mocno skupić na dywizji tag teamowej mężczyzn i w związku z tym na jesieni odbędzie się turniej, który wyłoni pierwszych mistrzów tag teamowych AEW. Khan zasugerował, że wokół tego wydarzenia zorientowane będą pierwsze odcinki ich tygodniówki, która ruszy na jesieni na TNT.
Khan wspomniał też, że w przyszłości wprowadzą również tytuły tag teamowe kobiet, choć na razie jest to jeszcze trochę odległy temat, bowiem nie zarysowali póki co planów dotyczących solowego tytułu u pań, a ten zostanie oczywiście wprowadzony w pierwszej kolejności. Khan zaznaczył jednak, że docelowo ważne będą dla nich zarówno solowe, jak i zespołowe dywizje u kobiet oraz u mężczyzn.

Na galę AEW Fyter Fest (29 czerwca w Daytona Beach) zapowiedziany został pojedynek Best Friends vs. SCU (Kazarian & Scorpio Sky) vs. Private Party. Zwycięzcy tej walki zapewnią sobie udział we wspomnianym przez Khana turnieju o tytuły tag teamowe.

Choć Impact Wrestling zgodziło się rozwiązać umowę Scarlett Bordeaux to postanowiło odrzucić podobną prośbę Killera Krossa. Prawdopodobnie jest to związane z publicznymi wypowiedziami zawodnika o planach odejścia, co bardzo zirytowało władze IW, o czym pisałem wczoraj. PWInsider potwierdza w każdym razie, że na ten moment Impact Wrestling nie zgodziło się rozwiązać umowy Krossa i ten pozostanie w federacji.

Po tym jak Rafael Morfi przeniósł się do All Elite Wrestling, gdzie będzie odpowiadał za organizację gal, w Impact Wrestling powstał wakat na tej samej pozycji, bowiem Morfi opuścił IW na rzecz nowej pracy. Z tego co wiadomo Impact ma już jednak zabookowane wszystkie nagrania i PPV do października, więc federacja ma czas by znaleźć nową osobę na to stanowisko.

Pojawił się temat występów Davey Boy Smitha Jr w Impact Wrestling, lecz nie wiadomo na razie jak rozwinie się sytuacja. Wiadomo natomiast, że zawodnik ma podpisaną umowę z MLW.

ROH zapowiedziało kolejny pojedynek na Best In The World PPV (28 czerwca). Villain Enterprises (Marty Scurll, Brody King i PCO) zmierzą się z Markiem Haskinsem, Tracym Williamsem i PJ Blackiem, a na szali będą tytuły ROH Six-Man Tag Team.

Nie tak dawno Jon Moxley odniósł się do swojego feralnego występu w podcaście Steve’a Austina na WWE Network, tłumacząc, że nie chciał się wtedy zagłębiać w swoje życie prywatne, a dużo takich tematów było poruszanych jeszcze na etapie produkcyjnym i wytrąciło go to wtedy z równowagi. Dodał, że nie mógł też mówić tego co by naprawdę chciał powiedzieć o WWE, bo był wtedy mistrzem WWE i musiał trzymać się pewnych zasad.
Do tamtego zdarzenia odniósł się teraz również sam „Stone Cold” Steve Austin, który stwierdził, że bardzo źle rozpoczęli tamten wywiad i potem nie mogli już po prostu wrócić na dobrą ścieżkę. Przyznał, że miał potem wyrzuty sumienia, bo to zawsze prowadzący odpowiada za dobre poprowadzenie rozmowy. Austin wspomniał, że potem męczyło to zarówno jego, jak i Moxleya, o czym dyskutowali potem już prywatnie. Zaznaczył, że wbrew wszelkim plotkom w sferze prywatnej nie ma między nimi żadnego konfliktu i rozmawiają bardzo swobodnie, więc z chęcią zaprosi go teraz do swojego podcastu.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-01-2019, 23:57
Host: 89-77-160-102.dynamic.chello.pl, IP: 89.77.160.102

Przepraszam, nie tu skomentowałem.

autor: Ktoś

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.